Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Stachecka Paulina Kęty Start biegu - 1963m 1988 opłacono
2 Frisz Dawid Kęty Start biegu - 1963m 1991 opłacono
3 Stańczak Anna Czaniec Start biegu - 1963m 1990 opłacono
4 Ring Rafał Porąbka Start biegu - 1963m 1975 opłacono
5 Wykręt Kamil Porąbka Start biegu - 1963m Team Kamil ;) 1990 opłacono
6 Mrozik Sebastian Kobiernice Start biegu - 1963m 2001 opłacono
7 Błasiak - Piwowarczyk Justyna Kobiernice Start biegu - 1963m 1988 opłacono
8 Bartoszek Paweł Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1979 opłacono
9 Wieroński Dominik Kęty Start biegu - 1963m KĘCKIE HARPAGANY 1986 opłacono
10 KONIOR WOJCIECH KONIOR BULOWICE Start biegu - 1963m 1975 opłacono
11 Prus-Osowski Dariusz Bulowice Start biegu - 1963m 2008 opłacono
12 Prus-Osowska Dorota Bulowice Start biegu - 1963m 2007 opłacono
13 Prus-Osowska Dagmara Bulowice Start biegu - 1963m 2006 opłacono
14 Prus Dominika Bulowice Start biegu - 1963m 2001 opłacono
15 Rajda Natalia Andrychów Start biegu - 1963m 1985 opłacono
16 Dobrzański Ireneusz Andrychów Start biegu - 1963m 1972 opłacono
17 Borecka Elzbieta Andrychów Start biegu - 1963m 1981 opłacono
18 Gabryś Łukasz Gabryś Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1979 opłacono
19 Medoń Oliwia Czaniec Start biegu - 1963m 2004 opłacono
20 MACHACZKA DOMINIK OSIEK Start biegu - 1963m 1999 opłacono
21 Kliś Paweł Kęty Start biegu - 1963m 1998 opłacono
22 Patro Bartłomiej Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1987 opłacono
23 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Start biegu - 1963m 1999 opłacono
24 Wójcik Anna Chocznia Start biegu - 1963m LO WADOWICE 1999 opłacono
25 Bałys Szymon Andrychów Start biegu - 1963m 2004 opłacono
26 Bałys Arkadiusz Andrychów Start biegu - 1963m 1996 opłacono
27 Frączek Robert Przybradz Start biegu - 1963m 1988 opłacono
28 Niemczyk Seweryn Andrychów Start biegu - 1963m 1996 opłacono
29 Ruła Tomasz Chocznia Start biegu - 1963m 1994 opłacono
30 Wójcik Adam Chocznia Start biegu - 1963m Husaria Race Team 1997 opłacono
31 Jaszczurowski Bogusław Szczyrk Start biegu - 1963m 1960 opłacono
32 Kukuła Sławomir ANDRYCHÓW Start biegu - 1963m 1990 opłacono
33 Pająk Michał Andrychów Start biegu - 1963m 1984 opłacono
34 FYDA ROBERT KĘTY Start biegu - 1963m KĘCKIE HARPAGANY 1980 opłacono
35 Grzesiek Anna Babica Start biegu - 1963m 1998 opłacono
36 Trojak Izabela Czaniec Start biegu - 1963m 1980 opłacono
37 Waluś Marta Czaniec Start biegu - 1963m 1988 opłacono
38 Duda Szymon Łodygowice Start biegu - 1963m 1990 opłacono
39 Łaski Mateusz Lanckorona Start biegu - 1963m 1991 opłacono
40 Staruń Anna Kobiernice Start biegu - 1963m 1985 opłacono
41 Zontek Emilia Czaniec Start biegu - 1963m 1979 opłacono
42 Bizoń Kamil Targanice Start biegu - 1963m OTG Wadowice 1999 opłacono
43 Klusek Łukasz Porąbka Start biegu - 1963m 1981 opłacono
44 Kocur Paweł Czaniec Start biegu - 1963m 1983 opłacono
45 Chmiel Dominika Wadowice Start biegu - 1963m OTG Wadowice 1991 opłacono
46 Duda Andrzej Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1981 opłacono
47 Gora Zbigniew Wadowice Start biegu - 1963m 1971 opłacono
48 Hudziak Radosław Wadowice Start biegu - 1963m OTG Wadowice 1993 opłacono
49 Grzybek Adrian Pierściec Start biegu - 1963m 1994 opłacono
50 Bosak Barbara Czaniec Start biegu - 1963m 1978 opłacono
51 Bosak Emilia Czaniec Start biegu - 1963m 2009 opłacono
52 Procner Rafał Bulowice Start biegu - 1963m 1984 opłacono
53 Kubas Tomasz Kęty Start biegu - 1963m 2000 opłacono
54 Królewski (OTG) Grzegorz Andrychów Start biegu - 1963m OTG Wadowice 1993 opłacono
55 Grużlewski Roman Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1945 opłacono
56 Siwik Miłosz Czaniec Start biegu - 1963m 2001 opłacono
57 KOCEMBA KAMIL KOBIERNICE Start biegu - 1963m KĘCKIE HARPAGANY 1986 opłacono
58 Ochelski Jan Czaniec Start biegu - 1963m 2004 opłacono
59 Ochelska Martyna Czaniec Start biegu - 1963m 2001 opłacono
60 WOJTYŁA SZYMON BULOWICE Start biegu - 1963m 2008 opłacono
61 WOJTYŁA KRZYSIEK BULOWICE Start biegu - 1963m 1978 opłacono
62 Strzałkowski Marcin Czaniec Start biegu - 1963m 1981 opłacono
63 Kobyłecki Tomasz Czechowice-Dziedzice Start biegu - 1963m Husaria Race Team 1988 opłacono
64 Matla Krzysztof Kęty Start biegu - 1963m Silni ponad miarę. 1992 opłacono
65 Mrowiec Szymon Bulowice Start biegu - 1963m Koper Team 2002 opłacono
66 Kula Ilona Kęty Start biegu - 1963m Koper Team 1974 opłacono
67 Łęcki Andrzej Kęty Start biegu - 1963m Koper Team 1988 opłacono
68 Pawelak Wojciech Kęty Start biegu - 1963m Koper Team 1985 opłacono
69 Czulak Daniel Kęty Start biegu - 1963m Koper Team 1985 opłacono
70 Czulak Karolina Kęty Start biegu - 1963m Koper Team 1986 opłacono
71 Skłodowska Marta Cieszyn Start biegu - 1963m 1979 opłacono
72 Fedorowicz Justyna Cieszyn Start biegu - 1963m 1984 opłacono
73 Goliasz Beniamin Goliasz Kęty Start biegu - 1963m 1988 opłacono
74 Ochodek-Soustalova Ewelina Kozakowice Górne Start biegu - 1963m Stowarzyszenie Aktywnych Polaków 1992 opłacono
75 Ochodek Łukasz Kozakowice Górne Start biegu - 1963m Stowarzyszenie Aktywnych Polaków 1988 opłacono
76 Duda Łukasz Bielsko-Biała Start biegu - 1963m 1987 opłacono


Wyświetleń: 2499

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ