Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wierzchoń Oskar Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
2 Jernat Jarosław Elbląg Bieg Główny 3 km Zjedz kotleta
3 Różalski Szymon Elbląg Bieg Dla Młodzieży 1 km STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO
4 Różalski Kamil Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO .
5 Różalski Piotr Elbląg Bieg Główny 3 km STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO
6 Rokicki Leszek Elbląg Bieg Główny 3 km STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO
7 Podolska Joanna Elblag Bieg Główny 3 km
8 Mieszanek Krzysztof Elbląg Bieg Główny 3 km WueMKa
9 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg Główny 3 km WueMKa
10 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 3 km
11 Karpiuk Kornelia Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP 16 Elbląg
12 Karpiuk Antonina Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid Przedszkole nr 8
13 Karpiuk Paweł Elbląg Bieg Główny 3 km
14 Szyszko Bartosz elbląg Bieg Główny 3 km
15 Szczybelski Jarosław Elbląg Bieg Główny 3 km
16 Częczek Laura Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid Przedszkole nr 24 Słoneczny zakątek w Elblągu
17 Częczek Hanna Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid Przedszkole nr 24 Słoneczny zakątek w Elblągu
18 Częczek Beata Elblag Bieg Główny 3 km
19 Częczek Szymon Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP 11 Elbląg
20 Szyszko Franciszek Elblag Bieg Dzieci Enduro Kid Przedszkole nr 21
21 Szczybelska Wiktoria Elblag Bieg Dzieci Enduro Kid SP 18
22 Szyszko Aleksander Elblag Bieg Dzieci Enduro Kid SP 18
23 Zaskiewicz Olgierd Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
24 kapteina robert gronowo górne Bieg Główny 3 km
25 Szopińska Adrianna Kazimierzowo Bieg Główny 3 km MKS TRUSO ELBLĄG
26 Szopiński Szymon Kazimierzowo Bieg Dla Młodzieży 1 km SP Gronowo Górne
27 Radzikowska Karolina Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP 18 Elbląg
28 Radzikowska Patrycja Elbląg Bieg Dla Młodzieży 1 km MKS TRUSO ELBLĄG
29 Radzikowski Paweł Elbląg Bieg Główny 3 km
30 Iwaszkiewicz Nadia Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
31 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg Główny 3 km
32 Odziemczyk Alicja Elbląg Bieg Dla Młodzieży 1 km SP 11 Elbląg
33 Grocka Natalia Elbląg Bieg Dla Młodzieży 1 km Sp 25
34 Grocki Artur Elbląg Bieg Główny 3 km El - Aktywni Team
35 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG Bieg Główny 3 km
36 Dratwa Kacper Elbląg Bieg Główny 3 km
37 Rutkowski Maciej Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP nr 11 w Elblągu
38 Buda Radomir Elbląg Bieg Główny 3 km
39 Buda Kornelia Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
40 Sowa Sylwek Elbląg Bieg Główny 3 km IKS ATAK ELBLĄG
41 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg Główny 3 km El - Aktywni
42 Banaś Sebastian Elbląg Bieg Główny 3 km SMOK
43 Krasowski Janusz Elbląg Bieg Główny 3 km SP 11 Elbląg
44 Olszewski Roman Elbląg Bieg Główny 3 km Elbażant
45 Styczeń Michał Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
46 Iwaszkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 3 km
47 Tonga Jan Elbląg Bieg Główny 3 km
48 Tonga Maksymilian Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP 18
49 Kozłowska Aleksandra Elbląg Bieg Dla Młodzieży 1 km IKS ATAK ELBLĄG
50 Sowa Renia Elbląg Bieg Główny 3 km IKS ATAK ELBLĄG
51 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny 3 km MKS
52 Mikula Alicja Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid
53 Czyżak Kamil Elbląg Bieg Główny 3 km
54 Sielicki Hubert Elbląg Bieg Dzieci Enduro Kid SP 11 Elbląg
55 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg Główny 3 km Klub Kibica START ELBLĄG


Wyświetleń: 2801

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ