Bieg Mikołajów dla Sary
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Groszyk Łukasz Elbląg 6 km opłacono
2 Prokop Mariusz Elbląg 6 km limit osiągnięty
3 Prokop Anna Elbląg 6 km limit osiągnięty
4 Majewska Agnieszka Elbląg 6 km limit osiągnięty
5 Lenzer Daniel Elbląg 6 km opłacono
6 Bojarczyk Sandra Elbląg 6 km opłacono
7 Bojarczyk Barbara Elbląg 6 km opłacono
8 Kmita Sylwia Elbląg 6 km El-aktywni limit osiągnięty
9 Śliwiński Tadeusz Elbląg 6 km opłacono
10 Bojarczyk Paula Elbląg 6 km opłacono
11 Liszewski Krzysztof Elbląg 6 km opłacono
12 Pater Barbara Elbląg 6 km opłacono
13 Adamowski Andrzej Elbląg 6 km opłacono
14 PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA ELBLĄG 6 km limit osiągnięty
15 Stan Andrei Galati 6 km YOUTH CAN DO IT opłacono
16 Głowacki Maciej Elbląg 6 km opłacono
17 Głowacka Marta Elbląg 6 km YOUTH CAN DO IT opłacono
18 Zamorski Adam Elblag 6 km opłacono
19 Lubak Tomasz Nowa Wieś 6 km limit osiągnięty
20 KUROWSKA ANETTA ELBLĄG 6 km opłacono
21 PAJEWSKA ANNA ELBLĄG 6 km opłacono
22 FUDAL MONIKA ELBLĄG 6 km opłacono
23 WAŚNIEWSKI Rafał ELBLĄG 6 km SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU opłacono
24 Trudnowski Marcin Elbląg 6 km GRUPA WODNA opłacono
25 Kliński Karol Elbląg 6 km Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu opłacono
26 Tomaszewicz Iwona Elbląg 6 km limit osiągnięty
27 Tomaszewicz Piotr Elbląg 6 km limit osiągnięty
28 Tałuć Łukasz Elbląg 6 km opłacono
29 Antoniewicz Marcin Elblag 6 km opłacono
30 Matwiejczuk Adam Elbląg 6 km opłacono
31 Matwiejczuk Agnieszka Elbląg 6 km opłacono
32 Filipiak Beata Elbląg 6 km El - Aktywni opłacono
33 Częczek Beata Elblag 6 km opłacono
34 Błażejewska Małgorzata elbląg 6 km opłacono
35 Orzoł katarzyna elbląg 6 km opłacono
36 Szyca Elżbieta Gdańsk 6 km MTM TEAM opłacono
37 Rymkiewicz Aleksandra Elblag 6 km opłacono
38 Walencik Grzegorz Elbląg 6 km KeepMoving.pl opłacono
39 Wolska Sylwia Rumia 6 km MTM TEAM opłacono
40 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 6 km opłacono
41 Szopińska Adrianna Elbląg 6 km AKAS opłacono
42 Szopiński Szymon Elbląg 6 km AKAS opłacono
43 Radzikowska Patrycja Elbląg 6 km AKAS opłacono
44 Radzikowski Paweł Elbląg 6 km AKAS opłacono
45 Ludkiewicz Dawid Elbląg 6 km opłacono
46 Szewczyk Bartłomiej Milejewo 6 km Gimnazjum Regent opłacono
47 Szewczyk Magdalena Milejewo 6 km opłacono
48 Szewczyk Mirosław Milejewo 6 km limit osiągnięty
49 MARNIK Janusz Pasłęk 6 km opłacono
50 Kuczuro Anna Elbląg 6 km opłacono
51 Leśniewski Jan Elbląg 6 km El - Aktywni opłacono
52 Urbanowicz Agnieszka Grobelno 6 km opłacono
53 kłosiewicz wojciech elbląg 6 km opłacono
54 Banaś Sebastian Elbląg 6 km SMOK opłacono
55 Jaworska Ewa elbląg 6 km El - Aktywni opłacono
56 Miecznikowska Anna Elbląg 6 km opłacono
57 Kulpa-Dudzik Ewa Elbląg 6 km opłacono
58 Boris Aneta Elbląg 6 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono
59 Bałdyga Radosław Elbląg 6 km JBB opłacono
60 Ziemińska Magdalena Elbląg 6 km opłacono
61 Maltcev Sergei Elbląg 6 km opłacono
62 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG 6 km EL -AKTYWNI TRIATHLON ELBLĄG limit osiągnięty
63 Gromadzka Ewelina Elbląg 6 km opłacono
64 Gromadzki Adam Elbląg 6 km opłacono
65 Mróz Krzysztof Elbląg 6 km opłacono
66 Stępkowski Andrzej Elbląg 6 km limit osiągnięty
67 Krawczuk Andrzej Gdańsk 6 km EL Aktywni -Team opłacono
68 Lipska Bożena Elbląg 6 km opłacono
69 Gnyp Michał Elbląg 6 km ZŁOTA KURA opłacono
70 Dordzik MaŁgorzata Elbląg 6 km opłacono
71 Sochaczewska Marta Elbląg 6 km opłacono
72 Dul Piotr Elbląg 6 km opłacono
73 Makowski Adam Elbląg 6 km ZŁOTA KURA opłacono
74 Makowska Marta Elbląg 6 km ZŁOTA KURA opłacono
75 Janik Wojciech Elbląg 6 km YanikY opłacono
76 Janik Dorota Elbląg 6 km YanikY opłacono
77 Bałdyga Robert Elbląg 6 km Pluton dowodzenia opłacono
78 Zarębski Sławomir Elbląg 6 km EL Aktywni -Team limit osiągnięty
79 Stępkowski Marek Elbląg 6 km limit osiągnięty
80 Ożibko Mirosław Elbląg 6 km limit osiągnięty
81 Żywuszko Wioletta Elbląg 6 km El - Aktywni opłacono
82 Kowalska Monika Elbląg 6 km El - Aktywni opłacono
83 Kowalski Jacek Elbląg 6 km JAC-KO / El - Aktywni opłacono
84 Mytych Katarzyna Elbląg 6 km opłacono
85 Sekuła Sylwia Elblag 6 km opłacono
86 Decyk Jacek Elbląg 6 km opłacono
87 Rocki Rafał Elbląg 6 km opłacono
88 Kluge-Rocka Karolina Elbląg 6 km opłacono
89 Szulc Maciej Elbląg 6 km El-Aktywni opłacono
90 Kubisiak Józef Elbląg 6 km limit osiągnięty
91 Lompert Anna Elblag 6 km opłacono
92 Hoog Wioleta Miłoradz 6 km opłacono
93 Grocki Artur Elbląg 6 km el-aktywni opłacono
94 Olesińska Agnieszka Elbląg 6 km El-Aktywni opłacono
95 Jurewicz Błażej Elbląg 6 km Jurewicz Team opłacono
96 Jurewicz Sylwia Elbląg 6 km Jurewicz Team opłacono
97 Jurewicz Adam Elbląg 6 km Jurewicz Team opłacono
98 Hull Arkadiusz Elbląg 6 km DUAL TEAM opłacono
99 Hull Joanna Elbląg 6 km DUAL TEAM opłacono
100 Weber Magdalena Elbląg 6 km opłacono


Wyświetleń: 5553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ