Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Izabela | Banino | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
2 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | START BIEGU - 5 km | Running To HELL | opłacono on-line |
3 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | START BIEGU - 5 km | Team Kreft | opłacono on-line |
4 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | START BIEGU - 5 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
5 | Olejarz Beata | Częstochowa | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
6 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
7 | Serema Klaudia | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | Fabryka Czekolady BAŁTYK | opłacono on-line |
8 | Hinz Anna | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | Fabryka Czekolady BAŁTYK | opłacono on-line |
9 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
10 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | Run Beach Morning | opłacono on-line |
11 | Nowicka Grazyna | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
12 | Droszcz Krzysztof | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
13 | Lorenc Krzysztof | Gdansk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
14 | Klebba Jakub | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
15 | Pędziszewska Sylwia | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
16 | Jewstafiew Mateusz | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
17 | LULIS ZUP-PATRYCJUSZ | GDAŃSK | Polska | START BIEGU - 5 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
18 | Pluciński Sylwester | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | ARCON | opłacono on-line |
20 | Stramski Konrad | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | limit osiągnięty | |
21 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | G.S. Remontowa S.A. | limit osiągnięty |
22 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
23 | Stożyńska Zofia | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
24 | Sikora sikora Monika | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | COPERNICUS TEAM | opłacono on-line |
25 | Krasiński Bartosz | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | CopernicusTeam | opłacono on-line |
26 | Cegliński Tomasz | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
27 | Szczęsny Marcin | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | MAREL Corp. | opłacono on-line |
28 | Tracz Olgierd | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
29 | Piórko Ewa | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
32 | Manthey Krzysztof | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
33 | Kowalik Marcin | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
34 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | RBM Team | opłacono on-line |
36 | Rucińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START BIEGU - 5 km | Aplitt | opłacono on-line |
37 | Długowski Dariusz | Gdnynia | Polska | START BIEGU - 5 km | DDDTEAM | opłacono on-line |
38 | Pietrzak Anna | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
39 | Pietrzak Kamil | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
40 | Łucyk Marek | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Gdynia Sport Team | opłacono on-line |
41 | Szczurek Wojciech | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Gdynia Sport Team | opłacono on-line |
42 | Małecka Monika | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
43 | Krawczuk Agnieszka | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
44 | Bombińska Beata | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
45 | Gacek Paulina | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
46 | Sikorski Wojciech | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
47 | Dąbrowski Piotr | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | biegamyrazem.pl | limit osiągnięty |
48 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
49 | FRANKIEWICZ DAGMARA | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | DDTEAM | opłacono on-line |
50 | Głuszek Bożena | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
51 | Borówka Ryszard | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
52 | Głuszek Iwona | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
53 | MROZIAK MACIEK | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | Honey Stinger Runners | opłacono on-line |
54 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | limit osiągnięty | |
55 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
56 | Zabrocka Ewa | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | Honey Stinger Runners | opłacono on-line |
57 | Witiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Honey Stinger Runners | opłacono on-line |
58 | Skrzypkowski Daniel | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | SPORTFAZA.pl | opłacono on-line |
59 | GOLEC Beata | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | limit osiągnięty | |
61 | Jankowski Tomasz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Pustki Cisowskie | opłacono on-line |
62 | Domżalska Wioletta | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | BAŁTYK Fabryka Czekolady / Sportowy Jeż Poranny | opłacono on-line |
63 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Eltorbud Team | opłacono on-line |
64 | Cieślarczyk Agnieszka | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Lalunie | opłacono on-line |
65 | Walczak Tomasz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | BHMW _GDYNIA | opłacono on-line |
66 | ENGLERT PAWEŁ | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
67 | SITKO-BAJORSKI Antoni | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | BHMW _GDYNIA | opłacono on-line |
68 | Kruszyński Marcin | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
69 | PIEROG Zbigniew | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
70 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
71 | Gołębiowska Agata | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
72 | Golebiowska Monika | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
73 | Boza Beata | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
74 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
75 | Waletko Grzegorz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | 3FO HQ | opłacono on-line |
76 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | limit osiągnięty | |
77 | Dranka Ewelina | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | MOL | opłacono on-line |
78 | Krzyszkowski Michał | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
79 | Krzyszkowski Jakub | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
80 | Kaszuba SŁAWOMIR | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
81 | Wojewódka Monika | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
82 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
83 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
84 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
85 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
86 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Bardowska Magdalena | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
88 | Drania Adam | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
89 | Grzenkowicz Jacek | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
90 | Lemke Krzysztof | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Gdyński Triathlon | opłacono on-line |
91 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
92 | Kolba Aleksandra | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
93 | Kolba Bartosz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
94 | Lazniak-Draus Anna | GDYNIA | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
95 | Krzyżanowska Monika | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | opłacono on-line |
96 | Masłowski Andrzej | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
97 | Dadacz Mariusz | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
98 | Kur Daniel | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
99 | Pawłowska Magdalena | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Wajs Anna | Gdynia | Polska | START BIEGU - 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12093