Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaffka Arkadiusz Gaffka | Łeba | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
2 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
3 | Jopp-Brembor Katarzyna | Oborniki | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ||
4 | Lemański Aleksander | Gliwice | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 5 Pułk Chemiczny | opłacono on-line |
5 | Konkol Kazimierz | Somonino | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
6 | Jakubowski Marcin | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
7 | Szulga Jakub | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
8 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | LOTOS TEAM | opłacono on-line |
9 | Czajka Marcin | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
10 | Jan Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
11 | Nuż jacek | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
12 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
13 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Polska | KRS 25 - 25 Mm | excalibur | opłacono on-line |
14 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
15 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
16 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono | |
17 | SIKORA Tomasz | ŚWIDWIN | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono on-line |
18 | Gronek Marcin | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Rango Team | |
19 | Myrta Mariola | Wrocław | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ||
20 | DEREŃ GRZEGORZ | ŚWIDWIN | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono on-line |
21 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
22 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Leśne Dukty Gdynia | |
23 | Głowacki Rafał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
24 | spisak tom | pruszcz gdanski | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ftw | opłacono on-line |
25 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | OIRP Gdańsk | opłacono on-line |
26 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
27 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Biegnę, bo żona mi pozwoliła! :) | opłacono on-line |
28 | Majewski Krystian | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | JWF | |
29 | Dymowski Artur | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
30 | szaryński tomasz | pruszcz gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Szaryteam | opłacono on-line |
31 | Gierlach Jacek | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
32 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Decathlon Przymorze Team | opłacono on-line |
33 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | LPP Team | opłacono |
34 | Bojka Paweł | Barłomino | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
35 | Łabudzki Piotr | Sandomierz | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ||
36 | Podczarski Tomek | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
37 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
38 | Małachowicz Łukasz | Lębork | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ||
39 | Ciborowski Bernard | SOKOŁY | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
40 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | opłacono on-line |
41 | Wąż Mariusz | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
42 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
43 | Sawiński Jarek | Straszyn | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
44 | Drywa Jakub | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
45 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | DCT Drużyna Biegowa | |
46 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | STOPA Słupsk | opłacono |
47 | Witkowski Robert | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | opłacono on-line |
48 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
49 | DEAKI Oktawiusz | Zabrze | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
50 | Bruszewska-Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
51 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
52 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce | opłacono on-line |
53 | Chudewniak Tomek | Junoszyno | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
54 | LEKSYCKI ROBERT | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | POLICJA GDYNIA | opłacono on-line |
55 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team | |
56 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ULTRA 3 | opłacono |
57 | Grande Piotr | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
58 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
59 | Potrykus Małgorzata | Koleczkowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Ultra3/ System Media TEAM | opłacono on-line |
60 | Waryś Marek | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
61 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
62 | Żurawski Marcin | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Adidas Runners Warsaw | |
63 | Raczyńska Ewa | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
64 | Wojciechowski Adam Wojciechowski | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
65 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
66 | Kozłowski Witold | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Warszawa - Bemowo | opłacono on-line |
67 | Kowalska Agnieszka | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Decathlon Przymorze Running Team | opłacono on-line |
68 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Boot Camp Polska Gdynia | opłacono |
69 | Syrocki Wojciech | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | delta run | opłacono on-line |
70 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Torus Triathlon Team | opłacono on-line |
71 | Stanisławski Tomasz | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | opłacono on-line | |
72 | Zawadzka Beata | Zgierz | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ŁÓDŹ RUNNING TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13701