Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | 10 km | ||
2 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | 10 km | MKS Pogoń Siedlce | |
3 | Wasiluk Ireneusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10 km | ||
4 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | Polska | 10 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
5 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | 10 km | ||
6 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | 10 km | ||
7 | Nowosielska Wioleta Nowosielska | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
8 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Polska | 10 km | ||
9 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | 10 km | Slow Jogging Siedlce | |
10 | popławski radek | siedcle | Polska | 10 km | ||
11 | Złoch Izabela | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
12 | Świtalska Anna | Siedlce | Polska | 10 km | Triathlon Siedlce Club | |
13 | Kuźma Karol | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
14 | Mikołajczuk Kamil | Skórzec | Polska | 10 km | ||
15 | Tomasiuk Tomasz | Siedlce | Polska | 10 km | ||
16 | Ziółkowski Juliusz | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
17 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | 10 km | ||
18 | Słowińska Alicja | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | |
19 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | |
20 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | 10 km | ||
21 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | |
22 | Wakuła Tomasz | Siedlce | Polska | 10 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | |
23 | Kander Leszek | Siedlce | Polska | 10 km | ||
24 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Polska | 10 km | Aktywni Węgrów | |
25 | Kuźma Mirosław | Siedlce | Polska | 10 km | PSSE | |
26 | Frankowski Jacek | Siedlce | Polska | 10 km | ||
27 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
28 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
29 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Polska | 10 km | Aktywni Węgrów | |
30 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
31 | Orzyłowski Rajmund | Siedlce | Polska | 10 km | ||
32 | ŚLebzak-Kołtuniak Agnieszka | SIEDLCE | Polska | 10 km | ||
33 | Wakuła Marek | Siedlce | Polska | 10 km | Triathlon Siedlce Club | |
34 | Jaroszczyk Łukasz | Gręzów | Polska | 10 km | ||
35 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | 10 km | Leniwce/TSC | |
36 | Wierzbicka Iwona | Nowe Iganie | Polska | 10 km | Triathlon Siedlce Club | |
37 | Piotrowski Artur | Łuków | Polska | 10 km | Triathlon Club Siedlce | |
38 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
39 | Janiak Paweł | Siedlce | Polska | 10 km |
Wyświetleń: 4817