3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 4 KM
2 Dziuma Arkadiusz Sopot 2 KM świnka raćka team
3 KRAUZA BEATA KARTUZY 2 KM
4 Miłkowska Jolanta Gdynia 2 KM Team Deaf
5 Brzeski Dariusz Kiełpino 2 KM Akademia Biegowa Kiełpino
6 Kurowska Halina Żukowo 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
7 Mokłowicz Piotr Wejherowo 2 KM
8 Bisko Karolina Gdynia 2 KM
9 Kochalska Marta Gdańsk 2 KM Siostry Kochalskie
10 Lewandowski Michał Mrągowo 2 KM
11 Ziemba Mirosław Somonino 2 KM Rowerowe Kaszuby
12 Łusiak Maciej Żukowo 2 KM
13 Kukulski Karol Gdynia 2 KM
14 Stradowski Bartłomiej Gdynia 2 KM MTM Team
15 Kankowski Jakub Luzino 2 KM
16 Kankowski Kordian Luzino 2 KM
17 Kankowski Paweł Luzino 2 KM
18 Kankowska Justyna Luzino 2 KM
19 Pacan Bartosz Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina
20 Antoniewicz Natan Dzierżążno 2 KM Need for Speed
21 Pacan Mira Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina
22 Halmann Mirek Wejherowo 2 KM
23 Gardecki Piotr Gdańsk 2 KM
24 Pilecka Agnieszka Gdańsk 2 KM agapilecka.pl
25 Gruchała Przemysław Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
26 Gruchała Agnieszka Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
27 Gruchała Julia Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
28 Naczke Beata Garcz 2 KM Rowerowe Kaszuby
29 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 2 KM
30 Padias Paweł Gdynia 4 KM MKSL
31 Czaja Krzysztof STĘŻYCA 2 KM
32 Kankowska Dominika Luzino 2 KM GKS Kaszubi Luzino
33 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna 4 KM
34 Szmidt Marta Kaliska 2 KM
35 Szmidt Beata Kaliska 2 KM
36 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 2 KM Chwaszczyno Biega
37 Pyż Sławomir Gdańsk 4 KM Gait Nie Marnuj Tlenu
38 Reseman Sylwia Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team
39 Stencel Katarzyna Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
40 Stencel Grzegorz Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
41 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo 4 KM
42 Gazarkiewicz Michał Rumia 4 KM
43 Gazarkiewicz Oliwia Rumia 2 KM
44 Gazarkiewicz Dorota Rumia 4 KM
45 Błoński Roman Gdynia 2 KM Akademia Marynarki Wojennej
46 Szyca Elżbieta Gdańsk 4 KM MTM TEAM
47 Wolska Sylwia Rumia 4 KM MTM TEAM
48 Deja Artur Gdynia 2 KM SandPlasts
49 Baran Seweryn Gołczewo 4 KM DRUTEX BYTÓW
50 Kopczyńska Monika Gdansk 2 KM Minionki
51 Jankowski Piotr BYTÓW 2 KM Świat Płytek u Kryspina
52 Jankowski Grzegorz BYTÓW 4 KM Świat Płytek u Kryspina
53 Domaszk Zbigniew Bytów 4 KM Świat płytek u Kryspina
54 Dranka Ewelina Gdynia 4 KM MOL
55 Jakubek Patryk Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
56 Garski Kryspin Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
57 Rembalski Piotr Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
58 Matysiak Rembalska Anna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
59 Solak Halina Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
60 Garski Kryspin Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
61 Garska Joanna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
62 Cała Dawid Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
63 Łukasiak Magdalena Łukasiak Gdańsk 4 KM
64 Malek Anna Bojano 4 KM
65 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 4 KM
66 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA 2 KM DDTEAM
67 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA 2 KM DDTEAM
68 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 KM
69 Lewandowski Robert Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
70 Bobrowski Artur Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
71 Lewandowska Natalia Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
72 Bronk Grażyna Żukowo 4 KM
73 Kutniewska Maria Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team
74 Osipiak Magdalena Gdynia 4 KM
75 Brzuszkiewicz Zuzanna Gdańsk 4 KM
76 Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk 2 KM
77 Piotrowski Tomek Gdańsk 2 KM
78 Piotrowska Aneta Gdańsk 2 KM
79 Ziemba Martyna Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby
80 Ziemba Dominik Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby
81 Student Beata Bojano 2 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia
82 Student Jakub Bojano 2 KM
83 Student Tomasz Bojano 4 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia
84 Szlas Radosław tuchom 4 KM
85 Pionk Rafał Miszewo 4 KM
86 Ciesielska Karolina Gdańsk 4 KM
87 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 KM
88 Waldowski Roman Gdańsk 2 KM
89 Behnka Alicja Gdańsk 2 KM
90 Gnyp Daniel Różyny 4 KM
91 Konkol Joanna Kąpino 4 KM
92 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 4 KM
93 Klawikowska Aneta Łapino Kartuskie 2 KM RUN BEACH MORNING
94 Charkiewicz Monika Straszyn 4 KM RBM Team
95 Kowalak Katarzyna Kartuzy 4 KM FORMA FITNESS CLUB
96 Minko Bartosz Słupsk 2 KM
97 wielgórski piotr gdańsk 4 KM
98 Owczarek Karolina Kosakowo 2 KM
99 Owczarek Jacek Kosakowo 4 KM
100 Owczarek Katarzyna Kosakowo 4 KM


Wyświetleń: 4369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ