HangoveRUN

Pierwsze sekundy po przebudzeniu są najgorsze. Zorientowanie się gdzie jesteś i co się stało zajmuje kilka dłuższych chwil. Coraz bardziej docierają do ciebie fizyczne i psychiczne konsekwencje wczorajszych wydarzeń i mało świadomych decyzji. Ostatnie chwile jakie pamiętasz, to radosne rzucanie się w ramiona bliższych i dalszych znajomych i okrzyki "Szczęśliwego Nowego Roku"... A więc mamy NOWY ROK! 2018! Licznik wyzerowany, lista postanowień niemal identyczna jak ta z zeszłego... Jedno się różni... ZACZYNASZ DZISIAJ od PIERWSZEGO BIEGU! Wstawaj! Biuro zawodów otwiera się o 12:00.

Dokładnie 1 stycznia 2018 roku BigYellowFoot Events zaprasza na PIERWSZY BIEG W NOWYM ROKU! Doskonała okazja na wdrożenie noworocznych postanowień, idealny sposób na posylwestrowego kaca i okazja, żeby wyrwać pierwszy w tym roku medal!

Fakty są bardzo proste:
START: 01.01.2018 godz. 13:00
MIEJSCE: Łazienki Północne w Sopocie
DYSTANS: symboliczne 2018 m
MEDAL dla każdego
Elektroniczny pomiar czasu
Dostępny depozyt
Odbiór pakietów: 12:00 - 12:45
Opłata: 29 PLN

Światło razi, przekrwione oczy nie dają się otwierać? Wory pod oczami zniechęcają do pokazania się publicznie? Nie ma problemu! W pakiecie otrzymasz LIMITOWANE OKULARY SŁONECZNE! :D #serio! ... i wodę oczywiście - bez wody nawet organizatorzy nie dadzą rady ;)

ZAPISZ SIĘ DZIŚ, BĘDZIESZ MARTWIŁ SIĘ RANO

Wyświetleń: 5591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ