Kołodziej Cube MTB Pelplin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boryna Jarek Gdańsk START MINI (20 km) Belta Team Gdańsk opłacono dotpay
2 Pączkowski Paweł Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
3 Pączkowski Paweł Kwidzyn START MINI (20 km) IP KWIDZYN BIKE TEAM opłacono dotpay
4 Pączkowski Filip Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
5 Pączkowska Anna Kwidzyn START Przejazd rodzinny Donut Team
6 Antoniewicz Jacek Dzierżążno START Przejazd rodzinny
7 Bagiński Roman Kwidzyn START MAXI (40 km) opłacono dotpay
8 szagala Piotr susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono dotpay
9 traczyk Michal susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono dotpay
10 Traczyk Michał susz START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
11 Rudlicki Maciej Kwidzyn START MAXI (40 km) IP KWIDZYN BIKE TEAM opłacono dotpay
12 Papiernik Michał Tczew START MAXI (40 km) TKR
13 Teska.. Patrycja Gdynia Wyścig na rowerach Hybrydowych SGA Gdynia
14 Sobieralski Piotr tczew START MAXI (40 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
15 Mróz Patryk Tczew START MAXI (40 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
16 Świderska Karolinka Pelplin Wyścig na rowerach Hybrydowych
17 Świderski Iro Pelplin Wyścig na rowerach Hybrydowych Klub Aktywnego Pelpliniaka
18 Szwedowski Łukasz Kulice START Przejazd rodzinny Zkiw Kulice
19 Szwedowska Martyna Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
20 Szwedowska Laura Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
21 Szwedowski Kacper Kulice START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Zkiw Kulice
22 Trzebiatowska Aldona. Gdynia Wyścig na rowerach Hybrydowych
23 Boryna Bartosz Gdańsk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Belta Team Gdańsk
24 Karbowski Tomasz Borkowo START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni)
25 Karbowski Jan Borkowo START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) BeltaTeam Gdańsk
26 Dorsch Filip Bydgoszcz START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) NbikeAkademy
27 Doroszkiewicz Iga Pogórze START Przejazd rodzinny
28 Doroszkiewicz Leon Pogórze START Przejazd rodzinny
29 Spychala Paulina Pogórze START Przejazd rodzinny
30 Niklas Tomasz Kartuzy START MAXI (40 km) GOOD RIDE opłacono dotpay
31 Labuda Hubert Łęczyce START MINI (20 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
32 Nabakowska Katarzyna Pelplin START MINI (20 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka
33 Kamionka Klaudia Lębork START MINI (20 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
34 Machnio Adam Tczew START MINI (20 km) GK GRYF TCZEW opłacono
35 Mańczak Adam Grudziadz klub forma-fitness START MINI (20 km) opłacono dotpay
36 Nierzwicki Piotr Sulnowo START MAXI (40 km) BART MTB Team opłacono dotpay
37 Konkol Patryk Kartuzy START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Mtb Start Trec Kartuzy
38 kramp daniel kartuzy START MINI (20 km) Mtb start trec kartuzy opłacono dotpay
39 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze START MINI (20 km)
40 Karpiński Marcin Bytów START MAXI (40 km) MLKS BASZTA BYTÓW opłacono dotpay
41 SKWERES ZOSIA PELPLIN START Przejazd rodzinny Klub Aktywnego Pelpliniaka
42 SKWERES ADRIANA PELPLIN START MINI (20 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
43 Byczyński Janusz Starogard Gdański START MINI (20 km) GK STG opłacono
44 Hercke Wojciech Starogard Gdański START MINI (20 km) GK STG opłacono
45 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec START MAXI (40 km) opłacono dotpay
46 Styczeń Roman Elbląg START MINI (20 km) HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono dotpay
47 Stoppa Michalinka Pelplin START Przejazd rodzinny
48 Stoppa Kamila Pelplin START Przejazd rodzinny
49 Stoppa Wojtek Pelplin START Przejazd rodzinny
50 Lipkowski Paweł Tczew START MINI (20 km) 3athlete opłacono dotpay
51 Gołąb Patryk Gdynia START MINI (20 km) opłacono dotpay
52 Kaleta Wojciech Szpęgawsk START Przejazd rodzinny
53 Grześkowiak-Kaleta Kamila Szpęgawsk START Przejazd rodzinny
54 Kaleta Michał Szpęgawsk START MINI (20 km) GK STG opłacono dotpay
55 Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie START MINI (20 km) opłacono dotpay
56 Kulling Monika Gnieżdżewo START MAXI (40 km) KLIF MTB Team Chłapowo opłacono dotpay
57 Kuczorska Katarzyna Rumia START MAXI (40 km) TA KO TEAM opłacono dotpay
58 Kuśpiet Rafał Gdańsk START MINI (20 km) Wielki Ptak Team opłacono dotpay
59 Śliwiński Dariusz Gdańsk START MAXI (40 km) Team Wielki Ptak opłacono dotpay
60 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START MINI (20 km) TA KO Team opłacono dotpay
61 Kozakiewicz Rafał Szczecin START MINI (20 km) opłacono dotpay
62 Gizela Michał Kartuzy START MINI (20 km) opłacono dotpay
63 Jarząbek Tomasz Górki START MAXI (40 km) Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono dotpay
64 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START MAXI (40 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono dotpay
65 Torzewski Jacek Bydgoszcz START MAXI (40 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono dotpay
66 Górski Maciej Lębork START MAXI (40 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
67 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START MAXI (40 km) opłacono dotpay
68 Nastała Lucjan Skórcz START MINI (20 km) Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
69 Nowakowski Jerzy Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono dotpay
70 Bogalecki Łukasz Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono dotpay
71 Kłos Tomasz Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono dotpay
72 Kłos Dawid Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono dotpay
73 Szarmach Andrzej Skórcz START MINI (20 km) Team MX Skórcz opłacono dotpay
74 Antoniewicz Natan Dzierżążno START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Need for Speed
75 Łysiak Tymon Łysiak Niemcz START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) N-BikeAcademy
76 Łysiak Norbert Łysiak Niemcz START MAXI (40 km) N-BikeAcademy opłacono dotpay
77 Kamińska Marta Gdynia START MAXI (40 km) NEXUS Team opłacono
78 Szulczyk Kacper Gdansk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) G.K. "Gryf" Tczew
79 Szulczyk Benedykt Pszczolki START MINI (20 km) G.K. "Gryf" Tczew opłacono
80 Wegner Kamil Lębork START MINI (20 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
81 Gruszczyński Dominik Radostowo START MINI (20 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
82 Czerwińska Bożena Rakowiec START MINI (20 km) Kwidzyn opłacono dotpay
83 Czeszejko Grzegorz Prabuty START MINI (20 km) opłacono dotpay
84 Szczepaniak Paweł Starogard Gdański START MINI (20 km) GK STG opłacono
85 Skweres Mariusz Pelplin START MINI (20 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono dotpay
86 Kucharska Tosia Gdynia START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) BELTA TEAM GDANSK
87 Kucharska Jadzia Gdynia START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) BELTA TEAM GDANSK
88 Zielonka Tadeusz Parchowo START MINI (20 km) opłacono dotpay
89 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki START MINI (20 km) opłacono dotpay
90 Wiśniewski Jakub Gdańsk START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) Belta Team Gdańsk
91 Kamrowski Robert Tczew START MINI (20 km) opłacono dotpay
92 rogala krzysztof susz START MINI (20 km) opłacono dotpay
93 Baran Jacek Prabuty START MINI (20 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono dotpay
94 Krajnik Oskar Pelplin Wyścig na rowerach Hybrydowych Pelplińskie Centrum Sportu
95 Noch Mateusz Tczew START MINI (20 km) opłacono dotpay
96 Trojanowski Łukasz Świecie START MINI (20 km) brak opłacono dotpay
97 Marzec Tomasz Słupsk START MINI (20 km) Aktywna Fabryka opłacono dotpay
98 Świderski Franek Pelplin START Przejazd rodzinny
99 Świderski Irek Pelplin START Przejazd rodzinny
100 Świderska Karolina Pelplin START Przejazd rodzinny


Wyświetleń: 10944

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ