Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiak Ryszard Gardeja Start Biegu - dorośli Gmina Gardeja Biega
2 Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza Start Biegu - dorośli TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
3 Stępniak Barbara Susz Start Biegu - dorośli Rozbiegany Susz
4 Tumiłowicz Jerzy Licze Start Biegu - dorośli Traktor team gmina Kwidzyn
5 Kołecki Michał Iława Start Biegu - dorośli TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ
6 Benderska Katarzyna Kwidzyn Start Biegu - dorośli
7 Chodukiewicz Anna Kwidzyn Start Biegu - dorośli
8 Przybyszewska Karolina Kwidzyn Start Biegu - dorośli
9 Koliński Krzysztof Gardeja Start Biegu - dorośli Gmina Gardeja Biega
10 Falasa Bartosz Gdańsk Start biegu do 16 lat
11 Dobrzyński Jakub Mikołajki Pomorskie Start Biegu - dorośli Sempre jiu-jitsu Kwidzyn
12 Chojnacka Jolanta Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
13 Gumkowski Łukasz Kwidzyn Start Biegu - dorośli
14 Droń Emilia Kwidzyn Start Biegu - dorośli UMKS Kwidzyn
15 Droń Wojtek Kwidzyn Start biegu do 16 lat UMKS Kwidzyn
16 Zielinska Magda Kwidzyn Start Biegu - dorośli TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
17 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start Biegu - dorośli
18 Borkowska Justyna Sadlinki Start Biegu - dorośli Świetlica Hallera
19 Górska Krystyna Rudno Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
20 Radmoska Julia Pelplin Start biegu do 16 lat
21 Radmoska Joanna Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
22 Nalborski Samuel Pelplin Start biegu do 16 lat
23 Szatkowski Kacper Pelplin Start biegu do 16 lat Klub Aktywnego Pelpliniaka
24 Szatkowska Kamila Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
25 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Biegu - dorośli Runfitneska Kwidzyn
26 Nalborski Miłosz Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
27 Nalborska Lucyna Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
28 Placzek Jasiu Kwidzyn Start biegu do 16 lat
29 Chojnacki Krzysztof Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
30 Sławińska Monika Kwidzyn Start Biegu - dorośli wymiatacze
31 Brzuszkiewicz Maria Kwidzyn Start biegu do 16 lat
32 Brzuszkiewicz Lucyna Kwidzyn Start Biegu - dorośli
33 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Start Biegu - dorośli
34 Ciesielska Małgorzata Kwidzyn Start Biegu - dorośli Świetlica Hallera
35 Darda Jakub Kwidzyn Start biegu do 16 lat
36 Urban Henryk Kwidzyn Start Biegu - dorośli
37 benderski grzegorz kwidzyn Start Biegu - dorośli
38 Pis Bartosz Gdańsk Start Biegu - dorośli
39 Orzędowski Filip Kwidzyn Start biegu do 16 lat Kwidzyn Bike Racing Team
40 Orzędowski Dominik Orzędowski Kwidzyn Start Biegu - dorośli Kwidzyn Bike Racing Team
41 Gumkowski Mateusz Kwidzyn Start Biegu - dorośli Gmina Gardeja Biega
42 Koralewski Mariusz Kwidzyn Start Biegu - dorośli Żołnierze Wyklęci Cześć Waszej Pamięci
43 Mamczyńska Jola Elbląg Start Biegu - dorośli
44 Mamczyński Mariusz Elbląg Start Biegu - dorośli
45 Droń Wiktor Kwidzyn Start biegu do 16 lat UMKS Kwidzyn
46 Droń Grzegorz Kwidzyn Start Biegu - dorośli UMKS Kwidzyn
47 Kołtonowska Agnieszka Gniew Start Biegu - dorośli
48 Reksa Sylwia Sztum Start Biegu - dorośli
49 Szydlik Agnieszka Kwidzyn Start Biegu - dorośli
50 Falasa Krzysztof Pszczółki Start Biegu - dorośli
51 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Biegu - dorośli Gmina Gardeja Biega
52 Balmas Piotr Kwidzyn Start Biegu - dorośli
53 Łoś Kacper Kwidzyn Start biegu do 16 lat BigYellowFoot Adventure Team
54 Łoś Małgorzata Mareza Start Biegu - dorośli BigYellowFoot Adventure Team
55 Łoś Tadeusz Kwidzyn Start Biegu - dorośli
56 Łoś Adam Mareza Start Biegu - dorośli Kwidzyn Biega
57 Pis Wiktor Kwidzyn Start Biegu - dorośli
58 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start Biegu - dorośli Traktor Team Gmina Kwidzyn
59 Piórkowska Katarzyna Okrągła Łąka Start biegu do 16 lat Orew Kwidzyn
60 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Start Biegu - dorośli
61 Dziedziński Łukasz Pelplin Start Biegu - dorośli Klub Aktywnego Pelpliniaka
62 Kosiorowska Irena Kwidzyn Start Biegu - dorośli lub wybierz z listy
63 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Start Biegu - dorośli
64 Olszewski Łukasz Kwidzyn Start Biegu - dorośli
65 Hillar Jacek Kwidzyn Start Biegu - dorośli
66 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Biegu - dorośli Gmina Gardeja Biega
67 Czabaj Nadia Kwidzyn Start biegu do 16 lat Szkoła podstawowa nr2
68 Kolaś Samuel Kwidzyn Start biegu do 16 lat Przedszkole z Oddziałami Integracyjny i w Kwidzynie
69 Kolaś Gracjan Kwidzyn Start biegu do 16 lat Sp5 w Kwidzynie
70 Kolaś Aleksandra Kwidzyn Start Biegu - dorośli
71 Szymański Wojciech Kwidzyn Start Biegu - dorośli
72 Szymańska Beata Kwidzyn Start Biegu - dorośli
73 Nowogrodzka-Czabaj Iwona Kwidzyn Start Biegu - dorośli
74 Czabaj Jacek Kwidzyn Start Biegu - dorośli Kwidzyn Biega
75 Darda Sylwia Kwidzyn Start Biegu - dorośli
76 Świerczyński Jan Mareza Start Biegu - dorośli
77 Świerczyńska Marta Mareza Start Biegu - dorośli
78 Maciejewska Anna Kwidzyn Start Biegu - dorośli TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
79 Jerzyk Michał Wiśliny Start Biegu - dorośli TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN


Wyświetleń: 4250

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ