Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wajer Maria | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
2 | Marciniak Anna | Michałów 53 | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
3 | SIEPRAWSKI RYSZARD | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
4 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Timtirim | opłacono on-line |
5 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | opłacono on-line |
6 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
7 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | mSport Team RCS Lubin | opłacono on-line |
8 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
9 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | opłacono on-line |
10 | Sieprawski Jakub | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
11 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | UKS "Olimpia" Węgliniec | opłacono on-line |
12 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
13 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | opłacono on-line |
14 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | opłacono on-line |
15 | SUROŻYŃSKA BRYGIDA | POLKOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | 1971 | opłacono on-line |
16 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
17 | Izworski Stanisław | Marczów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MLKS Rakowice | opłacono on-line |
18 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
19 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | WYBIEGANI BĄDZÓW ! | opłacono on-line |
20 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubię Głogów | opłacono on-line |
21 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
22 | Warężak Katarzyna | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Rowerowe Studio MTB | opłacono on-line |
23 | Niwisiewicz Ewelina | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
24 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Rozbiegane Wieczorki | opłacono on-line |
25 | Różański Tomir | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
26 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
27 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
28 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
29 | Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
30 | Januchta Przemek | lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | mSport Team Lubin | opłacono on-line |
31 | Rydz Andrzej | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB TKKF JAWOR | opłacono on-line |
32 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
33 | Czuba Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Pacemaker | opłacono on-line |
34 | Chmiel Natalia | Bądzów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | WYBIEGANI BĄDZÓW ! | opłacono on-line |
35 | Dańczak Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
36 | Marciniak Igor | Michałów 53 | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica | opłacono on-line |
37 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
38 | Mączka Gabriela | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
39 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
40 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |
41 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ,,JEDYNY TAKI R-U-N-N-E-R,, | minął termin płatności |
42 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | minął termin płatności | |
43 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | minął termin płatności | |
44 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | minął termin płatności | |
45 | Wajer Maria | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | minął termin płatności | |
46 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | HUSARIA RACE TEAM | minął termin płatności |
47 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | minął termin płatności |
Wyświetleń: 4075