Biegowe 4 Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica, etap JOKER
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chmiel Natalia Bądzów 500 m (Bieg Dzieci) WYBIEGANI BĄDZÓW ! opłacono on-line
2 Chmiel Mariusz Bądzów 10 km (Bieg OPEN) WYBIEGANI BĄDZÓW ! opłacono on-line
3 Niwisiewicz Ewelina Lubin 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta opłacono on-line
5 Januchta Przemek lubin 10 km (Bieg OPEN) mSport Team Lubin opłacono on-line
6 Rydz Andrzej Jawor 10 km (Bieg OPEN) KB TKKF JAWOR opłacono on-line
7 Czuba Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) Pacemaker opłacono on-line
8 Kochmańska Izabela Lubin 10 km (Bieg OPEN) Timtirim opłacono on-line
9 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
10 WINTER Bogusław Złotniki 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
11 SUROŻYŃSKA BRYGIDA POLKOWICE 10 km (Bieg OPEN) 1971 opłacono on-line
12 Dańczak Jakub Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
13 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA opłacono on-line
14 Bendkowski Andrzej Legnica 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA opłacono on-line
15 Wendland Michal Wrocław 10 km (Bieg OPEN) UKS "Olimpia" Węgliniec opłacono on-line
16 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
17 Kołodziej Michał Miłkowice 10 km (Bieg OPEN) KB Lew Legnica opłacono on-line
18 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km (Bieg OPEN) KB Lew Legnica opłacono on-line
19 Harendarz Zbigniew Obora 10 km (Bieg OPEN) mSport Team RCS Lubin opłacono on-line
20 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono on-line
21 Marciniak Igor Michałów 53 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
22 Marciniak Anna Michałów 53 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
23 Mikołajczak Aleksandra Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
24 Mikołajczak Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
25 Mączka Gabriela Świętoszów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
26 Mączka Bartłomiej Świętoszów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
27 Mączka Małgorzata Świętoszów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
28 Mączka Bolesław Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
29 Pomietlarz Lucjan Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
30 Pomietlarz Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
31 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
32 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
33 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki opłacono on-line
34 Matejczuk Emil Głogów 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubię Głogów opłacono on-line
35 Andrzejewski Drogosz Lubin 10 km (Bieg OPEN) ,,JEDYNY TAKI R-U-N-N-E-R,, minął termin płatności
36 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) minął termin płatności
37 Orzeł Sebastian Legnica 10 km (Bieg OPEN) minął termin płatności
38 Cebula-Sołtysiak Ewelina Prochowice 10 km (Bieg OPEN) minął termin płatności
39 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) minął termin płatności
40 Andrzejewski Drogosz Lubin 10 km (Bieg OPEN) HUSARIA RACE TEAM minął termin płatności
41 Skórzybót Ewelina Prochowice 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice minął termin płatności


Wyświetleń: 2258

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ