Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
2 | Maciejewska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
3 | Wróbel Piotr Wróbel | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
4 | Frelek Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
5 | Świerczyńska Marta | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
6 | Świerczyński Jan | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
7 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn Biega | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
8 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
9 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
10 | Nowogrodzka-Czabaj Iwona | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
11 | Dzikowski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
12 | Dzikowska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
13 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
14 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
15 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
16 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
17 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
18 | Blumkowska Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem | |
19 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
20 | Lubowska Marta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
21 | Kolaś Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
22 | Płoszaj Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
23 | Szpadkiewicz Jolanta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
24 | Szpadkiewicz Dorota | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
25 | Dąbek Adrianna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w Kwidzynie | |
26 | Kozub Włodzimierz | Kraków | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
27 | Hyla-Żaczek Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
28 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
29 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
30 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
31 | Kołodziej Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
32 | Łubinska Ewa | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
33 | Kalinowska Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
34 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
35 | Smurzyński Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
36 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
37 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | lub wybierz z listy | |
38 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
39 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
40 | Tomaszewska Dorota | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
41 | Piórkowska Wioletta | Okrągła łąka | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
42 | Grochowska Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
43 | Zielińska Marta | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
44 | Ordon Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
45 | Smolińska Marzena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
46 | Zieliński Łukasz | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
47 | Jabłońska Iweta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
48 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
49 | Partyka Tomasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
50 | Partyka Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
51 | Pis Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
52 | Łoś Adam | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
53 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
54 | Łoś Małgorzata | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | BigYellowFoot Adventure Team | |
55 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
56 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
57 | Kaszecka Wiktoria | Sadlinki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
58 | Torchała Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
59 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
60 | Szydlik Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
61 | Reksa Sylwia | Sztum | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
62 | Zaniewska Katarzyna | Ryjewo | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
63 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
64 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
65 | Jaworańska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
66 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
67 | Mamczyńska Jola | Elbląg | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
68 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Żołnierze Wyklęci Cześć Waszej Pamięci | |
69 | Walkiewicz Emil | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
70 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
71 | Orzędowski Dominik Orzędowski | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | |
72 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
73 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
74 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
75 | Kurek Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
76 | Leszczyńska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | IP team | |
77 | Ciesielska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Świetlica Hallera | |
78 | Marowska Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
79 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
80 | Brzuszkiewicz Lucyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
81 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | wymiatacze | |
82 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
83 | Kudełka Dariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
84 | Nalborska Lucyna | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
85 | Nalborski Miłosz | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
86 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Start Biegu - dorośli | Runfitneska Kwidzyn | |
87 | Szatkowska Kamila | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
88 | Radmoska Joanna | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
89 | Górska Krystyna | Rudno | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
90 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
91 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Start Biegu - dorośli | Świetlica Hallera | |
92 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
93 | Więckowski Sebastian | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
94 | Więckowska Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
95 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
96 | Droń Emilia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
97 | Gumkowski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
98 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
99 | Kisielewski Leszek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Sempre jiu-jitsu Kwidzyn | |
100 | Dobrzyński Jakub | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu - dorośli | Sempre jiu-jitsu Kwidzyn |
Wyświetleń: 7762