Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słupik Tomasz | Bełk | Polska | START BIEG - 5 km | Eltoms | opłacono |
2 | GEMBALA VIOLETTA | BEŁK | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
3 | Ptak Stanisława | Bełk | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
4 | Szymik Grażyna | Bełk | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
5 | Gembala Eugeniusz | Bełk | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
6 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | START BIEG - 5 km | Będzin Team | opłacono |
7 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | START BIEG - 5 km | Będzin Team | opłacono |
8 | Łaba-Szymura Małgorzata | Będzin | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | RUNHOGS Tychy | opłacono |
9 | Słaby Adam | Bierna | Polska | START BIEG - 5 km | Biegam dla żony | opłacono |
10 | Słaby Joanna | Bierna | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Adams Team | opłacono |
11 | Hańczur Jan | Bytom | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
12 | Płaszczymąka Justyna | Bytom | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka grupa biegowa | |
13 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | |
14 | Filipiak Beata | Bytom | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
15 | Wesołowski Grzegorz | Bytom | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
16 | Śliwa Kornelia | Bytom | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
17 | KACZMARSKA Aneta | Bytom | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
18 | Dobosz Katarzyna | Bytom | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
19 | Mielcarek Leszek | Bytom | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | nierzeszony | |
20 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
21 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono | |
22 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono | |
23 | Bagniewski Michal | Bytom | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
24 | Nawrat Monika | Chałupki | Polska | START BIEG - 5 km | ||
25 | Gorczycka Anna | Chorzów | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
26 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
27 | Sówka Grzegorz | Chorzów | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
28 | Horzela Błażej | Chorzów | Polska | START BIEG - 5 km | Beta-Trans | opłacono |
29 | Horzela Beata | Chorzów | Polska | START BIEG - 5 km | Beta-Trans | opłacono |
30 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | START BIEG - 5 km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono |
31 | ziecina Lucyna | czerwionka | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
32 | Romańska Klaudia | Dabrowa Górnicza | Polska | START BIEG - 5 km | Bebecha team | opłacono |
33 | Jureczek Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | START BIEG - 5 km | Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii | opłacono |
34 | Smolorz Kewin | Gardawice | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
35 | Marcol Sebastian | Gaszowice | Polska | START BIEG - 5 km | Aktywni Lyski | opłacono |
36 | BŁASZCZYK NATALIA | GLIWICE | Polska | START BIEG - 5 km | ||
37 | Marek Robert | gliwice | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
38 | Małka Marian | Gliwice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
39 | Zawada Agnieszka | Gliwice | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
40 | Tyczewski Jacek | Gliwice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Nowa Huta Team | opłacono |
41 | Marek Patryk | Górki Wielkie | Polska | START BIEG - 5 km | Beskid Runners Team | opłacono |
42 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | wolny strzelec | |
43 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | wolny strzelec | |
44 | Grzelec Jacek | Katowice | Polska | START BIEG - 5 km | JACENTY TEAM | opłacono |
45 | Kotas Patrycja | Katowice | Polska | START BIEG - 5 km | MK team | opłacono |
46 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | START BIEG - 5 km | Energoprojekt Katowice | opłacono |
47 | Tomczak Jacek | Katowice | Polska | START BIEG - 5 km | ||
48 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | NW Stadion Śląski | opłacono |
49 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
50 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | opłacono |
51 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
52 | Dec Justyna | Katowice | Polska | START BIEG - 5 km | ||
53 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Polska | START BIEG - 5 km | ||
54 | Sulkowski Arkadiusz | Knurów | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
55 | Żak Sonia Żak | Knurów | Polska | START BIEG - 5 km | ||
56 | Henel Martin | Knurów | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
57 | Szymańska Monika | Kraków | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
58 | Wojtoń Łukasz | Kraków | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
59 | Sulkowska Julia | Książenice | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
60 | Sulkowski Kamil | Książenice | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
61 | Bryła Jarosław | lubliniec | Polska | START BIEG - 5 km | ||
62 | Wolnik Mateusz | Lyski | Polska | START BIEG - 5 km | Aktywni Lyski | opłacono |
63 | Kretek Łukasz | Lyski | Polska | START BIEG - 5 km | Aktywni Lyski | opłacono |
64 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
65 | Drażyk Andrzej | Orzesze | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
66 | Drażyk Joanna | Orzesze | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
67 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
68 | Fus Julia | Piekary Śląskie | Polska | START BIEG - 5 km | Lecymy Durś | opłacono |
69 | GENDZIWEŁNA JACEK | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | START BIEG - 5 km | MESSER | opłacono |
70 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | Polska | START BIEG - 5 km | Lecymy Durś | |
71 | Skop Paweł | Psary | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | :) | opłacono |
72 | Podolak Alfred | Pyskowice | Polska | START BIEG - 5 km | LAKS FRETPOL Pyskowice | opłacono |
73 | Podolak Teresa | Pyskowice | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | LAKS FRETPOL Pyskowice | opłacono |
74 | Kęcik Judyta | Pyskowice | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | NINI-DIDI -Pyskowice | opłacono |
75 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
76 | Dobiecka Iza | Ruda Śl | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
77 | Kowalewska Jolanta | Ruda Śl | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
78 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
79 | Mroczek Danuta | Ruda Śl. | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
80 | Mroczek Monika | Ruda Śl. | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
81 | Kokot Justyna | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | ||
82 | Koźlicki Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | opłacono |
83 | Kordyś Adam | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | Klub Biegowy SZUSZARNIA | opłacono |
84 | Cichoń Jolanta | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
85 | Łozińska Edyta | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
86 | Rybarski Przemysław | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
87 | Honcek Magdalena | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
88 | Honcek Piotr | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono | |
89 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
90 | Taisner Aleksandra | ruda Śląska | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | ||
91 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | opłacono | |
92 | Książek Marta | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | Stowarzyszenie "Otwarte Serca" | opłacono |
93 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | START NORDIC WALKING - 5 km | Ekipa Na Kijach | opłacono |
94 | Smagacz Marta | Ruda Śląska | Polska | START BIEG - 5 km | opłacono | |
95 | Szwajnos Anna | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | Stowarzyszenie "Otwarte Serca" | opłacono |
96 | Słota Karolina | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono | |
97 | białoch andrzej | ruda śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono | |
98 | Gawlik -Modzelewska Joanna | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | Stowarzyszenie "Otwarte Serca" | opłacono |
99 | Komander Dorota | Ruda Śląska | Polska | START WYŚCIG "WÓZKÓW" | opłacono | |
100 | Wikarek Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | START BIEGU RODZINNEGO | opłacono |
Wyświetleń: 9530