Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryła Robert | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
2 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
3 | Babińska Zofia | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
4 | Babiński Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
5 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
6 | Świeczkowska Amelia | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
7 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
8 | Czirson Anna | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
9 | Kubiak Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Malinowa Mamba | |
10 | Biniszkiewicz Magdalena | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
11 | Grabowski Franciszek | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
12 | Krepski Jakub | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
13 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
14 | Kukczyńska Zuzanna | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
15 | Lamek Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
16 | Lubawska Wiktoria | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
17 | Manuszewska Kornelia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
18 | Rybarska Julia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
19 | Sak Milena | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
20 | Wałdowska Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
21 | Ćwiklińska Weronika | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
22 | Falińska Kornelia | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
23 | Rychlewski Łukasz | Opalenie | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZS Opalenie | |
24 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
25 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Godlewski Runners | |
26 | Skweres Zofia | PELPLIN | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
27 | Skweres Hanna | PELPLIN | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
28 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
29 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie 10 | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
30 | Zawistowska Zosia | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
31 | Zawistowska Marysia | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
32 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
33 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
34 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
35 | Kwiatek Kacper | GRUDZIĄDZ | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
36 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
37 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
38 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
39 | Zawłocki Jan | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Jasio Team | |
40 | Kamiński Maksymilan | Gdańsk | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
41 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
42 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
43 | FASICZKA MATEUSZ | RAJKOWY | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW w RAJKOWACH | |
44 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
45 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie |
Wyświetleń: 18983