Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dec Justyna Katowice START BIEG - 5 km
2 Tyczewski Jacek Gliwice START NORDIC WALKING - 5 km Nowa Huta Team opłacono
3 Zawada Agnieszka Gliwice START BIEG - 5 km opłacono
4 SERWOTKA OLGA WODZISŁAW ŚLĄSKI START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
5 Bujoczek Milena Bytom START BIEGU RODZINNEGO opłacono
6 Bujoczek Piotr Bytom START BIEGU RODZINNEGO opłacono
7 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom START BIEG - 5 km opłacono
8 KOBUS EWELINA KATOWICE START BIEG - 5 km opłacono
9 Mielcarek Leszek Bytom START NORDIC WALKING - 5 km nierzeszony
10 Sieradzka Michalina Ruda Śląska START BIEGU RODZINNEGO opłacono
11 Sieradzka WERONIKA Ruda Śląska START BIEG - 5 km opłacono
12 Wrońska Beata Chorzów START BIEG - 5 km Nasza Szkoła Zabrze opłacono
13 Staszewska Edyta Sosnowiec START BIEGU RODZINNEGO opłacono
14 Arendt Zdzisław Katowice START NORDIC WALKING - 5 km Stowarzyszenie Zakątek Dankowo opłacono
15 ZYDROŃ Wiesław Katowice START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
16 Fryc jerzy Ruda śląska 10 START BIEG - 5 km
17 Staszewski Konrad Sosnowiec START BIEG - 5 km opłacono
18 Formicki Rafał Zawiercie START BIEG - 5 km CKS Budowlani Częstochowa
19 Kawalec Grzegorz Orzesze START BIEG - 5 km opłacono
20 Smolorz Kewin Gardawice START BIEG - 5 km opłacono
21 Tkocz Adam Ruda Śląska START NORDIC WALKING - 5 km Ekipa Na Kijach opłacono
22 Wojtoń Łukasz Kraków START BIEG - 5 km opłacono
23 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie START BIEG - 5 km Lecymy Durś
24 Celmer Michał Zabrze START NORDIC WALKING - 5 km EPK SA opłacono
25 SZENDZIELORZ Ilona Ruda Śląska START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
26 Serwotka Jan Wodzislaw Slaski START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
27 Kurek Beata Siemianowice Śląskie START BIEG - 5 km
28 Kurek Adam Siemianowice Śląskie START BIEG - 5 km opłacono
29 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie START BIEG - 5 km opłacono
30 Blus Marcin Blus Zabrze START BIEG - 5 km Elzab Active Team opłacono
31 Małka Marian Gliwice START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
32 Kaczmarska Małgorzata Zabrze START BIEG - 5 km opłacono
33 Kołodziej Joanna Ruda Śląska START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
34 Marek Robert gliwice START BIEG - 5 km opłacono
35 Słaby Joanna Bierna START NORDIC WALKING - 5 km Adams Team opłacono
36 Słaby Adam Bierna START BIEG - 5 km Biegam dla żony opłacono
37 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin START BIEGU RODZINNEGO RUNHOGS Tychy opłacono
38 Gorczycki Arkadiusz Chorzów START BIEG - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
39 Kowalewska Jolanta Ruda Śl START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
40 Szymańska Monika Kraków START BIEG - 5 km opłacono
41 Gazda Dorota Katowice START NORDIC WALKING - 5 km NW Stadion Śląski opłacono
42 Gorczycka Anna Chorzów START NORDIC WALKING - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
43 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy START BIEG - 5 km opłacono
44 Śliwa Kornelia Bytom START NORDIC WALKING - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
45 Tomczak Jacek Katowice START BIEG - 5 km
46 Gembala Eugeniusz Bełk START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
47 Szymik Grażyna Bełk START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
48 Dobiecka Iza Ruda Śl START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
49 Ptak Stanisława Bełk START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
50 GEMBALA VIOLETTA BEŁK START NORDIC WALKING - 5 km opłacono
51 Furman Sylwia Sosnowiec START BIEG - 5 km
52 Burakowska Małgorzata Sosnowiec START BIEG - 5 km opłacono
53 Muskała Mateusz Sosnowiec START NORDIC WALKING - 5 km WIRUSY
54 Swoboda Anna Sosnowiec START BIEG - 5 km Wirusy
55 Filipiak Beata Bytom START BIEG - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
56 ROMBERG Agnieszka BYTOM START BIEG - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa
57 Wolnik Mateusz Lyski START BIEG - 5 km Aktywni Lyski opłacono
58 Szaleniec Sebastian Będzin START BIEG - 5 km Będzin Team opłacono
59 Szaleniec Patrycja Będzin START BIEG - 5 km Będzin Team opłacono
60 Marek Franciszek Katowice START BIEG - 5 km Energoprojekt Katowice opłacono
61 Kotas Patrycja Katowice START BIEG - 5 km MK team opłacono
62 Jureczek Piotr Dąbrowa Górnicza START BIEG - 5 km Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii opłacono
63 Pytel Janusz Sosnowiec START BIEG - 5 km
64 BOROŃ Tomek Tychy START BIEG - 5 km RUNHOGS Tychy opłacono
65 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE ŚL. START BIEG - 5 km MK team opłacono
66 Krajewski Mariusz Mikołów START BIEG - 5 km opłacono
67 Lewicka Elżbieta Knurów START BIEG - 5 km
68 Fus Julia Piekary Śląskie START BIEG - 5 km Lecymy Durś opłacono
69 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry START BIEG - 5 km BRT/ Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
70 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój START NORDIC WALKING - 5 km wolny strzelec
71 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój START NORDIC WALKING - 5 km wolny strzelec
72 Hańczur Jan Bytom START BIEG - 5 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
73 Kokot Justyna Ruda Śląska START BIEG - 5 km


Wyświetleń: 5927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ