Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Marcin Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
2 Orłowski Piotr Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
3 Czujko Tymoteusz Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
4 Depczyński Rafał Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
5 Pałasz Edmund Rumia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
6 Długowski Dariusz Gdnynia START BIEGU - 5 km DDDTEAM opłacono on-line
7 Krawiec Andrzej Sztum START BIEGU - 5 km Zantyr Sztum opłacono on-line
8 Wajs Łukasz Gdynia START BIEGU - 5 km limit osiągnięty
9 Wajs Anna Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
10 Pawłowska Magdalena Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
11 Kur Daniel Gdynia START BIEGU - 5 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
12 Masłowski Andrzej Gdynia START BIEGU - 5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
13 rogalska Magdalena Gdansk START BIEGU - 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
14 Krzyżanowska Monika Gdynia START BIEGU - 5 km POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER opłacono on-line
15 Lazniak-Draus Anna GDYNIA START BIEGU - 5 km opłacono on-line
16 Kolba Bartosz Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
17 Kolba Aleksandra Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
18 Karwowski Krystian Mosty START BIEGU - 5 km opłacono on-line
19 Trzebiatowski Jerzy Gdynia START BIEGU - 5 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
20 Lemke Krzysztof Gdynia START BIEGU - 5 km Gdyński Triathlon opłacono on-line
21 Cichoń Maciej Reda START BIEGU - 5 km opłacono on-line
22 Roraf Magdalena Celbowo START BIEGU - 5 km Team Kreft opłacono on-line
23 Rucińska Agnieszka Gdańsk START BIEGU - 5 km Aplitt opłacono on-line
24 Chmielewska-Rosinke Natalia Sopot START BIEGU - 5 km opłacono on-line
25 Grzenkowicz Jacek Gdynia START BIEGU - 5 km Wymiatacze opłacono on-line
26 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
27 Seleman Dariusz Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
28 Więcielewska Joanna Gdynia START BIEGU - 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
29 solich Aleksandra raciborz START BIEGU - 5 km Sulis hoko TEAM opłacono on-line
30 Kalinowska Paulina Kiełpino START BIEGU - 5 km opłacono on-line
31 Czecholiński Michał Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
32 Koncewicz Aneta Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
33 Zajda Iwona Rumia START BIEGU - 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
34 Wojewódka Monika Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
35 Małek Marcin Gdansk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
36 Charkiewicz Monika Straszyn START BIEGU - 5 km RBM Team opłacono on-line
37 Niechoćko Agata Gdańsk START BIEGU - 5 km RBM Team opłacono on-line
38 Malinowska Katarzyna Gdańsk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
39 Kaszuba SŁAWOMIR Gdynia START BIEGU - 5 km Morsy Gdyńskie opłacono on-line
40 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz START BIEGU - 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
41 Krzyszkowski Jakub Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
42 Krzyszkowski Michał Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
43 Dranka Ewelina Gdynia START BIEGU - 5 km MOL opłacono on-line
44 Dera Tomasz Kosakowo START BIEGU - 5 km opłacono on-line
45 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia START BIEGU - 5 km limit osiągnięty
46 Żelewski Dariusz Rumia START BIEGU - 5 km BWM w Grupie Moc ! opłacono on-line
47 Wizgier Kamil Łowicz START BIEGU - 5 km opłacono on-line
48 Krawiec Łukasz Sztum START BIEGU - 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
49 Jamróz Renata Gdynia START BIEGU - 5 km BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
50 Czerski Krzysztof Chłapowo START BIEGU - 5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
51 Boza Beata Gdynia START BIEGU - 5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
52 Golebiowska Monika Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
53 Gołębiowska Agata Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
54 Kruszyński Marcin Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
55 SITKO-BAJORSKI Antoni GDYNIA START BIEGU - 5 km BHMW _GDYNIA opłacono on-line
56 ENGLERT PAWEŁ Gdynia START BIEGU - 5 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
57 Walczak Tomasz Gdynia START BIEGU - 5 km BHMW _GDYNIA opłacono on-line
58 Cieślarczyk Agnieszka Gdynia START BIEGU - 5 km Lalunie opłacono on-line
59 Toporek Rafał Przodkowo START BIEGU - 5 km Team Deaf opłacono on-line
60 Kwiatkowski Michał wejherowo START BIEGU - 5 km opłacono on-line
61 Kwidziński Krzysztof Gdynia START BIEGU - 5 km Eltorbud Team opłacono on-line
62 Płocki Adam Reda START BIEGU - 5 km GDYŃSKIE MORSY opłacono on-line
63 Witkowski Piotr Rumia START BIEGU - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
64 Zieliński Jacek Reda START BIEGU - 5 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
65 Formella Sławomir Kościerzyna START BIEGU - 5 km opłacono on-line
66 Kowalewska Aleksandra Rumia START BIEGU - 5 km Running To HELL opłacono on-line
67 Konkel Andrzej Władysławowo START BIEGU - 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
68 Manthey Krzysztof Gdańsk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
69 Mrozowska Magdalena Rumia START BIEGU - 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
70 Mrozowski Dariusz Rumia START BIEGU - 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
71 Łusiak Maciej Żukowo START BIEGU - 5 km limit osiągnięty
72 Jankowski Tomasz Gdynia START BIEGU - 5 km Pustki Cisowskie opłacono on-line
73 Tomkiel Wojciech Gdynia START BIEGU - 5 km limit osiągnięty
74 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz START BIEGU - 5 km LZS Łebcz opłacono on-line
75 lunk krzysztof puck START BIEGU - 5 km LIVESTRONG opłacono on-line
76 Tyminski Krzysztof GDAŃSK START BIEGU - 5 km opłacono on-line
77 Konecko Izabela Sopot START BIEGU - 5 km SGS Poland Team opłacono on-line
78 Leśniewski Tomasz Poznań START BIEGU - 5 km opłacono on-line
79 Hinz Anna Gdansk START BIEGU - 5 km Fabryka Czekolady BAŁTYK opłacono on-line
80 Serema Klaudia Gdansk START BIEGU - 5 km Fabryka Czekolady BAŁTYK opłacono on-line
81 Skrzypkowski Daniel Gdynia START BIEGU - 5 km SPORTFAZA.pl opłacono on-line
82 Olejarz Beata Częstochowa START BIEGU - 5 km opłacono on-line
83 Młodzińska Małgorzata Rumia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
84 Mroczek Sylwia Rumia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
85 Witiuk Krzysztof Gdynia START BIEGU - 5 km Honey Stinger Runners opłacono on-line
86 Zabrocka Ewa GDYNIA START BIEGU - 5 km Honey Stinger Runners opłacono on-line
87 Słówko Adrianna Gdańsk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
88 Torbicz Piotr Gdansk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
89 Orlikowski Eugeniusz Gdynia START BIEGU - 5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
90 Tekliński Adrian Grudziądz START BIEGU - 5 km ParaMoralni opłacono on-line
91 milkowski mariusz gdynia START BIEGU - 5 km limit osiągnięty
92 MROZIAK MACIEK GDYNIA START BIEGU - 5 km Honey Stinger Runners opłacono on-line
93 Borówka Ryszard Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line
94 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA START BIEGU - 5 km DDTEAM opłacono on-line
95 Wójcik Piotr Gdynia START BIEGU - 5 km morsik weteran opłacono on-line
96 Piórko Ewa Gdańsk START BIEGU - 5 km opłacono on-line
97 TOBOLSKI KONRAD GRUDZIĄDZ START BIEGU - 5 km SP NR 7 GRUDZIĄDZ opłacono on-line
98 TOBOLSKA GRAŻYNA GRUDZIĄDZ START BIEGU - 5 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
99 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ START BIEGU - 5 km FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA-GRUDZIĄDZ opłacono on-line
100 Sikorski Wojciech Gdynia START BIEGU - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8726

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ