Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuczyński Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
2 | Łuczyńska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
3 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
4 | Walter Anna | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
5 | Walter Krystian | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Płochliwe Rumburaki | |
6 | LIPIŃSKI MARCIN | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
7 | Krajewska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
8 | Jasiński Marcin | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
9 | Winogrodzka Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
10 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
11 | Filipczak Robert | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni | |
12 | Lisicki Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
13 | Smorczewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
14 | Przybecki Michał Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Arka Gdynia | |
15 | Walczak Marek | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
16 | Netz Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
17 | Plichta Barbara | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
18 | Gałązka Magda | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | V LO | |
19 | Tomkiel Oskar | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Sp 17 Gdynia | |
20 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
21 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Boot Camp Polska Gdynia | |
22 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
23 | BRZOZOWSKA RENATA | GDYNIA | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Wymiatacze | |
24 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Grupa Malbork | |
25 | Kryger Joanna | Mosty | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
26 | Grzesiukiewicz Emilia Grzesiukiewicz | Pogórze | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
27 | Chełkowski DANIEL | PRUSZCZ GD. | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | ||
28 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Światłość Wiekuista | |
29 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry | Aktywni Kociewiacy | |
30 | Szwichtenberg Aldona | Wieżyca | Polska | Bieg honorowy na 1963 metry |
Wyświetleń: 12726