Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Dettlaff Ireneusz | Gnieżdżewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Lider-Radłowska Małgorzata | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Sielska Joanna | Gliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Sielski Jarosław | Gliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Słupek Krystian | Gdynia | Polska | 10 km | ORP Piast | opłacono on-line |
8 | Błażejewska Marta | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | opłacono on-line |
10 | Słupek Jacek | Hel | Polska | 10 km | HELSKIE MORSY | opłacono on-line |
11 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | 10 km | SGS Poland Team | opłacono on-line |
12 | Leśniewski Tomasz | Poznań | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Knitter Piotr | Kosakowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
14 | Knitter Daria | Kosakowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
15 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | 10 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
16 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | 10 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
17 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | 10 km | ||
18 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | 10 km | ||
20 | Lulis Zbigniew | Gdańsk | Polska | 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
21 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | 10 km | ISKRA Połczyno | opłacono on-line |
22 | Długowski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km | DDTEAM | |
23 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | 10 km | ||
24 | Dobbek Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km | MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | |
25 | Konopka Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
26 | Sokołowska Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
27 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | 10 km | ||
28 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Budzisz Rafał | Chałupy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Karaszewski Sławomir | Różankowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Schmidt Dorota | Połczyno | Polska | 10 km | Biegam z mężem :) | opłacono on-line |
36 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | 10 km | Biegam z żoną :) | opłacono on-line |
37 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Felkner Ryszard | Chłapowo | Polska | 10 km | KLIF MTB Team | opłacono on-line |
39 | Kupperschmidt Kamila | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegiem po marzenia/Łukasz W. | |
40 | Łysakowski Adam | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
42 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | 10 km | WYMIATACZE | |
43 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | 10 km | WYMIATACZE | |
44 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Kwidziński Ireneusz | Koleczkowo | Polska | 10 km | System-Media Team | opłacono on-line |
47 | Dettlaff Krystyna | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Dettlaff Włodzimierz | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Tkaczyk Paweł | Bojano | Polska | 10 km | Bojano Biega Ultra | opłacono on-line |
50 | Janowicz Katarzyna | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Struk Sławomir | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | 10 km | Korona biega | opłacono on-line |
53 | Kita Anna | Siemirowice | Polska | 10 km | MKS Fighter | opłacono on-line |
54 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Bojano Bega | |
55 | Górkowska Elżbieta | Rumia | Polska | 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
56 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
57 | Myślisz Bartek | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Mański Robert | Bojano | Polska | 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
60 | Marciniak Adam | Hel | Polska | 10 km | Rebels Legion Team | opłacono on-line |
61 | Myślisz Magda | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Augustyniak Mirosława | Gdynia | Polska | 10 km | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
63 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | 10 km | Rebels Legion Team | opłacono on-line |
64 | Konkel Michał | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Dzikiewicz Krzysztof | Bojano | Polska | 10 km | BB ultra | opłacono on-line |
66 | Dehling-Sobańska Aurelia | Władysławowo | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
67 | Stempniak Zbigniew | Hel | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
68 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | 10 km | Największy Fan Leśnego Wandra | opłacono on-line |
69 | Kroll Rafał | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Potrykus Małgorzata | Koleczkowo | Polska | 10 km | BB Ultra | opłacono on-line |
71 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
72 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
73 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line |
74 | Elmiś Ewa | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Kleina Dorota | Bojano | Polska | 10 km | Bojano Biega | opłacono on-line |
76 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | 10 km | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
77 | Paruszewski Robert | Gdynia | Polska | 10 km | Bojano Bega | opłacono on-line |
78 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
79 | Mirończuk Włodzimierz | Hel | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | 10 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
81 | Stempniak Katarzyna | Hel | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
82 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | 10 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono on-line |
83 | Zelewska Krystyna | Połczyno | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
84 | Kreft Maciej | Puck | Polska | 10 km | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
85 | Totzke Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | 10 km | 43Bsap | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7905