Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wutke Małgorzata Wutke | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
2 | Kowalski Jakub | Piaseczno | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | ||
3 | Runowiecka Urszula | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
4 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
5 | Polowczyk Sebastian | Żabia wola | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
6 | Samul Jan | Warszawa | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | SP 31 Warszawa | opłacono on-line |
7 | Szymański Roman | Skrwilno | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | Skrwilno | |
8 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | KB LEGIONOWO | opłacono on-line |
9 | Dąbrowski Andrzej Dąbrowski | Józefów | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
10 | Janiszewski Przemysław | chrzanów mały | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
11 | Żebrowska Jolanta | Puławy | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | limit osiągnięty | |
12 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | ||
13 | Welber Michał | Nowe Miasto Nad Pilicą | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Lacho Team | opłacono on-line |
14 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | ||
15 | Gałecka Katarzyna | Ząbki | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
16 | Szustak Kacper | Stara Wieś | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
17 | Omen Emilia | Rusiec | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
18 | Omen Nikola | Rusiec | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
19 | Niska Ola | Stara Wieś | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
20 | Szmaglik Amelia | Rusiec | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | Szkoła Podstawowa w Ruścu | |
21 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | KB tkkf "Promyk" Ciechanów | limit osiągnięty |
22 | Borowska Mariola | Kady | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | MCK Milanówek | opłacono on-line |
23 | Wigier-Reichel Magdalena | Milanówek | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | MCK Milanówek | opłacono on-line |
24 | Janiszewska Ewa | Chrzanów Mały | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
25 | Leszczyńska Milena | Płock | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
26 | Leszczyński Bartosz | Płock | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
27 | Bartoszewicz Piotr | Wólka Kozodawska | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Kondycja | opłacono on-line |
28 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
29 | Kosiarek Edyta Kosiarek | Zyrardów | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
30 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | FNWT | opłacono on-line |
31 | Marszałek Jerzy | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | limit osiągnięty | |
32 | Klisowska Anna | Szczesne | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
33 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | AWF Warszawa | opłacono on-line |
34 | Pawełas Marta | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Pomijalni | opłacono on-line |
35 | Mielczarski Bartosz | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Pomijalni | opłacono on-line |
36 | Kostrzewa Witold | Warszawa | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | opłacono on-line | |
37 | Kopycka Agnieszka | Chylice | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
38 | Szwarc Grzegorz | Chylice | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
39 | Gratys Natalia | Sochaczew | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | LECĘ BO CHCĘ | |
40 | Gratys Paweł | Sochaczew | Polska | 5 km - „Bieg Par” | LECĘ BO CHCĘ | |
41 | Zakrzewska-Gratys Agnieszka | Sochaczew | Polska | 5 km - „Bieg Par” | LECĘ BO CHCĘ | |
42 | Brzezina Ewa | SOCHACZEW | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | chodzezkijami.pl | opłacono on-line |
43 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | chodzezkijami.pl | opłacono on-line |
44 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. | limit osiągnięty |
45 | Zbrzeźniak Igor | Raszyn | Polska | 5 km - „Bieg Par” | ||
46 | Gadomska Anna | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | PZU Sport Team | opłacono on-line |
47 | Tracz Piotr | Jaktorów | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
48 | Tracz Maria | Jaktorów | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
49 | Bojanowski Robert | Błonie | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Roberto i Sylvana, Mamy, ruszamy! | opłacono on-line |
50 | Bojanowska Sylwia | Błonie | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Roberto i Sylvana, Mamy, ruszamy! | opłacono on-line |
51 | Paszek Krystyna | Grodzisk Maz | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | Rysie Razem | opłacono on-line |
52 | Przybylak Wanda | Piastów | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Rozbiegany Piastów | opłacono on-line |
53 | Dziki Marzenna | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | aleTEMPO | opłacono on-line |
54 | Hagen Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
55 | Romanowicz Michał | Legionowo | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
56 | Melon Tomasz | Skierniewice | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Klib Sportowy 'Tęcza' | opłacono on-line |
57 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | GOS Nadarzyn | limit osiągnięty |
58 | Kubiak Grzegorz | Kutno | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | MCPP | opłacono on-line |
59 | Książek-Wieder Joanna | Żółwin | Polska | 5 km - „Bieg Par” | tata-biega.pl | opłacono on-line |
60 | Wieder Kamil | Żółwin | Polska | 5 km - „Bieg Par” | tata-biega.pl | opłacono on-line |
61 | Maruszak Darek | Jaktorów | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
62 | Michałowski Daniel | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
63 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" | opłacono on-line |
64 | Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata | Truskaw | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
65 | Murzyn Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
66 | Kwiatkowska Magdalena | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
67 | Kupisz Konrad | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
68 | Sasin Marlena | Milanówek | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Bractwo biegowe BGK | opłacono on-line |
69 | Gronkiewicz Marek | Milanówek | Polska | 5 km - „Bieg Par” | BIEGI Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
70 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
71 | DZIEŁAK PIOTR | GRODZISK MAZ. | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | BIEGI Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
72 | DZIEŁAK ROBERT | GRODZISK MAZ. | Polska | 5 km - „Bieg Par” | BIEGI Grodzisk Mazowiecki | |
73 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - „Bieg Par” | DobrzeNamIdzie | opłacono on-line |
74 | Kawka Paweł | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - „Bieg Par” | DobrzeNamIdzie | opłacono on-line |
75 | Słowiński Michał | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | DobrzeNamIdzie | opłacono on-line |
76 | Żurek-Tomaszewska Dorota | Radziejowice | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
77 | Tomaszewski Maciej | Radziejowice | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
78 | Tomaszkiewicz Łukasz | łowicz | Polska | 5 km - „Bieg Par” | KK Łowicz | opłacono on-line |
79 | Przygoda Urszula przygoda | łowicz | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
80 | Kiełbasińska Olga | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | BIEGI Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
81 | Widalska Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - „Bieg Par” | BIEGI Grodzisk Mazowiecki | |
82 | Pietras Piotr | Piastów | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
83 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | 5 km - „Bieg Par” | opłacono on-line | |
84 | Kowalczyk Adam | Leszno | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line |
85 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | ------------- | limit osiągnięty |
86 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | ----------------------- | limit osiągnięty |
87 | Dziakiewicz Iwona | Żyrardów | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
88 | Kozłowski Sobiesław | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Dream Run | opłacono on-line |
89 | Prokopiuk Robert | Jesionka | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
90 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
91 | Kostrzewa Zygmunt | Warszawa | Polska | 1 km - „Bieg Serc” | opłacono on-line | |
92 | Kostrzewa Elwira | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | PZU Sport Team | opłacono on-line |
93 | Kłosiewicz Rafał | Korytów A | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
94 | Kowalczyk Agnieszka | Leszno | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line |
95 | Frej Marcin | Warszawa | Polska | 5 km - „Bieg Par” | Zabiegani.TV | |
96 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | Biegam W Sfetsze | |
97 | Barnaś Ilona | Warszawa | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Pretty Fittty Team | limit osiągnięty |
98 | Chmiel Paweł | Żabia Wola | Polska | 10 km - „Bieg Singli” (Puchar Powiatu) | Żabia Wola | opłacono on-line |
99 | Grodzki Grzegorz | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line | |
100 | Łopieńska Magdalena | Warszawa | Polska | 5 km Nordic Walking - „Marsz Miłości” (Puchar Powiatu) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10119