Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
102 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |
103 | Łoś Małgorzata | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | BigYellowFoot Adventure Team | |
104 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
105 | Łoś Adam | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
106 | Pis Wiktor | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
107 | Partyka Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
108 | Partyka Tomasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
109 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
110 | Jabłońska Iweta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
111 | Tomaszewski Filip | Prabuty | Polska | Start biegu do 16 lat | OREW Kwidzyn | |
112 | Zielińska Zuzanna | Prabuty | Polska | Start biegu do 16 lat | OREW Kwidzyn | |
113 | Zieliński Łukasz | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
114 | Smolińska Marzena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
115 | Ordon Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
116 | Zielińska Marta | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
117 | Grochowska Paulina | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
118 | Piórkowska Wioletta | Okrągła łąka | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
119 | Tomaszewska Dorota | Prabuty | Polska | Start Biegu - dorośli | OREW Kwidzyn | |
120 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Start biegu do 16 lat | Orew Kwidzyn | |
121 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
122 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | Start Biegu - dorośli | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
123 | Kosiorowska Irena | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | lub wybierz z listy | |
124 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
125 | Smurzyński Piotr | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
126 | Liberacka Julia | Okragła Łąka | Polska | Start biegu do 16 lat | amator | |
127 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
128 | Kalinowska Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
129 | Łubinska Ewa | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
130 | Kołodziej Amelia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kwidzynie | |
131 | Kołodziej Monika | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
132 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
133 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
134 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
135 | Czabaj Nadia | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Szkoła podstawowa nr2 | |
136 | Żaczek Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
137 | Żaczek Piotr | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | ||
138 | Hyla-Żaczek Justyna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
139 | Kozub Włodzimierz | Kraków | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
140 | Dąbek Adrianna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w Kwidzynie | |
141 | Szpadkiewicz Dorota | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
142 | Szpadkiewicz Jolanta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
143 | Płoszaj Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
144 | Kolaś Samuel | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Przedszkole z Oddziałami Integracyjny i w Kwidzynie | |
145 | Kolaś Gracjan | Kwidzyn | Polska | Start biegu do 16 lat | Sp5 w Kwidzynie | |
146 | Kolaś Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
147 | Lubowska Marta | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
148 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | biegam z psem | |
149 | Blumkowska Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Szkoła Podstawowa w Czarnem Dolnem | |
150 | Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz | Bądki | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
151 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
152 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
153 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
154 | Smolińska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
155 | Dzikowska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
156 | Dzikowski Łukasz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
157 | Nowogrodzka-Czabaj Iwona | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
158 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
159 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
160 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn Biega | Polska | Start Biegu - dorośli | Kwidzyn Biega | |
161 | Świerczyński Jan | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
162 | Świerczyńska Marta | Mareza | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
163 | Frelek Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | ||
164 | Wróbel Piotr Wróbel | Gardeja | Polska | Start Biegu - dorośli | Gmina Gardeja Biega | |
165 | Maciejewska Anna | Kwidzyn | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
166 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | Start Biegu - dorośli | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN |
Wyświetleń: 7498