Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Zasowski | Bągart | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
2 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
3 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
4 | Burdyńska Monika | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | ||
5 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | ||
6 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
7 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
8 | Rac-Kiliszewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
9 | Czechowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
10 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
11 | Bloch-Majewska Patrycja | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | ||
12 | Wiśniewska Agnieszka | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
13 | Czwerenko Michalina | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
14 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
15 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg 12 km | ||
16 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | START Bieg 12 km | ||
17 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
18 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START Bieg 12 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono |
19 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg 12 km | ||
20 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg 12 km | Active Malbork | |
21 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START Bieg 12 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono |
22 | Urbański Dariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
23 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
24 | Branecka Emilia | Jasna | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
25 | Sokołowska Ewa | Jasna | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
26 | Blicharz Anetta | Jasna | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
27 | Szulga Iwona | Jasna | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
28 | Lip Paulina | Judyty | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | opłacono | |
29 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Polska | START Bieg 12 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Kwidzyn | opłacono |
30 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
31 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg 12 km | Husaria Race Team | opłacono |
32 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | VALDANO | |
33 | Tur Marcin | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | Biegaj z Bartkiem/Kuźnia Endorfin | opłacono |
34 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | BEZTLENOWI MALBORK | |
35 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
36 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | Grupa Malbork | |
37 | Paszkowski Stanisław | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
38 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | ||
39 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | Active Malbork | |
40 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | ||
41 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | Malbork Biega | opłacono |
42 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | niezrzeszony | opłacono |
43 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg 12 km | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono |
44 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
45 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | START Bieg 12 km | opłacono | |
46 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | START Bieg 12 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
47 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | START Bieg 12 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
48 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg 12 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
49 | Tomaszewski Krzysztof | Sobowidz | Polska | START Bieg 12 km | ||
50 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | START Bieg 12 km | ||
51 | Piróg Arkadiusz | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | ||
52 | Mazerski bartosz | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
53 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | START Bieg 12 km | ||
54 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
55 | Treć Leon | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
56 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | ZANTYR LKS | opłacono |
57 | Śmigowski Wojciech | Sztum | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | opłacono | |
58 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
59 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
60 | Szpalerski Adam | sztum | Polska | START Bieg 12 km | RunWithYou | |
61 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
62 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
63 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
64 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
65 | Mazerski Ryszard | Sztum | Polska | START Rajd rowerowy na 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
66 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
67 | Zdziennicki Bartek | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
68 | Reksa Sylwia | Sztum | Polska | START Rekreacyjny bieg na 5 km | ||
69 | Piotrowska Elwira | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
70 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
71 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
72 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | ||
73 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr Sztum | |
74 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | ||
75 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
76 | Lesińska Krystyna | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
77 | Sadłos Helena | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
78 | Maczkowska Zofia | Sztum | Polska | START Rekreacyjny marsz Nordic Walking na 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
79 | Bożykowski Jan | Sztum | Polska | START Bieg 12 km | LKS Zantyr | |
80 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | START Bieg 12 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY |
Wyświetleń: 6971