4. GRODZISKI BIEG PAR.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wutke Małgorzata Wutke Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
2 Kowalski Jakub Piaseczno 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu)
3 Runowiecka Urszula Grodzisk Mazowiecki 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
4 Kamiński Wiesław Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
5 Polowczyk Sebastian Żabia wola 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
6 Samul Jan Warszawa 1 km - „Bieg Serc” SP 31 Warszawa opłacono on-line
7 Szymański Roman Skrwilno 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) Skrwilno
8 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) KB LEGIONOWO opłacono on-line
9 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
10 Janiszewski Przemysław chrzanów mały 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
11 Baranowski Romuald Płock 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu)
12 Welber Michał Nowe Miasto Nad Pilicą 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Lacho Team opłacono on-line
13 Troniarz Stanisław Raszyn 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu)
14 Gałecka Katarzyna Ząbki 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
15 Szustak Kacper Stara Wieś 1 km - „Bieg Serc” Szkoła Podstawowa w Ruścu
16 Omen Emilia Rusiec 1 km - „Bieg Serc” Szkoła Podstawowa w Ruścu
17 Omen Nikola Rusiec 1 km - „Bieg Serc” Szkoła Podstawowa w Ruścu
18 Niska Ola Stara Wieś 1 km - „Bieg Serc” Szkoła Podstawowa w Ruścu
19 Szmaglik Amelia Rusiec 1 km - „Bieg Serc” Szkoła Podstawowa w Ruścu
20 Bany Robert Sokołówek 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) KB tkkf "Promyk" Ciechanów limit osiągnięty
21 Borowska Mariola Kady 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) MCK Milanówek opłacono on-line
22 Wigier-Reichel Magdalena Milanówek 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) MCK Milanówek opłacono on-line
23 Janiszewska Ewa Chrzanów Mały 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
24 Leszczyńska Milena Płock 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
25 Leszczyński Bartosz Płock 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
26 Kędzierski Mieczysław Milanówek 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
27 Kosiarek Edyta Kosiarek Zyrardów 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
28 Tomaszewska Mariola Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) FNWT opłacono on-line
29 Marszałek Jerzy Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) limit osiągnięty
30 Klisowska Anna Szczesne 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
31 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) AWF Warszawa opłacono on-line
32 Pawełas Marta Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Pomijalni opłacono on-line
33 Mielczarski Bartosz Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Pomijalni opłacono on-line
34 Kostrzewa Witold Warszawa 1 km - „Bieg Serc” opłacono on-line
35 Gratys Natalia Sochaczew 1 km - „Bieg Serc” LECĘ BO CHCĘ
36 Gratys Paweł Sochaczew 5 km - „Bieg Par” LECĘ BO CHCĘ
37 Zakrzewska-Gratys Agnieszka Sochaczew 5 km - „Bieg Par” LECĘ BO CHCĘ
38 Brzezina Ewa SOCHACZEW 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) chodzezkijami.pl opłacono on-line
39 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) chodzezkijami.pl opłacono on-line
40 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. limit osiągnięty
41 Zbrzeźniak Igor Raszyn 5 km - „Bieg Par”
42 Gadomska Anna Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) PZU Sport Team opłacono on-line
43 Bojanowski Robert Błonie 5 km - „Bieg Par” Roberto i Sylvana, Mamy, ruszamy! opłacono on-line
44 Bojanowska Sylwia Błonie 5 km - „Bieg Par” Roberto i Sylvana, Mamy, ruszamy! opłacono on-line
45 Paszek Krystyna Grodzisk Maz 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) Rysie Razem opłacono on-line
46 Przybylak Wanda Piastów 5 km - „Bieg Par” Rozbiegany Piastów opłacono on-line
47 Dziki Marzenna Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) aleTEMPO opłacono on-line
48 Romanowicz Michał Legionowo 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
49 Kamiński Stanisław Nadarzyn 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) GOS Nadarzyn limit osiągnięty
50 Kubiak Grzegorz Kutno 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) MCPP opłacono on-line
51 Książek-Wieder Joanna Żółwin 5 km - „Bieg Par” tata-biega.pl opłacono on-line
52 Wieder Kamil Żółwin 5 km - „Bieg Par” tata-biega.pl opłacono on-line
53 Maruszak Darek Jaktorów 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
54 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
55 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW BRWINÓW 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" opłacono on-line
56 Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata Truskaw 5 km - „Bieg Par” Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
57 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
58 Kwiatkowska Magdalena Grodzisk Mazowiecki 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
59 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km - „Bieg Par” opłacono on-line
60 Sasin Marlena Milanówek 5 km - „Bieg Par” Bractwo biegowe BGK opłacono on-line
61 Gronkiewicz Marek Milanówek 5 km - „Bieg Par” BIEGI Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
62 Mróz Sebastian Komorów 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
63 DZIEŁAK PIOTR GRODZISK MAZ. 1 km - „Bieg Serc” BIEGI Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
64 DZIEŁAK ROBERT GRODZISK MAZ. 5 km - „Bieg Par” BIEGI Grodzisk Mazowiecki
65 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km - „Bieg Par” DobrzeNamIdzie opłacono on-line
66 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km - „Bieg Par” DobrzeNamIdzie opłacono on-line
67 Słowiński Michał Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) DobrzeNamIdzie opłacono on-line
68 Tomaszkiewicz Łukasz łowicz 5 km - „Bieg Par” KK Łowicz opłacono on-line
69 Przygoda Urszula przygoda łowicz 5 km - „Bieg Par” opłacono on-line
70 Kiełbasińska Olga Grodzisk Mazowiecki 1 km - „Bieg Serc” BIEGI Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
71 Widalska Marta Grodzisk Mazowiecki 5 km - „Bieg Par” BIEGI Grodzisk Mazowiecki
72 Kowalczyk Adam Leszno 5 km - „Bieg Par” Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
73 Marek Henryk Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) ------------- limit osiągnięty
74 Frydrych Bożena Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) ----------------------- limit osiągnięty
75 Dziakiewicz Iwona Żyrardów 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
76 Prokopiuk Robert Jesionka 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
77 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
78 Kostrzewa Zygmunt Warszawa 1 km - „Bieg Serc” opłacono on-line
79 Kostrzewa Elwira Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) PZU Sport Team opłacono on-line
80 Kłosiewicz Rafał Korytów A 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
81 Kowalczyk Agnieszka Leszno 5 km - „Bieg Par” Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
82 Frej Marcin Warszawa 5 km - „Bieg Par” Zabiegani.TV
83 RADOMSKI Marcin Płock 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) Biegam W Sfetsze
84 Barnaś Ilona Warszawa 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Pretty Fittty Team limit osiągnięty
85 Chmiel Paweł Żabia Wola 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Żabia Wola opłacono on-line
86 Grodzki Grzegorz Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
87 Łopieńska Magdalena Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
88 Owczarek Magdalena Międzyborów 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
89 Nietrzebka Paweł Międzyborów 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
90 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
91 Grzegorczyk Aneta Stare babice 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
92 Grzegorczyk Maciej Stare Babice 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
93 Ciecharowska Justyna Żyrardów 5 km - „Bieg Par” Niko Team opłacono on-line
94 Kośla Paweł Żyrardów 5 km - „Bieg Par” Niko Team opłacono on-line
95 Brojak Anna Brwinów 5 km - „Bieg Par” Runegates opłacono on-line
96 Płażewski Paweł Brwinów 5 km - „Bieg Par” Runegates opłacono on-line
97 Karpiński Sebastian Warszawa 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) Polnord opłacono on-line
98 Nowocień Jacek Podkowa Lesna 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) Szkoła Podstawowa w Ruścu limit osiągnięty
99 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) opłacono on-line
100 Falandysz Damian Pruszków 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) WPRunning/RunEmilRun.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 6616

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ