Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojnowski Wiesław Gdańsk KRS 25 - 25 Mm DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
2 Jopp-Brembor Katarzyna Oborniki KRS 25 - 25 Mm
3 Konkol Kazimierz Somonino KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
4 Jakubowski Marcin Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
5 Szulga Jakub Gdynia KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
6 Nowakowski Łukasz Gdynia KRS 25 - 25 Mm LOTOS TEAM opłacono on-line
7 Czajka Marcin Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
8 Jan Jarosław Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
9 Nuż jacek Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
10 Sikora Roger gdynia KRS50- 50 Mm Team Bogusia Trzasko opłacono on-line
11 Głód Michał Elbląg KRS50- 50 Mm Pozor Vlak! opłacono on-line
12 Pieńkowski Tomasz Gdańsk KRS 25 - 25 Mm RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
13 Lic Janusz Zabrze KRS100 - 100Mm opłacono on-line
14 Pobłocki Jan Gdańsk KRS50- 50 Mm Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom opłacono on-line
15 Sypniewska Hanna Gdynia KRS50- 50 Mm Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
16 kubiak karolina WEJHEROWO KRS 25 - 25 Mm excalibur opłacono on-line
17 Urbański Daniel Gdynia KRS50- 50 Mm SŁO opłacono on-line
18 Kubiak Jagoda Wejherowo KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
19 Głodowski Michał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
20 Łącki Jarosław Kościerzyna KRS50- 50 Mm opłacono
21 Wnuk Damian Wielki Klincz KRS 25 - 25 Mm opłacono
22 SIKORA Tomasz ŚWIDWIN KRS 25 - 25 Mm 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono on-line
23 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew KRS100 - 100Mm Biegający Tczew opłacono on-line
24 Gronek Marcin Gdynia KRS 25 - 25 Mm Rango Team
25 Myrta Mariola Wrocław KRS 25 - 25 Mm
26 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN KRS 25 - 25 Mm 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono on-line
27 Józefczyk Grzegorz Wejherowo KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
28 Karpowicz Bartosz Gdynia KRS 25 - 25 Mm Leśne Dukty Gdynia
29 Talar Marek Dąbrówka Leśna KRS50- 50 Mm CEDC Oborniki opłacono
30 Pałat Paweł Węgorzewo KRS100 - 100Mm 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo opłacono on-line
31 Głowacki Rafał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
32 spisak tom pruszcz gdanski KRS 25 - 25 Mm ftw opłacono on-line
33 Wolański Tomasz Rumia KRS 25 - 25 Mm OIRP Gdańsk opłacono on-line
34 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
35 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią KRS50- 50 Mm Luks Start Nakło opłacono on-line
36 Tomeczkowski Paweł Rumia KRS 25 - 25 Mm Biegnę, bo żona mi pozwoliła! :) opłacono on-line
37 Hryniewicka Monika Rumia KRS100 - 100Mm opłacono on-line
38 Jurgielewicz Jacek Kostkowo KRS100 - 100Mm opłacono on-line
39 Majewski Krystian Gdynia KRS 25 - 25 Mm JWF
40 Dymowski Artur GDYNIA KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
41 szaryński tomasz pruszcz gdański KRS 25 - 25 Mm Szaryteam opłacono on-line
42 Gierlach Jacek Słupsk KRS 25 - 25 Mm Stopa Słupsk opłacono on-line
43 Uber Marcin Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm Decathlon Przymorze Team opłacono on-line
44 Grochowski Michał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm LPP Team opłacono
45 Bojka Paweł Barłomino KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
46 Bieszke Rafał Gdynia KRS50- 50 Mm WYMIATACZE opłacono on-line
47 Grabowski Dariusz Bratian KRS100 - 100Mm
48 Kuryło Piotr Augustów KRS100 - 100Mm 12.Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach opłacono on-line
49 Podczarski Tomek Kolbudy KRS 25 - 25 Mm KOLBUDY TEAM opłacono on-line
50 Podczarska Izabela Kolbudy KRS 25 - 25 Mm KOLBUDY TEAM opłacono on-line
51 Duchnowski Łukasz Ełk KRS100 - 100Mm 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
52 Małachowicz Łukasz Lębork KRS 25 - 25 Mm
53 Ciborowski Bernard SOKOŁY KRS 25 - 25 Mm 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
54 Szewczyk Mirosław Milejewo KRS 25 - 25 Mm Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg opłacono on-line
55 Wąż Mariusz Gdynia KRS 25 - 25 Mm Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
56 Śliwińska Katarzyna Gdynia KRS 25 - 25 Mm KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
57 Borówka Ryszard Gdynia KRS50- 50 Mm
58 Rynkiewicz Jędrzej Kętrzyn KRS100 - 100Mm 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
59 Sawiński Jarek Straszyn KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
60 Roman Krzysztof Bolszewo KRS50- 50 Mm Przecinak77 opłacono on-line
61 Drywa Jakub Gdynia KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
62 Hebanowski Łukasz Gdynia KRS50- 50 Mm
63 Gajdus Wiktor Gdańsk KRS 25 - 25 Mm DCT Drużyna Biegowa
64 Skorupski Robert Słupsk KRS 25 - 25 Mm STOPA Słupsk opłacono
65 Noga Witold Gdańsk KRS100 - 100Mm BiegowySwiat.pl opłacono on-line
66 Witkowski Robert Gdańsk KRS 25 - 25 Mm Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg opłacono on-line
67 Polański Marcin Sztutowo KRS 25 - 25 Mm Generat ze Sztutowa opłacono on-line
68 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
69 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
70 Chudewniak Tomek Junoszyno KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
71 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice KRS100 - 100Mm Decathlon/Turysta.. opłacono on-line
72 Ziemianin Przemek Gdynia KRS50- 50 Mm opłacono on-line
73 Ostojska Ewa Reda KRS 25 - 25 Mm Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
74 TKACZYK Paweł BOJANO KRS 25 - 25 Mm ULTRA 3 opłacono
75 Dzikiewicz Krzysztof Bojano KRS50- 50 Mm BB ultra
76 Grande Piotr Gdynia KRS 25 - 25 Mm BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
77 Zieliński Jacek Reda KRS 25 - 25 Mm Biegamyrazem.pl opłacono on-line
78 Potrykus Małgorzata Koleczkowo KRS 25 - 25 Mm Ultra3/ System Media TEAM opłacono on-line
79 Waryś Marek Kolbudy KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
80 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
81 Borkowski Radosław Biała Podlaska KRS100 - 100Mm Trans Kampania
82 Pankow Marcin Gdynia KRS100 - 100Mm
83 Karolak Ania Słupsk KRS100 - 100Mm stopa słupsk
84 Formela Łukasz Kartuzy KRS50- 50 Mm FORAL
85 Żurawski Marcin Warszawa KRS 25 - 25 Mm Adidas Runners Warsaw
86 Raczyńska Ewa GDYNIA KRS 25 - 25 Mm biegamyrazem.pl opłacono on-line
87 Wojciechowski Adam Wojciechowski Gdańsk KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
88 Skwierawski Grzegorz Pszczółki KRS 25 - 25 Mm opłacono on-line
89 Tomaszewska Kinga Gdynia KRS50- 50 Mm Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
90 Grodzki Tomasz Darłowo KRS50- 50 Mm Zespół Szkół Morskich Darłowo opłacono on-line
91 Klecha Krzysztof Toruń KRS50- 50 Mm opłacono on-line
92 Kozłowski Witold Warszawa KRS 25 - 25 Mm Warszawa - Bemowo opłacono on-line
93 Skierka Grzegorz SŁAWNO KRS100 - 100Mm opłacono on-line
94 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz KRS50- 50 Mm opłacono on-line
95 SZULWACH PAWEŁ GDAŃSK KRS100 - 100Mm KILIMANDŻARO opłacono on-line
96 Dyrcz Marika Sławno KRS100 - 100Mm Vege Runners opłacono on-line
97 Ścigała Maciej Gdańsk KRS100 - 100Mm opłacono on-line
98 Kociuba Przemysław Szczecin KRS100 - 100Mm TT Szczecin opłacono on-line
99 Wojdan Miroslaw Gdynia KRS 25 - 25 Mm Boot Camp Polska Gdynia opłacono
100 Brajczewski Michał Włocławek KRS50- 50 Mm ZK Włocławek opłacono on-line


Wyświetleń: 9043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ