CYKLO Gdynia MTB

MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYST ANS Wynik Prędkość x km/h Punkt 1 Punkt 2
1 1013 KRZYWY KRZYSZTOF M 1 M 40-49 GDAŃSK NEXUS TEAM MEGA45km 1:58:26 24.32 0:38:42 1:17:50
2 1065 KAISER ANDRZEJ M 2 M 40-49 BYTÓW EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM MEGA45km 1:58:27 24.31 0:38:42 1:17:50
3 1070 MAJKOWSKI DANIEL M 3 M 30-39 GDYNIA FTI Racing Team Rowery Żuchliński MEGA45km 2:02:05 23.59 0:39:29 1:20:00
4 1064 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI MEGA45km 2:04:02 23.22 0:39:29 1:20:33
5 1044 DERHELD ŁUKASZ M 5 M 30-39 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA MEGA45km 2:06:59 22.68 0:41:48 1:24:32
6 1039 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M 6 M 30-39 3 GNIEWINO ASE TREK GDYNIA MEGA45km 2:07:00 22.68 0:39:39 1:22:53
7 1001 BELT KACPER M 7 M 0-29 1 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MEGA45km 2:07:29 22.59 0:42:24 1:24:44
8 1055 ZIELONKA MACIEJ M 8 M 30-39 4 GDYNIA ASE TREK GDYNIA MEGA45km 2:10:32 22.06 0:41:48 1:25:05
9 1005 GOLIŃSKI MARIUSZ M 9 M 50-59 1 GDAŃSK ASE TREK GDYNIA MEGA45km 2:11:23 21.92 0:42:33 1:26:57
10 1062 PALUSZEK KRZYSZTOF M 10 M 40-49 1 GŁUSZYCA SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER MEGA45km 2:11:50 21.85 0:41:48 1:25:37
11 1033 KACZOROWSKI TOMASZ M 11 M 40-49 2 GDAŃSK MEGA45km 2:11:51 21.84 0:42:33 1:27:03
12 1053 WOJCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 12 M 30-39 5 GDYNIA MEGA45km 2:13:44 21.54 0:42:34 1:28:52
13 1036 RADNY DARIUSZ M 13 M 40-49 3 GOWINO 4MMOL CLINIC MEGA45km 2:16:32 21.09 0:44:09 1:30:09
14 1051 WESOŁOWSKI ARTUR M 14 M 40-49 4 GDAŃSK MEGA45km 2:16:32 21.09 0:44:20 1:30:09
15 1023 ROMANOWSKI MATEUSZ M 15 M 0-29 2 STARE POLE GK STG STAROGARD GDAŃSKI MEGA45km 2:16:33 21.09 0:44:20 1:30:10
16 1068 SOLARSKI JAKUB M 16 M 30-39 6 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM MEGA45km 2:16:35 21.09 0:42:54 1:27:15
17 1045 HOPPE MATEUSZ M 17 M 0-29 3 GDANSK SKŻ SOPOT MEGA45km 2:16:39 21.08 0:44:20 1:30:09
18 1054 WYBRANIAK DARIUSZ M 18 M 30-39 7 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MEGA45km 2:18:51 20.74 0:44:20 1:30:08
19 1009 JAGODA MACIEJ M 19 M 0-29 4 GDYNIA DOMAX RACING TEAM MEGA45km 2:21:01 20.42 0:45:17 1:32:34
20 1066 WNUK PAWEŁ M 20 M 40-49 5 GDYNIA MEGA45km 2:24:12 19.97 0:45:49 1:34:16
21 1038 WIELBIŃSKI GRZEGORZ M 21 M 40-49 6 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING MEGA45km 2:24:37 19.91 0:47:58 1:35:54
22 1031 MISIASZEK SŁAWOMIR M 22 M 50-59 2 TORUŃ/TOPORZYSKO GROMADA WŁÓCZĘGÓW -28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY MEGA45km 2:25:05 19.85 0:46:39 1:35:21
23 1026 SOCHA ROMAN M 23 M 40-49 7 LEŚNIEWO NORDA ACTIVE TEAM MEGA45km 2:25:14 19.83 0:47:02 1:35:22
24 1011 KASPRZAK RADOSŁAW M 24 M 40-49 8 GDYNIA MEGA45km 2:27:11 19.57 0:46:31 1:35:19
25 1017 LATAŃSKI RADOSLAW M 25 M 30-39 8 KUSICE MEGA45km 2:28:31 19.39 0:46:37 1:35:21
26 1007 HABAJ PIOTR M 26 M 30-39 9 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MEGA45km 2:28:35 19.38 0:46:56 1:37:58
27 1 ŻUCHLIŃSKI ADAM M 27 M 50-59 3 GDYNIA MEGA45km 2:31:01 19.07 0:46:39 1:35:55
28 1061 OLECH JACEK M 28 M 40-49 9 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MEGA45km 2:33:08 18.81 0:47:16 1:38:10
29 1059 PEREKITKO KRZYSZTOF M 29 M 50-59 4 JAGATOWO MEGA45km 2:33:53 18.72 0:47:52 1:37:38
30 1050 SZYMAŃSKI ARTUR M 30 M 40-49 10 GDAŃSK MEGA45km 2:34:07 18.69 0:49:17 1:41:06
31 1048 PATOKA AGNIESZKA K 1 K 0-29 GDYNIA ASE TREK GDYNIA MEGA45km 2:34:32 18.64 0:49:22 1:41:59
32 1043 BRZEZIŃSKI ARTUR M 31 M 30-39 10 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA45km 2:34:38 18.62 0:48:17 1:39:54
33 61 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 32 M 30-39 11 GDYNIA STREETSTAR.PL MEGA45km 2:34:56 18.59 0:48:17 1:38:48
34 1018 ŁUKASIK ARTUR M 33 M 50-59 5 GDYNIA MEGA45km 2:35:58 18.47 0:49:25 1:41:44
35 1057 BANACH ROBERT M 34 M 40-49 11 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM MEGA45km 2:41:13 17.86 0:47:27 1:41:45
36 1041 BANACH RYSZARD M 35 M 60-65 1 GDANSK BST - BANACH SPORT TEAM MEGA45km 2:41:14 17.86 0:47:04 1:42:06
37 1046 KRÓL ROBERT M 36 M 40-49 12 GDAŃSK MEGA45km 2:41:16 17.86 0:51:54 1:45:40
38 1056 DEC MACIEJ M 37 M 40-49 13 GDYNIA PI KWIDZYN BIKE TEAM MEGA45km 2:41:38 17.82 0:52:26 1:46:25
39 1022 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 38 M 50-59 6 GDYNIA MEGA45km 2:41:47 17.8 0:50:12 1:44:48
40 1042 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 39 M 50-59 7 GDAŃSK MH AUTOMATYKA MEGA45km 2:55:05 16.45 0:56:15 1:54:21
41 1060 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA K 2 K 40+ ŚWIECIE MEGA45km 2:59:42 16.03 0:55:47 1:55:33
42 1047 PAKULA MARCIN M 40 M 40-49 14 GDYNIA ORLOWO PAKULA TEAM MEGA45km 3:07:48 15.34 0:54:29 1:56:08
43 1063 JASIŃSKI TOMASZ M 41 M 50-59 8 GDYNIA SKŻ SOPOT MEGA45km 3:18:50 14.59 0:59:42 2:06:46
1067 CIESIELSKI WITOLD M M 40-49 GDAŃSK MEGA45km DNF - 0:48:31 1:39:18
1058 POLUS PIOTR M M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL MEGA45km DNF - 0:43:33 1:00:05
1069 JÓZKOWICZ MICHAŁ M M 40-49 GDYNIA DIVERSEY TEAM MEGA45km DNF - 0:50:42 1:41:54
21 DREWING MARCIN M M 30-39 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING MEGA45km DNS -
1002 BRUNKE LESZEK M M 50-59 GDAŃSK MEGA45km DNS -
1004 CZAPLIŃSKI JAN M M 30-39 BRWINÓW KOMOBIKE SCOTT MEGA45km DNS -
1006 GRUSZKA LECH M M 40-49 PLEWISKA OMIDA CYCLO TEAM MEGA45km DNS -
1008 HINCKE DANIEL M M 40-49 ŁEBCZ MEGA45km DNS -
1010 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M M 30-39 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MEGA45km DNS -
1015 KUCHARSKI BARTOSZ M M 40-49 GDYNIA MEGA45km DNS -
1016 KULLING MONIKA K K 30-39 GNIEŻDŻEWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MEGA45km DNS -
1019 NAZAR BARTOSZ M M 40-49 GDYNIA OLDIES GOLDIES MEGA45km DNS -
1020 OLSZEWSKI ADAM M M 40-49 GDYNIA MEGA45km DNS -
1021 PRUSINOWSKI BERNARD M M 30-39 GDYNIA MEGA45km DNS -
1024 RZESZUTEK PIOTR M M 0-29 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA45km DNS -
1027 SUŁEK GRZEGORZ M M 30-39 RZESZÓW JEPPESEN POLAND MEGA45km DNS -
1028 TUJDOWSKI ANDRZEJ M M 60-65 POZNAŃ OMIDA CYCLO TEAM MEGA45km DNS -
1029 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M M 50-59 GDYNIA MEGA45km DNS -
1030 ZŁOMAŃCZUK MICHAŁ M M 30-39 STRASZYN MTB PG MEGA45km DNS -
1032 GAŁKOWSKI MARCIN M M 40-49 TORUŃ 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY - GROMADA WŁÓCZEGOW MEGA45km DNS -
1034 BLOKUS PRZEMYSŁAW M M 0-29 WEJHEROWO TA KO TEAM MEGA45km DNS -
1035 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M M 40-49 GDAŃSK APTEKA GEMINI MEGA45km DNS -
1037 GOŁĘBICKI PAWEŁ M M 30-39 GDAŃSK TORUS TEAM MEGA45km DNS -
1040 JARZĄBEK TOMASZ M M 50-59 GÓRKI EUROBIKE KACZMAREK MEGA45km DNS -
1049 RÓŻAŃSKI MICHAL M M 0-29 GDAŃSK TRIGAR.PL MTB TEAM MEGA45km DNS -
1052 WILCZEWSKI JAN M M 30-39 GDYNIA MEGA45km DNS -

MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYST ANS Wynik Prędkość km/h x Punkt 1
1 122 STANKIEWICZ WIKTOR M 1 M 0-29 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 1:22:34 23.25 [km/h] 0:41:24
2 14 CIBA DAMIAN M 2 M 30-39 RUMIA TA KO TEAM MINI 1:23:30 22.99 [km/h] 0:41:38
3 233 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 3 M 30-39 RUMIA MINI 1:25:43 22.4 [km/h] 0:42:35
4 188 POTRYKUS FILIP M 4 M 0-29 1 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI 1:25:43 22.4 [km/h] 0:42:26
5 216 LENZ MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK GOOD RIDE MINI 1:26:05 22.3 [km/h] 0:42:47
6 145 TYGIELSKI MATEUSZ M 6 M 0-29 2 GDAŃSK NEXUS TEAM MINI 1:26:51 22.11 [km/h] 0:43:21
7 238 PAKUŁA PIOTR M 7 M 30-39 2 GDAŃSK GOOD RIDE MINI 1:27:22 21.98 [km/h] 0:43:22
8 169 JOKIEL RADOSŁAW M 8 M 30-39 3 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 1:28:03 21.81 [km/h] 0:43:20
9 34 GRENDA MICHAŁ M 9 M 30-39 4 GDYNIA MINI 1:28:09 21.78 [km/h] 0:43:53
10 20 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 10 M 30-39 5 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI 1:28:11 21.77 [km/h] 0:43:42
11 196 ZASADA GRZEGORZ M 11 M 40-49 1 PUCK MINI 1:28:14 21.76 [km/h] 0:43:47
12 211 MARZEJON MIKOŁAJ M 12 M 0-29 3 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI 1:29:14 21.52 [km/h] 0:43:49
13 219 KROTOWSKI ANTONI M 13 M 30-39 6 GDAŃSK OLD SCHOOL MTB GDAŃSK MINI 1:30:42 21.17 [km/h] 0:45:42
14 228 ZIEMIŃSKI KACPER M 14 M 0-29 4 SĘPÓLNO KR. RENUALT TEAM MINI 1:30:45 21.16 [km/h] 0:45:08
15 144 KURYLCZYK OLAF M 15 M 0-29 5 KOLBUDY MINI 1:30:45 21.16 [km/h] 0:45:09
16 11 BIELOWICZ MAREK M 16 M 30-39 7 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM MINI 1:30:46 21.15 [km/h] 0:45:09
17 120 LIPSKI MARCIN M 17 M 40-49 2 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF MTB CHŁAPOWO MINI 1:31:12 21.05 [km/h] 0:45:21
18 153 BUJA KRYSTIAN M 18 M 0-29 6 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM MINI 1:31:12 21.05 [km/h] 0:44:34
19 16 CZERNIALIS RIMAS M 19 M 40-49 3 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:31:35 20.96 [km/h] 0:43:58
20 212 KRAŚNICKI ADAM KRAŚNICKI M 20 M 0-29 7 GDYNIA MINI 1:32:48 20.69 [km/h] 0:46:02
21 135 JANCZARSKI MAKS M 21 M 40-49 4 GDAŃSK MINI 1:32:57 20.66 [km/h] 0:46:01
22 1003 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 22 M 40-49 5 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MINI 1:33:04 20.63 [km/h] 0:46:01
23 58 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 23 M 30-39 8 SŁUPSK PIAST SŁUPSK MINI 1:33:22 20.56 [km/h] 0:45:34
24 59 LESZCZYŃSKI ADAM M 24 M 30-39 9 GDYNIA MINI 1:33:23 20.56 [km/h] 0:46:02
25 102 WÓJTOWICZ PAWEŁ M 25 M 30-39 10 RUMIA FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 1:33:32 20.53 [km/h] 0:46:19
26 226 JAŻDŻEWSKI JAROSŁAW M 26 M 40-49 6 LEŹNO MINI 1:33:55 20.44 [km/h] 0:46:02
27 217 PIETROSIUK MICHAŁ M 27 M 30-39 11 GDAŃSK SKŻ SOPOT HESTIA SOPOT MINI 1:34:32 20.31 [km/h] 0:46:19
28 166 HOPPE LESZEK M 28 M 30-39 12 BYTÓW MINI 1:35:12 20.17 [km/h] 0:47:14
29 234 KOTARSKI JACEK M 29 M 50-59 1 GDAŃSK MINI 1:35:28 20.11 [km/h] 0:47:47
30 78 RZEŹNIK PIOTR M 30 M 40-49 7 GDAŃSK MINI 1:35:36 20.08 [km/h] 0:47:47
31 123 WICZLING PATRYK M 31 M 0-29 8 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 1:36:01 20 [km/h] 0:46:45
32 36 HOGE RAFAŁ M 32 M 30-39 13 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:36:10 19.97 [km/h] 0:47:15
33 231 SKAWIŃSKI TOMASZ M 33 M 40-49 8 GDYNIA NEXUS TEAM MINI 1:36:30 19.9 [km/h] 0:48:03
34 174 LANGE TOMASZ M 34 M 40-49 9 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 1:36:34 19.88 [km/h] 0:47:46
35 109 ŁUCZKIEWICZ JAN M 35 M 50-59 2 RUMIA MINI 1:36:35 19.88 [km/h] 0:48:14
36 137 GRZELAK KACPER M 36 M 0-29 9 KOSAKOWO MINI 1:36:35 19.88 [km/h] 0:47:45
37 158 DLUGOLECKI JAKUB M 37 M 30-39 14 GDANSK MIĘKKIE BUŁY MINI 1:36:52 19.82 [km/h] 0:48:15
38 99 WISZECKI ADAM M 38 M 40-49 10 SUCHY DWÓR MINI 1:36:52 19.82 [km/h] 0:47:02
39 100 WOLANIN JAKUB M 39 M 30-39 15 MALBORK MINI 1:37:10 19.76 [km/h] 0:46:45
40 177 MARKOWSKI DARIUSZ M 40 M 30-39 16 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 1:37:43 19.65 [km/h] 0:48:05
41 115 KARSZNY ŁUKASZ M 41 M 30-39 17 GDYNIA MINI 1:39:09 19.36 [km/h] 0:49:56
42 43 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 42 M 30-39 18 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:39:10 19.36 [km/h] 0:48:43
43 126 GAWKOWSKI MARIUSZ M 43 M 40-49 11 GDYNIA MINI 1:39:47 19.24 [km/h] 0:49:02
44 140 MAĆKOWIAK PIOTR M 44 M 40-49 12 BYTÓW MINI 1:40:16 19.15 [km/h] 0:50:16
45 164 GROTH MATEUSZ M 45 M 30-39 19 ŻUKOWO MINI 1:40:17 19.15 [km/h] 0:49:57
46 159 DZIENISZ JANUSZ M 46 M 30-39 20 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING MINI 1:40:30 19.1 [km/h] 0:48:54
47 189 POTRYKUS JAN M 47 M 50-59 3 CHŁAPOWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI 1:40:48 19.05 [km/h] 0:49:05
48 70 PAWELAK PIOTR M 48 M 0-29 10 GDAŃSK MINI 1:41:13 18.97 [km/h] 0:49:56
49 178 MEJKA BARTŁOMIEJ M 49 M 30-39 21 PRUSZCZ GDAŃSKI MINI 1:41:20 18.95 [km/h] 0:52:01
50 71 PELC TOMASZ M 50 M 50-59 4 GDYNIA NEXUS TEAM MINI 1:41:20 18.95 [km/h] 0:49:58
51 134 JANCZARSKA MARZENA K 1 K 40-49 GDAŃSK MINI 1:41:48 18.86 [km/h] 0:50:15
52 171 KLEIN ŁUKASZ M 51 M 0-29 11 LUZINO MINI 1:42:15 18.78 [km/h] 0:51:04
53 124 STYCZEŃ ROMAN M 52 M 40-49 13 ELBLĄG HYDROPRESS KM BIKE TEAM MINI 1:42:58 18.65 [km/h] 0:52:10
54 24 FILIPCZYK WOJCIECH M 53 M 30-39 22 GDANSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 1:43:00 18.64 [km/h] 0:51:21
55 181 NOWAK ADAM M 54 M 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 1:43:28 18.56 [km/h] 0:51:09
56 186 PIOTROWSKI DARIUSZ M 55 M 40-49 14 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MINI 1:44:23 18.39 [km/h] 0:51:21
57 7 BARTNIK ŁUKASZ M 56 M 40-49 15 GDYNIA ENZO KOŁOMAŃSKI ROWERY MINI 1:44:27 18.38 [km/h] 0:50:27
58 154 CEJMER ŁUKASZ M 57 M 30-39 24 GDAŃSK MINI 1:44:42 18.34 [km/h] 0:51:30
59 176 ŁUCKI MICHAŁ M 58 M 30-39 25 GDYNIA MINI 1:45:43 18.16 [km/h] 0:51:15
60 81 SKAŁECKI TOMASZ M 59 M 40-49 16 REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:45:52 18.14 [km/h] 0:52:10
61 63 MARCINIUK ADAM M 60 M 60-65 1 RUMIA MINI 1:45:52 18.14 [km/h] 0:51:56
62 173 KOWALSKI RAFAŁ M 61 M 30-39 26 ŁÓDŹ MINI 1:46:46 17.98 [km/h] 0:49:58
63 111 MISIASZEK MICHAŁ M 62 M 0-29 12 MINI 1:47:17 17.9 [km/h] 0:53:04
64 206 BIELIŃSKI SZYMON M 63 M 40-49 17 KOLINICZ MINI 1:47:17 17.9 [km/h] 0:56:42
65 163 GÓRNY BARTŁOMIEJ M 64 M 30-39 27 MALBORK SAINT-GOBAIN SQUAD MINI 1:47:18 17.89 [km/h] 0:54:01
66 241 LISIECKI TOMASZ M 65 M 50-59 5 GDYNIA NEXUS TEAM MINI 1:47:18 17.89 [km/h] 0:51:20
67 42 KALISZEWSKI JAKUB M 66 M 40-49 18 GDAŃSK TA KO TEAM MINI 1:47:35 17.85 [km/h] 0:53:13
68 25 FORMELA ARKADIUSZ M 67 M 30-39 28 BOLSZEWO 4MEISTER TEAM MINI 1:48:43 17.66 [km/h] 0:53:54
69 94 TYMIŃSKI TOMASZ M 68 M 40-49 19 KOWALE MINI 1:48:52 17.64 [km/h] 0:54:15
70 12 BRZESKI ADAM M 69 M 40-49 20 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC MINI 1:49:09 17.59 [km/h] 0:54:01
71 15 CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ M 70 M 40-49 21 KALISKA MINI 1:49:19 17.56 [km/h] 0:54:13
72 230 KUBICKI JAKUB M 71 M 30-39 29 TCZEW GK GRYF TCZEW MINI 1:50:11 17.43 [km/h] 0:55:02
73 182 PAWLAK ARTUR M 72 M 40-49 22 GDYNIA MINI 1:50:18 17.41 [km/h] 0:53:38
74 60 LESZCZYŃSKI MARIUSZ M 73 M 40-49 23 GDYNIA VO2MAXMTB TEAM MINI 1:50:20 17.4 [km/h] 0:53:14
75 47 KORPAN GRZEGORZ M 74 M 40-49 24 GDAŃSK MGE MINI 1:50:22 17.4 [km/h] 0:54:03
76 92 TOMASZEWSKA KINGA K 2 K 40-49 GOWINO FTI RACING TEAM MINI 1:50:22 17.4 [km/h] 0:54:19
77 103 ZASTAWNY MARIUSZ M 75 M 30-39 30 GDYNIA AP LOGISTICS SP. Z O.O. MINI 1:50:38 17.35 [km/h] 0:53:47
78 239 GAWŁAS TOMASZ M 76 M 40-49 25 GDAŃSK MTB MECEDES SERVICE TEAM MINI 1:50:50 17.32 [km/h] 0:53:15
79 27 GĄSZCZYK DARIUSZ M 77 M 0-29 13 GDYNIA MINI 1:51:00 17.3 [km/h] 0:55:41
80 187 PISKORSKI PAWEŁ M 78 M 40-49 26 GDAŃSK ANTONI OBRONI MINI 1:51:05 17.28 [km/h] 0:55:47
81 119 TYSZKIEWICZ JERZY M 79 M 66+ 1 GDAŃSK MINI 1:51:22 17.24 [km/h] 0:55:45
82 107 CZARNECKI MICHAŁ M 80 M 40-49 27 BOJANO MINI 1:52:16 17.1 [km/h] 0:56:47
83 83 SŁOWIK MICHAŁ M 81 M 40-49 28 GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS MINI 1:53:05 16.98 [km/h] 0:56:55
84 209 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 82 M 66+ 2 GDAŃSK NEXUS MINI 1:53:10 16.97 [km/h] 0:55:46
85 8 BERENDT ARTUR M 83 M 30-39 31 GDYNIA SIÓDMA RANO W LESIE TEAM MINI 1:53:18 16.95 [km/h] 0:55:46
86 218 PETK GRZEGORZ M 84 M 40-49 29 GDAŃSK OMIDA CYCLO TEAM MINI 1:53:31 16.91 [km/h] 0:55:55
87 40 JOSKOWSKA IWONA K 3 K 40-49 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM MINI 1:54:31 16.77 [km/h] 0:56:18
88 242 SIMONE INDEO M 85 M 40-49 30 MINI 1:55:17 16.65 [km/h] 0:57:39
89 26 FUCZKO MAREK M 86 M 50-59 6 WEJHEROWO MINI 1:55:23 16.64 [km/h] 0:56:49
90 150 BLUJ ROMAN M 87 M 50-59 7 GDYNIA VO2MAXMTB TEAM MINI 1:55:25 16.64 [km/h] 0:56:39
91 243 JODELIS-OLESZKEIWCZ EWELINA K 4 K 30-39 1 REDA FTI RACING REAM MINI 1:55:26 16.63 [km/h] 0:57:02
92 162 GLAZA MACIEJ M 88 M 30-39 32 PRUSZCZ GDAŃSKI MINI 1:55:33 16.62 [km/h] 0:56:54
93 155 CIERLIŃSKI BARTOSZ M 89 M 30-39 33 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:56:05 16.54 [km/h] 0:56:52
94 142 SZUL BARTŁOMIEJ M 90 M 30-39 34 GDYNIA MINI 1:56:19 16.51 [km/h] 0:57:08
95 213 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M 91 M 40-49 31 GDAŃSK MINI 1:56:23 16.5 [km/h] 0:56:53
96 44 KINOWSKI TOMASZ M 92 M 0-29 14 JANKOWO GDAŃSKIE MINI 1:56:38 16.46 [km/h] 0:54:45
97 64 MATUŁA BARTŁOMIEJ M 93 M 30-39 35 BANINO DCT MINI 1:56:43 16.45 [km/h] 0:57:30
98 139 ZIEMBA DOMINIK M 94 M 30-39 36 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY MINI 1:56:54 16.42 [km/h] 0:58:26
99 175 LEO MICHAŁ M 95 M 40-49 32 GDYNIA MINI 1:58:02 16.27 [km/h] 0:57:57
100 232 SEWASTIANOW JACEK M 96 M 40-49 33 SŁAWNO MINI 1:58:03 16.26 [km/h] 0:57:08
101 38 JAKUBEK ALEKSANDRA K 5 K 40-49 1 GDAŃSK VO2MAXMTB TEAM MINI 1:58:20 16.23 [km/h] 0:57:20
102 157 DANIEL BARTOSZ M 97 M 30-39 37 GDYNIA MINI 1:58:43 16.17 [km/h] 0:56:25
103 149 BIESCHKE PAWEŁ M 98 M 30-39 38 GDAŃSK SANOVA MTB TEAM MINI 1:58:45 16.17 [km/h] 0:58:38
104 201 GARCZAREK MIKOŁAJ M 99 M 30-39 39 GRANOWO LOTOSA-GARCHEM TEAM MINI 2:00:22 15.95 [km/h] 0:58:31
105 237 JANISZ JAKUB M 100 M 0-29 15 PRUSZCZ GDAŃSKI DOLINA NOTECI RACING TEAM MINI 2:00:39 15.91 [km/h] 0:57:20
106 18 DEGÓRSKI MARCIN M 101 M 30-39 40 REDA MINI 2:00:55 15.88 [km/h] 0:58:11
107 224 WUNSCH PIOTR M 102 M 40-49 34 LUZINO MINI 2:01:13 15.84 [km/h] 0:59:10
108 205 KKSOK PIOTR M 103 M 30-39 41 GDAŃSK MINI 2:01:24 15.82 [km/h] 1:01:53
109 13 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 104 M 40-49 35 GDAŃSK OMIDA CYCLO TEAM MINI 2:02:10 15.72 [km/h] 0:59:25
110 200 SOBORSKI WITOLD M 105 M 30-39 42 GDYNIA MINI 2:02:32 15.67 [km/h] 1:00:32
111 223 STUDZIŃSKI KORNEL M 106 M 30-39 43 SZPĘGAWA SKŻ SOPOT MINI 2:04:12 15.46 [km/h] 1:00:16
112 151 BRUDEREK DANIEL M 107 M 30-39 44 GDANSK MINI 2:04:48 15.38 [km/h] 0:59:38
113 33 GRAJCZAK ADRIAN M 108 M 30-39 45 GDAŃSK MINI 2:05:08 15.34 [km/h] 1:00:12
114 235 ATRASZKIEWICZ OLGA K 6 K 40-49 2 GDAŃSK MINI 2:05:17 15.33 [km/h] 1:00:59
115 204 STOBBA MICHAŁ M 109 M 40-49 36 KOLECZKOWO MINI 2:05:43 15.27 [km/h] 1:00:59
116 35 HOGE KRYSTIAN M 110 M 30-39 46 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 2:06:43 15.15 [km/h] 1:01:09
117 215 DEINEKA OLEKSANDR M 111 M 30-39 47 KZLUDY RUG VYSEPHA MINI 2:07:38 15.04 [km/h] 0:57:00
118 156 DAJEK JANUSZ M 112 M 50-59 8 GDAŃSK FLASH TEAM MINI 2:08:24 14.95 [km/h] 1:00:55
119 48 KOWALCZYK MAGDALENA K 7 K 30-39 2 GDAŃSK FTI RACIN TEAM MINI 2:09:07 14.87 [km/h] 0:56:19
120 185 PIOTROWSKA AGNIESZKA K 8 K 40-49 3 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MINI 2:10:41 14.69 [km/h] 1:01:08
121 49 KOZŁOWSKI MARCIN M 113 M 30-39 48 GDYNIA MINI 2:10:58 14.66 [km/h] 1:02:42
122 39 JANCZEWSKI ROBERT M 114 M 40-49 37 GDAŃSK MINI 2:11:06 14.65 [km/h] 1:03:41
123 221 POMECZYŃSKI PATRYK M 115 M 30-39 49 WEJHEROWO MINI 2:11:15 14.63 [km/h] 1:06:45
124 180 NACZK EWELINA K 9 K 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM MINI 2:11:30 14.6 [km/h] 1:02:35
125 222 KRYCIA WŁADYSŁAW M 116 M 66+ 3 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY MINI 2:12:27 14.5 [km/h] 1:03:18
126 161 FIGIEL MICHAŁ M 117 M 30-39 50 GDAŃSK MINI 2:12:32 14.49 [km/h] 1:02:35
127 165 GRZESIK STANISŁAW M 118 M 50-59 9 GDYNIA MINI 2:13:08 14.42 [km/h] 1:00:01
128 179 MODLIŃSKA BEATA K 10 K 40-49 4 RUMIA FTI RACING TEAM MINI 2:14:15 14.3 [km/h] 1:06:16
129 210 NARTCZ JAKUB M 119 M 0-29 16 SOPOT SAG MINI 2:14:16 14.3 [km/h] 1:00:16
130 208 NARTACZ MARCIN M 120 M 30-39 51 GDYNIA MINI 2:14:16 14.3 [km/h] 1:00:56
131 214 WASIEWICZ PAWEŁ M 121 M 30-39 52 SOPOT OMIDA CYCLO MINI 2:15:27 14.17 [km/h] 1:03:17
132 220 FIZHUK ROSTYSLAV M 122 M 0-29 17 GDAŃSK MINI 2:15:36 14.16 [km/h] 1:04:07
133 138 LEWANDOWSKI ROBERT M 123 M 40-49 38 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MINI 2:16:07 14.11 [km/h] 1:08:27
134 229 KALINOWSKA MAGDALENA K 11 K 0-29 1 GDYNIA MINI 2:18:03 13.91 [km/h] 1:07:08
135 240 ROPPEL RAFAŁ M 124 M 30-39 53 GDAŃSK MINI 2:19:24 13.77 [km/h] 1:03:29
136 19 DOBOSZ ROMUALD M 125 M 66+ 4 USTKA KB "TUPOT" USTKA MINI 2:19:46 13.74 [km/h] 1:07:22
137 172 KORTH DAMIAN M 126 M 30-39 54 ŻARNOWIEC MINI 2:22:22 13.49 [km/h] 1:06:45
138 207 LASKOWSKI GRZEGORZ M 127 M 40-49 39 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MINI 2:27:20 13.03 [km/h] 1:08:30
139 167 JACKOWSKI MACIEJ M 128 M 30-39 55 GDAŃSK MINI 2:27:20 13.03 [km/h] 1:08:37
140 168 JANOWSKI WOJCIECH M 129 M 0-29 18 GDYNIA MINI 2:30:51 12.73 [km/h] 1:08:34
141 17 DAJEK NATALIA K 12 K 0-29 2 GDAŃSK FLASH TEAM MINI 2:31:16 12.69 [km/h] 1:11:11
142 146 JASTRZĘBSKI MARCIN M 130 M 40-49 40 GDAŃSK QUICK STEP FLOORS MINI 2:31:18 12.69 [km/h] 1:12:24
143 192 SZNYCER MICHAŁ M 131 M 30-39 56 GDAŃSK MINI 2:32:26 12.6 [km/h] 1:11:45
144 202 GRABIŃSKI MACIEJ M 132 M 40-49 41 GDAŃSK LOTOSA GARCHEM TEAM MINI 2:36:09 12.3 [km/h] 1:12:34
145 76 ROMPCZYK WOJCIECH M 133 M 50-59 10 GDYNIA MINI 2:37:38 12.18 [km/h] 1:12:53
146 160 ELISZEWSKI GRZEGORZ M 134 M 30-39 57 GDAŃSK MIĘKKIE BUŁY MINI 2:38:03 12.15 [km/h] 1:12:38
147 10 BIAŁUCHA MAGDALENA K 13 K 30-39 4 GDAŃSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 2:38:03 12.15 [km/h] 1:19:30
148 193 SZYMANOWSKI IGOR M 135 M 0-29 19 BOJANO MINI 2:42:38 11.81 [km/h] 1:19:35
149 183 PAWLIK MARCIN M 136 M 0-29 20 GDAŃSK GETRESPONSE MINI 2:46:51 11.51 [km/h] 1:22:21
150 190 RESZKA MARTA K 14 K 30-39 5 TUCHOMIE MINI 2:48:52 11.37 [km/h] 1:23:26
151 203 GÓRKA SYLWESTER M 137 M 50-59 11 GDYNIA LOTOSA GARCHEM TEAM MINI 2:51:14 11.21 [km/h] 1:17:29
152 195 WOZOWICZ MACIEJ M 138 M 40-49 42 GDAŃSK MINI 2:57:49 10.8 [km/h] 1:21:05
- 50 KRAWCZYK MARCIN M - M 0-29 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI DNF - [km/h] 0:50:17
- 236 TRACZ IGOR M - M 40-49 - EŁGANOWO DOLINA NOTECI RACING TEAM MINI DNF - [km/h] 0:43:20
- 194 WOLSKI MAREK M - M 50-59 - GDAŃSK MINI DNF - [km/h] 1:19:35
- 225 MROZOWICZ CEZARY M - M 40-49 - GDYNIA NEXUS TEAM MINI DNF - [km/h] 0:45:09
- 227 PETK JERZY M - M 60-65 - LĘBORK IGR PETK MINI DNF - [km/h] 1:08:07
- 2 ANDERSEN NIELS JAKOBSGAARD M - M 40-49 - GDYNIA YT MINI DNS - [km/h]
- 3 ANDRZEJCZYK GRZEGORZ M - M 40-49 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 4 BABIARZ PRZEMEK M - M 30-39 - KĘBŁOWO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 5 BANASZAK TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 6 BANASZEWSKA BARBARA K - K 50+ - ŻUKOWO ROWEROWE KASZUBY MINI DNS - [km/h]
- 9 BIAŁOWĄS MACIEJ M - M 40-49 - GDAŃSK MINI DNS - [km/h]
- 22 DZIECIELSKI JAREK M - M 40-49 - GDYNIA LUK-CONNECT RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 23 FIJOŁEK JAREK M - M 40-49 - GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL MINI DNS - [km/h]
- 28 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M - M 40-49 - KĄPINO MINI DNS - [km/h]
- 29 GORAZDOWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - KŁANINO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI DNS - [km/h]
- 30 GORAZDOWSKI MARCIN M - M 40-49 - KŁANINO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MINI DNS - [km/h]
- 31 GORTAT BOGUMIŁ M - M 30-39 - DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 32 GRABIŃSKI MARCIN M - M 30-39 - GDAŃSK OMIDA CYCLO TEAM MINI DNS - [km/h]
- 37 HOŚCIŁO TOMASZ M - M 0-29 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 41 KABACINSKI PIOTR M - M 40-49 - GDYNIA TRI KABA TEAM MINI DNS - [km/h]
- 45 KOMSTA ARTUR M - M 40-49 - ŻELISTRZEWO BAUMAR BROTHERS MINI DNS - [km/h]
- 46 KOMSTA MARCIN M - M 40-49 - PUCK BAUMAR BROTHERS MINI DNS - [km/h]
- 51 KRUPSKI TOMASZ M - M 50-59 - GDYNIA KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 52 KRZESZOWSKI SEBASTIAN M - M 30-39 - KARTUZY GOOD RIDE MINI DNS - [km/h]
- 53 KRZYSZYCHA JANUSZ M - M 50-59 - SUCHY DWÓR MINI DNS - [km/h]
- 54 KUCZORSKA KATARZYNA K - K 30-39 - RUMIA TA KO TEAM MINI DNS - [km/h]
- 55 KURZYŃSKI PIOTR M - M 50-59 - GDAŃSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 56 KUTARBA ADRIAN M - M 30-39 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 57 LEBIEDZIŃSKI RADEK M - M 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI DNS - [km/h]
- 62 ŁEPEK MARCIN M - M 40-49 - MALBORK MINI DNS - [km/h]
- 67 MUNDZIA URSZULA K - K 0-29 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI DNS - [km/h]
- 68 OLSZEWSKA KARINA K - K 40-49 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 69 PACHOLCZYK BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - GDYNIA OLIVE DRAB GARAGE MINI DNS - [km/h]
- 72 PIRAMOWICZ MACIEJ M - M 30-39 - ŁEBA ŁEBA MINI DNS - [km/h]
- 73 PIWKO MACIEJ M - M 40-49 - GDANSK INTEL TECHNOLOGY POLAND MINI DNS - [km/h]
- 74 PRZESTRZELSKI PIOTR M - M 40-49 - GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM MINI DNS - [km/h]
- 75 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K - K 0-29 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI MINI DNS - [km/h]
- 77 ROSŁOŃ MAREK M - M 40-49 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 79 SEŃKO PIOTR M - M 30-39 - MALBORK ACTIVE MALBORK MINI DNS - [km/h]
- 80 SĘDECKI PIOTR M - M 30-39 - GDYNIA LUK-CONNECT RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 82 SKĄPSKI JACEK M - M 60-65 - SOPOT GAZELA SOPOT MINI DNS - [km/h]
- 86 STYN MATEUSZ M - M 0-29 - SŁAWOSZYNKO MINI DNS - [km/h]
- 87 SYKUŁA JAKUB M - M 0-29 - GDYNIA BST MINI DNS - [km/h]
- 88 SYKUŁA MARCIN M - M 40-49 - GDYNIA BST MINI DNS - [km/h]
- 89 SYPNIEWSKI MARIUSZ M - M 50-59 - KOTEŻE GRUPA KOLARSKA STAROGARD GDAŃSKI MINI DNS - [km/h]
- 90 SZCZYGIELSKI PAWEL M - M 30-39 - SZCZYTNO THE BARBERS GDANSK MINI DNS - [km/h]
- 91 TASIOR PAWEŁ M - M 40-49 - BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM MINI DNS - [km/h]
- 93 TRZEBIATOWSKA ALDONA K - K 40-49 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 95 UTNIK SŁAWOMIR M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI MINI DNS - [km/h]
- 96 WASILEWSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDAŃSK MINI DNS - [km/h]
- 97 WEGNER KAMIL M - M 30-39 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI DNS - [km/h]
- 98 WIELICKI TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK PROMATEMATICA MINI DNS - [km/h]
- 101 WÓJCIK HUBERT M - M 30-39 - GDYNIA FOTOOGNIWA POLSKA TEAM MINI DNS - [km/h]
- 104 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK BST MINI DNS - [km/h]
- 105 ŻEBROWSKI JĘDRZEJ M - M 0-29 - OSTRÓDA MTB OSTRÓDA TEAM MINI DNS - [km/h]
- 106 ŻUCZEK ARKADIUSZ M - M 40-49 - SUCHY DWÓR WORQ.PL WIĘCEJ NIŻ BIURO MINI DNS - [km/h]
- 108 WÓJTOWICZ ARTUR M - M 40-49 - BYCHOWO MINI DNS - [km/h]
- 110 KAUS ŁUKASZ M - M 0-29 - RUMIA MINI DNS - [km/h]
- 112 PAJER TOMASZ M - M 40-49 - GDYNIA LTM MASTERS TEAM MINI DNS - [km/h]
- 113 FALKOWSKI MACIEJ M - M 40-49 - RUMIA MINI DNS - [km/h]
- 116 MOSA KRZYSZTOF M - M 30-39 - RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI DNS - [km/h]
- 117 INDEO SIMONE M - M 40-49 - MINI DNS - [km/h]
- 118 STELMACH ŁUKASZ M - M 30-39 - LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 121 HELENIAK ADAM M - M 30-39 - GDAŃSK OLD SCHOOL MTB GDAŃSK MINI DNS - [km/h]
- 125 ORKWISZEWSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - GDYNIA SAILORS MINI DNS - [km/h]
- 127 SIEDLECKI MACIEJ M - M 30-39 - GDYNIA VELOMANIA.CC MINI DNS - [km/h]
- 128 RADELSKI ZDZISŁAW M - M 50-59 - KOŚCIERZYNA BOTRANS MTB MINI DNS - [km/h]
- 129 PEPLIŃSKI ROMAN M - M 50-59 - KOŚCIERZYNA MINI DNS - [km/h]
- 130 DYNUS MARCIN M - M 30-39 - GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 131 KOROL ARTUR M - M 50-59 - WARSZAWA KIWIPORTAL.PL MINI DNS - [km/h]
- 132 RADZIEJEWSKI KAROL M - M 30-39 - ODARGOWO MINI DNS - [km/h]
- 133 ZWOLAK LESZEK M - M 40-49 - GDAŃSK FTI RACING TEAM MINI DNS - [km/h]
- 136 WRÓBLEWSKI TOMASZ M - M 40-49 - LUBLEWO MINI DNS - [km/h]
- 141 BIAŁECKA MAŁGORZATA K - K 30-39 - GDYNIA ASE TREK GDYNIA MINI DNS - [km/h]
- 143 BANASIK SŁAWOMIR M - M 40-49 - WARSZAWA KOMOBIKE SCOTT MINI DNS - [km/h]
- 147 PASTUSZKA KRZYSZTOF M - M 30-39 - KADYNY MINI DNS - [km/h]
- 148 KRAUSE MACIEJ M - M 30-39 - MOSTY NORDA ACTIVE TEAM MINI DNS - [km/h]
- 152 BRUSKI SZYMON M - M 0-29 - DZIEMIANY KSR KOŚCIERZYNA MINI DNS - [km/h]
- 170 KACZMAREK KRZYSZTOF M - M 40-49 - GDAŃSK BIEGACZE PÓŁNOCY MINI DNS - [km/h]
- 184 PILARSKI PATRYK M - M 0-29 - PIERWOSZYNO MINI DNS - [km/h]
- 191 STOŻEK GRZEGORZ M - M 0-29 - MSZANA DOLNA MINI DNS - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ