CYKLO Żuchliński MTB

MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 1024 RZESZUTEK PIOTR M 1 M 0-29 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA53km 2:34:32 20.58 [km/h]
2 1035 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 2 M 40-49 GDAŃSK APTEKA GEMINI MEGA53km 2:35:02 20.51 [km/h]
3 1013 KRZYWY KRZYSZTOF M 3 M 40-49 GDAŃSK NEXUS TEAM MEGA53km 2:36:32 20.32 [km/h]
4 1039 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 4 M 30-39 1 GNIEWINO ASE TREK GDYNIA MEGA53km 2:36:37 20.3 [km/h]
5 1004 CZAPLIŃSKI JAN M 5 M 30-39 2 BRWINÓW KOMOBIKE SCOTT MEGA53km 2:36:44 20.29 [km/h]
6 114 MAJKOWSKI DANIEL M 6 M 30-39 3 MEGA53km 2:41:29 19.69 [km/h]
7 1037 GOŁĘBICKI PAWEŁ M 7 M 30-39 4 GDAŃSK TORUS TEAM MEGA53km 2:49:37 18.75 [km/h]
8 1001 BELT KACPER M 8 M 0-29 1 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MEGA53km 2:50:13 18.68 [km/h]
9 1034 BLOKUS PRZEMYSŁAW M 9 M 0-29 2 WEJHEROWO TA KO TEAM MEGA53km 2:55:36 18.11 [km/h]
10 1005 GOLIŃSKI MARIUSZ M 10 M 50-59 1 GDAŃSK ASE TREK GDYNIA MEGA53km 2:55:43 18.1 [km/h]
11 1033 KACZOROWSKI TOMASZ M 11 M 40-49 1 GDAŃSK MEGA53km 2:57:13 17.94 [km/h]
12 1036 RADNY DARIUSZ M 12 M 40-49 2 GOWINO 4MMOL CLINIC MEGA53km 3:01:52 17.49 [km/h]
13 1012 KROTOWSKI ANTONI M 13 M 30-39 5 GDAŃSK OLD SCHOOL MTB GDAŃSK MEGA53km 3:06:35 17.04 [km/h]
14 1030 ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ M 14 M 30-39 6 STRASZYN MTB PG MEGA53km 3:10:26 16.7 [km/h]
15 1002 BRUNKE LESZEK M 15 M 50-59 2 GDAŃSK MEGA53km 3:13:03 16.47 [km/h]
16 1019 NAZAR BARTOSZ M 16 M 40-49 3 GDYNIA OLDIES GOLDIES MEGA53km 3:15:00 16.31 [km/h]
17 1009 JAGODA MACIEJ M 17 M 0-29 3 GDYNIA DOMAX RACING TEAM MEGA53km 3:15:56 16.23 [km/h]
18 1040 JARZĄBEK TOMASZ M 18 M 50-59 3 GÓRKI EUROBIKE KACZMAREK MEGA53km 3:17:59 16.06 [km/h]
19 1038 WIELBIŃSKI GRZEGORZ M 19 M 40-49 4 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING MEGA53km 3:18:26 16.03 [km/h]
20 1 ŻUCHLIŃSKI ADAM M 20 M 50-59 4 GDYNIA MEGA53km 3:18:54 15.99 [km/h]
21 1029 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 21 M 50-59 5 GDYNIA MEGA53km 3:19:36 15.93 [km/h]
22 1007 HABAJ PIOTR M 22 M 30-39 7 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MEGA53km 3:24:06 15.58 [km/h]
23 1026 SOCHA ROMAN M 23 M 40-49 5 LEŚNIEWO NORDA ACTIVE TEAM MEGA53km 3:24:38 15.54 [km/h]
24 1020 OLSZEWSKI ADAM M 24 M 40-49 6 GDYNIA MEGA53km 3:26:21 15.41 [km/h]
25 1017 LATAŃSKI RADOSLAW M 25 M 30-39 8 KUSICE MEGA53km 3:28:20 15.26 [km/h]
26 1025 SKAWIŃSKI TOMASZ M 26 M 40-49 7 GDYNIA NEXUS TEAM MEGA53km 3:30:31 15.11 [km/h]
27 1010 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 27 M 30-39 9 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MEGA53km 3:39:48 14.47 [km/h]
28 1018 ŁUKASIK ARTUR M 28 M 50-59 6 GDYNIA MEGA53km 3:46:00 14.07 [km/h]
29 1028 TUJDOWSKI ANDRZEJ M 29 M 60-65 1 POZNAŃ OMIDA CYCLO TEAM MEGA53km 3:53:17 13.63 [km/h]
30 1015 KUCHARSKI BARTOSZ M 30 M 40-49 8 GDYNIA MEGA53km 4:05:54 12.93 [km/h]
31 1006 GRUSZKA LECH M 31 M 40-49 9 PLEWISKA OMIDA CYCLO TEAM MEGA53km 4:30:59 11.74 [km/h]
- 1008 HINCKE DANIEL M - M 40-49 - ŁEBCZ MEGA53km DNF - [km/h]
- 1011 KASPRZAK RADOSŁAW M - M 40-49 - GDYNIA MEGA53km DNF - [km/h]
- 1014 KUBICKI JAKUB M - M 30-39 - TCZEW GK GRYF TCZEW MEGA53km DNF - [km/h]
- 1016 KULLING MONIKA K - K 30-39 - GNIEŻDŻEWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MEGA53km DNF - [km/h]
- 1021 PRUSINOWSKI BERNARD M - M 30-39 - GDYNIA MEGA53km DNF - [km/h]
- 1022 PRZYBYSZ PIOTR JAN M - M 50-59 - GDYNIA MEGA53km DNF - [km/h]
- 1031 MISIASZEK SŁAWOMIR M - M 50-59 - TORUŃ/TOPORZYSKO GROMADA WŁÓCZĘGÓW -28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY MEGA53km DNF - [km/h]
- 1032 GAŁKOWSKI MARCIN M - M 40-49 - TORUŃ 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY - GROMADA WŁÓCZEGOW MEGA53km DNF - [km/h]
- 1000 BANACH ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM MEGA53km DNS - [km/h]
- 1003 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MEGA53km DNS - [km/h]
- 1023 ROMANOWSKI MATEUSZ M - M 0-29 - STARE POLE GK STG STAROGARD GDAŃSKI MEGA53km DNS - [km/h]
- 1027 SUŁEK GRZEGORZ M - M 30-39 - RZESZÓW JEPPESEN POLAND MEGA53km DNS - [km/h]

MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 122 STANKIEWICZ WIKTOR M 1 M 0-29 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI26,5km 1:17:12 20.6 [km/h]
2 14 CIBA DAMIAN M 2 M 30-39 RUMIA TA KO TEAM MINI26,5km 1:19:37 19.97 [km/h]
3 65 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 3 M 30-39 RUMIA MINI26,5km 1:20:37 19.72 [km/h]
4 90 SZCZYGIELSKI PAWEL M 4 M 30-39 1 SZCZYTNO THE BARBERS GDANSK MINI26,5km 1:24:31 18.81 [km/h]
5 145 TYGIELSKI MATEUSZ M 5 M 0-29 1 GDAŃSK NEXUS TEAM MINI26,5km 1:25:18 18.64 [km/h]
6 34 GRENDA MICHAŁ M 6 M 30-39 2 GDYNIA MINI26,5km 1:25:29 18.6 [km/h]
7 121 HELENIAK ADAM M 7 M 30-39 3 GDAŃSK OLD SCHOOL MTB GDAŃSK MINI26,5km 1:25:55 18.51 [km/h]
8 143 BANASIK SŁAWOMIR M 8 M 40-49 1 WARSZAWA KOMOBIKE SCOTT MINI26,5km 1:26:22 18.41 [km/h]
9 57 LEBIEDZIŃSKI RADEK M 9 M 30-39 4 REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI26,5km 1:26:39 18.35 [km/h]
10 20 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 10 M 30-39 5 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI26,5km 1:26:43 18.34 [km/h]
11 120 LIPSKI MARCIN M 11 M 40-49 2 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF MTB CHŁAPOWO MINI26,5km 1:27:32 18.16 [km/h]
12 144 KURYLCZYK OLAF M 12 M 0-29 2 KOLBUDY MINI26,5km 1:28:33 17.96 [km/h]
13 37 HOŚCIŁO TOMASZ M 13 M 0-29 3 GDYNIA MINI26,5km 1:28:56 17.88 [km/h]
14 123 WICZLING PATRYK M 14 M 0-29 4 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI26,5km 1:29:14 17.82 [km/h]
15 80 SĘDECKI PIOTR M 15 M 30-39 6 GDYNIA LUK-CONNECT RACING TEAM MINI26,5km 1:30:04 17.65 [km/h]
16 11 BIELOWICZ MAREK M 16 M 30-39 7 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM MINI26,5km 1:30:16 17.61 [km/h]
17 58 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 17 M 30-39 8 SŁUPSK PIAST SŁUPSK MINI26,5km 1:30:25 17.59 [km/h]
18 125 ORKWISZEWSKI KRZYSZTOF M 18 M 30-39 9 GDYNIA SAILORS MINI26,5km 1:30:52 17.5 [km/h]
19 59 LESZCZYŃSKI ADAM M 19 M 30-39 10 GDYNIA MINI26,5km 1:31:04 17.46 [km/h]
20 21 DREWING MARCIN M 20 M 30-39 11 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING MINI26,5km 1:31:42 17.34 [km/h]
21 50 KRAWCZYK MARCIN M 21 M 0-29 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI26,5km 1:32:14 17.24 [km/h]
22 88 SYKUŁA MARCIN M 22 M 40-49 3 GDYNIA BST MINI26,5km 1:32:24 17.21 [km/h]
23 36 HOGE RAFAŁ M 23 M 30-39 12 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI26,5km 1:32:44 17.15 [km/h]
24 109 ŁUCZKIEWICZ JAN M 24 M 50-59 1 RUMIA MINI26,5km 1:32:46 17.14 [km/h]
25 97 WEGNER KAMIL M 25 M 30-39 13 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI26,5km 1:33:40 16.98 [km/h]
26 135 JANCZARSKI MAKS M 26 M 40-49 4 GDAŃSK MINI26,5km 1:33:44 16.96 [km/h]
27 99 WISZECKI ADAM M 27 M 40-49 5 SUCHY DWÓR MINI26,5km 1:34:20 16.86 [km/h]
28 74 PRZESTRZELSKI PIOTR M 28 M 40-49 6 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM MINI26,5km 1:35:23 16.67 [km/h]
29 98 WIELICKI TOMASZ M 29 M 40-49 7 GDAŃSK PROMATEMATICA MINI26,5km 1:36:25 16.49 [km/h]
30 78 RZEŹNIK PIOTR M 30 M 40-49 8 GDAŃSK MINI26,5km 1:36:38 16.45 [km/h]
31 4 BABIARZ PRZEMEK M 31 M 30-39 14 KĘBŁOWO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI26,5km 1:36:40 16.45 [km/h]
32 118 STELMACH ŁUKASZ M 32 M 30-39 15 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI26,5km 1:36:45 16.43 [km/h]
33 100 WOLANIN JAKUB M 33 M 30-39 16 MALBORK MINI26,5km 1:37:07 16.37 [km/h]
34 124 STYCZEŃ ROMAN M 34 M 40-49 9 ELBLĄG HYDROPRESS KM BIKE TEAM MINI26,5km 1:37:40 16.28 [km/h]
35 28 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 35 M 40-49 10 KĄPINO MINI26,5km 1:37:48 16.26 [km/h]
36 112 PAJER TOMASZ M 36 M 40-49 11 GDYNIA LTM MASTERS TEAM MINI26,5km 1:38:22 16.16 [km/h]
37 115 KARSZNY ŁUKASZ M 37 M 30-39 17 GDYNIA MINI26,5km 1:38:32 16.14 [km/h]
38 46 KOMSTA MARCIN M 38 M 40-49 12 PUCK BAUMAR BROTHERS MINI26,5km 1:38:33 16.13 [km/h]
39 108 WÓJTOWICZ ARTUR M 39 M 40-49 13 BYCHOWO MINI26,5km 1:38:43 16.11 [km/h]
40 43 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 40 M 30-39 18 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI26,5km 1:38:50 16.09 [km/h]
41 140 MAĆKOWIAK PIOTR M 41 M 40-49 14 BYTÓW MINI26,5km 1:39:07 16.04 [km/h]
42 126 GAWKOWSKI MARIUSZ M 42 M 40-49 15 GDYNIA MINI26,5km 1:39:32 15.97 [km/h]
43 61 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 43 M 30-39 19 GDYNIA STREETSTAR.PL MINI26,5km 1:39:50 15.93 [km/h]
44 134 JANCZARSKA MARZENA K 1 K 40-49 GDAŃSK MINI26,5km 1:40:56 15.75 [km/h]
45 105 ŻEBROWSKI JĘDRZEJ M 44 M 0-29 6 OSTRÓDA MTB OSTRÓDA TEAM MINI26,5km 1:41:30 15.67 [km/h]
46 71 PELC TOMASZ M 45 M 50-59 2 GDYNIA NEXUS TEAM MINI26,5km 1:41:31 15.66 [km/h]
47 45 KOMSTA ARTUR M 46 M 40-49 16 ŻELISTRZEWO BAUMAR BROTHERS MINI26,5km 1:41:32 15.66 [km/h]
48 137 GRZELAK KACPER M 47 M 0-29 7 KOSAKOWO MINI26,5km 1:41:48 15.62 [km/h]
49 86 STYN MATEUSZ M 48 M 0-29 8 SŁAWOSZYNKO MINI26,5km 1:42:46 15.47 [km/h]
50 63 MARCINIUK ADAM M 49 M 60-65 1 RUMIA MINI26,5km 1:42:48 15.47 [km/h]
51 24 FILIPCZYK WOJCIECH M 50 M 30-39 20 GDANSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI26,5km 1:43:15 15.4 [km/h]
52 116 MOSA KRZYSZTOF M 51 M 30-39 21 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI26,5km 1:43:32 15.36 [km/h]
53 70 PAWELAK PIOTR M 52 M 0-29 9 GDAŃSK MINI26,5km 1:44:06 15.27 [km/h]
54 147 PASTUSZKA KRZYSZTOF M 53 M 30-39 22 KADYNY MINI26,5km 1:44:08 15.27 [km/h]
55 133 ZWOLAK LESZEK M 54 M 40-49 17 GDAŃSK FTI RACING TEAM MINI26,5km 1:44:23 15.23 [km/h]
56 91 TASIOR PAWEŁ M 55 M 40-49 18 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM MINI26,5km 1:44:51 15.16 [km/h]
57 22 DZIECIELSKI JAREK M 56 M 40-49 19 GDYNIA LUK-CONNECT RACING TEAM MINI26,5km 1:44:52 15.16 [km/h]
58 141 BIAŁECKA MAŁGORZATA K 2 K 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA MINI26,5km 1:45:02 15.14 [km/h]
59 117 INDEO SIMONE M 57 M 40-49 20 MINI26,5km 1:45:29 15.07 [km/h]
60 75 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K 3 K 0-29 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI MINI26,5km 1:46:48 14.89 [km/h]
61 103 ZASTAWNY MARIUSZ M 58 M 30-39 23 GDYNIA AP LOGISTICS SP. Z O.O. MINI26,5km 1:46:49 14.89 [km/h]
62 92 TOMASZEWSKA KINGA K 4 K 40-49 1 GOWINO FTI RACING TEAM MINI26,5km 1:46:49 14.89 [km/h]
63 52 KRZESZOWSKI SEBASTIAN M 59 M 30-39 24 KARTUZY GOOD RIDE MINI26,5km 1:46:50 14.88 [km/h]
64 55 KURZYŃSKI PIOTR M 60 M 50-59 3 GDAŃSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI26,5km 1:47:12 14.83 [km/h]
65 81 SKAŁECKI TOMASZ M 61 M 40-49 21 REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI26,5km 1:47:34 14.78 [km/h]
66 9 BIAŁOWĄS MACIEJ M 62 M 40-49 22 GDAŃSK MINI26,5km 1:47:53 14.74 [km/h]
67 44 KINOWSKI TOMASZ M 63 M 0-29 10 JANKOWO GDAŃSKIE MINI26,5km 1:47:55 14.73 [km/h]
68 111 MISIASZEK MICHAŁ M 64 M 0-29 11 MINI26,5km 1:47:56 14.73 [km/h]
69 5 BANASZAK TOMASZ M 65 M 30-39 25 GDYNIA MINI26,5km 1:47:56 14.73 [km/h]
70 94 TYMIŃSKI TOMASZ M 66 M 40-49 23 KOWALE MINI26,5km 1:48:06 14.71 [km/h]
71 42 KALISZEWSKI JAKUB M 67 M 40-49 24 GDAŃSK TA KO TEAM MINI26,5km 1:48:28 14.66 [km/h]
72 12 BRZESKI ADAM M 68 M 40-49 25 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC MINI26,5km 1:49:16 14.55 [km/h]
73 60 LESZCZYŃSKI MARIUSZ M 69 M 40-49 26 GDYNIA VO2MAXMTB TEAM MINI26,5km 1:49:39 14.5 [km/h]
74 15 CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ M 70 M 40-49 27 KALISKA MINI26,5km 1:49:41 14.5 [km/h]
75 54 KUCZORSKA KATARZYNA K 5 K 30-39 1 RUMIA TA KO TEAM MINI26,5km 1:49:49 14.48 [km/h]
76 25 FORMELA ARKADIUSZ M 71 M 30-39 26 BOLSZEWO 4MEISTER TEAM MINI26,5km 1:49:58 14.46 [km/h]
77 148 KRAUSE MACIEJ M 72 M 30-39 27 MOSTY NORDA ACTIVE TEAM MINI26,5km 1:50:24 14.4 [km/h]
78 27 GĄSZCZYK DARIUSZ M 73 M 0-29 12 GDYNIA MINI26,5km 1:52:19 14.16 [km/h]
79 107 CZARNECKI MICHAŁ M 74 M 40-49 28 BOJANO MINI26,5km 1:53:06 14.06 [km/h]
80 40 JOSKOWSKA IWONA K 6 K 40-49 2 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM MINI26,5km 1:53:07 14.06 [km/h]
81 51 KRUPSKI TOMASZ M 75 M 50-59 4 GDYNIA KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM MINI26,5km 1:53:08 14.05 [km/h]
82 110 KAUS ŁUKASZ M 76 M 0-29 13 RUMIA MINI26,5km 1:54:12 13.92 [km/h]
83 30 GORAZDOWSKI MARCIN M 77 M 40-49 29 KŁANINO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI26,5km 1:54:50 13.85 [km/h]
84 8 BERENDT ARTUR M 78 M 30-39 28 GDYNIA SIÓDMA RANO W LESIE TEAM MINI26,5km 1:55:03 13.82 [km/h]
85 26 FUCZKO MAREK M 79 M 50-59 5 WEJHEROWO MINI26,5km 1:55:43 13.74 [km/h]
86 87 SYKUŁA JAKUB M 80 M 0-29 14 GDYNIA BST MINI26,5km 1:57:29 13.53 [km/h]
87 18 DEGÓRSKI MARCIN M 81 M 30-39 29 REDA MINI26,5km 1:59:23 13.32 [km/h]
88 29 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 7 K 30-39 2 KŁANINO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI26,5km 1:59:28 13.31 [km/h]
89 38 JAKUBEK ALEKSANDRA K 8 K 40-49 3 GDAŃSK VO2MAXMTB TEAM MINI26,5km 1:59:50 13.27 [km/h]
90 142 SZUL BARTŁOMIEJ M 82 M 30-39 30 GDYNIA MINI26,5km 2:00:08 13.24 [km/h]
91 129 PEPLIŃSKI ROMAN M 83 M 50-59 6 KOŚCIERZYNA MINI26,5km 2:00:51 13.16 [km/h]
92 128 RADELSKI ZDZISŁAW M 84 M 50-59 7 KOŚCIERZYNA BOTRANS MTB MINI26,5km 2:00:56 13.15 [km/h]
93 77 ROSŁOŃ MAREK M 85 M 40-49 30 GDYNIA MINI26,5km 2:01:07 13.13 [km/h]
94 53 KRZYSZYCHA JANUSZ M 86 M 50-59 8 SUCHY DWÓR MINI26,5km 2:01:35 13.08 [km/h]
95 13 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 87 M 40-49 31 GDAŃSK OMIDA CYCLO TEAM MINI26,5km 2:02:36 12.97 [km/h]
96 131 KOROL ARTUR M 88 M 50-59 9 WARSZAWA KIWIPORTAL.PL MINI26,5km 2:03:03 12.92 [km/h]
97 119 TYSZKIEWICZ JERZY M 89 M 66+ 1 GDAŃSK MINI26,5km 2:04:14 12.8 [km/h]
98 79 SEŃKO PIOTR M 90 M 30-39 31 MALBORK ACTIVE MALBORK MINI26,5km 2:05:49 12.64 [km/h]
99 67 MUNDZIA URSZULA K 9 K 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI26,5km 2:05:55 12.63 [km/h]
100 93 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 10 K 40-49 4 GDYNIA MINI26,5km 2:06:32 12.57 [km/h]
101 2 ANDERSEN NIELS JAKOBSGAARD M 91 M 40-49 32 GDYNIA YT MINI26,5km 2:07:51 12.44 [km/h]
102 33 GRAJCZAK ADRIAN M 92 M 30-39 32 GDAŃSK MINI26,5km 2:07:54 12.43 [km/h]
103 49 KOZŁOWSKI MARCIN M 93 M 30-39 33 GDYNIA MINI26,5km 2:07:56 12.43 [km/h]
104 32 GRABIŃSKI MARCIN M 94 M 30-39 34 GDAŃSK OMIDA CYCLO TEAM MINI26,5km 2:09:06 12.32 [km/h]
105 56 KUTARBA ADRIAN M 95 M 30-39 35 GDYNIA MINI26,5km 2:10:51 12.15 [km/h]
106 84 SOBORSKI WITOLD M 96 M 30-39 36 GDYNIA MINI26,5km 2:12:21 12.01 [km/h]
107 48 KOWALCZYK MAGDALENA K 11 K 30-39 3 GDAŃSK FTI RACIN TEAM MINI26,5km 2:13:51 11.88 [km/h]
108 23 FIJOŁEK JAREK M 97 M 40-49 33 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL MINI26,5km 2:14:53 11.79 [km/h]
109 132 RADZIEJEWSKI KAROL M 98 M 30-39 37 ODARGOWO MINI26,5km 2:16:45 11.63 [km/h]
110 62 ŁEPEK MARCIN M 99 M 40-49 34 MALBORK MINI26,5km 2:17:34 11.56 [km/h]
111 82 SKĄPSKI JACEK M 100 M 60-65 2 SOPOT GAZELA SOPOT MINI26,5km 2:18:39 11.47 [km/h]
112 139 ZIEMBA DOMINIK M 101 M 30-39 38 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY MINI26,5km 2:19:09 11.43 [km/h]
113 138 LEWANDOWSKI ROBERT M 102 M 40-49 35 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MINI26,5km 2:20:18 11.33 [km/h]
114 68 OLSZEWSKA KARINA K 12 K 40-49 5 GDYNIA MINI26,5km 2:22:25 11.16 [km/h]
115 6 BANASZEWSKA BARBARA K 13 K 50+ 1 ŻUKOWO ROWEROWE KASZUBY MINI26,5km 2:22:40 11.14 [km/h]
116 130 DYNUS MARCIN M 103 M 30-39 39 GDYNIA MINI26,5km 2:23:06 11.11 [km/h]
117 89 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 104 M 50-59 10 KOTEŻE GRUPA KOLARSKA STAROGARD GDAŃSKI MINI26,5km 2:23:42 11.06 [km/h]
118 19 DOBOSZ ROMUALD M 105 M 66+ 2 USTKA KB "TUPOT" USTKA MINI26,5km 2:26:56 10.82 [km/h]
119 31 GORTAT BOGUMIŁ M 106 M 30-39 40 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM MINI26,5km 2:28:38 10.7 [km/h]
120 3 ANDRZEJCZYK GRZEGORZ M 107 M 40-49 36 GDYNIA MINI26,5km 2:37:10 10.12 [km/h]
121 35 HOGE KRYSTIAN M 108 M 30-39 41 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI26,5km 2:38:03 10.06 [km/h]
122 146 JASTRZĘBSKI MARCIN M 109 M 40-49 37 GDAŃSK QUICK STEP FLOORS MINI26,5km 2:40:18 9.92 [km/h]
123 10 BIAŁUCHA MAGDALENA K 14 K 30-39 4 GDAŃSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI26,5km 2:50:05 9.35 [km/h]
124 76 ROMPCZYK WOJCIECH M 110 M 50-59 11 GDYNIA MINI26,5km 2:54:01 9.14 [km/h]
125 136 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 111 M 40-49 38 LUBLEWO MINI26,5km 2:54:40 9.1 [km/h]
- 16 CZERNIALIS RIMAS M - M 40-49 - RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI26,5km DNF - [km/h]
- 64 MATUŁA BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - BANINO DCT MINI26,5km DNF - [km/h]
- 83 SŁOWIK MICHAŁ M - M 40-49 - GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS MINI26,5km DNF - [km/h]
- 102 WÓJTOWICZ PAWEŁ M - M 30-39 - RUMIA FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI26,5km DNF - [km/h]
- 106 ŻUCZEK ARKADIUSZ M - M 40-49 - SUCHY DWÓR WORQ.PL WIĘCEJ NIŻ BIURO MINI26,5km DNF - [km/h]
- 113 FALKOWSKI MACIEJ M - M 40-49 - RUMIA MINI26,5km DNF - [km/h]
- 127 SIEDLECKI MACIEJ M - M 30-39 - GDYNIA VELOMANIA.CC MINI26,5km DNF - [km/h]
- 7 BARTNIK ŁUKASZ M - M 40-49 - GDYNIA ENZO KOŁOMAŃSKI ROWERY MINI26,5km DNS - [km/h]
- 17 DAJEK NATALIA K - K 0-29 - GDAŃSK FLASH TEAM MINI26,5km DNS - [km/h]
- 39 JANCZEWSKI ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK MINI26,5km DNS - [km/h]
- 41 KABACINSKI PIOTR M - M 40-49 - GDYNIA TRI KABA TEAM MINI26,5km DNS - [km/h]
- 47 KORPAN GRZEGORZ M - M 40-49 - GDAŃSK MGE MINI26,5km DNS - [km/h]
- 66 MROZOWICZ CEZARY M - M 40-49 - GDYNIA NEXUS TEAM MINI26,5km DNS - [km/h]
- 69 PACHOLCZYK BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - GDYNIA OLIVE DRAB GARAGE MINI26,5km DNS - [km/h]
- 72 PIRAMOWICZ MACIEJ M - M 30-39 - ŁEBA ŁEBA MINI26,5km DNS - [km/h]
- 73 PIWKO MACIEJ M - M 40-49 - GDANSK INTEL TECHNOLOGY POLAND MINI26,5km DNS - [km/h]
- 85 SOLARSKI JAKUB M - M 30-39 - GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM MINI26,5km DNS - [km/h]
- 95 UTNIK SŁAWOMIR M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI MINI26,5km DNS - [km/h]
- 96 WASILEWSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDAŃSK MINI26,5km DNS - [km/h]
- 101 WÓJCIK HUBERT M - M 30-39 - GDYNIA FOTOOGNIWA POLSKA TEAM MINI26,5km DNS - [km/h]
- 104 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK BST MINI26,5km DNS - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ