Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
2 | Domaszk Zbigniew | Bytöw | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat płytek u Kryspina | |
3 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat płytek u Kryspina | |
4 | Metel Izabela | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
5 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | GABIT | |
6 | Stoltman Sławomir | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | GABIT | |
7 | Kotarska Ewa | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Fabryka Zdrowia | |
8 | Cichosz - Mielewczyk Mateusz | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
9 | Klaman Magdalena | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | FABRYKA ZDROWIA | |
10 | Garska Małgorzata | Bytów | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | ||
11 | Pacan Bartek | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat płytek u Kryspina | |
12 | Stoltman Marcin | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
13 | Pacan Mira | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat płytek u Kryspina | |
14 | Szczęk Małgorzata | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
15 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat płytek u Kryspina | |
16 | Zieman Michał | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | KB GOCH Bytów | |
17 | Janiszewski Marek | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Ścigał Team Drutex | |
18 | Pałubicka Kinga | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
19 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | KB GOCH Bytów | |
20 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
21 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
22 | Solak Halina | Bytów | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
23 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
24 | Matysiak-Rembalska Anna | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
25 | Rembalski Piotr | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
26 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
27 | Zientarska Martyna | Bytów | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
28 | Borzyskowski Franciszek | Bytów | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | ||
29 | CYRSON ANNA | BYTÓW | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
30 | Gawron Agata | Bytów | Polska | Start Biegu dzieci do 12 lat | SP nr 5 w Bytowie | |
31 | Krzoska Milena | Chojniczki | Polska | Start Biegu dzieci do 12 lat | Chojniczanka | |
32 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
33 | Sosnowska Lidia | Gdynia | Polska | Start Nordic Walking młodzież 13-17 lat | ||
34 | Baran Seweryn | Gołczewo | Polska | Start Biegu od 18 lat | DRUTEX BYTÓW | |
35 | Kosmala Aleksandra | Koszalin | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
36 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
37 | Konkel Łukasz | Koszalin | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
38 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
39 | skuza dawid | Lębork | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
40 | Zabrocka Anna | Lipusz | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
41 | Zabrocka Renata | Lipusz | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
42 | Paszke Magdalena | Niedarzyno | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | ||
43 | Klaman Katarzyna Klaman | Parchowo | Polska | Start Biegu od 18 lat | Fabryka Zdrowia | |
44 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | ||
45 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | Start Nordic Walking od 18 lat | ||
46 | Rychliński Sebastian | Słupsk | Polska | Start Biegu dzieci do 12 lat | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie | |
47 | Rychliński Oskar | Słupsk | Polska | Start Biegu dzieci do 12 lat | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie | |
48 | Rychliński Damian | Słupsk | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
49 | Kęsik Natalia | Słupsk | Polska | Start Biegu dzieci do 12 lat | Świat płytek u Kryspina | |
50 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Start Biegu od 18 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
51 | Hoppe Katarzyna | Sominy | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
52 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Start Biegu od 18 lat | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | |
53 | Otta Katarzyna | ZBLEWO | Polska | Start Biegu od 18 lat | ||
54 | Loose Justyna | Zblewo | Polska | Start Biegu od 18 lat |
Wyświetleń: 7198