MEGA - CYKLO Krokowa MTB

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 1057 BANACH ROBERT M 1 M 40-49 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM MEGA 1:47:57
2 1090 KOŁODZIK GRZEGORZ M 2 M 0-29 ŻARNOWIEC KLIF TEAM MEGA 1:48:01
3 1001 BELT KACPER M 3 M 0-29 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MEGA 1:48:02
4 1104 GOŁĘBICKI PAWEŁ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK TORUS TEAM MEGA 1:49:34
5 257 GORAZDOWSKI FILIP M 5 M 0-29 1 KŁANINO KLIF TEAM MEGA 1:53:07
6 1101 PIECHA SEBASTIAN M 6 M 30-39 2 JASŁO MEGA 1:53:19
7 1009 JAGODA MACIEJ M 7 M 0-29 2 GDYNIA DOMAX RACING TEAM MEGA 1:53:36
8 1095 AKIFEV SERGEI M 8 M 30-39 3 KALININGRAD MTB1.R4 MEGA 1:53:37
9 1011 KASPRZAK RADOSŁAW M 9 M 40-49 1 GDYNIA MEGA 1:53:50
10 1103 FELON MICHAŁ M 10 M 40-49 2 GDYNIA ZDROWY ROWER MEGA 1:54:30
11 1002 BRUNKE LESZEK M 11 M 50-59 1 GDAŃSK MEGA 1:54:33
12 1036 RADNY DARIUSZ M 12 M 40-49 3 GOWINO LUK CONNECT RACING TEAM MEGA 1:55:28
13 1017 LATAŃSKI RADOSLAW M 13 M 30-39 4 KUSICE MEGA 1:55:41
14 1102 WESOŁOWSKI ARTUR M 14 M 40-49 4 GDAŃSK MEGA 1:56:11
15 1091 GUMIENIAK PIOTR M 15 M 30-39 5 WARSZAWA BOKSERSKAUTOSERWIS MEGA 1:56:24
16 1092 ZIELIŃSKI PIOTR M 16 M 30-39 6 SZCZECIN - MEGA 1:56:37
17 1088 RESZKA TOMASZ M 17 M 0-29 3 WILKOWO NOWOWIEJSKIE MEGA 1:56:56
18 1086 PIEPKA SŁAWOMIR M 18 M 40-49 5 LEŚNIEWO KLIF TEAM MEGA 1:58:28
19 1003 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 19 M 40-49 6 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MEGA 2:00:13
20 1043 BRZEZIŃSKI ARTUR M 20 M 30-39 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA 2:03:06
21 1083 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M 21 M 30-39 8 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM MEGA 2:06:23
22 1097 SZERLA TOMASZ M 22 M 40-49 7 GOŚCICINO - MEGA 2:07:54
23 1100 SADOWSKI ROBERT M 23 M 30-39 9 GDAŃSK - MEGA 2:08:54
24 1018 ŁUKASIK ARTUR M 24 M 50-59 2 GDYNIA MEGA 2:12:40
25 1096 PEREKITKO KRZYSZTOF M 25 M 50-59 3 JAGATOWO NIEZRZESZONY MEGA 2:14:58
26 1099 STRZECKI PIOTR M 26 M 40-49 8 DĘBOGÓRZE - MEGA 2:19:20
27 1016 KULLING MONIKA K 1 K 30-39 GNIEŻDŻEWO KLIF TEAM MEGA 2:19:21
28 1081 DOBECKI SEBASTIAN M 27 M 40-49 9 BANINO MEGA 2:25:31
29 1098 STYN MATEUSZ M 28 M 0-29 4 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK-CONNECT RACING TEAM MEGA 2:28:07
30 54 KUCZORSKA KATARZYNA K 2 K 30-39 RUMIA TAKO TEAM MEGA 2:31:54
- 1087 PRZYCHÓDZKO ROMAN M - M 50-59 - KOŁOBRZEG KTC KOŁOBRZEG MEGA DNF
- 1094 KUFLEWSKI PIOTR M - M 40-49 - WARSZAWA MEGA DNF
- 180 NACZK EWELINA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM MEGA DNF
- 1085 KASPERSKI JACEK M - M 60-65 - GDYNIA MEGA DNF
- 1089 SAMOL GERARD M - M 40-49 - KOŁOBRZEG KTC KOŁOBRZEG MEGA DNF
- 1033 KACZOROWSKI TOMASZ M - M 40-49 - GDAŃSK MEGA DNS
- 1042 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M - M 50-59 - GDAŃSK MH AUTOMATYKA MEGA DNS
- 1046 KRÓL ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK MEGA DNS
- 1093 SOCHA ROMAN M - M 40-49 - LEŚNIEWO NORDA ACTIVE TEAM MEGA DNS

MINI - CYKLO Krokowa MTB

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 14 CIBA DAMIAN M 1 M 30-39 RUMIA TA KO TEAM MINI 0:50:46
2 298 JOKIEL RADOSŁAW M 2 M 30-39 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 0:51:31
3 303 POTRYKUS FILIP M 3 M 0-29 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI 0:52:02
4 288 ŻYWICKI PAWEŁ M 4 M 30-39 1 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW MINI 0:53:22
5 309 MOSKALEWICZ MIKOŁAJ M 5 M 30-39 2 RUMIA MINI 0:53:23
6 317 KRZYWIEL MARIUSZ M 6 M 40-49 1 LIDZBARK WARMIŃSKI - MINI 0:53:26
7 36 HOGE RAFAŁ M 7 M 30-39 3 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 0:53:54
8 305 BUJA KRYSTIAN M 8 M 0-29 1 CHŁAPOWO KLIF TEAM MINI 0:54:31
9 58 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 9 M 30-39 4 SŁUPSK MINI 0:55:59
10 144 KURYLCZYK OLAF M 10 M 0-29 2 KOLBUDY - MINI 0:56:00
11 302 MARZEJON MIKOŁAJ M 11 M 0-29 3 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI 0:56:25
12 120 LIPSKI MARCIN M 12 M 40-49 2 JASTRZĘBIA GÓRA MTB KLIF CHŁAPOWO MINI 0:56:47
13 135 JANCZARSKI MAKS M 13 M 40-49 3 GDAŃSK MINI 0:56:48
14 102 WÓJTOWICZ PAWEŁ M 14 M 30-39 5 RUMIA FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 0:56:51
15 1084 JANISZEWSKI MAREK M 15 M 30-39 6 BYTÓW DRUTEX BYTÓW MINI 0:56:52
16 290 GRENDA MICHAŁ M 16 M 30-39 7 GDYNIA - MINI 0:57:26
17 262 KOŚCIELNY PAWEŁ M 17 M 40-49 4 WARSZAWA CLEAR BIKE TEAM MINI 0:57:30
18 122 STANKIEWICZ WIKTOR M 18 M 0-29 4 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 0:57:36
19 123 WICZLING PATRYK M 19 M 0-29 5 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA MINI 0:58:12
20 313 CYWIŃSKI KRZYSZTOF M 20 M 30-39 8 RUMIA - MINI 0:58:13
21 28 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 21 M 40-49 5 KĄPINO MINI 0:58:16
22 154 CEJMER ŁUKASZ M 22 M 30-39 9 GDAŃSK MINI 0:58:19
23 140 MAĆKOWIAK PIOTR M 23 M 40-49 6 BYTÓW BYTÓW MINI 0:58:28
24 178 MEJKA BARTŁOMIEJ M 24 M 30-39 10 PRUSZCZ GDAŃSKI MINI 0:58:38
25 256 GŁÓWCZEWSKI SEBASTIAN M 25 M 40-49 7 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MINI 0:58:38
26 171 KLEIN ŁUKASZ M 26 M 0-29 6 LUZINO MINI 0:58:53
27 299 KŁOSAK PIOTR M 27 M 30-39 11 GDAŃSK - MINI 0:59:55
28 31 GORTAT BOGUMIŁ M 28 M 30-39 12 KOBYLNICA OLITE ZEROR+ RACING TEAM MINI 1:00:14
29 109 ŁUCZKIEWICZ JAN M 29 M 50-59 1 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:00:18
30 314 HENIG WOJCIECH M 30 M 30-39 13 REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:00:22
31 291 WISZECKI ADAM M 31 M 40-49 8 SUCHY DWÓR MINI 1:00:31
32 83 SŁOWIK MICHAŁ M 32 M 40-49 9 GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS MINI 1:00:46
33 78 RZEŹNIK PIOTR M 33 M 40-49 10 GDAŃSK MINI 1:00:47
34 284 WOLSKI MAREK M 34 M 50-59 2 GDAŃSK - MINI 1:01:08
35 318 HERMASZEWSKI RADOSŁAW M 35 M 40-49 11 GDAŃSK BST MINI 1:01:47
36 134 JANCZARSKA MARZENA K 1 K 40-49 GDAŃSK MINI 1:01:55
37 310 ŁUCKI MICHAŁ M 36 M 30-39 14 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:02:17
38 43 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 37 M 30-39 15 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:02:20
39 177 MARKOWSKI DARIUSZ M 38 M 30-39 16 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 1:02:56
40 71 PELC TOMASZ M 39 M 50-59 3 GDYNIA NEXUS TEAM MINI 1:03:00
41 24 FILIPCZYK WOJCIECH M 40 M 30-39 17 GDANSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 1:03:00
42 272 RYZA ADAM M 41 M 40-49 12 GDAŃSK PROKOKSKINGXC_PL MINI 1:03:01
43 300 GRZELAK KACPER M 42 M 0-29 7 KOSAKOWO - MINI 1:03:02
44 174 LANGE TOMASZ M 43 M 40-49 13 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 1:03:18
45 70 PAWELAK PIOTR M 44 M 0-29 8 GDAŃSK - MINI 1:03:26
46 304 POTRYKUS JAN M 45 M 50-59 4 CHŁAPOWO KLIF TEAM MINI 1:03:42
47 103 ZASTAWNY MARIUSZ M 46 M 30-39 18 GDYNIA AP LOGISTICS TEAM MINI 1:03:43
48 44 KINOWSKI TOMASZ M 47 M 0-29 9 JANKOWO GDAŃSKIE MINI 1:03:47
49 81 SKAŁECKI TOMASZ M 48 M 40-49 14 REDA NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:04:10
50 55 KURZYŃSKI PIOTR M 49 M 50-59 5 NOWY ŚWIAT FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 1:04:13
51 230 KUBICKI JAKUB M 50 M 30-39 19 TCZEW GK GRYF TCZEW MINI 1:04:38
52 295 GORAZDOWSKI MARCIN M 51 M 40-49 15 KŁANINO KLIF TEAM MINI 1:04:39
53 104 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M 52 M 40-49 16 GDAŃSK MINI 1:04:39
54 258 GURSKI PIOTR M 53 M 30-39 20 RUMIA MINI 1:04:48
55 27 GĄSZCZYK DARIUSZ M 54 M 0-29 10 GDYNIA MINI 1:04:49
56 63 MARCINIUK ADAM M 55 M 60-65 1 RUMIA RADMOR TEAM MINI 1:05:27
57 42 KALISZEWSKI JAKUB M 56 M 40-49 17 GDAŃSK TA KO TEAM MINI 1:05:48
58 312 CYWIŃSKA EWELINA K 2 K 30-39 RUMIA - MINI 1:06:03
59 116 MOSA KRZYSZTOF M 57 M 30-39 21 RUMIA NORDA AKTIVE TEM MINI 1:06:14
60 60 LESZCZYŃSKI MARIUSZ M 58 M 40-49 18 GDYNIA VO2MAXMTB TEAM MINI 1:06:14
61 267 PILSKI WOJCIECH M 59 M 40-49 19 GDAŃSK TEAM MAMILE MINI 1:06:14
62 252 BORKOWICZ BARTEK M 60 M 30-39 22 LIPNO LIPA MTB MINI 1:06:15
63 270 RODZIEWICZ MARCIN M 61 M 30-39 23 GDYNIA INFOPROJEKT TEAM MINI 1:06:16
64 209 BOGDZIEWICZ EUGUENIUSZ M 62 M 66+ 1 NEXUS TEAM - MINI 1:06:34
65 35 HOGE KRYSTIAN M 63 M 30-39 24 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 1:06:43
66 26 FUCZKO MAREK M 64 M 50-59 6 WEJHEROWO - MINI 1:06:57
67 119 TYSZKIEWICZ JERZY M 65 M 66+ 2 GDAŃSK MINI 1:07:16
68 232 SEWASTIANOW JACEK M 66 M 40-49 20 SŁAWNO MINI 1:07:21
69 275 STYCZEWSKI TOMASZ M 67 M 30-39 25 WŁADYSŁAWOWO 4FUN TEAM MINI 1:07:32
70 1620 DEGÓRSKI MARCIN M 68 M 30-39 26 REDA - MINI 1:07:55
71 269 REINHOLZ DARIUSZ M 69 M 0-29 11 TERESPOL POMORSKI / ŚWIECUE MTB ELDAR ŚWIECIE MINI 1:08:12
72 165 GRZESIK STANISŁAW M 70 M 50-59 7 GDYNIA NORDA AKTIV TEAM MINI 1:08:28
73 25 FORMELA ARKADIUSZ M 71 M 30-39 27 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM MINI 1:08:29
74 286 BUDAREWICZ ŁUKASZ M 72 M 30-39 28 GDAŃSK - MINI 1:08:58
75 289 DAJEK JANUSZ M 73 M 50-59 8 GDAŃSK FLASH TEAM MINI 1:09:13
76 253 CIEŚLAK ROBERT M 74 M 30-39 29 RUMIA MINI 1:09:17
77 277 SZYMANEK MARCIN M 75 M 40-49 21 ŻARNOWIEC MINI 1:09:24
78 311 SKRZYPCZAK KINGA K 3 K 30-39 PUCK MTB KLIF CHŁAPOWO MINI 1:09:55
79 287 KRUKOWSKI JAN M 76 M 0-29 12 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF TEAM MINI 1:10:01
80 315 PIRAMOWICZ BARTOSZ M 77 M 30-39 30 ŁEBA - MINI 1:10:39
81 301 SKĄPSKI JACEK M 78 M 60-65 2 SOPOT MINI 1:11:01
82 139 ZIEMBA DOMINIK M 79 M 30-39 31 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY MINI 1:11:25
83 294 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 4 K 30-39 1 KŁANINO KLIF TEAM MINI 1:11:25
84 254 CYRUS RAFAŁ M 80 M 40-49 22 RUDA ŚLĄSKA MINI 1:12:43
85 260 KAMCZYK ROMAN M 81 M 50-59 9 GLIWICE KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI 1:12:59
86 130 DYNUS MARCIN M 82 M 30-39 32 GDYNIA - MINI 1:13:40
87 221 POMIECZYŃSKI PATRYK M 83 M 30-39 33 WEJHEROWO MINI 1:13:48
88 263 KUCHNOWSKI HENRYK M 84 M 40-49 23 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM MINI 1:13:49
89 273 SELEWSKI DAWID M 85 M 0-29 13 WEJHEROWO MINI 1:14:31
90 282 GÓRKA KAROL M 86 M 0-29 14 KWIDZYN BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM MINI 1:14:33
91 12 BRZESKI ADAM M 87 M 40-49 24 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC MTB TEAM MINI 1:15:03
92 319 SOBORSKI WITOLD M 88 M 30-39 34 GDYNIA PORTA ACTIVE TEAM MINI 1:15:04
93 13 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 89 M 40-49 25 GDAŃSK MINI 1:15:23
94 276 SZAJKOWSKI TOMASZ M 90 M 60-65 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI 1:15:48
95 292 RADTKE KRZYSZTOF M 91 M 40-49 26 KARWIA - MINI 1:15:51
96 279 ZELEK DOROTA K 5 K 30-39 2 SŁUPSK MINI 1:16:01
97 179 MODLIŃSKA BEATA K 6 K 40-49 1 RUMIA FTI RACING TEAM MINI 1:16:33
98 132 RADZIEJEWSKI KAROL M 92 M 30-39 35 ODARGOWO EINOZES TEAM MINI 1:18:20
99 285 SKALSKI MARCIN M 93 M 30-39 36 GDAŃSK KRPMS MINI 1:18:29
100 281 WARMBIER HENRYK M 94 M 50-59 10 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO MINI 1:18:36
101 251 ADRIAN SŁAWOMIR M 95 M 0-29 15 JASTRZĘBIA GÓRA MINI 1:19:10
102 293 KACMAJOR TOMASZ M 96 M 30-39 37 GDAŃSK GRUPA TARGET MINI 1:19:22
103 308 NACZK MARCIN M 97 M 40-49 27 REDA NORDA MINI 1:19:34
104 72 PIRAMOWICZ MACIEJ M 98 M 30-39 38 ŁEBA ŁEBA MINI 1:19:55
105 306 SKAPSKI KRZYSZTOF M 99 M 30-39 39 SOPOT - MINI 1:22:39
106 307 PUŚCIKOWSKI MARIUSZ M 100 M 40-49 28 RUMIA - MINI 1:23:13
107 138 LEWANDOWSKI ROBERT M 101 M 40-49 29 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MINI 1:23:38
108 316 LEWANDOWSKA NATALIA K 7 K 40-49 2 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MINI 1:28:22
109 10 BIAŁUCHA MAGDALENA K 8 K 30-39 3 GDAŃSK FEDERAL-MOGUL RACING TEAM MINI 1:28:58
110 274 SOBIŁO MARCIN M 102 M 40-49 30 GDAŃSK HYDROZABAWA MINI 1:30:48
111 271 RÓŻAŃSKI LECH M 103 M 30-39 40 NOWY TUCHOM MINI 1:31:09
112 265 MARZEJON DARIUSZ M 104 M 50-59 11 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI 1:31:17
113 19 DOBOSZ ROMUALD M 105 M 66+ 3 USTKA MINI 1:31:23
114 259 KACMAJOR WIKTOR M 106 M 50-59 12 KĄPINO GRUPA TARGET MINI 1:38:15
115 296 BUCZYŃSKA JOANNA K 9 K 40-49 3 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MINI 1:40:34
116 266 PETELSKI MACIEJ M 107 M 40-49 31 GDAŃSK MINI 1:42:25
117 264 ŁUKASIK RENATA K 10 K 50+ 1 GDYNIA MINI 1:56:31
- 261 KORTAS PAWEŁ M - M 30-39 - JASTRZĘBIA GÓRA KLIF TEAM CHŁAPOWO MINI DNF
- 278 WARCHOL FLORIAN M - M 50-59 - GDYNIA MINI DNF
- 280 ZAWISZA STEFAN M - M 66+ - POTĘGOWO - MINI DNF
- 1505 PIEPKA MATEUSZ M - M 0-29 - STARZYNO MTB KLIF MINI DNF
- 283 SIKORSKI ADAM M - M 30-39 - RUMIA - MINI DNF
- 5 BANASZAK TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA MINI DNS
- 6 BANASZEWSKA BARBARA K - K 50+ - ŻUKOWO ROWEROWE KASZUBY MINI DNS
- 90 SZCZYGIELSKI PAWEL M - M 30-39 - GDANSK MINI DNS
- 94 TYMIŃSKI TOMASZ M - M 40-49 - KOWALE MINI DNS
- 213 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M - M 40-49 - GDAŃSK MINI DNS
- 255 FRĄCKIEWICZ IWONA K - K 50+ - GDAŃSK MINI DNS
- 297 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M - M 30-39 - POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI DNS

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ