3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 4 KM 1972
2 Dziuma Arkadiusz Sopot 2 KM świnka raćka team 1979
3 KRAUZA BEATA KARTUZY 2 KM 1983
4 Miłkowska Jolanta Gdynia 2 KM Team Deaf 1969
5 Bojka Malwina Luzino 2 KM 2008
6 Kankowska Honorata Luzino 2 KM 2006
7 Kankowski Piotr Luzino 2 KM 1977
8 Kankowska Marzena Luzino 2 KM 1976
9 Kankowska Agata Luzino 2 KM 2003
10 Brzeski Dariusz Kiełpino 2 KM Akademia Biegowa Kiełpino 1984
11 Bronk Arkadiusz Mezowo 2 KM 2000
12 Kurowska Halina Żukowo 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1970
13 Mokłowicz Piotr Wejherowo 2 KM 1982
14 Bisko Karolina Gdynia 2 KM 1984
15 Kochalska Marta Gdańsk 2 KM Siostry Kochalskie 1989
16 Lewandowski Michał Mrągowo 2 KM 1987
17 Moruń Piotr Żukowo 2 KM 1981
18 Pielowski Mateusz Przodkowo 2 KM 1996
19 Ziemba Mirosław Somonino 2 KM Rowerowe Kaszuby 1954
20 Łusiak Maciej Żukowo 2 KM 1998
21 Kukulski Karol Gdynia 2 KM 1995
22 Hebel Paweł Luzino 2 KM 1993
23 Bojka Karolina Luzino 2 KM 1994
24 Stradowski Bartłomiej Gdynia 2 KM MTM Team 1974
25 Kankowski Jakub Luzino 2 KM 2017
26 Kankowski Kordian Luzino 2 KM 2007
27 Kankowski Paweł Luzino 2 KM 1981
28 Kankowska Justyna Luzino 2 KM 1982
29 Sosnowski Maciej Żukowo 2 KM 1984
30 Pacan Bartosz Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina 1982
31 Antoniewicz Natan Dzierżążno 2 KM Need for Speed 2005
32 Pacan Mira Bytów 2 KM Świat płytek u Kryspina 1987
33 Halmann Mirek Wejherowo 2 KM 1984
34 Gardecki Piotr Gdańsk 2 KM 1986
35 Pilecka Agnieszka Gdańsk 2 KM agapilecka.pl 1989
36 Gruchała Przemysław Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1977
37 Gruchała Agnieszka Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1980
38 Gruchała Julia Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino 2004
39 Kożyczkowska Maja kiełpino 2 KM 2007
40 Kożyczkowska Kornelia Kiełpino 2 KM 1982
41 Naczke Beata Garcz 2 KM Rowerowe Kaszuby 1982
42 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 2 KM 1960
43 Padias Paweł Gdynia 4 KM MKSL 1956
44 Czaja Krzysztof STĘŻYCA 2 KM 1979
45 Kankowska Dominika Luzino 2 KM GKS Kaszubi Luzino 2001
46 Lewandrowska Magdalena Rumia 4 KM MTM TEAM 1977
47 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna 4 KM 1973
48 Szmidt Marta Kaliska 2 KM 2000
49 Szmidt Beata Kaliska 2 KM 1975
50 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 2 KM Chwaszczyno Biega 1976
51 Pyż Sławomir Gdańsk 4 KM Gait Nie Marnuj Tlenu 1982
52 Reseman Sylwia Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team 1969
53 Stencel Katarzyna Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino 1972
54 Stencel Grzegorz Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino 1970
55 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo 4 KM 1967
56 Gazarkiewicz Michał Rumia 4 KM 1977
57 Gazarkiewicz Oliwia Rumia 2 KM 2008
58 Gazarkiewicz Dorota Rumia 4 KM 1984
59 Redlicki Robert Żukowo 4 KM 1973
60 Błoński Roman Gdynia 2 KM Akademia Marynarki Wojennej 1992
61 Szyca Elżbieta Gdańsk 4 KM MTM TEAM 1962
62 Wolska Sylwia Rumia 4 KM MTM TEAM 1975
63 Deja Artur Gdynia 2 KM SandPlasts 1975
64 Baran Seweryn Gołczewo 4 KM DRUTEX BYTÓW 1992
65 Kopczyńska Monika Gdansk 2 KM Minionki 1980
66 Jankowski Piotr BYTÓW 2 KM Świat Płytek u Kryspina 2009
67 Jankowski Grzegorz BYTÓW 4 KM Świat Płytek u Kryspina 1975
68 Domaszk Zbigniew Bytów 4 KM Świat płytek u Kryspina 1973
69 Dranka Ewelina Gdynia 4 KM MOL 1986
70 Jakubek Patryk Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina 1997
71 Garski Kryspin Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina 2008
72 Rembalski Piotr Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina 1973
73 Matysiak Rembalska Anna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina 1974
74 Solak Halina Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina 1950
75 Garski Kryspin Bytów 4 KM Świat Płytek u Kryspina 1976
76 Garska Joanna Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina 1974
77 Buczek Piotr Gdańsk 2 KM IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku 1999
78 Cała Dawid Bytów 2 KM Świat Płytek u Kryspina 2007
79 Łukasiak Magdalena Łukasiak Gdańsk 4 KM 1983
80 Malek Anna Bojano 4 KM 1985
81 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 4 KM 1984
82 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA 2 KM DDTEAM 1975
83 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA 2 KM DDTEAM 2007
84 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 KM 1986
85 Lewandowski Robert Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby 1978
86 Bobrowski Artur Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby 1978
87 Lewandowska Natalia Kartuzy 4 KM Rowerowe Kaszuby 1978
88 Bronk Grażyna Żukowo 4 KM 1952
89 Kutniewska Maria Żukowo 4 KM Face Nordic Walking Team 1958
90 Osipiak Magdalena Gdynia 4 KM 1977
91 Klim Iwona Kobysewo 4 KM 1971
92 Brzuszkiewicz Zuzanna Gdańsk 4 KM 1995
93 Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk 2 KM 1995
94 Piotrowski Tomek Gdańsk 2 KM 2012
95 Piotrowska Aneta Gdańsk 2 KM 1976
96 Ossowska-Szczepańska Anna Gdynia 4 KM 1981
97 Ziemba Martyna Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby 1990
98 Ziemba Dominik Somonino 4 KM Rowerowe Kaszuby 1984
99 Student Beata Bojano 2 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia 1970
100 Student Jakub Bojano 2 KM 2008


Wyświetleń: 3367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ