Kołodziej Cube MTB Pelplin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rogacewicz Paweł Tczew Wyścig na rowerach Hybrydowych
2 Kulas Bogdan Kościerzyma START MAXI (40 km)
3 Boryna Jarek Gdańsk START MINI (20 km) Belta Team Gdańsk opłacono on-line
4 Pączkowski Paweł Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
5 Pączkowski Paweł Kwidzyn START MINI (20 km) IP KWIDZYN BIKE TEAM opłacono on-line
6 Pączkowski Filip Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
7 Pączkowska Anna Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
8 Antoniewicz Jacek Dzierżążno START Przejazd rodzinny
9 Bagiński Roman Kwidzyn START MAXI (40 km) opłacono on-line
10 Grubski Aleksander Żołędowo START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) GardenFlora MTB Team
11 Grubski Rafał Grubski Żołędowo START MINI (20 km) GardenFlora MTB Team opłacono on-line
12 Janusz Filip Tczew Wyścig na rowerach Hybrydowych
13 szagala Piotr susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
14 traczyk Michal susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono on-line
15 Traczyk Michał susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
16 Rudlicki Maciej Kwidzyn START MAXI (40 km) IP KWIDZYN BIKE TEAM opłacono on-line
17 Bieliński Bogumił Wilcze START MAXI (40 km)
18 Bielińska Hanna Wilcze START MAXI (40 km)
19 Papiernik Michał Tczew START MAXI (40 km) TKR
20 Teska.. Patrycja Gdynia Wyścig na rowerach Hybrydowych SGA Gdynia
21 Sobieralski Piotr tczew START MAXI (40 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
22 Mróz Patryk Tczew START MAXI (40 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
23 Dąbrowski Antoni Gdańsk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Belta Team Gdańsk
24 Świderska Karolinka Pelplin Wyścig na rowerach Hybrydowych
25 Świderski Iro Pelplin Wyścig na rowerach Hybrydowych Klub Aktywnego Pelpliniaka
26 Goslawski Antoni Straszyn START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Belta Team Gdańsk
27 Dembowski Mariusz Lidzbark START MINI (20 km) H+H Polska
28 Szwedowski Łukasz Kulice START Przejazd rodzinny Zkiw Kulice
29 Szwedowska Martyna Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
30 Szwedowska Laura Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
31 Szwedowski Kacper Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
32 Czapiewska Alicja Gdańsk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni)
33 Trzebiatowska Aldona. Gdynia Wyścig na rowerach Hybrydowych
34 Boryna Bartosz Gdańsk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Belta Team Gdańsk
35 Karbowski Tomasz Borkowo START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni)
36 Karbowski Jan Borkowo START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) BeltaTeam Gdańsk
37 Dorsch Filip Bydgoszcz START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) NbikeAkademy
38 Doroszkiewicz Iga Pogórze START Przejazd rodzinny
39 Doroszkiewicz Leon Pogórze START Przejazd rodzinny
40 Spychala Paulina Pogórze START Przejazd rodzinny
41 Niklas Tomasz Kartuzy START MAXI (40 km) GOOD RIDE opłacono on-line
42 Labuda Hubert Łęczyce START MINI (20 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
43 Nabakowska Katarzyna Pelplin START MINI (20 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka
44 Kamionka Klaudia Lębork START MINI (20 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
45 Bucki Konrad Tczew START MINI (20 km) GK Gryf Tczew opłacono
46 Machnio Adam Tczew START MINI (20 km) GK GRYF TCZEW opłacono
47 Zariczny Bogusław Gdańsk START MINI (20 km) Bodzio Garage
48 Mańczak Adam Grudziadz klub forma-fitness START MINI (20 km) opłacono on-line
49 Nierzwicki Piotr Sulnowo START MAXI (40 km) BART MTB Team opłacono on-line
50 Konkol Patryk Kartuzy START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Mtb Start Trec Kartuzy
51 kramp daniel kartuzy START MINI (20 km) Mtb start trec kartuzy opłacono on-line
52 Greber Dariusz Pelplin START MINI (20 km) opłacono on-line
53 Piórkowska Zuzanna Rajkowy START Przejazd rodzinny
54 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze START MINI (20 km)
55 Piórkowski Arkadiusz Rajkowy START MINI (20 km) opłacono on-line
56 Karpiński Marcin Bytów START MAXI (40 km) MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
57 SKWERES ZOSIA PELPLIN START Przejazd rodzinny Klub Aktywnego Pelpliniaka
58 SKWERES ADRIANA PELPLIN START MINI (20 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
59 Byczyński Janusz Starogard Gdański START MINI (20 km) GK STG opłacono
60 Hercke Wojciech Starogard Gdański START MINI (20 km) GK STG opłacono
61 Wieczorek Radosław Łęgowo START MINI (20 km) opłacono on-line
62 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec START MAXI (40 km) opłacono on-line
63 Styczeń Roman Elbląg START MINI (20 km) HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono on-line
64 Stoppa Michalinka Pelplin START Przejazd rodzinny
65 Stoppa Kamila Pelplin START Przejazd rodzinny
66 Stoppa Wojtek Pelplin START Przejazd rodzinny
67 Lipkowski Paweł Tczew START MINI (20 km) 3athlete opłacono on-line
68 Gołąb Patryk Gdynia START MINI (20 km) opłacono on-line
69 Damski Lukasz Tryszczyn START MAXI (40 km) GardenFlora MTB Team opłacono on-line
70 Kaleta Wojciech Szpęgawsk START Przejazd rodzinny
71 Grześkowiak-Kaleta Kamila Szpęgawsk START Przejazd rodzinny
72 Kaleta Michał Szpęgawsk START MINI (20 km) GK STG opłacono on-line
73 Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie START MINI (20 km) opłacono on-line
74 Kulling Monika Gnieżdżewo START MAXI (40 km) KLIF MTB Team Chłapowo opłacono on-line
75 Krzyżykowski Sławomir Toruń START MINI (20 km) KS SPRINT GRĘBOCIN opłacono on-line
76 Damski Kacper Tryszczyn START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) GardenFlora MTB Team
77 Damski Gabriel Tryszczyn START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) GardenFlora MTB Team
78 Damski Łukasz Tryszczyn Wyścig na rowerach Hybrydowych GardenFlora MTB Team
79 Kuczorska Katarzyna Rumia START MAXI (40 km) TA KO TEAM opłacono on-line
80 Kuśpiet Rafał Gdańsk START MINI (20 km) Wielki Ptak Team opłacono on-line
81 Śliwiński Dariusz Gdańsk START MAXI (40 km) Team Wielki Ptak opłacono on-line
82 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START MINI (20 km) TA KO Team opłacono on-line
83 Kozakiewicz Rafał Szczecin START MINI (20 km) opłacono on-line
84 Torzewski Sebastian Bydgoszcz START MAXI (40 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
85 Gizela Michał Kartuzy START MINI (20 km) opłacono on-line
86 Jarząbek Tomasz Górki START MAXI (40 km) Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono on-line
87 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START MAXI (40 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
88 Torzewski Jacek Bydgoszcz START MAXI (40 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
89 Górski Maciej Lębork START MAXI (40 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
90 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START MAXI (40 km) opłacono on-line
91 Nastała Lucjan Skórcz START MINI (20 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
92 Nowakowski Jerzy Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono on-line
93 Bogalecki Łukasz Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono on-line
94 Kłos Tomasz Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono on-line
95 Kłos Dawid Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono on-line
96 Szarmach Andrzej Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono on-line
97 Antoniewicz Natan Dzierżążno START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Need for Speed
98 Łysiak Tymon Łysiak Niemcz START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) N-BikeAcademy
99 Łysiak Norbert Łysiak Niemcz START MAXI (40 km) N-BikeAcademy opłacono on-line
100 Kamińska Marta Gdynia START MAXI (40 km) NEXUS Team opłacono


Wyświetleń: 13264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ