Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rogacewicz Paweł | Tczew | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | ||
2 | Kulas Bogdan | Kościerzyma | Polska | START MAXI (40 km) | ||
3 | Boryna Jarek | Gdańsk | Polska | START MINI (20 km) | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
4 | Pączkowski Paweł | Kwidzyn | Polska | START Przejazd rodzinny | Donut Team | |
5 | Pączkowski Paweł | Kwidzyn | Polska | START MINI (20 km) | IP KWIDZYN BIKE TEAM | opłacono on-line |
6 | Pączkowski Filip | Kwidzyn | Polska | START Przejazd rodzinny | Donut Team | |
7 | Pączkowska Anna | Kwidzyn | Polska | START Przejazd rodzinny | Donut Team | |
8 | Antoniewicz Jacek | Dzierżążno | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
9 | Bagiński Roman | Kwidzyn | Polska | START MAXI (40 km) | opłacono on-line | |
10 | Grubski Aleksander | Żołędowo | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | GardenFlora MTB Team | |
11 | Grubski Rafał Grubski | Żołędowo | Polska | START MINI (20 km) | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
12 | Janusz Filip | Tczew | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | ||
13 | szagala Piotr | susz | Polska | START MINI (20 km) | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono on-line |
14 | traczyk Michal | susz | Polska | START MINI (20 km) | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono on-line |
15 | Traczyk Michał | susz | Polska | START MINI (20 km) | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |
16 | Rudlicki Maciej | Kwidzyn | Polska | START MAXI (40 km) | IP KWIDZYN BIKE TEAM | opłacono on-line |
17 | Bieliński Bogumił | Wilcze | Polska | START MAXI (40 km) | ||
18 | Łątkowski Dawid | Lubawa | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | UKS Copernicus Toruń | |
19 | Łątkowski Sławomir | Lubawa | Polska | START MINI (20 km) | OrkaMasters Iława | |
20 | Brzoskowski Jerzy | Pelplin | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
21 | Bielińska Hanna | Wilcze | Polska | START MAXI (40 km) | ||
22 | Brzoskowski Bartosz | Pelplin | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
23 | Papiernik Michał | Tczew | Polska | START MAXI (40 km) | TKR | |
24 | Teska.. Patrycja | Gdynia | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | SGA Gdynia | |
25 | Sobieralski Piotr | tczew | Polska | START MAXI (40 km) | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line |
26 | Mróz Patryk | Tczew | Polska | START MAXI (40 km) | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line |
27 | Dąbrowski Antoni | Gdańsk | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Belta Team Gdańsk | |
28 | Świderska Karolinka | Pelplin | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | ||
29 | Świderski Iro | Pelplin | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
30 | Goslawski Antoni | Straszyn | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Belta Team Gdańsk | |
31 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | START MINI (20 km) | H+H Polska | |
32 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | START Przejazd rodzinny | Zkiw Kulice | |
33 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Zkiw Kulice | |
34 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Zkiw Kulice | |
35 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Zkiw Kulice | |
36 | BŁASZCZAK PAWEŁ | SZTUM | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | kubuś puchatek team | |
37 | Czapiewska Alicja | Gdańsk | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | ||
38 | Trzebiatowska Aldona. | Gdynia | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | ||
39 | Boryna Bartosz | Gdańsk | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Belta Team Gdańsk | |
40 | Karbowski Tomasz | Borkowo | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | ||
41 | Karbowski Jan | Borkowo | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | BeltaTeam Gdańsk | |
42 | Dorsch Filip | Bydgoszcz | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | NbikeAkademy | |
43 | Doroszkiewicz Iga | Pogórze | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
44 | Doroszkiewicz Leon | Pogórze | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
45 | Spychala Paulina | Pogórze | START Przejazd rodzinny | |||
46 | Niklas Tomasz | Kartuzy | Polska | START MAXI (40 km) | GOOD RIDE | opłacono on-line |
47 | Labuda Hubert | Łęczyce | Polska | START MINI (20 km) | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
48 | Nabakowska Katarzyna | Pelplin | Polska | START MINI (20 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
49 | Kamionka Klaudia | Lębork | Polska | START MINI (20 km) | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
50 | Bucki Konrad | Tczew | Polska | START MINI (20 km) | GK Gryf Tczew | opłacono |
51 | Machnio Adam | Tczew | Polska | START MINI (20 km) | GK GRYF TCZEW | opłacono |
52 | Zariczny Bogusław | Gdańsk | Polska | START MINI (20 km) | Bodzio Garage | |
53 | Mańczak Adam | Grudziadz klub forma-fitness | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
54 | Nierzwicki Piotr | Sulnowo | Polska | START MAXI (40 km) | BART MTB Team | opłacono on-line |
55 | Konkol Patryk | Kartuzy | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | Mtb Start Trec Kartuzy | |
56 | Grzebyta Mateusz | Kartuzy | Polska | START MINI (20 km) | Mtb Start Trec Kartuzy | opłacono on-line |
57 | kramp daniel | kartuzy | Polska | START MINI (20 km) | Mtb start trec kartuzy | opłacono on-line |
58 | Greber Dariusz | Pelplin | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
59 | Piórkowska Zuzanna | Rajkowy | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
60 | Doroszkiewicz Andrzej | Pogórze | Polska | START MINI (20 km) | ||
61 | Piórkowski Arkadiusz | Rajkowy | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
62 | Karpiński Marcin | Bytów | Polska | START MAXI (40 km) | MLKS BASZTA BYTÓW | opłacono on-line |
63 | SKWERES ZOSIA | PELPLIN | Polska | START Przejazd rodzinny | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
64 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | Polska | START MINI (20 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
65 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | Polska | START MINI (20 km) | GK STG | opłacono |
66 | Hercke Wojciech | Starogard Gdański | Polska | START MINI (20 km) | GK STG | opłacono |
67 | Wieczorek Radosław | Łęgowo | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
68 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | Polska | START MAXI (40 km) | opłacono on-line | |
69 | Styczeń Roman | Elbląg | Polska | START MINI (20 km) | HYDROPRESS KM BIKE MTB Team | opłacono on-line |
70 | Stoppa Michalinka | Pelplin | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
71 | Stoppa Kamila | Pelplin | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
72 | Stoppa Wojtek | Pelplin | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
73 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | START MINI (20 km) | 3athlete | opłacono on-line |
74 | Gołąb Patryk | Gdynia | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
75 | Damski Lukasz | Tryszczyn | Polska | START MAXI (40 km) | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
76 | Kaleta Wojciech | Szpęgawsk | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
77 | Grześkowiak-Kaleta Kamila | Szpęgawsk | Polska | START Przejazd rodzinny | ||
78 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | Polska | START MINI (20 km) | GK STG | opłacono on-line |
79 | Reszka Tomasz | Wilkowo Nowowiejskie | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
80 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | START MAXI (40 km) | KLIF MTB Team Chłapowo | opłacono on-line |
81 | Krzyżykowski Sławomir | Toruń | Polska | START MINI (20 km) | KS SPRINT GRĘBOCIN | opłacono on-line |
82 | Damski Kacper | Tryszczyn | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | GardenFlora MTB Team | |
83 | Damski Gabriel | Tryszczyn | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna do 18 lat (niepełnoletni) | GardenFlora MTB Team | |
84 | Damski Łukasz | Tryszczyn | Polska | Wyścig na rowerach Hybrydowych | GardenFlora MTB Team | |
85 | Kuczorska Katarzyna | Rumia | Polska | START MAXI (40 km) | TA KO TEAM | opłacono on-line |
86 | Kuśpiet Rafał | Gdańsk | Polska | START MINI (20 km) | Wielki Ptak Team | opłacono on-line |
87 | Śliwiński Dariusz | Gdańsk | Polska | START MAXI (40 km) | Team Wielki Ptak | opłacono on-line |
88 | Tasior Paweł | Bożepole Wielkie | Polska | START MINI (20 km) | TA KO Team | opłacono on-line |
89 | Kozakiewicz Rafał | Szczecin | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
90 | Torzewski Sebastian | Bydgoszcz | Polska | START MAXI (40 km) | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line |
91 | Gizela Michał | Kartuzy | Polska | START MINI (20 km) | opłacono on-line | |
92 | Jarząbek Tomasz | Górki | Polska | START MAXI (40 km) | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | opłacono on-line |
93 | Torzewska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | START MAXI (40 km) | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line |
94 | Torzewski Jacek | Bydgoszcz | Polska | START MAXI (40 km) | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono on-line |
95 | Górski Maciej | Lębork | Polska | START MAXI (40 km) | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
96 | Wiśniewski Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | START MAXI (40 km) | opłacono on-line | |
97 | Nastała Lucjan | Skórcz | Polska | START MINI (20 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
98 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | START MINI (20 km) | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
99 | Bogalecki Łukasz | Skórcz | Polska | START MINI (20 km) | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
100 | Kłos Tomasz | Skórcz | Polska | START MINI (20 km) | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17742