Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
2 | Płoszaj Klaudia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
3 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
4 | Nowicka Katarzyna | Kwidzyn-Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
5 | Drawska Julia | Tczew | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
6 | Drawski Marcin | Tczew | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
7 | Drawska Joanna | Tczew | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
8 | Obrzud Maks | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
9 | Nowicka Patrycja | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
10 | Jachimowski Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
11 | Ziarek Magda | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
12 | Krajczok Jolanta | Wandowo | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
13 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Start Biegu - dorośli | Rozbiegany Susz | |
14 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Start Biegu - dorośli | Traktor team gmina Kwidzyn | |
15 | Jchimowski Filip | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Marezie | |
16 | Jachimowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
17 | Jachimowska Oliwia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
18 | Jachimowska Danuta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
19 | Panasiuk Młgorza | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
20 | Wozniak Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
21 | Stanielewicz Ewelina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
22 | Masiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
23 | Masiak Agata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
24 | Masiak Piotr | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp nr 4 | |
25 | Kołecki Adam | Iława | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
26 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Start Biegu - dorośli | TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ | |
27 | Masiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
28 | Zduńczyk Roman | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
29 | Benderska Katarzyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
30 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Start Biegu - dorośli | Rozbiegany Susz | |
31 | Luliński Mateusz | Susz | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
32 | Chodukiewicz Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
33 | Przybyszewska Karolina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
34 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
35 | Kisielewska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
36 | Kalkowski Ludwik | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
37 | Kalkowski Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
38 | Kalkowska Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
39 | Kowalski Jarosław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
40 | Kopczeński Aleksander | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
41 | Kopczeńska Katarzyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
42 | Falasa Bartosz | Gdańsk | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
43 | Dobrzyński Jakub | Mikołajki Pomorskie | Polska | Start Biegu - dorośli | Sempre jiu-jitsu Kwidzyn | |
44 | Kisielewski Leszek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Sempre jiu-jitsu Kwidzyn | |
45 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
46 | Kaszecki Piotr | Sadlinki | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp2 w Kwidzynie | |
47 | Gumkowski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
48 | Droń Emilia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
49 | Droń Wojtek | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | UMKS Kwidzyn | |
50 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
51 | Więckowska Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
52 | Więckowska Dagna | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
53 | Więckowski Tymoteusz | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie | |
54 | Więckowski Sebastian | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
55 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
56 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Start Biegu - dorośli | Świetlica Hallera | |
57 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
58 | Górska Krystyna | Rudno | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
59 | Radmoska Julia | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
60 | Radmoska Joanna | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
61 | Nalborski Samuel | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
62 | Szatkowski Kacper | Pelplin | Polska | Start biegu do 16 lat | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
63 | Szatkowska Kamila | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
64 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Start Biegu - dorośli | Runfitneska Kwidzyn | |
65 | Nalborski Miłosz | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
66 | Nalborska Lucyna | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
67 | Placzek Jasiu | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
68 | Kudełka Dariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
69 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
70 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | wymiatacze | |
71 | Brzuszkiewicz Maria | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
72 | Brzuszkiewicz Lucyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
73 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
74 | Marowska Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
75 | Ciesielska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Świetlica Hallera | |
76 | Leszczyńska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | IP team | |
77 | Kurek Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
78 | Darda Jakub | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
79 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
80 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
81 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
82 | Orzędowski Filip | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Kwidzyn Bike Racing Team | |
83 | Orzędowski Dominik Orzędowski | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | |
84 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
85 | Walkiewicz Emil | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
86 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Żołnierze Wyklęci Cześć Waszej Pamięci | |
87 | Mamczyńska Jola | Elbląg | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
88 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
89 | Jaworańska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
90 | Droń Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | UMKS Kwidzyn | |
91 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
92 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
93 | Zaniewski Szymon | ryjewo | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
94 | Zaniewska Katarzyna | Ryjewo | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
95 | Reksa Sylwia | Sztum | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
96 | Szydlik Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
97 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
98 | Torchała Mariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | UMKS Kwidzyn | |
99 | Kaszecka Wiktoria | Sadlinki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
100 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega |
Wyświetleń: 7499