Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Start biegu na 10km | Team Ruliński | opłacono on-line |
102 | Wojtaś Jakub | Pinczyn | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
103 | Borys Antoni | Sosinko | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | MKP Szczecinek/ 7PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM | |
104 | dąbkowski maciek | sławno | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | MKP Szczecinek/7PRO-SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM | |
105 | Opiela Paweł | Słosinko | Polska | Start biegu na 10km | 7PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
106 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | run-log.com | opłacono on-line |
107 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
108 | Dobrowolski Maciej | Gdańsk | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
109 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
110 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
111 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
112 | Kudzia Bartek | Rożental | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
113 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Start biegu na 10km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
114 | Michna Agnieszka | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono |
115 | Michna Jakub | Pelplin | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |
116 | Rudzki Igor | Gniszewo | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | |
117 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
118 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
119 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
120 | Kuc Inga | Owidz | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
121 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
122 | Rychłowski Wojciech | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
123 | Strambowski Antoni | Tczew | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
124 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
125 | Tymiński Tomasz | Kowale | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
126 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
127 | Babiński Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
128 | Babińska Zofia | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
129 | Babiński Maciej Babiński | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
130 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
131 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
132 | CIAPKA NIKODEM | GOSZYN | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
133 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
134 | Winiarski Arkadiusz Winiarski | Gdańsk | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
135 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
136 | Sintek Leszek | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
137 | Sławiński Michał | Pogórze | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
138 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Polska | Start biegu na 10km | AWF Biała Podlaska | |
139 | DALYAVSKIY EVGENIY | Kaliningrad | Rosja | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
140 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
141 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
142 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 10km | GRUPA BiegamBoLubię | opłacono on-line |
143 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Polska | Start biegu na 10km | MKP Szczecinek/ 7PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
144 | Moszyński Marek | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
145 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
146 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
147 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Kulice | |
148 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Kulice | |
149 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
150 | Szymborski Hubert | Jabłowo | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
151 | szymborska Agata | Jabłowo | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ||
152 | Brandt Hubert | kokoszkowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
153 | Nowak Dzesika | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
154 | Nowak Nikola | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
155 | Janikowska Kamila | Czarna Woda | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
156 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
157 | Kościelny Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
158 | Delewski Jan | Rożental | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
159 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
160 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Kulice | |
161 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
162 | Wszelak Iwona | Kulice | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
163 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
164 | FASICZKA MATEUSZ | RAJKOWY | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW w RAJKOWACH | |
165 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW w RAJKOWACH | |
166 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
167 | Szcześniak Adam | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Eaton RT/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
168 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Start biegu na 10km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
169 | Zbroch Julek | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gd. | |
170 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZSP Kaliska | |
171 | Zaręba Jonasz | Kaliska | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ZSP Kaliska | |
172 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Start biegu na 10km | niezrzeszona | opłacono on-line |
173 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
174 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
175 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
176 | Trzcińska Natalia | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | szkoła podstawowa nr 11 w Tczewie | |
177 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
178 | Hinc Kamil | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 10km | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
179 | Kamiński Maksymilan | Gdańsk | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
180 | Herkt Lucyna | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
181 | Herkt Emilia | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Zdrowie na bank | |
182 | Zawłocki Jan | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Jasio Team | |
183 | Zawłocki Daniel | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Jasio Team | opłacono on-line |
184 | Wielczyk Wojciech | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
185 | Kowalik Grzegorz | Zabrze | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
186 | Górski Dawid | Nowe | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
187 | Kaczyński Janusz | Głuche | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
188 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
189 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
190 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
191 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | SP Miłobądz | |
192 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Start biegu na 10km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
193 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
194 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
195 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
196 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line | |
197 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
198 | Gerowska Olga | Skowarcz | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ||
199 | Gerowska Wiktoria | Skowarcz | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ||
200 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Start biegu na 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19271