3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 4 KM
2 Dziuma Arkadiusz Sopot 2 KM świnka raćka team
3 KRAUZA BEATA KARTUZY 2 KM
4 Miłkowska Jolanta Gdynia 2 KM Team Deaf
5 Brzeski Dariusz Kiełpino 2 KM Akademia Biegowa Kiełpino
6 Kurowska Halina Żukowo 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
7 Mokłowicz Piotr Wejherowo 2 KM
8 Bisko Karolina Gdynia 2 KM
9 Kochalska Marta Gdańsk 2 KM Siostry Kochalskie
10 Lewandowski Michał Mrągowo 2 KM
11 Ziemba Mirosław Somonino 2 KM Rowerowe Kaszuby
12 Łusiak Maciej Żukowo 2 KM
13 Kukulski Karol Gdynia 2 KM
14 Stradowski Bartłomiej Gdynia 2 KM MTM Team
15 Kankowski Jakub Luzino 2 KM
16 Kankowski Kordian Luzino 2 KM
17 Kankowski Paweł Luzino 2 KM
18 Kankowska Justyna Luzino 2 KM
19 Pacan Bartosz Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina
20 Antoniewicz Natan Dzierżążno 2 KM Need for Speed
21 Pacan Mira Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina
22 Halmann Mirek Wejherowo 2 KM
23 Gardecki Piotr Gdańsk 2 KM
24 Pilecka Agnieszka Gdańsk 2 KM agapilecka.pl
25 Gruchała Przemysław Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
26 Gruchała Agnieszka Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
27 Gruchała Julia Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
28 Kożyczkowska Maja kiełpino 2 KM
29 Kożyczkowska Kornelia Kiełpino 2 KM
30 Naczke Beata Garcz 2 KM Rowerowe Kaszuby
31 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 2 KM
32 Padias Paweł Gdynia 4 KM MKSL
33 Czaja Krzysztof STĘŻYCA 2 KM
34 Kankowska Dominika Luzino 2 KM GKS Kaszubi Luzino
35 Lewandrowska Magdalena Rumia 4 KM MTM TEAM
36 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna 4 KM
37 Szmidt Marta Kaliska 2 KM
38 Szmidt Beata Kaliska 2 KM
39 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 2 KM Chwaszczyno Biega
40 Pyż Sławomir Gdańsk 4 KM Gait Nie Marnuj Tlenu
41 Reseman Sylwia Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team
42 Stencel Katarzyna Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
43 Stencel Grzegorz Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
44 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo 4 KM
45 Gazarkiewicz Michał Rumia 4 KM
46 Gazarkiewicz Oliwia Rumia 2 KM
47 Gazarkiewicz Dorota Rumia 4 KM
48 Błoński Roman Gdynia 2 KM Akademia Marynarki Wojennej
49 Szyca Elżbieta Gdańsk 4 KM MTM TEAM
50 Wolska Sylwia Rumia 4 KM MTM TEAM
51 Deja Artur Gdynia 2 KM SandPlasts
52 Baran Seweryn Gołczewo 4 KM DRUTEX BYTÓW
53 Kopczyńska Monika Gdansk 2 KM Minionki
54 Jankowski Piotr BYTÓW 2 KM Świat Płytek u Kryspina
55 Jankowski Grzegorz BYTÓW 4 KM Świat Płytek u Kryspina
56 Domaszk Zbigniew Bytów 4 KM Świat płytek u Kryspina
57 Dranka Ewelina Gdynia 4 KM MOL
58 Jakubek Patryk Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
59 Garski Kryspin Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
60 Rembalski Piotr Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
61 Matysiak Rembalska Anna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
62 Solak Halina Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
63 Garski Kryspin Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina
64 Garska Joanna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
65 Cała Dawid Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina
66 Łukasiak Magdalena Łukasiak Gdańsk 4 KM
67 Malek Anna Bojano 4 KM
68 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 4 KM
69 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA 2 KM DDTEAM
70 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA 2 KM DDTEAM
71 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 KM
72 Lewandowski Robert Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
73 Bobrowski Artur Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
74 Lewandowska Natalia Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby
75 Bronk Grażyna Żukowo 4 KM
76 Kutniewska Maria Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team
77 Osipiak Magdalena Gdynia 4 KM
78 Brzuszkiewicz Zuzanna Gdańsk 4 KM
79 Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk 2 KM
80 Piotrowski Tomek Gdańsk 2 KM
81 Piotrowska Aneta Gdańsk 2 KM
82 Ziemba Martyna Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby
83 Ziemba Dominik Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby
84 Student Beata Bojano 2 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia
85 Student Jakub Bojano 2 KM
86 Student Tomasz Bojano 4 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia
87 Szlas Radosław tuchom 4 KM
88 Pionk Rafał Miszewo 4 KM
89 Ciesielska Karolina Gdańsk 4 KM
90 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 KM
91 Waldowski Roman Gdańsk 2 KM
92 Behnka Alicja Gdańsk 2 KM
93 Gnyp Daniel Różyny 4 KM
94 Konkol Joanna Kąpino 4 KM
95 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 4 KM
96 Klawikowska Aneta Łapino Kartuskie 2 KM RUN BEACH MORNING
97 Charkiewicz Monika Straszyn 4 KM RBM Team
98 Kowalak Katarzyna Kartuzy 4 KM FORMA FITNESS CLUB
99 Minko Bartosz Słupsk 2 KM
100 wielgórski piotr gdańsk 4 KM


Wyświetleń: 4546

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ