VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km CZAS STARTU
1 345 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:17:24 16.36 [km/h] 12:40 0:35:56
2 204 JAKUBOWSKI MAREK M 2 M 40-49 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 21km 1:17:51 16.26 [km/h] 12:41 0:35:58
3 296 ROSZKOWSKI TOMASZ M 3 M 30-39 WARSZAWA JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 21km 1:19:08 16.00 [km/h] 12:45 0:37:10
4 314 STYŚ DARIUSZ M 4 M 30-39 1 PELPLIN 21km 1:19:42 15.88 [km/h] 12:47 0:36:43
5 324 TRZEBIATOWSKI JERZY M 5 M 30-39 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 1:21:23 15.56 [km/h] 12:51 0:38:19
6 212 KESLINKE ŁUKASZ M 6 M 30-39 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 1:24:35 14.97 [km/h] 12:01 0:38:20
7 264 OSIŃSKI RYSZARD M 7 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 21km 1:24:42 14.95 [km/h] 12:01 0:39:33
8 189 GAJEWSKI GRZEGORZ M 8 M 30-39 4 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:24:46 14.94 [km/h] 12:01 0:39:40
9 193 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 9 M 40-49 1 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 21km 1:24:53 14.91 [km/h] 12:01 0:39:35
10 194 GÓRSKI DAWID M 10 M 30-39 5 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 21km 1:25:21 14.83 [km/h] 12:03 0:39:10
11 344 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 11 M 40-49 2 GDAŃSK 21km 1:26:46 14.59 [km/h] 12:07 0:40:05
12 198 GRZEBIN PIOTR M 12 M 30-39 6 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:26:55 14.57 [km/h] 12:07 0:40:56
13 269 PARDO SEBASTIAN M 13 M 30-39 7 TCZEW 21km 1:27:03 14.54 [km/h] 12:08 0:41:11
14 230 LESIK KRZYSZTOF M 14 M 40-49 3 WODZISŁAW ŚLĄSKI FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 21km 1:27:12 14.52 [km/h] 12:08 0:41:16
15 320 ŚLIWKA PIOTR M 15 M 30-39 8 SOPOT GEMALTO 21km 1:28:54 14.24 [km/h] 12:13 0:40:22
16 310 STACHOWSKI IRENEUSZ M 16 M 40-49 4 WODZISŁAW ŚLĄSKI FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT 21km 1:29:07 14.21 [km/h] 12:13 0:41:17
17 323 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 17 M 30-39 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:29:30 14.15 [km/h] 12:15 0:42:25
18 317 SZRAMKA ŁUKASZ M 18 M 30-39 10 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 21km 1:30:27 14.00 [km/h] 12:17 0:43:12
19 200 GRZONKA KAMILA K 1 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 1:30:44 13.95 [km/h] 12:18 0:42:59
20 243 MAJKOWSKI TOMASZ M 19 M 0-29 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 1:30:51 13.94 [km/h] 12:18 0:43:00
21 327 WALKOWIAK MARCIN M 20 M 40-49 5 SUBKOWY AGROS-TJ 21km 1:31:06 13.90 [km/h] 12:19 0:42:57
22 232 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 21 M 30-39 11 SZTUM 21km 1:31:09 13.89 [km/h] 12:19 0:43:08
23 226 KUROWSKI LUKASZ M 22 M 30-39 12 TCZEW 21km 1:31:15 13.87 [km/h] 12:19 0:42:15
24 332 WILBIK JOANNA K 2 K 30-39 GDANSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:32:10 13.74 [km/h] 12:22 0:43:12
25 346 JEZIERSKI TOMASZ M 23 M 40-49 6 TCZEW LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:33:14 13.58 [km/h] 12:25 0:44:44
26 152 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 24 M 40-49 7 LĘBORK KOLARZ-POL 21km 1:33:25 13.55 [km/h] 12:26 0:42:36
27 341 ŻARDECKI DAWID M 25 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 1:33:49 13.49 [km/h] 12:27 0:43:10
28 153 ANGIELCZYK ADAM M 26 M 30-39 13 GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 21km 1:33:57 13.48 [km/h] 12:27 0:42:52
29 280 PITAK PIOTR M 27 M 40-49 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 21km 1:34:37 13.38 [km/h] 12:29 0:44:46
30 206 JASNOCH ROBERT M 28 M 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI 21km 1:34:46 13.36 [km/h] 12:29 0:42:50
31 274 PIEŃKOWSKI TOMASZ M 29 M 30-39 14 GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 21km 1:35:06 13.31 [km/h] 12:30 0:45:09
32 273 PIEKUT ANNA K 3 K 30-39 TCZEW CROSSELITE 21km 1:35:28 13.26 [km/h] 12:31 0:43:51
33 217 KORDA MARCIN M 30 M 40-49 10 TCZEW 21km 1:35:42 13.23 [km/h] 12:32 0:45:23
34 298 RUCIŃSKI MAREK M 31 M 50-59 2 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 21km 1:36:27 13.13 [km/h] 12:34 0:43:00
35 162 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M 32 M 30-39 15 TCZEW GEMALTO 21km 1:36:48 13.08 [km/h] 12:35 0:46:16
36 245 MAMCARZ JAROSŁAW M 33 M 50-59 3 TCZEW TCSIR / WOPR TCZEW 21km 1:36:54 13.07 [km/h] 12:36 0:46:16
37 159 BOETTCHER GRZEGORZ M 34 M 40-49 11 NICPONIA TRUNSFORMACJA GNIEW 21km 1:37:03 13.04 [km/h] 12:36 0:46:21
38 229 LENKIEWICZ TOMASZ M 35 M 30-39 16 MĄTOWY WIELKIE 21km 1:37:20 13.01 [km/h] 12:37 0:45:58
39 313 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 36 M 30-39 17 TCZEW PAMIR TEAM 21km 1:38:40 12.83 [km/h] 12:41 0:43:05
40 294 REZMER RYSZARD M 37 M 40-49 12 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 21km 1:38:52 12.81 [km/h] 12:41 0:46:17
41 276 PIÓRKOWSKA NATALIA K 4 K 30-39 1 GDAŃSK 21km 1:39:00 12.79 [km/h] 12:42 0:45:48
42 186 FRUKACZ KAMIL M 38 M 0-29 3 TCZEW TCSIR / WOPR TCZEW 21km 1:39:26 12.73 [km/h] 12:43 0:46:14
43 305 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 39 M 30-39 18 SZTUM 21km 1:39:31 12.72 [km/h] 12:43 0:47:41
44 297 RUCHLEWICZ NATALIA K 5 K 0-29 1 SZTUM 21km 1:39:39 12.70 [km/h] 12:43 0:45:09
45 321 ŚWITA JAROSŁAW M 40 M 40-49 13 WODZISŁAW ŚLĄSKI FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 21km 1:39:50 12.68 [km/h] 12:44 0:47:09
46 256 MOSZYŃSKI MAREK M 41 M 50-59 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:40:00 12.66 [km/h] 12:44 0:47:56
47 209 KACZYŃSKI DANIEL M 42 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 21km 1:40:08 12.64 [km/h] 12:45 0:46:15
48 215 KOCZWARA JAKUB M 43 M 30-39 20 WARSZAWA BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:40:25 12.61 [km/h] 12:46 0:47:56
49 253 MISIAK PRZEMYSŁAW M 44 M 30-39 21 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 21km 1:40:48 12.56 [km/h] 12:47 0:45:23
50 176 DERLAGA KAMIL M 45 M 0-29 4 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 21km 1:40:56 12.54 [km/h] 12:47 0:45:00
51 158 BAZAK CEZARY M 46 M 50-59 5 BYDGOSZCZ CENTRUM DOKTRYN I SZKOLENIA SIŁ ZBROJNYCH 21km 1:41:13 12.51 [km/h] 12:48 0:47:41
52 284 POŁOMSKI JAROSŁAW M 47 M 50-59 6 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 21km 1:41:23 12.49 [km/h] 12:48 0:46:32
53 278 PIÓRO MARIA K 6 K 40-49 1 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:41:32 12.47 [km/h] 12:49 0:47:32
54 336 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 48 M 50-59 7 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:42:12 12.39 [km/h] 12:51 0:47:57
55 222 KREJA ŁUKASZ M 49 M 30-39 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:42:15 12.38 [km/h] 12:51 0:50:21
56 211 KARCZEWSKI MACIEJ M 50 M 30-39 23 TCZEW 21km 1:43:13 12.27 [km/h] 12:54 0:48:57
57 312 STOPA ZBIGNIEW M 51 M 30-39 24 MALBORK 21km 1:44:07 12.16 [km/h] 12:56 0:48:57
58 250 MICHALAK MAREK M 52 M 40-49 14 TCZEW 21km 1:44:09 12.16 [km/h] 12:56 0:50:58
59 233 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 53 M 30-39 25 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 1:44:37 12.10 [km/h] 12:57 0:48:59
60 177 DOROTIN MIROSŁAW M 54 M 30-39 26 GNIEW ROLLS-ROYCE RUNNING TEAM 21km 1:44:39 12.10 [km/h] 12:58 0:50:20
61 185 DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ M 55 M 30-39 27 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 1:44:41 12.09 [km/h] 12:58 0:48:59
62 196 GRUCZA GRZEGORZ M 56 M 40-49 15 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 21km 1:44:52 12.07 [km/h] 12:58 0:49:24
63 242 MACIEJEWSKI MARTIN M 57 M 0-29 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:44:59 12.06 [km/h] 12:59 0:50:22
64 306 SKWERES ADRIANA K 7 K 30-39 2 PELPLIN ADA BIEGA 21km 1:45:04 12.05 [km/h] 12:59 0:48:43
65 237 LILA PATRYCJA K 8 K 0-29 2 ŁAPALICE 21km 1:45:18 12.02 [km/h] 12:59 0:49:20
66 178 DRESZLER WIESŁAW M 58 M 40-49 16 SKOWARCZ 21km 1:45:31 12.00 [km/h] 12:00 0:51:09
67 235 LIBAN ZYGFRYD M 59 M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:45:56 11.95 [km/h] 12:01 0:48:56
68 289 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 60 M 30-39 28 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:06 11.93 [km/h] 12:02 0:47:37
69 334 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 61 M 30-39 29 ELBLĄG 21km 1:46:08 11.93 [km/h] 12:02 0:50:04
70 247 MATYSZEWSKI MARCIN M 62 M 40-49 17 TCZEW 21km 1:46:14 11.92 [km/h] 12:02 0:49:45
71 190 GIBAS JACEK M 63 M 0-29 6 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:23 11.90 [km/h] 12:03 0:47:34
72 163 CABAN WOJCIECH M 64 M 30-39 30 TCZEW 21km 1:47:20 11.80 [km/h] 12:05 0:50:54
73 160 BOGUSZEWSKI BARTOSZ M 65 M 0-29 7 TCZEW GEMALTO 21km 1:47:46 11.75 [km/h] 12:06 0:48:43
74 210 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 9 K 40-49 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:47:48 11.74 [km/h] 12:07 0:51:23
75 291 PYRKA MICHAL M 66 M 30-39 31 PSZCZÓŁKI 21km 1:47:49 11.74 [km/h] 12:07 0:51:10
76 329 WENTA ANDRZEJ M 67 M 40-49 18 GDAŃSK GEMALTO 21km 1:47:50 11.74 [km/h] 12:07 0:50:34
77 330 WIELIŃSKI JACEK M 68 M 60-69 1 GDAŃSK GRUPA LOTOS 21km 1:48:37 11.66 [km/h] 12:09 0:50:40
78 277 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 69 M 30-39 32 GDAŃSK 21km 1:49:14 11.59 [km/h] 12:11 0:51:16
79 201 HIRSZ MACIEJ M 70 M 40-49 19 GDAŃSK MAG-MA KOLEKTYW SPORTOWY 21km 1:49:26 11.57 [km/h] 12:11 0:52:35
80 295 ROBACZEWSKI TOMASZ M 71 M 40-49 20 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 21km 1:49:41 11.54 [km/h] 12:12 0:50:51
81 259 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 72 M 50-59 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:49:53 11.52 [km/h] 12:12 0:51:24
82 213 KLIN ANNA K 10 K 0-29 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 1:50:23 11.47 [km/h] 12:14 0:50:57
83 318 SZURNICKI DARIUSZ M 73 M 30-39 33 TCZEW WISŁA TCZEW 21km 1:51:41 11.34 [km/h] 12:18 0:53:18
84 197 GRUSZECZKA MATEUSZ M 74 M 0-29 8 GDYNIA 21km 1:51:48 11.32 [km/h] 12:18 0:52:02
85 180 DRZĄSZCZ MARCIN M 75 M 30-39 34 TCZEW 21km 1:52:25 11.26 [km/h] 12:20 0:53:50
86 338 ZIELIŃSKI MACIEJ M 76 M 40-49 21 TCZEW 21km 1:52:55 11.21 [km/h] 12:21 0:54:01
87 266 PAŁKOWSKI MATEUSZ M 77 M 30-39 35 TCZEW 21km 1:53:10 11.19 [km/h] 12:22 0:53:40
88 246 MATYSKIEL ANITA K 11 K 40-49 3 GDAŃSK 21km 1:53:17 11.18 [km/h] 12:22 0:53:05
89 342 ŻEMETRO RYSZARD M 78 M 50-59 9 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:53:18 11.17 [km/h] 12:22 0:53:11
90 225 KUKULA JANUSZ M 79 M 50-59 10 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:53:28 11.16 [km/h] 12:23 0:55:02
91 181 DUBIEL PIOTR M 80 M 30-39 36 GNISZEWO 21km 1:53:32 11.15 [km/h] 12:23 0:53:18
92 252 MISIAK MARTA K 12 K 30-39 3 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 21km 1:53:37 11.14 [km/h] 12:23 0:51:38
93 257 MROZEK MARCIN M 81 M 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:53:44 11.13 [km/h] 12:23 0:52:43
94 219 KOSZYK KATARZYNA K 13 K 40-49 4 TCZEW 21km 1:53:44 11.13 [km/h] 12:23 0:52:41
95 195 GÓRSKI MARCIN M 82 M 40-49 23 GDYNIA BBL GDYNIA 21km 1:53:47 11.13 [km/h] 12:24 0:47:15
96 288 PUCZYŃSKI KAROL M 83 M 30-39 37 TCZEW 21km 1:53:55 11.11 [km/h] 12:24 0:53:18
97 168 CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA K 14 K 40-49 5 BYDGOSZCZ CZARNE STOPY.SM 21km 1:54:08 11.09 [km/h] 12:25 0:51:57
98 228 KWIATKOWSKA ANNA K 15 K 30-39 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:54:15 11.08 [km/h] 12:25 0:54:00
99 325 ULANOWSKI MAREK M 84 M 40-49 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:54:16 11.08 [km/h] 12:25 0:53:59
100 157 BANIEWICZ KRZYSZTOF M 85 M 30-39 38 GDAŃSK GEMALTO 21km 1:54:22 11.07 [km/h] 12:25 0:49:18
101 301 SANIEWSKI RADOSŁAW M 86 M 30-39 39 OLSZTYN GEMALTO 21km 1:54:25 11.06 [km/h] 12:25 0:54:05
102 309 SPŁAWIŃSKI PAWEŁ M 87 M 40-49 25 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 21km 1:54:33 11.05 [km/h] 12:26 0:55:09
103 326 URBANOWSKI DARIUSZ M 88 M 40-49 26 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/METRIX RUNNING TEAM 21km 1:54:34 11.05 [km/h] 12:26 0:55:09
104 299 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 89 M 50-59 11 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 1:55:04 11.00 [km/h] 12:27 0:55:01
105 260 NITKA DOROTA K 16 K 40-49 6 GDAŃSK 21km 1:55:15 10.98 [km/h] 12:28 0:55:12
106 223 KROCZEK JANUSZ M 90 M 50-59 12 WODZISŁAW ŚLĄSKI FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 21km 1:55:40 10.95 [km/h] 12:29 0:55:42
107 156 AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA K 17 K 50+ 1 CHARZYKOWY 21km 1:55:41 10.94 [km/h] 12:29 0:55:13
108 311 STAŃCZYK WOJCIECH M 91 M 50-59 13 TCZEW BIEGAJACY TCZEW / DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 1:55:49 10.93 [km/h] 12:29 0:52:42
109 171 CZAPSKI-PRUSZAK PIOTR M 92 M 40-49 27 TCZEW 21km 1:56:02 10.91 [km/h] 12:30 0:50:56
110 316 SZRAMA MARIAN M 93 M 50-59 14 LĘBORK BAZA 44 21km 1:56:09 10.90 [km/h] 12:30 0:53:51
111 192 GLEB TOMASZ M 94 M 50-59 15 ELBLĄG ELAKTYWNI/TRUSO 21km 1:56:21 10.88 [km/h] 12:31 0:55:02
112 300 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 18 K 50+ 2 ELBLAG 21km 1:56:33 10.86 [km/h] 12:31 0:55:03
113 183 DWORSKI SŁAWOMIR M 95 M 50-59 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:56:33 10.86 [km/h] 12:31 0:53:59
114 270 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 96 M 40-49 28 TRĄBKI WIELKIE 21km 1:56:39 10.85 [km/h] 12:32 0:52:44
115 238 ŁASKA KAZIMIERZ M 97 M 50-59 17 GNIEW 21km 1:56:46 10.84 [km/h] 12:32 0:54:20
116 236 LILA MICHAŁ M 98 M 0-29 9 ŁAPALICE POŻERACZE CIASTKUF! 21km 1:56:49 10.84 [km/h] 12:32 0:55:35
117 337 ZAWŁOCKI DANIEL M 99 M 30-39 40 TCZEW JASIO TEAM 21km 1:56:51 10.83 [km/h] 12:32 0:00:00
118 218 KORNAS RADOSŁAW M 100 M 30-39 41 TCZEW 21km 1:57:23 10.79 [km/h] 12:34 0:53:53
119 328 WDOWICZ BŁAŻEJ M 101 M 30-39 42 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START #GPNS 21km 1:58:09 10.72 [km/h] 12:36 0:56:10
120 322 TARCZYŃSKI WOJCIECH M 102 M 30-39 43 TCZEW 21km 1:58:27 10.69 [km/h] 12:37 0:57:16
121 263 OLLER JAKUB M 103 M 0-29 10 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 1:58:55 10.65 [km/h] 12:38 0:55:19
122 241 MACHOLL ADAM M 104 M 40-49 29 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:59:14 10.62 [km/h] 12:39 0:54:56
123 187 FRYSZKA MICHAŁ M 105 M 30-39 44 TCZEW 21km 1:59:20 10.61 [km/h] 12:39 0:56:27
124 281 PLISZKA MARCIN M 106 M 0-29 11 TCZEW GEMALTO 21km 1:59:26 10.60 [km/h] 12:40 0:53:49
125 335 ZABROCKI ŁUKASZ M 107 M 30-39 45 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 21km 1:59:30 10.59 [km/h] 12:40 0:55:05
126 205 JASIULEWICZ IZABELA K 19 K 30-39 5 ELBLĄG 21km 1:59:39 10.58 [km/h] 12:40 0:54:49
127 304 SKALSKA ANNA K 20 K 30-39 6 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 1:59:47 10.57 [km/h] 12:41 0:55:15
128 248 MĄKOSA MARTYNA K 21 K 0-29 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / PAMIR TEAM 21km 2:00:06 10.57 [km/h] 12:41 0:56:26
129 203 IWANICKI JAN M 108 M 40-49 30 GDYNIA BIEG W BUTACH 21km 2:00:13 10.53 [km/h] 12:42 0:54:37
130 175 DE SAINT ETIENNE ARTHUR M 109 M 30-39 46 GDANSK / TCZEW GEMALTO 21km 2:00:16 10.53 [km/h] 12:42 0:55:15
131 164 CHARYTONIUK MIROSŁAW M 110 M 40-49 31 GDAŃSK MAG-MA KOLEKTYW SPORTOWY 21km 2:00:17 10.53 [km/h] 12:42 0:55:03
132 303 SERAFIN DOROTA K 22 K 40-49 7 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW/ GEMALTO 21km 2:00:17 10.53 [km/h] 12:42 0:55:14
133 172 DABROWSKA ALEKSANDRA K 23 K 30-39 7 WARSZAWA 21km 2:00:42 10.49 [km/h] 12:43 0:56:36
134 239 ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ M 111 M 30-39 47 KWIDZYN ŁATOSZYŃSKI TEAM 21km 2:00:44 10.49 [km/h] 12:43 0:58:29
135 271 PAWLUKOWICZ MIROSŁAW M 112 M 50-59 18 ELBLĄG ZSISIU BIEGA 21km 2:00:46 10.48 [km/h] 12:43 0:53:57
136 261 OLESIEJUK MARTA K 24 K 30-39 8 GDYNIA 21km 2:02:35 10.33 [km/h] 12:49 0:57:29
137 224 KRZAK JERZY M 113 M 50-59 19 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 21km 2:02:42 10.32 [km/h] 12:49 0:55:26
138 275 PIOTROWSKA LUCYNA K 25 K 30-39 9 WIELGŁOWY 21km 2:04:20 10.18 [km/h] 12:54 0:57:28
139 258 MURAWSKI MARIUSZ M 114 M 30-39 48 TCZEW METRIX RUNNING TEAM 21km 2:04:21 10.18 [km/h] 12:54 0:55:11
140 227 KURSZEWSKA MAGDALENA K 26 K 30-39 10 GDAŃSK 21km 2:04:23 10.18 [km/h] 12:54 0:56:48
141 307 SOBOLEWSKI ANTONI M 115 M 60-69 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:05:03 10.12 [km/h] 12:56 0:56:59
142 174 DĄBROWSKA-MEL OLGA K 27 K 0-29 5 WARSZAWA 21km 2:06:27 10.01 [km/h] 12:00 0:59:14
143 249 MEL MICHAL M 116 M 30-39 49 WARSZAWA 21km 2:06:27 10.01 [km/h] 12:00 0:59:14
144 308 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 117 M 60-69 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 2:07:18 9.95 [km/h] 12:02 0:58:27
145 282 POGORZELSKA WIESŁAWA K 28 K 30-39 11 GORZYCE FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 21km 2:08:51 9.83 [km/h] 12:06 0:57:10
146 165 CHYLIŃSKA DAGMARA K 29 K 40-49 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:09:02 9.81 [km/h] 12:07 1:01:46
147 251 MICHALSKI ZYGMUNT M 118 M 40-49 32 GDYNIA BBL GDYNIA 21km 2:09:05 9.81 [km/h] 12:07 0:55:20
148 161 BOLDT MACIEJ M 119 M 30-39 50 MORZESZCZYN ORP BŁYSKAWICA 21km 2:09:10 9.80 [km/h] 12:07 0:56:35
149 272 PAWŁOWSKI DAWID M 120 M 0-29 12 TCZEW 21km 2:09:11 9.80 [km/h] 12:07 0:57:28
150 292 RATAJ JOLA K 30 K 30-39 12 TCZEW GEMALTO 21km 2:09:34 9.77 [km/h] 12:08 0:56:35
151 268 PAŁUBICKI ZBIGNIEW M 121 M 50-59 20 GDAŃSK 21km 2:10:07 9.73 [km/h] 12:10 0:59:31
152 182 DUSZYCA MIROSŁAW M 122 M 60-69 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km 2:11:24 9.63 [km/h] 12:14 0:59:03
153 267 PAŁUBICKA ANNA K 31 K 40-49 9 GDAŃSK 21km 2:12:02 9.59 [km/h] 12:15 0:59:39
154 191 GIBAS LUCYNA K 32 K 30-39 13 TCZEW 21km 2:12:11 9.58 [km/h] 12:16 1:01:25
155 154 ANGIELCZYK MAGDALENA K 33 K 50+ 3 ELBLĄG 21km 2:13:44 9.47 [km/h] 12:20 1:01:50
156 155 ANGIELCZYK MIECZYSŁAW M 123 M 50-59 21 ELBLĄG 21km 2:14:04 9.44 [km/h] 12:21 1:01:50
157 179 DREWA TOMASZ M 124 M 40-49 33 GDYNIA 21km 2:14:13 9.43 [km/h] 12:22 0:59:35
158 319 ŚLIWIŃSKA EWELINA K 34 K 0-29 6 TCZEW 21km 2:14:43 9.40 [km/h] 12:23 0:56:59
159 166 CHYLIŃSKI DARIUSZ M 125 M 40-49 34 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:15:32 9.34 [km/h] 12:25 1:01:45
160 169 CZAPIEWSKA STEFAN M 126 M 60-69 5 PELPLIN 21km 2:15:37 9.34 [km/h] 12:26 1:01:45
161 265 PACHOTA PAWEŁ M 127 M 30-39 51 GNIEW 21km 2:16:06 9.30 [km/h] 12:27 1:01:38
162 208 JÓSKOWSKI BOGDAN M 128 M 40-49 35 REKOWO REKOWO BIEGA 21km 2:17:26 9.21 [km/h] 12:31 1:03:04
163 244 MAJNA KAZIMIERZ M 129 M 60-69 6 GDYNIA 21km 2:18:51 9.12 [km/h] 12:35 1:03:21
164 287 PUCZYŃSKA ANNA K 35 K 0-29 7 RAJKOWY 21km 2:22:00 8.92 [km/h] 12:44 1:01:40
165 207 JÓSKOWSKA BEATA K 36 K 30-39 14 REKOWO REKOWO BIEGA 21km 2:24:54 8.74 [km/h] 12:52 1:03:05
166 184 DYWELSKI MIROSŁAW M 130 M 60-69 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:27:31 8.58 [km/h] 12:59 1:04:51
167 170 CZAPSKA KATARZYNA K 37 K 40-49 10 KLESZCZEWO GEMALTO 21km 2:29:15 8.48 [km/h] 12:04 1:05:56
168 254 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 131 M 60-69 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 2:33:12 8.26 [km/h] 12:16 1:07:04
169 202 HOMA HENRYK M 132 M 70+ 2 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 2:34:01 8.22 [km/h] 12:18 1:08:47
170 262 OLESZCZUK MAREK M 133 M 30-39 52 GDAŃSK 21km 2:35:49 8.12 [km/h] 12:23 1:07:30
171 231 LESZCZYŃSKI JERZY M 134 M 60-69 9 MALBORK 21km 2:37:19 8.05 [km/h] 12:27 1:09:36
- 279 PISKORSKI JERZY M - M 60-69 - PELPLIN 21km DNF - [km/h] 12:00 1:01:44
- 151 ANDRYSKOWSKI MAREK M - M 50-59 - LĘBORK 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 167 CICHOŃ TOMASZ M - M 30-39 - ELBLĄG 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 173 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K - K 0-29 - TCZEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 188 GAJDA MACIEJ M - M 40-49 - GDYNIA MAM TĘ MOC TEAM 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 199 GRZELECKI SEBASTIAN M - M 30-39 - JUSZKOWO ST RUNNERS 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 214 KOBYRA JANUSZ M - M 40-49 - ELBLĄG 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 216 KOŁAKOWSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - GDAŃSK GEMALTO 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 220 KOWALCZUK ANNA K - K 0-29 - TCZEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 221 KOZLOWSKI LUKASZ M - M 30-39 - TCZEW GEMALTO 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 234 LEWIŃSKI JAKUB M - M 30-39 - WEJHEROWO 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 240 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 255 MORAWSKI EMIL M - M 30-39 - PASŁĘK 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 283 POLIKOWSKI PATRYK M - M 40-49 - SOPOT ORP ISKRA 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 285 PREISS RADEK M - M 40-49 - GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 286 PROKOP MARIUSZ M - M 40-49 - ELBLĄG KARATE KYOKUSHIN 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 290 PYKRON LUCYNA K - K 30-39 - GNIEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 293 REKOWSKI KAZIMIERZ M - M 60-69 - TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 302 SARACH KAROLINA K - K 30-39 - TCZEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 315 SZCZYGEŁ MAGDALENA K - K 0-29 - GDAŃSK 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 331 WIETECKI ŁUKASZ M - M 30-39 - POZNAŃ MANUFAKTURA MIESZKAŃ 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 333 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - MALBORK 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 339 ZIELIŃSKI ZBIGNIEW M - M 0-29 - GDAŃSK 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 340 ZIENKIEWICZ RAFAL M - M 30-39 - TCZEW 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00
- 343 ŻEŻNIK CZESŁAW M - M 50-59 - PRZYWIDZ NIEZRZESZONY 21km 0:00:00 - [km/h] 12:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ