Żuchliński CYKLO Gniewino - wyścig szosowy

96km

M-ce Numer Nazwisko Imię Nazwisko+Imię+Miejscowość Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 runda 2 runda 3 runda
1 591 REPIŃSKI TOMASZ REPIŃSKI TOMASZ M 1 M 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92km 2:21:06 39.12 [km/h] 0:36:15 1:10:48 1:46:12
2 581 PETKA AREK PETKA AREK M 2 M 0-29 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:21:09 39.11 [km/h] 0:36:19 1:10:49 1:46:12
3 574 OSIŃSKI PIOTR OSIŃSKI PIOTR M 3 M 30-39 KOLINCZ GK STG 92km 2:21:10 39.1 [km/h] 0:36:16 1:10:50 1:46:10
4 544 KOWALCZYK JAROSŁAW KOWALCZYK JAROSŁAW M 4 M 0-29 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 92km 2:21:12 39.09 [km/h] 0:36:21 1:10:51 1:46:11
5 595 RUCIŃSKI JAKUB RUCIŃSKI JAKUB M 5 M 40-49 1 SOPOT BIKE U UP - EUROPELL 92km 2:21:13 39.09 [km/h] 0:36:20 1:10:50 1:46:12
6 653 KAISER ANDRZEJ KASER ANDRZEJ M 6 M 40-49 2 BYTÓW EUROBIKE 92km 2:21:28 39.02 [km/h] 0:34:33 1:10:08 1:46:12
7 627 WOJTAL MARCIN WOJTAL MARCIN M 7 M 30-39 1 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM WIM OLSZTYN 92km 2:21:42 38.96 [km/h] 0:36:21 1:10:51 1:46:12
8 645 RZESZUTEK PIOTR RZESZUTEK PIOTR M 8 M 0-29 2 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 92km 2:21:55 38.9 [km/h] 0:36:20 1:10:49 1:46:11
9 507 BOGDZIEWICZ MICHAŁ BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 9 M 40-49 3 GDAŃSK APTEKA GEMINI 92km 2:22:02 38.86 [km/h] 0:36:20 1:10:48 1:46:13
10 596 RYNKOWSKI RAFAŁ RYNKOWSKI RAFAŁ M 10 M 0-29 3 TORUŃ GK GRYF TCZEW 92km 2:22:41 38.69 [km/h] 0:36:19 1:10:50 1:46:16
11 641 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 11 M 30-39 2 GNIEWINO ASE TREK GDYNIA 92km 2:23:41 38.42 [km/h] 0:34:34 1:10:10 1:46:12
12 520 DUDKO ŁUKASZ DUDKO ŁUKASZ M 12 M 30-39 3 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 92km 2:26:43 37.62 [km/h] 0:36:45 1:12:17 1:49:20
13 548 KRZYWY KRZYSZTOF KRZYWY KRZYSZTOF M 13 M 40-49 4 GDAŃSK NEXUS TEAM 92km 2:26:45 37.61 [km/h] 0:36:32 1:12:18 1:49:21
14 571 NOWACKI PIOTR NOWACKI PIOTR M 14 M 40-49 5 PIŁA KOLARZ.PL - PIŁA 92km 2:26:49 37.6 [km/h] 0:36:32 1:12:15 1:49:17
15 607 SPŁAWSKI SŁAWOMIR SPŁAWSKI SŁAWOMIR M 15 M 30-39 4 BOGDANOWO MERX TEAM WĄGROWIEC 92km 2:27:08 37.52 [km/h] 0:36:40 1:12:17 1:49:18
16 633 PATERKA KRZYSZTOF PATERKA KRZYSZTOF M 16 M 40-49 6 LESZNO LKK TEAM 92km 2:27:13 37.5 [km/h] 0:36:37 1:12:16 1:49:19
17 570 NALEŻYTY PAWEŁ NALEŻYTY PAWEŁ M 17 M 0-29 4 GDYNIA BIKE U UP 92km 2:28:47 37.1 [km/h] 0:36:36 1:12:50 1:50:41
18 534 KACZOROWSKI TOMASZ KACZOROWSKI TOMASZ M 18 M 40-49 7 GDAŃSK BOGDZIEWICZ.COM 92km 2:29:08 37.01 [km/h] 0:36:31 1:12:40 1:50:34
19 611 SUCHECKI MACIEJ SUCHECKI MACIEJ M 19 M 40-49 8 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 92km 2:29:11 37 [km/h] 0:36:38 1:12:48 1:50:37
20 657 BERTRAND KRZYSZTOF BERTRAND KRZYSZTOF M 20 M 40-49 9 - - 92km 2:29:12 37 [km/h] 0:36:41 1:12:50 1:50:40
21 509 BRUNKE LESZEK BRUNKE LESZEK M 21 M 50-59 1 GDAŃSK 92km 2:29:18 36.97 [km/h] 0:36:38 1:12:49 1:50:38
22 644 DZIEKOŃSKI RAFAŁ DZIEKOŃSKI RAFAŁ M 22 M 30-39 5 BYDGOSZCZ DADELO.PL 92km 2:29:18 36.97 [km/h] 0:36:37 1:12:46 1:50:37
23 512 CHMIELEWSKI MACIEJ CHMIELEWSKI MACIEJ M 23 M 40-49 10 STARGARD SZCZECIŃSKI STC STARGARD 92km 2:29:21 36.96 [km/h] 0:36:36 1:12:51 1:50:41
24 640 RADNY DARIUSZ RADNY DARIUSZ M 24 M 40-49 11 SMMOL CLINC - 92km 2:29:33 36.91 [km/h] 0:36:43 1:12:48 1:50:39
25 598 SABINASZ GRZEGORZ SABINASZ GRZEGORZ M 25 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 92km 2:29:36 36.9 [km/h] 0:36:35 1:12:48 1:50:41
26 533 JANIK RAFAŁ JANIK RAFAŁ M 26 M 30-39 6 GDAŃSK 1008.PL 92km 2:29:40 36.88 [km/h] 0:36:32 1:12:48 1:50:39
27 635 WŁODARCZYK ROBERT WŁODARCZYK ROBERT M 27 M 30-39 7 ROGÓŹNO LTM MASTERS TEAM 92km 2:29:40 36.88 [km/h] 0:36:35 1:12:47 1:50:38
28 662 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 28 M 30-39 8 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 92km 2:29:51 36.84 [km/h] 0:36:44 1:12:52 1:50:39
29 576 PAJER ARTUR PAJER ARTUR M 29 M 40-49 12 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 92km 2:30:09 36.76 [km/h] 0:36:44 1:12:52 1:50:43
30 522 DUSZKA ADRIAN DUSZKA ADRIAN M 30 M 0-29 6 NOWY SĄCZ 92km 2:31:10 36.52 [km/h] 0:36:45 1:13:19 1:52:17
31 608 STANDARSKI KAROL STANDARSKI KAROL M 31 M 40-49 13 GDAŃSK 92km 2:31:36 36.41 [km/h] 0:36:43 1:13:46 1:52:20
32 561 MAGUN KRZYSZTOF MAGUN KRZYSZTOF M 32 M 0-29 7 OLSZTYN VELOGD 92km 2:31:48 36.36 [km/h] 0:36:45 1:13:43 1:52:18
33 646 KRASZKIEWICZ OLGIERD BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 33 M 40-49 14 GDAŃSK - 92km 2:32:17 36.25 [km/h] 0:36:33 1:12:46 1:50:51
34 514 CZAPLIŃSKI JAN CZAPLIŃSKI JAN M 34 M 30-39 9 BRWINÓW KOMOBIKE SCOTT 92km 2:32:30 36.2 [km/h] 0:36:40 1:14:15 1:52:54
35 592 ROCHNA SLAWOMIR ROCHNA SLAWOMIR M 35 M 50-59 2 STARGARD SZCZ STC STARGARD 92km 2:32:43 36.15 [km/h] 0:36:48 1:14:49 1:53:34
36 610 STANKIEWICZ TOMASZ STANKIEWICZ TOMASZ M 36 M 30-39 10 STARGARD STC STARGARD 92km 2:32:43 36.15 [km/h] 0:36:32 1:12:40 1:50:38
37 513 CYMAN TOMASZ CYMAN TOMASZ M 37 M 30-39 11 KOSAKOWO NORDA ACTIVE TEAM 92km 2:32:57 36.09 [km/h] 0:36:53 1:14:43 1:53:30
38 624 WIŚNIEWSKI MICHAŁ WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 38 M 40-49 15 GDAŃSK TRIATHLON TRÓJMIASTO 92km 2:32:59 36.08 [km/h] 0:36:58 1:14:50 1:53:35
39 621 WALENCKI PAWEŁ WALENCKI PAWEŁ M 39 M 30-39 12 GDAŃSK 92km 2:33:02 36.07 [km/h] 0:36:50 1:14:50 1:53:32
40 556 KUSIOWSKI LESZEK KUSIOWSKI LESZEK M 40 M 30-39 13 MAŁY RUDNIK LTM MASTERS TEAM 92km 2:33:04 36.06 [km/h] 0:36:51 1:14:51 1:53:31
41 579 PAWLYTA MICHAŁ PAWLYTA MICHAŁ M 41 M 30-39 14 ELBLĄG KM PSP ELBLĄG JRG 2 92km 2:33:11 36.04 [km/h] 0:36:52 1:14:47 1:53:31
42 568 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 42 M 30-39 15 RUMIA 92km 2:33:35 35.94 [km/h] 0:36:42 1:14:51 1:53:32
43 549 KUCHARSKI SŁAWOMIR KUCHARSKI SŁAWOMIR M 43 M 40-49 16 TORUŃ TTC BERETTA 92km 2:33:50 35.88 [km/h] 0:36:53 1:14:51 1:53:33
44 552 KUFEL SZYMON KUFEL SZYMON M 44 M 0-29 8 TUSZYNY LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 92km 2:34:01 35.84 [km/h] 0:36:25 1:12:50 1:50:57
45 649 BERNOLAK MACIEJ BERNOLAK MACIEJ M 45 M 40-49 17 WARSZAWA OŚKA WARSZAWA 92km 2:35:19 35.54 [km/h] 0:37:26 1:16:00 1:55:54
46 606 SPŁAWSKI ARTUR SPŁAWSKI ARTUR M 46 M 50-59 3 OBORNIKI MERX TEAM WĄGROWIEC 92km 2:35:22 35.53 [km/h] 0:37:30 1:16:16 1:55:55
47 564 MAKOWSKI JACEK MAKOWSKI JACEK M 47 M 40-49 18 PIŁA KAMELEONTEAM. 92km 2:35:26 35.51 [km/h] 0:37:03 1:16:14 1:55:56
48 545 KOZŁOWSKI MAREK KOZŁOWSKI MAREK M 48 M 40-49 19 SZCZECIN STC STARGARD 92km 2:35:46 35.44 [km/h] 0:37:05 1:16:07 1:55:54
49 652 JÓZKOWICZ MICHAŁ JÓZKOWICZ MICHAŁ M 49 M 40-49 20 GDYNIA DIVERSEY TEAM 92km 2:35:56 35.4 [km/h] 0:37:04 1:16:15 1:55:53
50 619 TOMASZEWSKI MARCIN TOMASZEWSKI MARCIN M 50 M 40-49 21 GDAŃSK NEXUS TEAM 92km 2:36:29 35.28 [km/h] 0:37:28 1:16:19 1:56:14
51 501 ANDRZEJEWSKI PIOTR ANDRZEJEWSKI PIOTR M 51 M 30-39 16 GDAŃSK 92km 2:36:36 35.25 [km/h] 0:37:16 1:16:16 1:56:13
52 553 KULAS MAREK KULAS MAREK M 52 M 50-59 4 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 92km 2:36:40 35.23 [km/h] 0:37:39 1:16:20 1:56:12
53 594 ROZLAZLY MARCIN PAWEL ROZLAZLY MARCIN PAWEL M 53 M 30-39 17 MALBORK 92km 2:39:58 34.51 [km/h] 0:36:54 1:16:14 1:56:12
54 625 WIŚNIEWSKI PAWEŁ WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 54 M 30-39 18 GDAŃSK VELOGD 92km 2:40:04 34.49 [km/h] 0:37:26 1:16:15 1:56:13
55 572 OLECH JAKUB OLECH JAKUB M 55 M 30-39 19 POLICE STC STARGARD 92km 2:40:42 34.35 [km/h] 0:37:04 1:16:15 1:56:15
56 599 SĘK SYLWESTER SĘK SYLWESTER M 56 M 40-49 22 STARGARD STC STARGARD 92km 2:40:43 34.35 [km/h] 0:37:29 1:16:17 1:56:19
57 600 SIEROŃSKI MARCIN SIEROŃSKI MARCIN M 57 M 30-39 20 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 92km 2:41:52 34.1 [km/h] 0:37:27 1:16:18 1:58:24
58 642 HERC RYSZARD HERC RYSZARD M 58 M 30-39 21 RUMIA - 92km 2:42:14 34.03 [km/h] 0:36:54 1:17:49 2:00:36
59 617 ŚLĘZAK SYLWESTER ŚLĘZAK SYLWESTER M 59 M 40-49 23 STARGARD STC STARGARD 92km 2:43:10 33.83 [km/h] 0:37:44 1:18:59 2:01:16
60 614 SZOTOWICZ MONIKA SZOTOWICZ MONIKA K 1 K 30-39 STARGARD STC STARGARD 92km 2:43:20 33.8 [km/h] 0:37:46 1:18:59 2:01:17
61 582 PIĄTEK PIOTR PIĄTEK PIOTR M 60 M 30-39 22 RUMIA VELOGD 92km 2:43:42 33.72 [km/h] 0:37:44 1:18:39 2:01:14
62 588 PRZYBYŁEK GRZEGORZ PRZYBYŁEK GRZEGORZ M 61 M 30-39 23 GRYFICE STC STARGARD 92km 2:43:42 33.72 [km/h] 0:38:00 1:21:11 2:02:28
63 660 KRAUSE WOJCIECH KRAUSE WOJCIECH M 62 M 30-39 24 GDYNIA 92km 2:43:47 33.7 [km/h] 0:40:03 1:21:10 2:02:25
64 506 BIELOWICZ MAREK BIELOWICZ MAREK M 63 M 30-39 25 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM 92km 2:43:58 33.67 [km/h] 0:40:01 1:21:47 2:02:43
65 604 SOBOTA AGATA SOBOTA AGATA K 2 K 0-29 GDAŃSK FTI RACING TEAM 92km 2:44:07 33.63 [km/h] 0:39:33 1:21:46 2:02:43
66 609 STANKIEWICZ BEATA STANKIEWICZ BEATA K 3 K 40 i więcej PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 92km 2:44:15 33.61 [km/h] 0:40:08 1:21:40 2:02:50
67 638 SENDECKI PIOTR SENDECKI PIOTR M 64 M 30-39 26 GDYNIA LUK CONNECT RACING TEAM 92km 2:44:17 33.6 [km/h] 0:40:27 1:21:46 2:02:58
68 618 TACIAK MAREK TACIAK MAREK M 65 M 50-59 5 PIŁA KAMELEONTEAM 92km 2:44:18 33.6 [km/h] 0:40:09 1:21:34 2:02:35
69 616 ŚLEDZIK SEBASTIAN ŚLEDZIK SEBASTIAN M 66 M 50-59 6 SZAMOTUŁY DT4YOU 92km 2:44:22 33.58 [km/h] 0:39:29 1:21:11 2:02:35
70 578 PAWELAK PIOTR PAWELAK PIOTR M 67 M 0-29 9 GDAŃSK 92km 2:44:30 33.56 [km/h] 0:39:26 1:21:15 2:02:56
71 648 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 68 M 50-59 7 WIĘCBORK JOWEGZ 92km 2:44:30 33.56 [km/h] 0:40:10 1:21:34 2:02:34
72 583 PIOTROWIAK ANDRZEJ PIOTROWIAK ANDRZEJ M 69 M 60-65 1 FROMBORK 92km 2:44:31 33.55 [km/h] 0:40:09 1:21:39 2:02:38
73 626 WITKIEWICZ ZBIGNIEW WITKIEWICZ ZBIGNIEW M 70 M 50-59 8 STARGARD 92km 2:44:34 33.54 [km/h] 0:40:06 1:21:34 2:02:31
74 586 PRUCIAK BOGUSŁAW PRUCIAK BOGUSŁAW M 71 M 50-59 9 PIEKARY ŚL BB BEST BIKE PIEKARY ŚL 92km 2:44:35 33.54 [km/h] 0:39:29 1:21:12 2:02:32
75 590 PULWICKI MARCIN PULWICKI MARCIN M 72 M 60-65 2 OBORNIKI DT4YOU 92km 2:44:36 33.54 [km/h] 0:40:26 1:21:40 2:02:36
76 527 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 4 K 30-39 1 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 92km 2:44:39 33.53 [km/h] 0:40:08 1:21:40 2:02:44
77 563 MAJKOWSKI KAROL MAJKOWSKI KAROL M 73 M 30-39 27 KĘBŁOWO 92km 2:44:39 33.53 [km/h] 0:40:10 1:21:44 2:02:38
78 663 KOWALSKI MAREK KOWALSKI MAREK M 74 M 60-65 3 KOSZALIN - 92km 2:44:42 33.52 [km/h] 0:40:24 1:21:42 2:02:38
79 1 PELC TOMASZ PELC TOMASZ M 75 M 50-59 10 GDYNIA NEXUS TEAM 92km 2:44:44 33.51 [km/h] 0:40:19 1:21:39 2:02:37
80 517 DALACH TOMASZ DALACH TOMASZ M 76 M 40-49 24 GDYNIA 92km 2:44:45 33.51 [km/h] 0:40:10 1:21:35 2:02:43
81 589 PRZYBYSZ PIOTR PRZYBYSZ PIOTR M 77 M 30-39 28 RUMIA FTI RACING TEAM 92km 2:44:46 33.5 [km/h] 0:40:24 1:21:46 2:02:47
82 628 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M 78 M 66 i więcej 1 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 92km 2:44:49 33.49 [km/h] 0:40:26 1:21:40 2:02:38
83 655 JAŃCZAK TOMASZ JAŃCZAK TOMASZ M 79 M 40-49 25 GDAŃSK - 92km 2:45:13 33.41 [km/h] 0:40:22 1:21:42 2:02:48
84 518 DĄBROWSKI MATEUSZ DĄBROWSKI MATEUSZ M 80 M 30-39 29 GDAŃSK 92km 2:45:16 33.4 [km/h] 0:40:08 1:21:49 2:02:48
85 551 KUCZORSKA KATARZYNA KUCZORSKA KATARZYNA K 5 K 30-39 2 RUMIA TA KO TEAM 92km 2:45:19 33.39 [km/h] 0:40:27 1:21:49 2:03:01
86 547 KRÓL ROBERT KRÓL ROBERT M 81 M 40-49 26 GDAŃSK 92km 2:46:07 33.23 [km/h] 0:37:50 1:20:16 2:02:33
87 650 ZWIEWKA MAREK ZWIEWKA MAREK M 82 M 30-39 30 SZTUTOWO - 92km 2:46:30 33.15 [km/h] 0:38:02 1:21:13 2:02:48
88 539 KOŁECKI ROBERT KOŁECKI ROBERT M 83 M 40-49 27 TUCHOM 92km 2:46:31 33.15 [km/h] 0:39:40 1:21:18 2:02:39
89 531 HABAJ PIOTR HABAJ PIOTR M 84 M 30-39 31 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 92km 2:46:49 33.09 [km/h] 0:38:51 1:21:18 2:02:59
90 636 STELMACH ŁUKASZ STELMACH ŁUKASZ M 85 M 30-39 32 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 92km 2:46:51 33.08 [km/h] 0:39:49 1:21:44 2:02:52
91 651 BAŃKOWSKI RAFAŁ BAŃKOWSKI RAFAŁ M 86 M 40-49 28 CHWASZCZYNO - 92km 2:48:04 32.84 [km/h] 0:40:27 1:21:50 2:03:06
92 613 SYKUŁA MARCIN SYKUŁA MARCIN M 87 M 40-49 29 GDYNIA BST 92km 2:50:34 32.36 [km/h] 0:37:50 1:20:17 2:03:08
93 528 GRUBA PIOTR GRUBA PIOTR M 88 M 30-39 33 GDAŃSK LPPTEAM 92km 2:51:45 32.14 [km/h] 0:40:06 1:21:37 2:02:58
94 575 OWORUSZKO JAROSŁAW OWORUSZKO JAROSŁAW M 89 M 40-49 30 WARSZAWA 92km 2:51:46 32.14 [km/h] 0:41:58 1:24:49 2:08:12
95 530 GUZA PRZEMYSLAW GUZA PRZEMYSLAW M 90 M 40-49 31 RUMIA ADVA OPTICAL NETWORKING 92km 2:52:20 32.03 [km/h] 0:40:07 1:22:52 2:08:06
96 630 ŻYGENDA ROBERT ŻYGENDA ROBERT M 91 M 50-59 11 GDYNIA 92km 2:53:01 31.9 [km/h] 0:40:20 1:21:43 2:04:18
97 580 PEREKITKO KRZYSZTOF PEREKITKO KRZYSZTOF M 92 M 50-59 12 JAGATOWO JAGATOWO 92km 2:53:13 31.87 [km/h] 0:37:45 1:21:12 2:02:56
98 555 KUPC ZBIGNIEW KUPC ZBIGNIEW M 93 M 40-49 32 GDYNIA FTI RACING TEAM 92km 2:54:20 31.66 [km/h] 0:40:07 1:21:37 2:05:56
99 538 KOCHANOWSKI DANIEL KOCHANOWSKI DANIEL M 94 M 30-39 34 GDAŃSK POSZUKIWACZE PRZYGÓD 92km 2:54:21 31.66 [km/h] 0:41:40 1:25:43 2:09:29
100 523 FELKNER RYSZARD FELKNER RYSZARD M 95 M 50-59 13 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM 92km 2:54:28 31.64 [km/h] 0:40:12 1:21:46 2:06:02
101 535 KLEJNOWSKI ZBIGNIEW KLEJNOWSKI ZBIGNIEW M 96 M 40-49 33 ZALEWO MAPEI TEAM POLAND 92km 2:54:40 31.6 [km/h] 0:46:46 1:26:29 2:09:54
102 631 GUŹNICZAK MICHAŁ GUŹNICZAK MICHAŁ M 97 M 30-39 35 REDA PHU ŻUCHLINSKI 92km 2:55:08 31.52 [km/h] 0:40:23 1:21:45 2:04:09
103 659 GÓRTOWSKI MACIEJ GÓRTOWSKI MACIEJ M 98 M 30-39 36 GDAŃSK - 92km 2:55:10 31.51 [km/h] 0:42:09 1:26:29 2:10:09
104 602 SKAWIŃSKI TOMASZ SKAWIŃSKI TOMASZ M 99 M 40-49 34 GDYNIA 92km 2:55:16 31.49 [km/h] 0:40:52 1:25:50 2:10:18
105 524 GŁUSZCZAK WOJCIECH GŁUSZCZAK WOJCIECH M 100 M 40-49 35 GDAŃSK JA GRAM SOLO 92km 2:55:38 31.43 [km/h] 0:40:32 1:25:36 2:10:23
106 562 MAJEWSKI ANDRZEJ MAJEWSKI ANDRZEJ M 101 M 40-49 36 PASIEKA MTS HAMER MIASTKO 92km 2:55:53 31.38 [km/h] 0:42:43 1:26:13 2:10:25
107 632 JACEK SEBASTIAN JACEK SEBASTIAN M 102 M 30-39 37 RUMIA NORDA ACTIV TEAM 92km 2:56:12 31.33 [km/h] 0:40:50 1:25:29 2:10:19
108 558 LASKOWSKI MACIEJ LASKOWSKI MACIEJ M 103 M 40-49 37 GDYNIA FTI RACING TEAM 92km 2:56:13 31.33 [km/h] 0:42:27 1:26:29 2:10:33
109 510 BRZESKI ADAM BRZESKI ADAM M 104 M 40-49 38 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 92km 2:56:43 31.24 [km/h] 0:42:46 1:26:29 2:10:51
110 565 MASALSKI KRZYSZTOF MASALSKI KRZYSZTOF M 105 M 40-49 39 PIŁA KAMELEONTEAM 92km 2:57:19 31.13 [km/h] 0:43:00 1:26:30 2:10:46
111 587 PRZESTRZELSKI PIOTR PRZESTRZELSKI PIOTR M 106 M 40-49 40 GDAŃSK BANACH SPORT TEAM - BST 92km 3:00:00 30.67 [km/h] 0:40:24 1:22:54 2:09:14
112 623 WIERZBICKI PIOTR WIERZBICKI PIOTR M 107 M 30-39 38 SZCZECIN ĆWIEGO SZWEJRO & PINEJRO TRIATHLON CLUB 92km 3:00:49 30.53 [km/h] 0:40:04 1:21:43 2:03:17
113 601 SINICZYN TOMASZ SINICZYN TOMASZ M 108 M 30-39 39 GDYNIA 92km 3:03:24 30.1 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
114 546 KREFT ALEKSANDER KREFT ALEKSANDER M 109 M 30-39 40 KOBYSEWO 92km 3:06:24 29.61 [km/h] 0:42:09 1:26:32 2:14:15
115 567 MEYER ŁUKASZ MEYER ŁUKASZ M 110 M 30-39 41 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 92km 3:06:51 29.54 [km/h] 0:44:34 1:28:34 2:15:01
116 557 KWIDZIŃSKI KRYSTIAN KWIDZIŃSKI KRYSTIAN M 111 M 30-39 42 GÓRA LUK-CONNECT RACING TEAM 92km 3:06:51 29.54 [km/h] 0:44:34 1:28:35 2:15:02
117 505 BIELIŃSKI PIOTR BIELIŃSKI PIOTR M 112 M 40-49 41 KARTUZY 92km 3:07:16 29.48 [km/h] 0:42:01 1:26:28 2:14:33
118 620 WALCZAK KAMILA WALCZAK KAMILA K 6 K 30-39 3 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 92km 3:07:29 29.44 [km/h] 0:44:33 1:29:36 2:17:03
119 503 BANACH RYSZARD BANACH RYSZARD M 113 M 60-65 4 GDĄŃSK BANACH SPORT TEAM - BST 92km 3:08:04 29.35 [km/h] 0:46:03 1:30:00 2:16:39
120 532 HOWIS MAŁGORZATA HOWIS MAŁGORZATA K 7 K 40 i więcej 1 STARGARD STC STARGARD 92km 3:10:45 28.94 [km/h] 0:46:37 1:32:35 2:21:07
121 656 SZCZEPKOWSKI PIOTR SZCZEPKOWSKI PIOTR M 114 M 40-49 42 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 92km 3:10:57 28.91 [km/h] 0:44:31 1:29:12 2:17:25
122 526 GÓRALSKI WALDEMAR GÓRALSKI WALDEMAR M 115 M 60-65 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 92km 3:11:05 28.89 [km/h] 0:42:55 1:28:46 2:17:47
123 585 PISZCZEK ROBERT PISZCZEK ROBERT M 116 M 30-39 43 GDYNIA 92km 3:11:49 28.78 [km/h] 0:47:22 1:32:22 2:21:26
124 605 SOLEK MIECZYSŁAW SOLEK MIECZYSŁAW M 117 M 60-65 6 WEJHEROWO NYPEL REDA 92km 3:11:54 28.76 [km/h] 0:46:35 1:32:32 2:21:12
125 541 KORDOŃSKI WŁADYSŁAW KORDOŃSKI WŁADYSŁAW M 118 M 30-39 44 GDAŃSK LPPTEAM 92km 3:16:03 28.16 [km/h] 0:43:30 1:29:23 2:22:57
126 637 OLEJNICZAK MARZENA OLEJNICZAK MARZENA K 8 K 0-29 1 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 92km 3:16:40 28.07 [km/h] 0:44:33 1:28:31 2:15:00
127 629 ZWOLAK LESZEK ZWOLAK LESZEK M 119 M 40-49 43 GDAŃSK FTI RACING TEAM 92km 3:17:23 27.97 [km/h] 0:44:23 1:29:46 2:19:43
128 543 KOWAL MARIUSZ KOWAL MARIUSZ M 120 M 30-39 45 KOWALE LPPTEAM 92km 3:18:02 27.87 [km/h] 0:44:05 1:30:20 2:23:53
129 525 GORAJ PAWEL GORAJ PAWEL M 121 M 30-39 46 GDYNIA THOMSON REUTERS CYCLING TEAM 92km 3:19:23 27.69 [km/h] 0:43:58 1:28:04 2:22:21
130 654 NOWAK KASKA NOWAK KASKA K 9 K 40 i więcej 2 WARSZAWA DRUŻYNA TVN 92km 3:23:45 27.09 [km/h] 0:46:38 1:34:46 2:28:38
131 519 DRAWC MIECZYSŁAW DRAWC MIECZYSŁAW M 122 M 50-59 14 GDAŃSK SPORTEVO 92km 3:27:00 26.67 [km/h] 0:48:06 1:38:06 2:32:52
132 647 GOLWIEJ KRZYSZTOF GOLWIEJ KRZYSZTOF M 123 M 60-65 7 - POZKOL GDAŃSK 92km 3:28:27 26.48 [km/h] 0:49:29 1:37:06 2:31:29
133 508 BORZĘCKI RYSZARD BORZĘCKI RYSZARD M 124 M 66 i więcej 2 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 92km 3:30:25 26.23 [km/h] 0:48:38 1:41:26 2:35:40
134 593 ROMAN KRZYSZTOF ROMAN KRZYSZTOF M 125 M 40-49 44 BOLSZEWO PRZECINAK77 92km 3:30:27 26.23 [km/h] 0:48:27 1:39:10 2:34:38
135 634 OKOŃ MICHAŁ OKOŃ MICHAŁ M 126 M 40-49 45 GDYNIA - 92km 3:43:12 24.73 [km/h] 0:55:44 1:46:34 2:45:21
- 529 GUMIENNY TOMASZ GUMIENNY TOMASZ M - M 40-49 - SUCHY DWÓR 92km DNF - [km/h] 0:49:26 0:00:00 0:00:00
- 536 KNOTHE ADAM KNOTHE ADAM M - M 40-49 - NIEMCZ BUDSTOL INVEST 92km DNF - [km/h] 1:02:52 0:00:00 0:00:00
- 537 KOBIAŁKA MARCIN KOBIAŁKA MARCIN M - M 30-39 - WARSZAWA OŚKA WARSZAWA 92km DNF - [km/h] 0:36:22 1:10:49 2:01:05
- 542 KOSOBUCKI RAFAŁ KOSOBUCKI RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK GDAŃSK 92km DNF - [km/h] 0:47:33 1:38:02 2:29:21
- 560 LISIECKI TOMASZ LISIECKI TOMASZ M - M 50-59 - GDYNIA NEXUS TEAM 92km DNF - [km/h] 0:43:01 1:36:32 0:00:00
- 584 PISANKO TOMASZ PISANKO TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK 92km DNF - [km/h] 0:48:47 1:37:02 2:37:42
- 603 SKOWRONSKA KATARZYNA SKOWRONSKA KATARZYNA K - K 30-39 - GDAŃSK THOMSON REUTERS CYCLING TEAM 92km DNF - [km/h] 0:56:20 1:53:22 2:54:06
- 612 SULIMA GRZEGORZ SULIMA GRZEGORZ M - M 0-29 - OLECKO VELOGD 92km DNF - [km/h] 0:59:04 0:00:00 0:00:00
- 622 WERRA KRZYSZTOF WERRA KRZYSZTOF M - M 40-49 - SŁUPSK 92km DNF - [km/h] 0:51:08 1:47:40 2:50:47
- 658 SZADURO PAWEŁ SZADURO PAWEŁ M - M 40-49 - GDYNIA - 92km DNF - [km/h] 0:36:40 0:00:00 0:00:00
- 661 JELLONNEK DARIUSZ JELLONNEK DARIUSZ M - M 50-59 - GSYNIA 92km DNF - [km/h] 1:03:10 2:05:10 0:00:00
- 502 BANACH ROBERT BANACH ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 504 BERTRAND KRZYSZTOF BERTRAND KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDYNIA BERTRAND CYCLING TEAM 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 511 BURDA PETRO BURDA PETRO M - M 0-29 - LWÓW EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 515 CZEKIN AGATA CZEKIN AGATA K - K 0-29 - STARGARD STC STARGARD 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 516 CZETYRKO GRZEGORZ CZETYRKO GRZEGORZ M - M 0-29 - OLSZTYN 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 521 DUKACZEWSKI MICHAŁ DUKACZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - GDYNIA 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 540 KOŁODZIK GRZEGORZ KOŁODZIK GRZEGORZ M - M 0-29 - ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 550 KUCHTYK MATEUSZ KUCHTYK MATEUSZ M - M 0-29 - GDANSK 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 554 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW M - M 0-29 - WEJHEROWO EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 559 LIPSKI MARCIN LIPSKI MARCIN M - M 40-49 - JASTRZĘBIA GÓRA FTI RACING TEAM 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 566 MAZUROWSKI MIROSŁAW MAZUROWSKI MAZUROWSKI MIROSŁAW MAZUROWSKI M - M 50-59 - SZCZECIN 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 569 MROZOWICZ CEZARY MROZOWICZ CEZARY M - M 40-49 - GDYNIA NEXUS TEAM 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 573 ORNOWSKI REMIGIUSZ ORNOWSKI REMIGIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK BIKE U UP SPORT COACHING 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 577 PASTUSIAK MARCIN PASTUSIAK MARCIN M - M 30-39 - CZŁUCHÓW 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 597 RZEŹNIK ANDRZEJ RZEŹNIK ANDRZEJ M - M 50-59 - GDAŃSK 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 615 SZYMBORSKI ŁUKASZ SZYMBORSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - PIŁA KAMELEONTEAM.PL 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 639 BERBEĆ MARCIN BERBEĆ MARCIN M - M 30-39 - ELBLĄG - 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 643 PAWEŁCZAK BARTŁOMIEJ PAWEŁCZAK BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - TORUŃ TTC BERETTA 92km DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

46km

M-ce Numer Nazwisko Imię Nazwisko+Imię+Miejscowość Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 runda
1 298 SWINARSKI MACIEJ SWINARSKI MACIEJ M 1 M 40-49 GDANSK BIKE U UP 46km 1:11:53 35.06 [km/h] 0:35:47
2 405 KULIKOWSKI TOBIASZ KULIKOWSKI TOBIASZ M 2 M 30-39 GDYNIA ZDROWY ROWER 46km 1:12:32 34.74 [km/h] 0:35:56
3 379 STANKIEWICZ WIKTOR STANKIEWICZ WIKTOR M 3 M 0-29 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 46km 1:12:39 34.69 [km/h] 0:35:56
4 45 CIBA DAMIAN CIBA DAMIAN M 4 M 30-39 1 RUMIA TA KO TEAM 46km 1:12:44 34.65 [km/h] 0:36:07
5 104 HERCKE MICHAŁ HERCKE MICHAŁ M 5 M 0-29 1 STAROGARD GDAŃSKI GKS CARTUSIA 46km 1:12:45 34.64 [km/h] 0:35:55
6 101 GRZENKOWICZ MAKSYMILIAN GRZENKOWICZ MAKSYMILIAN M 6 M 0-29 2 KARTUZY GKS CARTUSIA 46km 1:12:46 34.63 [km/h] 0:35:57
7 233 ORTMANN SZYMON ORTMANN SZYMON M 7 M 0-29 3 SIERAKOWICE GKS CARTUSIA 46km 1:12:48 34.62 [km/h] 0:35:57
8 195 MARZEJON MIKOŁAJ MARZEJON MIKOŁAJ M 8 M 0-29 4 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 46km 1:12:50 34.6 [km/h] 0:36:13
9 402 KURSZEWSKI DAWID KURSZEWSKI DAWID M 9 M 0-29 5 SEMLIN GK STG 46km 1:12:51 34.59 [km/h] 0:36:13
10 221 NESTOROWICZ ARTUR NESTOROWICZ ARTUR M 10 M 30-39 2 KETRZYN 46km 1:12:55 34.56 [km/h] 0:36:07
11 109 JANIC ŁUKASZ JANIC ŁUKASZ M 11 M 0-29 6 NOWOGARD STC STARGARD 46km 1:12:58 34.54 [km/h] 0:36:03
12 369 ZASTAWNY KRZYSZTOF ZASTAWNY KRZYSZTOF M 12 M 0-29 7 GDAŃSK - 46km 1:13:00 34.52 [km/h] 0:36:10
13 154 KORZENIAK PATRYK KORZENIAK PATRYK M 13 M 30-39 3 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:13:00 34.52 [km/h] 0:36:08
14 115 JARYGIN PAVEL JARYGIN PAVEL M 14 M 30-39 4 KALININGRAD 46km 1:13:00 34.52 [km/h] 0:36:10
15 231 OLSZEWSKI KAROL OLSZEWSKI KAROL M 15 M 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:13:04 34.49 [km/h] 0:36:04
16 371 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 16 M 30-39 5 TORUŃ - 46km 1:13:07 34.47 [km/h] 0:36:07
17 321 TYGIELSKI MATEUSZ TYGIELSKI MATEUSZ M 17 M 0-29 8 GDAŃSK NEXUS TEAM 46km 1:13:10 34.44 [km/h] 0:36:12
18 390 ROMANOWSKI MATEUSZ ROMANOWSKI MATEUSZ M 18 M 0-29 9 0 - 46km 1:13:11 34.43 [km/h] 0:36:32
19 215 MUŃSKI MARCIN MUŃSKI MARCIN M 19 M 40-49 2 GDAŃSK GK STG 46km 1:13:12 34.43 [km/h] 0:36:32
20 255 POTRYKUS FILIP POTRYKUS FILIP M 20 M 0-29 10 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM 46km 1:13:12 34.43 [km/h] 0:36:11
21 305 SZEPIETOWSKI MICHAŁ SZEPIETOWSKI MICHAŁ M 21 M 30-39 6 KĘTRZYN KĘTRZYN BIKE TEAM 46km 1:13:14 34.41 [km/h] 0:36:27
22 304 SZEPIETOWSKI KAMIL SZEPIETOWSKI KAMIL M 22 M 30-39 7 KĘTRZYN 46km 1:13:14 34.41 [km/h] 0:36:21
23 352 ZAWISTOWSKI MICHAŁ ZAWISTOWSKI MICHAŁ M 23 M 40-49 3 SULMIN 46km 1:13:15 34.4 [km/h] 0:36:07
24 120 JERZYNA JACEK JERZYNA JACEK M 24 M 40-49 4 ROZYNY VO2MAX MTB TEAM 46km 1:13:16 34.39 [km/h] 0:36:14
25 49 CISKOWSKI MICHAŁ CISKOWSKI MICHAŁ M 25 M 30-39 8 GDYNIA ACEL 46km 1:13:21 34.36 [km/h] 0:36:21
26 194 MARZEC GRZEGORZ MARZEC GRZEGORZ M 26 M 30-39 9 PRUSZCZ GDAŃSKI RANT BARTOSZYCE 46km 1:13:23 34.34 [km/h] 0:36:21
27 188 MACHNIO ADAM MACHNIO ADAM M 27 M 30-39 10 TCZEW GK GRYF TCZEW 46km 1:13:26 34.32 [km/h] 0:36:34
28 268 RZANNY WOJCIECH RZANNY WOJCIECH M 28 M 40-49 5 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:13:26 34.32 [km/h] 0:36:08
29 95 GÓRSKI MACIEJ GÓRSKI MACIEJ M 29 M 30-39 11 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:13:30 34.29 [km/h] 0:36:23
30 19 BLADOWSKI ROMAN BLADOWSKI ROMAN M 30 M 50-59 1 GDAŃSK 46km 1:13:31 34.28 [km/h] 0:36:32
31 205 MENCEL ADRIAN MENCEL ADRIAN M 31 M 30-39 12 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:13:40 34.21 [km/h] 0:36:07
32 330 WENTA KRZYSZTOF WENTA KRZYSZTOF M 32 M 40-49 6 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:13:45 34.17 [km/h] 0:36:32
33 391 CHABOWSKI MARCIN CHABOWSKI MARCIN M 33 M 30-39 13 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 46km 1:14:16 33.93 [km/h] 0:36:13
34 197 MATERA MICHAŁ MATERA MICHAŁ M 34 M 30-39 14 KOSZALIN ROWERY MAŁGOŚKA 46km 1:14:16 33.93 [km/h] 0:36:30
35 336 WIERSZYŁO ADRIAN WIERSZYŁO ADRIAN M 35 M 30-39 15 DARŁOWO 46km 1:14:28 33.84 [km/h] 0:36:42
36 363 ŻYWUSZKO PATRYK ŻYWUSZKO PATRYK M 36 M 30-39 16 RUMIA 46km 1:14:30 33.83 [km/h] 0:36:38
37 209 MIGOWSKI IRENEUSZ MIGOWSKI IRENEUSZ M 37 M 40-49 7 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:14:34 33.8 [km/h] 0:36:46
38 41 CHOJNACKI BARTOSZ CHOJNACKI BARTOSZ M 38 M 40-49 8 KOSZALIN ROWERY MAŁGOŚKA 46km 1:14:34 33.8 [km/h] 0:36:36
39 92 GÓRA TOMASZ GÓRA TOMASZ M 39 M 0-29 11 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:14:35 33.79 [km/h] 0:36:30
40 9 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 40 M 30-39 17 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 46km 1:14:40 33.75 [km/h] 0:36:25
41 313 ŚMIEŁOWSKI DAWID ŚMIEŁOWSKI DAWID M 41 M 30-39 18 GDYNIA 46km 1:14:43 33.73 [km/h] 1:14:43
42 76 FRĄTCZAK PATRYK FRĄTCZAK PATRYK M 42 M 0-29 12 STARGARD STC STARGARD 46km 1:14:45 33.71 [km/h] 0:36:51
43 62 DEYK ADAM DEYK ADAM M 43 M 0-29 13 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 46km 1:14:51 33.67 [km/h] 0:36:26
44 185 ŁOMNICKI MICHAŁ ŁOMNICKI MICHAŁ M 44 M 30-39 19 KWIDZYN PURELIFE MTB TEAM 46km 1:15:07 33.55 [km/h] 0:36:41
45 2 ALVARADO JUAN FELIPE ALVARADO JUAN FELIPE M 45 M 30-39 20 SOPOT BIKE U UP 46km 1:15:13 33.5 [km/h] 0:36:49
46 281 SIEMASZKO MATEUSZ SIEMASZKO MATEUSZ M 46 M 30-39 21 BARTOSZYCE 46km 1:15:22 33.44 [km/h] 0:36:49
47 222 NEUBAUER ŁUKASZ NEUBAUER ŁUKASZ M 47 M 30-39 22 KALISKA SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEW 46km 1:15:41 33.3 [km/h] 0:36:57
48 165 KRAŚNICKI ADAM KRAŚNICKI ADAM M 48 M 0-29 14 GDYNIA CYCLING PLANET 46km 1:15:43 33.28 [km/h] 0:36:37
49 353 ZDROJEWSKI ADRIAN ZDROJEWSKI ADRIAN M 49 M 40-49 9 SOPOT 46km 1:15:45 33.27 [km/h] 0:36:21
50 136 KAZIMIERSKI PIOTR KAZIMIERSKI PIOTR M 50 M 30-39 23 KOŁOBRZEG 46km 1:15:48 33.25 [km/h] 0:36:58
51 302 SZCZYGIELSKI PAWEL SZCZYGIELSKI PAWEL M 51 M 30-39 24 SZCZYTNO THE BARBERS GDANSK 46km 1:15:57 33.18 [km/h] 0:36:51
52 372 MALLEK DAWID MALLEK DAWID M 52 M 0-29 15 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:15:58 33.17 [km/h] 0:37:05
53 116 JARZĄBEK TOMASZ JARZĄBEK JARZĄBEK TOMASZ JARZĄBEK M 53 M 50-59 2 GÓRKI EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 46km 1:15:58 33.17 [km/h] 0:36:50
54 340 WOJCZAK KRZYSZTOF WOJCZAK KRZYSZTOF M 54 M 50-59 3 KOBYLNICA OLITE ZERORH+ RACING TEAM 46km 1:16:00 33.16 [km/h] 0:36:59
55 303 SZEMBERSKI ŁUKASZ SZEMBERSKI ŁUKASZ M 55 M 30-39 25 RUMIA DRAGON TONER CYCLING BP 46km 1:16:00 33.16 [km/h] 0:37:11
56 316 TLUSZCZAK RAFAŁ TLUSZCZAK RAFAŁ M 56 M 40-49 10 GDYNIA 46km 1:16:05 33.12 [km/h] 0:37:06
57 269 RZEŹNIK PIOTR RZEŹNIK PIOTR M 57 M 40-49 11 GDAŃSK 46km 1:16:06 33.11 [km/h] 0:37:15
58 99 GROCHOWSKI MATEUSZ GROCHOWSKI MATEUSZ M 58 M 0-29 16 WEJHEROWO 46km 1:16:13 33.06 [km/h] 0:37:08
59 338 WIŚNIEWSKI TOMASZ WIŚNIEWSKI TOMASZ M 59 M 40-49 12 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 46km 1:16:14 33.06 [km/h] 0:36:56
60 323 TYMIŃSKI WOJCIECH TYMIŃSKI WOJCIECH M 60 M 30-39 26 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:16:16 33.04 [km/h] 0:36:56
61 322 TYMIŃSKI JACEK TYMIŃSKI JACEK M 61 M 40-49 13 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 46km 1:16:16 33.04 [km/h] 0:36:57
62 404 DORAWA ARIEL GRZEGORZ DORAWA ARIEL GRZEGORZ M 62 M 30-39 27 LĘBORK TRATTORIA POMIDOR 46km 1:16:20 33.01 [km/h] 0:36:57
63 245 PIESIK PATRYK PIESIK PATRYK M 63 M 30-39 28 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 46km 1:16:38 32.88 [km/h] 0:37:40
64 408 SOCHA TOMASZ SOCHA TOMASZ M 64 M 30-39 29 SOPOT - 46km 1:16:47 32.82 [km/h] 0:36:56
65 358 ŻMUDZKI PAWEŁ ŻMUDZKI PAWEŁ M 65 M 0-29 17 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 46km 1:16:50 32.8 [km/h] 0:36:40
66 380 JOKIEL RADOSŁAW JOKIEL RADOSŁAW M 66 M 30-39 30 - - 46km 1:16:53 32.78 [km/h] 0:37:22
67 174 LATAŃSKI RADOSLAW LATAŃSKI RADOSLAW M 67 M 30-39 31 KUSICE 46km 1:16:54 32.77 [km/h] 0:37:24
68 128 JUSZCZAK MIECZYSŁAW JUSZCZAK MIECZYSŁAW M 68 M 50-59 4 CHOSZCZNO 46km 1:16:59 32.73 [km/h] 0:37:09
69 226 NOWAK KRYSTIAN NOWAK KRYSTIAN M 69 M 30-39 32 RUMIA BDOW MW 46km 1:17:06 32.68 [km/h] 0:37:31
70 381 REPIŃSKI GRZEGORZ REPIŃSKI GRZEGORZ M 70 M 50-59 5 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 46km 1:17:14 32.63 [km/h] 0:37:32
71 155 KORZENIOWSKI DAWID KORZENIOWSKI DAWID M 71 M 30-39 33 ELBLĄG 46km 1:17:14 32.63 [km/h] 0:37:42
72 48 CISKOWSKI JAKUB CISKOWSKI JAKUB M 72 M 40-49 14 SOPOT ACEL 46km 1:17:15 32.62 [km/h] 0:37:44
73 84 GLUSZKO KUBA GLUSZKO KUBA M 73 M 30-39 34 KOSZALIN HEAN OPAKOWANIA 46km 1:17:21 32.58 [km/h] 0:37:33
74 121 JEZIERSKI MATEUSZ JEZIERSKI MATEUSZ M 74 M 40-49 15 GDYNIA 46km 1:17:21 32.58 [km/h] 0:37:56
75 168 KUBICKI ZBIGNIEW KUBICKI ZBIGNIEW M 75 M 40-49 16 SIANÓW STREFASPORTU.PL MV INVEST 46km 1:17:27 32.54 [km/h] 0:37:56
76 377 MUCHA PIOTR MUCHA PIOTR M 76 M 40-49 17 NIECHORZE MTS-NEXELO JFDUET 46km 1:17:29 32.52 [km/h] 0:37:34
77 125 JUNAK ZBIGNIEW JUNAK ZBIGNIEW M 77 M 60-65 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 46km 1:17:30 32.52 [km/h] 0:37:55
78 28 BORKOWSKI ŁUKASZ BORKOWSKI ŁUKASZ M 78 M 30-39 35 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 46km 1:17:32 32.5 [km/h] 0:37:31
79 357 ŻMUDZKI BARTOSZ ŻMUDZKI BARTOSZ M 79 M 0-29 18 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 46km 1:17:35 32.48 [km/h] 0:37:45
80 181 LIP RAFAŁ LIP RAFAŁ M 80 M 30-39 36 GDYNIA NYPEL REDA 46km 1:18:02 32.29 [km/h] 0:37:08
81 406 KOŁODZIK GRZEGORZ KOŁODZIK GRZEGORZ M 81 M 0-29 19 ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM 46km 1:18:34 32.07 [km/h] 0:39:13
82 5 BACHTIAK MARCIN BACHTIAK MARCIN M 82 M 40-49 18 BIALOGARD BTC BIAŁOGARD 46km 1:18:49 31.97 [km/h] 0:37:36
83 328 WEGNER KAMIL WEGNER KAMIL M 83 M 30-39 37 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:18:51 31.96 [km/h] 0:38:28
84 349 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M 84 M 30-39 38 GDAŃSK FALA 46km 1:18:52 31.95 [km/h] 0:37:42
85 187 ŁUKAWSKI DAMIAN ŁUKAWSKI DAMIAN M 85 M 0-29 20 GDAŃSK FALA 46km 1:18:52 31.95 [km/h] 0:38:35
86 296 STYCZEŃ ROMAN STYCZEŃ ROMAN M 86 M 40-49 19 ELBLĄG HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM 46km 1:18:54 31.94 [km/h] 0:39:13
87 127 JUST MAREK JUST MAREK M 87 M 40-49 20 PIŁA KAMELEONTEAM 46km 1:19:00 31.9 [km/h] 0:38:55
88 237 PAJER TOMASZ PAJER TOMASZ M 88 M 40-49 21 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 46km 1:19:08 31.84 [km/h] 0:37:45
89 355 ZIELIŃSKA KINGA ZIELIŃSKA KINGA K 1 K 0-29 GDAŃSK 46km 1:19:13 31.81 [km/h] 0:37:54
90 378 JAWORAŃSKI TOMEK JAWORAŃSKI TOMEK M 89 M 0-29 21 - - 46km 1:19:14 31.8 [km/h] 0:38:56
91 77 FREITAG JACEK FREITAG JACEK M 90 M 0-29 22 STAROGARD GD. DREAM TRI TEAM 46km 1:19:16 31.79 [km/h] 0:39:08
92 213 MOSZCZYNSKI BARTLOMIEJ MOSZCZYNSKI BARTLOMIEJ M 91 M 30-39 39 GDAŃSK INDUSTRIA 46km 1:19:19 31.77 [km/h] 0:37:46
93 126 JURCZYŃSKI KRYSTIAN JURCZYŃSKI KRYSTIAN M 92 M 0-29 23 TCZEW GK GRYF TCZEW 46km 1:19:22 31.75 [km/h] 0:38:29
94 257 POTYRAŁA JAROSŁAW POTYRAŁA JAROSŁAW M 93 M 30-39 40 GDANSK 46km 1:19:29 31.7 [km/h] 0:39:08
95 52 CZAPNIK ADAM CZAPNIK ADAM M 94 M 0-29 24 DARŁOWO BIKE U UP 46km 1:19:39 31.64 [km/h] 0:38:00
96 26 BOLSHAKOVA VICTORIA BOLSHAKOVA VICTORIA K 2 K 30-39 KALININGRAD, RUSSIA 46km 1:19:41 31.63 [km/h] 0:38:52
97 342 WOLSKI MAREK WOLSKI MAREK M 95 M 50-59 6 GDAŃSK 46km 1:19:48 31.58 [km/h] 0:38:03
98 8 BARANOWSKI DANIEL BARANOWSKI DANIEL M 96 M 0-29 25 GDYNIA 46km 1:20:06 31.46 [km/h] 0:39:08
99 315 TALLAR BARTOSZ TALLAR BARTOSZ M 97 M 30-39 41 PRUSZCZ GDAŃSKI 46km 1:20:08 31.45 [km/h] 0:39:33
100 265 RUTKOWSKI TOMASZ RUTKOWSKI TOMASZ M 98 M 0-29 26 CIEPLEWO VO2MAX MTB TEAM 46km 1:20:11 31.43 [km/h] 0:39:19
101 239 PAPELBON ROMAN PAPELBON ROMAN M 99 M 30-39 42 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:20:14 31.41 [km/h] 0:39:11
102 87 GORAZDOWSKI FILIP GORAZDOWSKI FILIP M 100 M 0-29 27 KŁANINO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 46km 1:20:16 31.4 [km/h] 0:39:25
103 403 DZIEDZIŃSKI MATEUSZ DZIEDZIŃSKI MATEUSZ M 101 M 40-49 22 LĘBORK TRATTORIA POMIDOR 46km 1:20:17 31.39 [km/h] 0:37:45
104 285 SKRZYCKI LUKASZ SKRZYCKI LUKASZ M 102 M 30-39 43 GDYNIA BIKE U UP 46km 1:20:17 31.39 [km/h] 0:39:30
105 15 BIBLIW MAREK BIBLIW MAREK M 103 M 30-39 44 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:20:29 31.31 [km/h] 0:38:44
106 167 KRZESZOWSKI SEBASTIAN KRZESZOWSKI SEBASTIAN M 104 M 30-39 45 KARTUZY GOOD RIDE 46km 1:20:39 31.25 [km/h] 0:39:23
107 218 NADOLSKI ŁUKASZ NADOLSKI ŁUKASZ M 105 M 30-39 46 GDAŃSK 46km 1:20:54 31.15 [km/h] 0:39:55
108 51 CZAPIEWSKI MARCIN CZAPIEWSKI MARCIN M 106 M 40-49 23 TRÓJMIASTO 46km 1:20:57 31.13 [km/h] 0:39:07
109 334 WIELICZKO RADOSŁAW WIELICZKO RADOSŁAW M 107 M 50-59 7 GDAŃSK 46km 1:20:57 31.13 [km/h] 0:39:52
110 18 BLACH PRZEMYSŁAW BLACH PRZEMYSŁAW M 108 M 40-49 24 GDAŃSK 46km 1:20:59 31.12 [km/h] 0:39:24
111 139 KŁOSOWSKI BARTOSZ KŁOSOWSKI BARTOSZ M 109 M 30-39 47 GDAŃSK 46km 1:21:06 31.07 [km/h] 0:39:49
112 397 GABRYCHOWICZ MACIEJ GABRYCHOWICZ MACIEJ M 110 M 30-39 48 BOŻEPOLE TA KO TEAM BOŻEPOLE 46km 1:21:07 31.07 [km/h] 0:37:55
113 282 SKONECZNY KAMIL SKONECZNY KAMIL M 111 M 30-39 49 GDYNIA BIKE U UP 46km 1:21:18 31 [km/h] 0:39:21
114 243 PIEPKA SŁAWOMIR PIEPKA SŁAWOMIR M 112 M 40-49 25 LEŚNIEWO KLIF MTB TEAM 46km 1:21:20 30.98 [km/h] 0:39:58
115 119 JEKA KAMIL JEKA KAMIL M 113 M 30-39 50 STARZYNO KLIF MTB TEAM 46km 1:21:22 30.97 [km/h] 0:39:31
116 189 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 114 M 50-59 8 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km 1:21:34 30.89 [km/h] 0:39:37
117 312 SZYMKÓW SŁAWEK SZYMKÓW SŁAWEK M 115 M 40-49 26 STRASZYN BST / TORUS TRIATHLON TEAM 46km 1:21:43 30.84 [km/h] 0:39:53
118 169 KUBIK AGNIESZKA KUBIK AGNIESZKA K 3 K 30-39 GDAŃSK BCT TEAM GDYNIA/ BIKE U UP 46km 1:21:44 30.83 [km/h] 0:39:46
119 183 LUNIAK ANDRZEJ LUNIAK ANDRZEJ M 116 M 40-49 27 MOSTY 46km 1:21:48 30.81 [km/h] 0:39:56
120 393 DEMBEK TOMASZ DEMBEK TOMASZ M 117 M 40-49 28 TORUŃ - 46km 1:21:50 30.79 [km/h] 0:39:28
121 235 PACZKOWSKI MACIEJ PACZKOWSKI MACIEJ M 118 M 0-29 28 REDA SP 4 REDA/KASZUBSKIE DZIKI 46km 1:22:06 30.69 [km/h] 0:39:38
122 246 PIETRYCZUK DARIUSZ PIETRYCZUK DARIUSZ M 119 M 30-39 51 PRUSZCZ GDAŃSKI 46km 1:22:09 30.68 [km/h] 0:40:05
123 75 FLORCZUK MAREK FLORCZUK MAREK M 120 M 30-39 52 GDYNIA 46km 1:22:15 30.64 [km/h] 0:40:29
124 172 KUPPER MACIEJ KUPPER MACIEJ M 121 M 30-39 53 GDYNIA 46km 1:22:19 30.61 [km/h] 0:40:12
125 217 NACZK BARTOSZ NACZK BARTOSZ M 122 M 30-39 54 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 46km 1:22:28 30.56 [km/h] 0:40:21
126 158 KOSMOWSKI KAMIL KOSMOWSKI KAMIL M 123 M 30-39 55 ŁOWICZ KLUB KOLARSKI ŁOWICZ 46km 1:22:30 30.55 [km/h] 0:40:09
127 153 KORWEL ADAM KORWEL ADAM M 124 M 30-39 56 KARTUZY HOMOVIATOR 46km 1:22:32 30.53 [km/h] 0:40:34
128 310 SZULCZYK BENEDYKT SZULCZYK BENEDYKT M 125 M 66 i więcej 1 PSZCZOLKI G.K "GRYF" TCZEW 46km 1:22:33 30.53 [km/h] 0:40:28
129 88 GORTAT BOGUMIŁ GORTAT BOGUMIŁ M 126 M 30-39 57 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM 46km 1:22:37 30.5 [km/h] 0:40:34
130 164 KOZIEŁ-DWORSKI SZYMON KOZIEŁ-DWORSKI SZYMON M 127 M 30-39 58 WEJHEROWO CYCLING PLANET 46km 1:22:39 30.49 [km/h] 0:39:59
131 256 POTRYKUS JAN POTRYKUS JAN M 128 M 50-59 9 CHŁAPOWO 46km 1:22:39 30.49 [km/h] 0:40:10
132 373 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 129 M 66 i więcej 2 GDAŃSK NEXUS TEAM 46km 1:22:40 30.48 [km/h] 0:40:23
133 23 BOBKOWSKI ANDRZEJ BOBKOWSKI ANDRZEJ M 130 M 30-39 59 ZBLEWO 46km 1:22:48 30.43 [km/h] 0:40:38
134 384 PIKUŁA MICHAŁ PIKUŁA MICHAŁ M 131 M 40-49 29 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:23:00 30.36 [km/h] 0:40:42
135 288 SOCHA GRZEGORZ SOCHA GRZEGORZ M 132 M 30-39 60 GDYNIA 46km 1:23:02 30.35 [km/h] 0:40:33
136 122 JĘDRZEJEWSKI PIOTR JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 133 M 0-29 29 GDAŃSK 46km 1:23:05 30.33 [km/h] 0:41:44
137 383 NOWACZYŃSKI JAN NOWACZYŃSKI JAN M 134 M 40-49 30 PELPLIN GK STG 46km 1:23:05 30.33 [km/h] 0:41:16
138 350 ZALESKI ADAM ZALESKI ADAM M 135 M 40-49 31 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:23:11 30.29 [km/h] 0:39:32
139 385 WALTER MACIEJ WALTER MACIEJ M 136 M 40-49 32 DĄBROWA ZWIJJAKCHCESZ 46km 1:23:24 30.22 [km/h] 0:41:17
140 365 MIŁOSZ SZYMON MIŁOSZ SZYMON M 137 M 0-29 30 GDYNIA VILO 46km 1:23:39 30.13 [km/h] 0:41:17
141 247 PIETRZAK PAWEŁ PIETRZAK PAWEŁ M 138 M 30-39 61 GDAŃSK 46km 1:23:40 30.12 [km/h] 0:40:36
142 80 GAWŁAS TOMASZ GAWŁAS TOMASZ M 139 M 40-49 33 GDAŃSK 46km 1:23:50 30.06 [km/h] 0:40:39
143 60 DERENGOWSKI KONRAD DERENGOWSKI KONRAD M 140 M 0-29 31 GDAŃSK KCBC 46km 1:24:08 29.95 [km/h] 0:41:28
144 200 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 141 M 60-65 2 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 46km 1:24:09 29.95 [km/h] 0:41:27
145 53 CZERNIAWSKI DANIEL CZERNIAWSKI DANIEL M 142 M 30-39 62 GDAŃSK INDUSTRIA 46km 1:24:10 29.94 [km/h] 0:40:47
146 382 WÓJTOWICZ ARTUR WÓJTOWICZ ARTUR M 143 M 40-49 34 BYCHOWO - 46km 1:24:20 29.88 [km/h] 0:42:20
147 317 TOMALIK KAROL TOMALIK KAROL M 144 M 40-49 35 KOSZALIN 46km 1:24:27 29.84 [km/h] 0:40:36
148 38 CHMIEL KRZYSZTOF CHMIEL KRZYSZTOF M 145 M 30-39 63 BOLSZEWO TRAMPUS CYCLING TEAM 46km 1:24:33 29.8 [km/h] 0:40:22
149 3 ANACZKOWSKI ŁUKASZ ANACZKOWSKI ŁUKASZ M 146 M 30-39 64 MALBORK GK GRYF TCZEW 46km 1:24:38 29.78 [km/h] 0:42:08
150 214 MROZEWSKI MARCIN MROZEWSKI MARCIN M 147 M 0-29 32 PRUSZCZ GDAŃSKI 46km 1:24:42 29.75 [km/h] 0:41:45
151 184 ŁAKOMY RAFAŁ ŁAKOMY RAFAŁ M 148 M 30-39 65 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 46km 1:24:46 29.73 [km/h] 0:42:07
152 193 MAREK PAWEL MAREK PAWEL M 149 M 40-49 36 GDANSK INTEL TECHNOLOGY POLSKA 46km 1:25:00 29.65 [km/h] 0:42:17
153 96 GÓRSKI MICHAŁ GÓRSKI MICHAŁ M 150 M 30-39 66 GDAŃSK 46km 1:25:06 29.61 [km/h] 0:42:06
154 20 BLANK KAROL BLANK KAROL M 151 M 0-29 33 GDAŃSK LPPTEAM 46km 1:25:07 29.61 [km/h] 0:42:23
155 56 DĄBROWSKI ANDRZEJ DĄBROWSKI ANDRZEJ M 152 M 0-29 34 GDYNIA 46km 1:25:08 29.6 [km/h] 0:42:29
156 16 BIERNACIK MARIUSZ BIERNACIK MARIUSZ M 153 M 50-59 10 GDAŃSK 46km 1:25:12 29.58 [km/h] 0:41:38
157 82 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 154 M 40-49 37 KĄPINO 46km 1:25:15 29.56 [km/h] 0:41:39
158 170 KUBUSZEWSKI MICHAŁ KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 155 M 30-39 67 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 46km 1:25:16 29.55 [km/h] 0:41:46
159 145 KOŁODZIEJ GRZEGORZ KOŁODZIEJ GRZEGORZ M 156 M 40-49 38 NOWE 46km 1:25:17 29.55 [km/h] 0:40:22
160 143 KOBESZKO BARTŁOMIEJ KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 157 M 30-39 68 GDYNIA 46km 1:25:17 29.55 [km/h] 0:42:17
161 64 DOBROLIŃSKI DANIEL DOBROLIŃSKI DANIEL M 158 M 40-49 39 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 46km 1:25:19 29.54 [km/h] 0:42:15
162 286 SKUBAEV SERGEY SKUBAEV SERGEY M 159 M 30-39 69 KALININGRAD 46km 1:25:19 29.54 [km/h] 0:41:50
163 320 TUR IRENEUSZ TUR TUR IRENEUSZ TUR M 160 M 30-39 70 ŻUKOWO DOMAX RACING TEAM 46km 1:25:41 29.41 [km/h] 0:41:42
164 113 JARCZEWSKI SZYMON JARCZEWSKI SZYMON M 161 M 30-39 71 MALBORK GK MALBORK 46km 1:25:42 29.4 [km/h] 0:41:28
165 287 SŁOWIK MICHAŁ SŁOWIK MICHAŁ M 162 M 40-49 40 GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS 46km 1:25:42 29.4 [km/h] 0:42:26
166 67 DRZEWIECKI MATEUSZ DRZEWIECKI MATEUSZ M 163 M 30-39 72 WŁADYSŁAWOWO KLIF MTB TEAM 46km 1:25:49 29.36 [km/h] 0:42:20
167 107 JAGODZIŃSKI MICHAŁ JAGODZIŃSKI MICHAŁ M 164 M 30-39 73 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:26:18 29.2 [km/h] 0:41:22
168 32 BRZESKI ŁUKASZ BRZESKI ŁUKASZ M 165 M 0-29 35 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:26:27 29.15 [km/h] 0:40:47
169 254 PODOLAK PAWEŁ PODOLAK PAWEŁ M 166 M 30-39 74 KOSAKOWO GDAŃSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA 46km 1:26:34 29.11 [km/h] 0:43:22
170 69 DZIĘBOWSKI PIOTR DZIĘBOWSKI PIOTR M 167 M 30-39 75 GDYNIA LPPTEAM 46km 1:26:38 29.09 [km/h] 0:40:41
171 250 PLECZYŃSKI MARCIN PLECZYŃSKI MARCIN M 168 M 40-49 41 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 46km 1:26:41 29.07 [km/h] 0:43:32
172 297 STYN MATEUSZ STYN MATEUSZ M 169 M 0-29 36 SŁAWOSZYNKO 46km 1:26:46 29.04 [km/h] 0:42:43
173 327 WAWRZYŃSKI TOMASZ WAWRZYŃSKI TOMASZ M 170 M 30-39 76 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 46km 1:26:48 29.03 [km/h] 0:42:38
174 329 WEJER MATEUSZ WEJER MATEUSZ M 171 M 30-39 77 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 46km 1:27:10 28.91 [km/h] 0:41:31
175 223 NIETUPSKI MARCIN NIETUPSKI MARCIN M 172 M 40-49 42 SOPOT EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 1:27:20 28.85 [km/h] 0:44:04
176 114 JARMOŁOWICZ BEATA JARMOŁOWICZ BEATA K 4 K 40-49 1 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 46km 1:27:25 28.83 [km/h] 0:44:03
177 277 SEKIDA MATEUSZ SEKIDA MATEUSZ M 173 M 40-49 43 GOŚCICINO POLSKA PÓŁNOCNA 46km 1:27:29 28.81 [km/h] 0:43:08
178 361 ŻUKOWSKI MICHAŁ ŻUKOWSKI MICHAŁ M 174 M 30-39 78 GDAŃSK 46km 1:27:35 28.77 [km/h] 0:43:41
179 40 CHMIELIŃSKI PIOTR CHMIELIŃSKI PIOTR M 175 M 0-29 37 ROTMANKA 46km 1:27:38 28.76 [km/h] 0:43:00
180 150 KOPEĆ KONRAD KOPEĆ KONRAD M 176 M 40-49 44 GDYNIA 46km 1:27:43 28.73 [km/h] 0:42:33
181 46 CICHERSKI TOMASZ CICHERSKI TOMASZ M 177 M 40-49 45 MALBORK GK MALBORK 46km 1:27:47 28.71 [km/h] 0:42:53
182 248 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA K 5 K 40-49 2 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:27:48 28.7 [km/h] 0:43:12
183 299 SYNORADZKI ADAM SYNORADZKI ADAM M 178 M 0-29 38 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:27:52 28.68 [km/h] 0:43:08
184 29 BORYSIEWICZ RYSZARD BORYSIEWICZ RYSZARD M 179 M 66 i więcej 3 KOSZALIN 46km 1:27:55 28.66 [km/h] 0:43:45
185 242 PIEPIÓRKA PAWEŁ PIEPIÓRKA PAWEŁ M 180 M 0-29 39 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 46km 1:27:57 28.65 [km/h] 0:43:38
186 228 OKUNIEWICZ MARIUSZ OKUNIEWICZ MARIUSZ M 181 M 40-49 46 BORZYSZEWO 46km 1:27:57 28.65 [km/h] 0:43:12
187 339 WITKOWSKI ANDRZEJ WITKOWSKI ANDRZEJ M 182 M 60-65 3 BIAŁOGARD BTC BIAŁOGARD 46km 1:27:59 28.64 [km/h] 0:43:43
188 368 MOWIŃSKI FILIP MOWIŃSKI FILIP M 183 M 0-29 40 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 46km 1:28:01 28.63 [km/h] 0:43:23
189 37 CHAJĘCKI KAROL CHAJĘCKI KAROL M 184 M 40-49 47 GDAŃSK 46km 1:28:04 28.61 [km/h] 0:43:45
190 151 KOPOWSKI STEFAN KOPOWSKI STEFAN M 185 M 50-59 11 GDAŃSK 46km 1:28:08 28.59 [km/h] 0:43:37
191 180 LEŚNIEWSKI MAREK LEŚNIEWSKI MAREK M 186 M 50-59 12 GDAŃSK 46km 1:28:13 28.57 [km/h] 0:44:02
192 301 SZCZEPAŃSKI MARCIN SZCZEPAŃSKI MARCIN M 187 M 30-39 79 GDYNIA OSIEDLOWY SERWIS ROWEROWY 46km 1:28:14 28.56 [km/h] 0:43:33
193 186 ŁUCZYŃSKI JANUSZ ŁUCZYŃSKI JANUSZ M 188 M 40-49 48 GDAŃSK 46km 1:28:16 28.55 [km/h] 0:43:55
194 190 MACIUSZONEK JACEK MACIUSZONEK JACEK M 189 M 30-39 80 GDAŃSK 3ATHLETE 46km 1:28:19 28.53 [km/h] 0:43:55
195 179 LESZKOWICZ KRZYSZTOF LESZKOWICZ KRZYSZTOF M 190 M 30-39 81 POGÓRZE DOMAX RACING TEAM 46km 1:28:19 28.53 [km/h] 0:43:33
196 238 PAKURA PIOTR PAKURA PIOTR M 191 M 40-49 49 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 46km 1:28:29 28.48 [km/h] 0:43:14
197 61 DETTLAFF KAROL DETTLAFF KAROL M 192 M 30-39 82 GDANSK 46km 1:28:31 28.47 [km/h] 0:42:03
198 27 BOŃKOWSKI JAROSŁAW BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 193 M 50-59 13 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 46km 1:28:37 28.44 [km/h] 0:44:03
199 94 GÓRSKI JAKUB GÓRSKI JAKUB M 194 M 30-39 83 GDYNIA VEGAN ATHEIST 46km 1:28:51 28.36 [km/h] 0:40:24
200 234 OSTROWSKI ANDRZEJ OSTROWSKI ANDRZEJ M 195 M 40-49 50 SOPOT #ŚWIEZAKTEAM 46km 1:28:52 28.36 [km/h] 0:42:42
201 163 KOWALSKI PAWEŁ KOWALSKI PAWEŁ M 196 M 40-49 51 GDAŃSK SANTIC TEAM POLSKA 46km 1:29:02 28.3 [km/h] 0:45:42
202 259 RAFAŁKO FILIP RAFAŁKO FILIP M 197 M 30-39 84 WEJHEROWO 46km 1:29:15 28.24 [km/h] 0:44:15
203 57 DĄBSKI GRZEGORZ DĄBSKI GRZEGORZ M 198 M 40-49 52 GDYNIA FTI RACING TEAM 46km 1:29:22 28.2 [km/h] 0:44:30
204 97 GRABAN KRZYSZTOF GRABAN KRZYSZTOF M 199 M 0-29 41 MORZESZCZYN 46km 1:29:26 28.18 [km/h] 0:44:23
205 241 PAWLIKOWSKI ŁUKASZ PAWLIKOWSKI ŁUKASZ M 200 M 0-29 42 SOPOT 46km 1:29:29 28.16 [km/h] 0:43:35
206 335 WIERGOWSKI SZYMON WIERGOWSKI SZYMON M 201 M 30-39 85 REDA 46km 1:29:32 28.15 [km/h] 0:43:40
207 325 WALCZAK MARIUSZ WALCZAK MARIUSZ M 202 M 40-49 53 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:29:34 28.14 [km/h] 0:43:43
208 171 KULLING MONIKA KULLING MONIKA K 6 K 30-39 1 GNIEŻDŻEWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO 46km 1:29:34 28.14 [km/h] 0:44:39
209 345 WÓJCIK KRZYSZTOF WÓJCIK KRZYSZTOF M 203 M 0-29 43 REWA 46km 1:29:35 28.13 [km/h] 0:43:53
210 30 BRANDT MACIEJ BRANDT MACIEJ M 204 M 40-49 54 ELBLĄG 46km 1:29:37 28.12 [km/h] 0:44:19
211 81 GĄGOL ROBERT GĄGOL ROBERT M 205 M 30-39 86 CZŁUCHÓW 46km 1:29:41 28.1 [km/h] 0:42:46
212 58 DEJNEKA PRZEMYSŁAW DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 206 M 30-39 87 GDAŃSK 46km 1:29:45 28.08 [km/h] 0:44:24
213 273 SADOWSKI PIOTR SADOWSKI PIOTR M 207 M 30-39 88 GDAŃSK 46km 1:29:46 28.07 [km/h] 0:44:49
214 73 FILIPOWSKI ARKADIUSZ FILIPOWSKI ARKADIUSZ M 208 M 40-49 55 SLAWNO 46km 1:29:55 28.03 [km/h] 0:44:28
215 274 SAJA ANDRZEJ SAJA ANDRZEJ M 209 M 50-59 14 ROBERCIN 46km 1:29:59 28.01 [km/h] 0:44:30
216 354 ZDUN MACIEJ ZDUN MACIEJ M 210 M 30-39 89 GDAŃSK PAT I MAT 46km 1:30:03 27.98 [km/h] 0:44:46
217 177 LEMKE LESZEK LEMKE LESZEK M 211 M 40-49 56 GDYNIA 46km 1:30:03 27.98 [km/h] 0:44:42
218 111 JANKOWSKI JAKUB JANKOWSKI JAKUB M 212 M 30-39 90 GDYNIA SPEDMAN 46km 1:30:04 27.98 [km/h] 0:44:04
219 332 WIDYŃSKA AGATA WIDYŃSKA AGATA K 7 K 0-29 1 GDAŃSK 46km 1:30:05 27.97 [km/h] 0:44:23
220 140 KNOTHE ADRIAN KNOTHE ADRIAN M 213 M 0-29 44 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 46km 1:30:08 27.96 [km/h] 0:44:46
221 270 SADOWSKI ANDRZEJ SADOWSKI ANDRZEJ M 214 M 40-49 57 GDAŃSK BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE 46km 1:30:10 27.95 [km/h] 0:44:43
222 68 DUBIELLA ADAM DUBIELLA ADAM M 215 M 40-49 58 GDYNIA 46km 1:30:18 27.91 [km/h] 0:44:40
223 275 SAMORAJCZYK PAWEŁ SAMORAJCZYK PAWEŁ M 216 M 0-29 45 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 46km 1:30:21 27.89 [km/h] 0:44:36
224 294 STOLTMAN SŁAWOMIR STOLTMAN SŁAWOMIR M 217 M 30-39 91 BYTÓW 46km 1:30:23 27.88 [km/h] 0:44:41
225 258 RADNY ROBERT RADNY ROBERT M 218 M 40-49 59 KAZIMIERZ 46km 1:30:26 27.87 [km/h] 0:45:05
226 219 NALEŻYTY KATARZYNA NALEŻYTY KATARZYNA K 8 K 0-29 2 GDYNIA RUNNINGGIRL.PL 46km 1:30:27 27.86 [km/h] 0:45:00
227 346 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M 219 M 30-39 92 GDYNIA 46km 1:30:29 27.85 [km/h] 0:44:52
228 36 CELINSKA ANNA CELINSKA ANNA K 9 K 30-39 2 GDYNIA 46km 1:30:31 27.84 [km/h] 0:45:03
229 230 OLEWNIK DANIEL OLEWNIK DANIEL M 220 M 0-29 46 GDAŃSK MNR 46km 1:30:31 27.84 [km/h] 0:44:57
230 291 STEFANIAK LESZEK STEFANIAK LESZEK M 221 M 40-49 60 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 46km 1:30:36 27.81 [km/h] 0:44:51
231 244 PIESIK DOMINIK PIESIK DOMINIK M 222 M 30-39 93 GDYNIA 46km 1:30:37 27.81 [km/h] 0:45:57
232 103 HENICZ GRZEGORZ HENICZ GRZEGORZ M 223 M 50-59 15 GDYNIA 46km 1:30:41 27.79 [km/h] 0:44:48
233 318 TOPOREK JOANNA TOPOREK JOANNA K 10 K 40-49 3 GDYNIA 46km 1:30:42 27.78 [km/h] 0:44:17
234 21 BLOCK MICHAŁ BLOCK MICHAŁ M 224 M 30-39 94 RUMIA 46km 1:30:43 27.78 [km/h] 0:44:46
235 59 DEMBEK KRZYSZTOF DEMBEK DEMBEK KRZYSZTOF DEMBEK M 225 M 30-39 95 SOPOT 46km 1:30:48 27.75 [km/h] 0:44:49
236 31 BRODACKI MACIEJ BRODACKI MACIEJ M 226 M 30-39 96 GDAŃSK #ŚWIEZAKTEAM 46km 1:30:50 27.74 [km/h] 0:45:05
237 110 JANKOWSKI ANDRZEJ JANKOWSKI ANDRZEJ M 227 M 30-39 97 GDAŃSK 46km 1:30:53 27.73 [km/h] 0:44:58
238 261 ROMANOWSKI MICHAŁ ROMANOWSKI MICHAŁ M 228 M 30-39 98 GDAŃSK MRW 46km 1:30:59 27.7 [km/h] 0:44:59
239 387 KURZYŃSKI RAFAŁ KURZYŃSKI RAFAŁ M 229 M 30-39 99 GRUDZIĄDZ - 46km 1:31:00 27.69 [km/h] 0:44:45
240 263 RÓŻAŃSKI MARCIN RÓŻAŃSKI MARCIN M 230 M 30-39 100 JAGATOWO 46km 1:31:04 27.67 [km/h] 0:44:32
241 220 NAUMIUK JACEK NAUMIUK JACEK M 231 M 40-49 61 SŁAWKI 54 D 46km 1:31:06 27.66 [km/h] 0:44:15
242 93 GÓRECKI PAWEŁ GÓRECKI PAWEŁ M 232 M 40-49 62 GDAŃSK LPPTEAM 46km 1:31:11 27.64 [km/h] 0:45:55
243 191 MALLEK PAWEŁ MALLEK PAWEŁ M 233 M 0-29 47 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 46km 1:31:21 27.59 [km/h] 0:42:31
244 284 SKROBACZ PRZEMYSŁAW SKROBACZ PRZEMYSŁAW M 234 M 30-39 101 REDA 46km 1:31:27 27.56 [km/h] 0:46:46
245 129 KAMIŃSKI RAFAŁ KAMIŃSKI RAFAŁ M 235 M 30-39 102 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 46km 1:31:28 27.55 [km/h] 0:46:06
246 364 OGRODOWSKA MAŁGORZATA OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 30-39 3 - - 46km 1:31:51 27.44 [km/h] 0:46:19
247 160 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 12 K 30-39 4 GDAŃSK 46km 1:32:03 27.38 [km/h] 0:46:05
248 89 GOYKE ADAM GOYKE ADAM M 236 M 30-39 103 MIEROSZYNO KLIF MTB TEAM 46km 1:32:15 27.32 [km/h] 0:45:34
249 63 DĘBIEC EWA DĘBIEC EWA K 13 K 30-39 5 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING TEAM 46km 1:32:56 27.12 [km/h] 0:45:48
250 47 CIERLIŃSKI BARTOSZ CIERLIŃSKI BARTOSZ M 237 M 30-39 104 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 1:33:05 27.07 [km/h] 0:45:30
251 11 BEDNAREK KRZYSZTOF BEDNAREK KRZYSZTOF M 238 M 50-59 16 GDYNIA SPORTEVO 46km 1:33:09 27.05 [km/h] 0:46:19
252 78 GACEK JAROSŁAW GACEK JAROSŁAW M 239 M 40-49 63 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLETEAM 46km 1:33:14 27.03 [km/h] 0:46:42
253 148 KONIECZKA WALDEMAR KONIECZKA WALDEMAR M 240 M 40-49 64 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:33:29 26.96 [km/h] 0:45:55
254 396 POTRYKUS MARIUSZ POTRYKUS MARIUSZ M 241 M 30-39 105 GDYNIA - 46km 1:33:46 26.88 [km/h] 0:45:33
255 300 SYPNIEWSKI MARIUSZ SYPNIEWSKI MARIUSZ M 242 M 50-59 17 KOTEŻE GK STG 46km 1:33:49 26.86 [km/h] 0:46:11
256 202 MAZERANT PIOTR MAZERANT PIOTR M 243 M 40-49 65 MALBORK GK MALBORK 46km 1:34:01 26.8 [km/h] 0:45:46
257 309 SZTOKINGER JAROSŁAW SZTOKINGER JAROSŁAW M 244 M 40-49 66 GDYNIA 46km 1:34:04 26.79 [km/h] 0:47:33
258 24 BOĆKOWSKI MACIEJ BOĆKOWSKI MACIEJ M 245 M 50-59 18 GDYNIA 46km 1:34:09 26.77 [km/h] 0:45:07
259 22 BOBER MICHAŁ BOBER MICHAŁ M 246 M 40-49 67 BEZRZECZE 46km 1:34:13 26.75 [km/h] 0:46:29
260 375 RZEŹNIK ANDRZEJ RZEŹNIK ANDRZEJ M 247 M 50-59 19 GDAŃSK - 46km 1:34:17 26.73 [km/h] 0:45:50
261 326 WANAT KAZIMIERZ WANAT KAZIMIERZ M 248 M 66 i więcej 4 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 46km 1:34:27 26.68 [km/h] 0:46:36
262 138 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 249 M 40-49 68 GDYNIA KLIMEK TEAM 46km 1:34:35 26.64 [km/h] 0:46:08
263 347 WYKA ANDRZEJ WYKA ANDRZEJ M 250 M 66 i więcej 5 GDYNIA 46km 1:34:49 26.58 [km/h] 0:46:34
264 295 STUDNIAK ALEKSANDRA STUDNIAK ALEKSANDRA K 14 K 0-29 3 GDYNIA SWRS LIONESSES OF THE NORTH 46km 1:34:49 26.58 [km/h] 0:47:33
265 4 ANKUDOWICZ CZESŁAW ANKUDOWICZ CZESŁAW M 251 M 66 i więcej 6 GDYNIA STC STARGARD 46km 1:35:02 26.52 [km/h] 0:46:08
266 374 KLAWITTER LESZEK KLAWITTER LESZEK M 252 M 40-49 69 GDYNIA - 46km 1:35:29 26.39 [km/h] 0:47:31
267 100 GRZEMSKI JAKUB GRZEMSKI JAKUB M 253 M 30-39 106 GDYNIA 46km 1:35:31 26.38 [km/h] 0:45:42
268 224 NOREK RYSZARD NOREK RYSZARD M 254 M 66 i więcej 7 SŁAWNO 46km 1:35:51 26.29 [km/h] 0:47:45
269 178 LEMMLE KRZYSZTOF LEMMLE KRZYSZTOF M 255 M 40-49 70 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 46km 1:35:52 26.29 [km/h] 0:47:18
270 314 TADYCH KRZYSZTOF TADYCH KRZYSZTOF M 256 M 40-49 71 BRZOZÓWKA 46km 1:35:55 26.27 [km/h] 0:45:11
271 13 BELTER DANIEL BELTER DANIEL M 257 M 0-29 48 WEJHEROWO 46km 1:36:01 26.25 [km/h] 0:47:36
272 72 FIJOŁEK JAREK FIJOŁEK JAREK M 258 M 40-49 72 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 46km 1:36:02 26.24 [km/h] 0:47:37
273 198 MATUSEWICZ MARIAN MATUSEWICZ MARIAN M 259 M 66 i więcej 8 BIAŁOGÓRA 46km 1:36:07 26.22 [km/h] 0:47:47
274 144 KOLKA ZBIGNIEW KOLKA ZBIGNIEW M 260 M 50-59 20 GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 46km 1:36:20 26.16 [km/h] 0:48:34
275 370 ROLBIECKA ALICJA ROLBIECKA ALICJA K 15 K 30-39 6 REDA - 46km 1:36:20 26.16 [km/h] 0:47:45
276 152 KOPOWSKI WOJCIECH KOPOWSKI WOJCIECH M 261 M 30-39 107 GDAŃSK 46km 1:36:29 26.12 [km/h] 0:47:42
277 196 MATEJA BOŻENA MATEJA BOŻENA K 16 K 50 i więcej 1 GDAŃSK 46km 1:36:30 26.11 [km/h] 0:48:55
278 337 WIKA PIOTR WIKA PIOTR M 262 M 50-59 21 REWA 46km 1:36:51 26.02 [km/h] 0:48:03
279 290 STARCZEWSKI BARTOSZ STARCZEWSKI BARTOSZ M 263 M 30-39 108 GDAŃSK PAT I MAT 46km 1:37:00 25.98 [km/h] 0:46:46
280 211 MOJSA MATEUSZ MOJSA MATEUSZ M 264 M 30-39 109 GDYNIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 1:37:11 25.93 [km/h] 0:48:47
281 117 JASZEWSKI BORYS JASZEWSKI BORYS M 265 M 30-39 110 GDAŃSK 46km 1:37:15 25.91 [km/h] 0:49:34
282 14 BEREZA KAMIL BEREZA KAMIL M 266 M 30-39 111 SŁUPSK 46km 1:37:18 25.9 [km/h] 0:46:49
283 33 BRZESKI MIROSŁAW BRZESKI MIROSŁAW M 267 M 50-59 22 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 46km 1:37:21 25.89 [km/h] 0:48:22
284 173 KWIATKOWSKA BEATA KWIATKOWSKA BEATA K 17 K 40-49 4 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 46km 1:37:23 25.88 [km/h] 0:46:56
285 262 ŻYŁKA JAKUB ŻYŁKA JAKUB M 268 M 30-39 112 GDAŃSK 46km 1:37:41 25.8 [km/h] 0:48:35
286 227 ODIAS MACIEJ ODIAS MACIEJ M 269 M 30-39 113 GDAŃSK 46km 1:37:48 25.77 [km/h] 0:46:59
287 236 PAJĄK ADAM PAJĄK ADAM M 270 M 0-29 49 PRUSEWO 46km 1:37:57 25.73 [km/h] 0:48:58
288 360 ŻUKOWSKA JOANNA ŻUKOWSKA JOANNA K 18 K 30-39 7 GDAŃSK SWRS LIONESSES OF THE NORTH 46km 1:38:02 25.71 [km/h] 0:48:53
289 343 WÓDKIEWICZ IWONA WÓDKIEWICZ IWONA K 19 K 50 i więcej 2 WARSZAWA 46km 1:38:11 25.67 [km/h] 0:49:05
290 251 PLIŃSKI ALEKSANDER PLIŃSKI ALEKSANDER M 271 M 40-49 73 GDANSK 46km 1:38:30 25.58 [km/h] 0:50:36
291 201 MATWIEJUK ARTUR MATWIEJUK ARTUR M 272 M 30-39 114 WARSZAWA 46km 1:38:40 25.54 [km/h] 0:00:00
292 249 PISZ NATALIA PISZ NATALIA K 20 K 30-39 8 POZNAŃ JABRA RT FRIENDS 46km 1:38:47 25.51 [km/h] 0:48:53
293 331 WICKI DARIUSZ WICKI DARIUSZ M 273 M 40-49 74 GDYNIA L.A. LAKERS 46km 1:39:03 25.44 [km/h] 0:46:04
294 264 RUC RAFAŁ RUC RAFAŁ M 274 M 30-39 115 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 46km 1:39:07 25.42 [km/h] 0:47:46
295 409 LITYŃSKI WINCENTY LITYŃSKI WINCENTY M 275 M 66 i więcej 9 PUCK - 46km 1:39:12 25.4 [km/h] 0:49:20
296 105 HINZ MACIEJ HINZ MACIEJ M 276 M 0-29 50 WEJHEROWO 46km 1:39:32 25.32 [km/h] 0:48:19
297 132 KAPTURSKI HUBERT KAPTURSKI HUBERT M 277 M 30-39 116 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA 46km 1:39:43 25.27 [km/h] 0:48:57
298 260 ROBIŃSKI JANUSZ ROBIŃSKI JANUSZ M 278 M 50-59 23 SŁUPSK FAJNA SZKOŁA JAZDY KAT.B 46km 1:39:58 25.21 [km/h] 0:51:27
299 83 GIZICKI PAWEŁ GIZICKI PAWEŁ M 279 M 40-49 75 GDYNIA 46km 1:40:01 25.2 [km/h] 0:47:27
300 85 GŁOGOWSKA ANIA GŁOGOWSKA ANIA K 21 K 30-39 9 GDAŃSK 46km 1:40:17 25.13 [km/h] 0:49:45
301 39 CHMIELIŃSKI MAREK CHMIELIŃSKI MAREK M 280 M 40-49 76 RYBITWY 46km 1:40:25 25.1 [km/h] 0:49:25
302 135 KARPIŃSKI MATEUSZ KARPIŃSKI MATEUSZ M 281 M 0-29 51 GDAŃSK 46km 1:40:31 25.07 [km/h] 0:48:08
303 161 KOTASIŃSKI FILIP KOTASIŃSKI FILIP M 282 M 30-39 117 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46km 1:40:32 25.07 [km/h] 0:48:55
304 17 BISZEWSKI ANDRZEJ BISZEWSKI BISZEWSKI ANDRZEJ BISZEWSKI M 283 M 40-49 77 GDYNIA FTI RACING TEAM 46km 1:40:38 25.04 [km/h] 0:50:00
305 55 DAWIDOWSKI ŁUKASZ DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 284 M 30-39 118 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 46km 1:40:43 25.02 [km/h] 0:49:14
306 71 FANDREJEWSKI ADAM FANDREJEWSKI ADAM M 285 M 40-49 78 GDAŃSK 46km 1:40:46 25.01 [km/h] 0:51:01
307 199 MATUSZEWSKI ADAM MATUSZEWSKI ADAM M 286 M 50-59 24 GDYNIA 46km 1:40:47 25 [km/h] 0:49:23
308 311 SZYMAŃSKI DARIUSZ SZYMAŃSKI SZYMAŃSKI DARIUSZ SZYMAŃSKI M 287 M 40-49 79 INOWROCŁAW 46km 1:40:50 24.99 [km/h] 0:49:35
309 124 JOSZ PIOTR JOSZ PIOTR M 288 M 50-59 25 GDAŃSK 46km 1:40:54 24.98 [km/h] 0:47:57
310 192 MANTUREWICZ MACIEJ MANTUREWICZ MACIEJ M 289 M 40-49 80 GDYNIA FERRO VITELLO 46km 1:41:08 24.92 [km/h] 0:50:45
311 86 GOIKE SYLWESTER GOIKE SYLWESTER M 290 M 50-59 26 CHARBROWO 46km 1:41:29 24.83 [km/h] 0:49:16
312 35 BUCKI KONRAD BUCKI KONRAD M 291 M 0-29 52 TCZEW GK GRYF TCZEW 46km 1:41:39 24.79 [km/h] 0:51:00
313 283 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 292 M 60-65 4 KALISKA 46km 1:41:40 24.79 [km/h] 0:50:26
314 146 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA MILENA K 22 K 0-29 4 GDYNIA PLYWANIETROJMIASTO.PL 46km 1:41:48 24.75 [km/h] 0:49:30
315 118 JASZEWSKI JACEK JASZEWSKI JACEK M 293 M 30-39 119 GDYNIA SQ2KSW 46km 1:42:02 24.7 [km/h] 0:49:56
316 278 SERAFIN TOMASZ SERAFIN TOMASZ M 294 M 40-49 81 POZNAŃ PKO BP TEAM 46km 1:42:16 24.64 [km/h] 0:48:33
317 142 KNOTHE WOJCIECH KNOTHE WOJCIECH M 295 M 40-49 82 JASIN BUDSTOL INVEST 46km 1:42:21 24.62 [km/h] 0:50:54
318 90 GOYKE KRZYSZTOF GOYKE KRZYSZTOF M 296 M 0-29 53 LUBKOWO 46km 1:42:22 24.62 [km/h] 0:49:06
319 106 HODYL BARTLOMIEJ HODYL BARTLOMIEJ M 297 M 30-39 120 STARGARD STC STARGARD 46km 1:42:34 24.57 [km/h] 0:51:04
320 210 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 298 M 40-49 83 GDAŃSK LPPTEAM 46km 1:42:38 24.55 [km/h] 0:50:29
321 398 SKABOLEPSZY KRYSTIAN SKABOLEPSZY KRYSTIAN M 299 M 0-29 54 BOŻEPOLE WIELKIE - 46km 1:42:57 24.48 [km/h] 0:47:25
322 12 BELOF MAGDALENA BELOF MAGDALENA K 23 K 0-29 5 GDYNIA SWRS LIONESSES OF THE NORTH 46km 1:43:01 24.46 [km/h] 0:50:48
323 208 MIEDZIK MAREK MIEDZIK MAREK M 300 M 40-49 84 CHOSZCZNO NIEZRZESZONY 46km 1:43:09 24.43 [km/h] 0:51:26
324 130 KAMIŃSKI WOJCIECH KAMIŃSKI WOJCIECH M 301 M 40-49 85 GDAŃSK 46km 1:43:50 24.27 [km/h] 0:52:44
325 141 KNOTHE DOMINIK KNOTHE DOMINIK M 302 M 0-29 55 JASIN BUDSTOL INVEST 46km 1:43:57 24.24 [km/h] 0:51:30
326 292 STELMACH AGATA STELMACH AGATA K 24 K 0-29 6 GDAŃSK KUJAVIA3TEAM 46km 1:44:08 24.2 [km/h] 0:51:17
327 229 OLEWIŃSKI RAFAŁ OLEWIŃSKI RAFAŁ M 303 M 40-49 86 PAPOWO TORUŃSKIE RAFALTRITEAM 46km 1:44:24 24.14 [km/h] 0:51:47
328 395 ZIEMBA DOMINIK ZIEMBA DOMINIK M 304 M 30-39 121 0 - 46km 1:44:26 24.13 [km/h] 0:53:11
329 399 KRZYŻAK JAKUB KRZYŻAK JAKUB M 305 M 30-39 122 GDYNIA XTRAINER.PL 46km 1:44:46 24.05 [km/h] 0:52:02
330 400 BRUSS HANNA BRUSS HANNA K 25 K 40-49 5 GDYNIA - 46km 1:44:49 24.04 [km/h] 0:52:01
331 289 STANISŁAWSKI ANDRZEJ STANISŁAWSKI ANDRZEJ M 306 M 60-65 5 RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 46km 1:45:05 23.98 [km/h] 0:53:53
332 232 ORLOWSKI JAROSLAW ORLOWSKI JAROSLAW M 307 M 40-49 87 GDANSK 46km 1:45:16 23.94 [km/h] 0:51:28
333 25 BOGALECKI MAREK BOGALECKI MAREK M 308 M 60-65 6 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 46km 1:45:42 23.84 [km/h] 0:53:55
334 356 ZINKEL MAGDA ZINKEL MAGDA K 26 K 0-29 7 LUZINO 46km 1:45:45 23.83 [km/h] 0:54:04
335 279 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 309 M 40-49 88 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLETEAM 46km 1:46:33 23.65 [km/h] 0:53:05
336 70 EJSMONT PIOTR EJSMONT PIOTR M 310 M 66 i więcej 10 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 46km 1:46:40 23.63 [km/h] 0:54:24
337 42 CHOLCHA SŁAWOMIR CHOLCHA SŁAWOMIR M 311 M 40-49 89 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 46km 1:46:40 23.63 [km/h] 0:53:35
338 34 BRZUCHALSKI PAWEŁ BRZUCHALSKI PAWEŁ M 312 M 30-39 123 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 1:46:42 23.62 [km/h] 0:51:22
339 252 PNIEWSKI JAROSLAW PNIEWSKI JAROSLAW M 313 M 66 i więcej 11 RUMIA 46km 1:46:56 23.57 [km/h] 0:53:53
340 65 DOBROWOLSKI DARIUSZ DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI DARIUSZ DOBROWOLSKI M 314 M 40-49 90 GDANSK ADVA OPTICAL NETWORKING 46km 1:47:05 23.53 [km/h] 0:52:12
341 394 LEWANDOWSKA NATALIA LEWANDOWSKA NATALIA K 27 K 40-49 6 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 46km 1:47:15 23.5 [km/h] 0:54:54
342 376 ZAMOŃSKI MARIUSZ ZAMOŃSKI MARIUSZ M 315 M 30-39 124 0 - 46km 1:47:20 23.48 [km/h] 0:52:37
343 44 CHWIAŁKOWSKI ROMUALD CHWIAŁKOWSKI ROMUALD M 316 M 50-59 27 MACHLINY 46km 1:47:28 23.45 [km/h] 0:51:57
344 137 KISZKURNO ANDRZEJ KISZKURNO ANDRZEJ M 317 M 50-59 28 GDYNIA 46km 1:47:33 23.43 [km/h] 0:53:27
345 112 JAŃCZEWSKI GRZEGORZ JAŃCZEWSKI GRZEGORZ M 318 M 50-59 29 GDYNIA 46km 1:47:35 23.42 [km/h] 0:52:42
346 7 BARAN SEWERYN BARAN SEWERYN M 319 M 0-29 56 GOŁCZEWO DRUTEX BYTÓW 46km 1:47:36 23.42 [km/h] 0:54:31
347 206 MICHALAK JAROSŁAW MICHALAK JAROSŁAW M 320 M 40-49 91 GDAŃSK LPPTEAM 46km 1:47:41 23.4 [km/h] 0:54:18
348 134 KARPIŃSKI KRZYSZTOF KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 321 M 30-39 125 GDAŃSK 46km 1:47:54 23.35 [km/h] 0:53:57
349 204 MELLER EWA MELLER EWA K 28 K 40-49 7 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 46km 1:47:59 23.34 [km/h] 0:54:48
350 176 LEMBICZ SŁAWOMIR LEMBICZ SŁAWOMIR M 322 M 40-49 92 GDAŃSK ĆWIEGO SZWEJRO & PINEJRO TRIATHLON CLUB 46km 1:48:06 23.31 [km/h] 0:54:43
351 50 CYBULSKI ZBYSZEK CYBULSKI ZBYSZEK M 323 M 50-59 30 GDAŃSK VELOGD 46km 1:49:10 23.08 [km/h] 0:53:51
352 401 PETR JERZY PETR JERZY M 324 M 60-65 7 LĘBORK JGR PETK 46km 1:49:27 23.02 [km/h] 0:56:37
353 79 GAWIŃKOWSKI JAKUB GAWIŃKOWSKI JAKUB M 325 M 30-39 126 PRUSZCZ GDAŃSKI LPPTEAM 46km 1:49:30 23.01 [km/h] 0:54:29
354 175 LEMBICZ NATALIA LEMBICZ NATALIA K 29 K 30-39 10 GDAŃSK 46km 1:49:38 22.99 [km/h] 0:55:00
355 149 KOPCZYŃSKI MACIEJ KOPCZYŃSKI MACIEJ M 326 M 30-39 127 GDYNIA 46km 1:50:02 22.9 [km/h] 0:50:26
356 333 WIELICKA EWA WIELICKA EWA K 30 K 0-29 8 GDAŃSK SWRS LIONESSES OF THE NORTH 46km 1:50:09 22.88 [km/h] 0:55:58
357 91 GOYKE SEBASTIAN GOYKE SEBASTIAN M 327 M 0-29 57 LUBKOWO 46km 1:50:39 22.77 [km/h] 0:54:27
358 344 WÓJCIK ROMAN WÓJCIK ROMAN M 328 M 60-65 8 GDYNIA 46km 1:50:44 22.76 [km/h] 0:55:33
359 324 URBANIAK JULIA URBANIAK JULIA K 31 K 30-39 11 KIEKRZ 46km 1:51:17 22.64 [km/h] 0:54:22
360 276 SCHMIDT TOMASZ SCHMIDT TOMASZ M 329 M 30-39 128 POZNAN 46km 1:51:19 22.64 [km/h] 0:54:21
361 182 LOREK MARCIN LOREK MARCIN M 330 M 40-49 93 TORUN 46km 1:52:11 22.46 [km/h] 0:54:46
362 367 BURDA PETRO BURDA PETRO M 331 M 0-29 58 LWÓW EUROPROJEKT GDAŃSK SA 46km 1:53:20 22.24 [km/h] 0:55:16
363 280 SIEMASZKO JOANNA SIEMASZKO JOANNA K 32 K 30-39 12 BARTOSZYCE 46km 1:53:22 22.23 [km/h] 0:55:19
364 386 RAJKOWSKA KATARZYNA RAJKOWSKA KATARZYNA K 33 K 30-39 13 GDYNIA - 46km 1:54:51 21.94 [km/h] 0:59:01
365 66 DRYGALSKI ZENON DRYGALSKI ZENON M 332 M 50-59 31 TORUŃ 46km 1:55:12 21.88 [km/h] 0:57:11
366 407 SOKOLSKI JERZY SOKOLSKI JERZY M 333 M 66 i więcej 12 SOPOT - 46km 1:55:24 21.84 [km/h] 0:56:21
367 366 SUCHOMSKI SŁAWOMIR SUCHOMSKI SŁAWOMIR M 334 M 30-39 129 GDYNIA - 46km 1:56:30 21.63 [km/h] 0:55:45
368 207 MICHALAK MARTYNA MICHALAK MARTYNA K 34 K 30-39 14 GDAŃSK VELOGD 46km 1:56:43 21.59 [km/h] 0:56:43
369 123 JONATOWSKI ZYGMUNT JONATOWSKI ZYGMUNT M 335 M 66 i więcej 13 MALBORK 46km 1:56:44 21.59 [km/h] 0:57:15
370 108 JANAS ILONA JANAS ILONA K 35 K 30-39 15 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 46km 1:57:24 21.47 [km/h] 0:58:26
371 359 ŻOGA JOLANTA ŻOGA JOLANTA K 36 K 50 i więcej 3 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 46km 2:00:13 20.96 [km/h] 0:59:27
372 156 KOSECKI PAWEŁ KOSECKI PAWEŁ M 336 M 30-39 130 GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 2:00:13 20.96 [km/h] 0:58:58
373 98 GRĄDZIEL MARCIN GRĄDZIEL MARCIN M 337 M 30-39 131 GDAŃSK 46km 2:00:26 20.92 [km/h] 1:00:53
374 253 POBŁOCKA RENIA POBŁOCKA RENIA K 37 K 30-39 16 REDA NORDA ACTIVE TEAM 46km 2:01:48 20.69 [km/h] 1:01:57
375 388 BIEDROŃ MARCIN BIEDROŃ MARCIN M 338 M 40-49 94 RUMIA - 46km 2:02:31 20.57 [km/h] 1:00:14
376 389 BIEDROŃ MONIKA BIEDROŃ MONIKA K 38 K 30-39 17 - - 46km 2:03:50 20.35 [km/h] 1:00:49
377 225 NOWACZYK TOMASZ NOWACZYK TOMASZ M 339 M 30-39 132 GDYNIA 46km 2:04:56 20.17 [km/h] 1:01:17
378 162 KOWALCZYK ANDRZEJ KOWALCZYK ANDRZEJ M 340 M 30-39 133 GDAŃSK, POMORSKIE EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 2:07:12 19.81 [km/h] 1:01:19
379 216 MUSIAŁ MICHAŁ MUSIAŁ MICHAŁ M 341 M 30-39 134 RUMIA KOMANDO FLAKI 46km 2:12:55 18.96 [km/h] 1:04:45
380 348 WYSZECKI JACEK WYSZECKI JACEK M 342 M 40-49 95 RUMIA KOMANDO FLAKI 46km 2:13:07 18.93 [km/h] 1:05:53
381 203 MAZUR PAWEL MAZUR PAWEL M 343 M 30-39 135 GDYNIA 46km 2:16:51 18.41 [km/h] 1:01:41
382 351 ZAREMBA KAMILA ZAREMBA KAMILA K 39 K 30-39 18 GDAŃSK EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 46km 2:31:37 16.62 [km/h] 1:15:10
383 307 SZKLARSKI MARCIN SZKLARSKI MARCIN M 344 M 30-39 136 GDAŃSK THOMSON REUTERS CYCLING TEAM 46km 2:41:34 15.6 [km/h] 1:20:49
- 10 BEDNARCZYK TOMASZ BEDNARCZYK TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA 46km DNF - [km/h] 1:23:50
- 54 DALECKI KAROL DALECKI KAROL M - M 30-39 - REDA 46km DNF - [km/h] 0:44:05
- 74 FIRA ADAM FIRA ADAM M - M 30-39 - GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC MTB 46km DNF - [km/h] 0:38:41
- 147 KOŁODZIEJSKI ADAM KOŁODZIEJSKI ADAM M - M 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 46km DNF - [km/h] 0:36:02
- 6 BADYNA MAGDALENA BADYNA MAGDALENA K - K 30-39 - SZAMOTUŁY 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 43 CHRZANOWSKI WIESŁAW CHRZANOWSKI WIESŁAW M - M 30-39 - OWIDZ GK STG 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 102 GULBIERZ AGATA GULBIERZ AGATA K - K 30-39 - SOPOT 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 131 KAMIONKA KLAUDIA KAMIONKA KLAUDIA K - K 0-29 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 133 KARGOL DARIA KARGOL DARIA K - K 30-39 - GDAŃSK SWRS LIONESSES OF THE NORTH / ŚWIEŻAK TEAM 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 157 KOSIŃSKI MAREK KOSIŃSKI MAREK M - M 40-49 - GDAŃSK 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 159 KOSS PRZEMYSŁAW KOSS PRZEMYSŁAW M - M 50-59 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 166 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - GŁÓWCZYCE 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 212 MORAWIECKA MAGDALENA MORAWIECKA MAGDALENA K - K 30-39 - GDAŃSK SWRS LIONESSES OF THE NORTH 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 240 PATOK GERARD PATOK GERARD M - M 66 i więcej - WEJHEROWO CCC POLKOWICE 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 362 ROPPEL RAFAŁ ROPPEL RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 266 RYBANDT ŁUKASZ RYBANDT ŁUKASZ M - M 0-29 - PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 267 RYZA ADAM RYZA ADAM M - M 40-49 - GDAŃSK JANUSZE KOLARSTWA 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 271 SADOWSKI GRZEGORZ SADOWSKI GRZEGORZ M - M 30-39 - LISEWO GK GRYF TCZEW 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 272 SADOWSKI MATEUSZ SADOWSKI MATEUSZ M - M 30-39 - BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 293 STELMACH PIOTR STELMACH PIOTR M - M 0-29 - CHEŁMŻA TTC BERETTA TORUŃ 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 306 SZERSZENOWICZ DANIEL SZERSZENOWICZ DANIEL M - M 0-29 - PRUSZCZ GDAŃSKI 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 308 SZOTOWSKI JACEK SZOTOWSKI JACEK M - M 40-49 - GDAŃSK CYCLINGPLANET.PL 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 319 TROCH MACIEJ TROCH MACIEJ M - M 40-49 - MALBORK 46km DNS - [km/h] 0:00:00
- 341 WOLAK LESZEK WOLAK LESZEK M - M 30-39 - GDAŃSK 46km DNS - [km/h] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ