Bieg Mikołajów dla Sary
  1. Organizator

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni

Partner

Fundacja Dlaczego Pomagam, 82-300 Elbląg, ul. Nowowiejska 6/6

  1. Cel

- propagowanie zdrowego stylu życia i integracja mieszkańców Elbląga

- akcja charytatywna w ramach, której będzie możliwe wsparcie Sary Dylewskiej poprzez
Fundację Dlaczego Pomagam

  1. Termin i miejsce

Bieg odbędzie się 10.12.2017r. (niedziela).

Start i meta zlokalizowane będą na głównej polanie w Bażantarni.

  1. Zgłoszenia i uczestnictwo

Udział w biegu jest dobrowolny. Z uwagi, że bieg ma charakter charytatywny, gdyż jego głównym celem jest zebranie środków na pomoc dla poszkodowanej w wypadku drogowym Sary Dylewskiej, wpisowe wynosi nie mniej niż 10 zł. Każdy z uczestników może dokonać większej wpłaty, a całość wpisowego przeznaczone jest dla Fundacji Dlaczego Pomagam, która koordynuje zbiórkę na rzecz  Sary Dylewskiej (nr konta do wpłat- Fundacja Dlaczego Pomagam 33124012261111001047429388 Bank PKO SA)

Liczba uczestników ograniczona jest do 200 osób. Zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. Jeśli nie zostanie on wyczerpany, istnieje możliwość zapisania się i opłacenia w dniu biegu.

W biegu może wziąć udział każdy od 12 roku życia. Dla osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica / opiekuna. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i bieg po chodniku, nie dopuszcza się do udziału w biegu zwierząt oraz osób na rowerach.

Wyświetleń: 5123

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ