3 Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szmidt Beata Kaliska 2 KM
2 Kankowska Justyna Luzino 2 KM
3 Szmidt Marta Kaliska 2 KM
4 Kankowski Paweł Luzino 2 KM
5 Kankowski Kordian Luzino 2 KM
6 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 4 KM
7 Kankowski Jakub Luzino 2 KM
8 Mikulska Barbara Gdansk 2 KM
9 Magorzata Deszcz Gdansk 2 KM
10 Lis-Tarnówka Magdalena Gdansk 4 KM
11 Tarnówka Szymon Gdansk 4 KM
12 Konkol Joanna Kąpino 4 KM
13 Zasada Joanna Mosty 4 KM
14 Bojanowska Zuzanna Mosty 4 KM
15 Kostuch Adam Gdansk 4 KM
16 Górna Karolina Gdansk 4 KM
17 Wruk Wiktoria Pierwoszyno 4 KM
18 Kramp Beata Żukowo 2 KM
19 Gnyp Daniel Różyny 4 KM
20 Heland Jan Gdańsk 2 KM
21 Budzyńska Elżbieta Słupsk 4 KM
22 Skurtys Cezary REDA 4 KM
23 SKURTYS Dagmara Reda 4 KM
24 SKURTYS Amelia Reda 2 KM
25 SKURTYS Kornelia Reda 2 KM
26 Osipiak Magdalena Gdynia 4 KM
27 Sitarczuk Mariusz Gdańsk 4 KM
28 Osowski Maciej Gdynia 4 KM
29 Behnka Alicja Gdańsk 2 KM
30 Klasa Michał Mściszewice 4 KM
31 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 4 KM
32 Klasa Jakub Mściszewice 4 KM
33 Klasa Anna Mściszewice 4 KM
34 Szlas Radosław tuchom 4 KM
35 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna 4 KM
36 Gardecki Piotr Gdańsk 2 KM
37 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 4 KM
38 Kukulski Karol Gdynia 2 KM
39 Halmann Mirek Wejherowo 2 KM
40 Łusiak Maciej Żukowo 2 KM
41 Pasierbska Ewa Gdańsk 4 KM
42 Różycki Paweł Gdańsk 4 KM
43 Różycka Joanna Gdańsk 4 KM
44 Waldowski Roman Gdańsk 2 KM
45 KRAUZA BEATA KARTUZY 2 KM
46 Czaja Krzysztof STĘŻYCA 2 KM
47 Rumkowski Piotr Gdynia 4 KM
48 Chyła Mateusz Gdańsk 4 KM
49 Oliwniak Marcin Gdańsk 4 KM
50 Lewandowski Michał Mrągowo 2 KM
51 Bronk Grażyna Żukowo 4 KM
52 Student Jakub Bojano 2 KM
53 Gazarkiewicz Dorota Rumia 4 KM
54 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 KM
55 Gazarkiewicz Oliwia Rumia 2 KM
56 Gruchała Monika Kiełpino 2 KM
57 Gazarkiewicz Michał Rumia 4 KM
58 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 2 KM
59 Ciesielska Karolina Gdańsk 4 KM
60 Kurszewska Magdalena Gdańsk 4 KM
61 Piotrowska Aneta Gdańsk 2 KM
62 Angielczyk Adam Gdańsk 4 KM
63 Stenka Piotr Kartuzy 2 KM
64 Piotrowski Tomek Gdańsk 2 KM
65 Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk 2 KM
66 Brzuszkiewicz Zuzanna Gdańsk 4 KM
67 Stencel Żemełka Karolina Chwaszczyno 4 KM
68 Kalinowska Paulina Kiełpino 4 KM
69 Kożyczkowska Kornelia Kiełpino 2 KM
70 Kożyczkowska Maja kiełpino 2 KM
71 Bartłomiejczuk Mirosław Żukowo 4 KM
72 Bisko Karolina Gdynia 2 KM
73 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 4 KM
74 Malek Anna Bojano 4 KM
75 Pionk Rafał Miszewo 4 KM
76 Łukasiak Magdalena Łukasiak Gdańsk 4 KM
77 Mikulski Krzysztof Gdansk 2 KM
78 Owczarek Katarzyna Kosakowo 4 KM
79 Owczarek Jacek Kosakowo 4 KM
80 Owczarek Karolina Kosakowo 2 KM
81 wielgórski piotr gdańsk 4 KM
82 Mokłowicz Piotr Wejherowo 2 KM
83 Minko Bartosz Słupsk 2 KM
84 Pilecka Agnieszka Gdańsk 2 KM agapilecka.pl
85 Kurowska Halina Żukowo 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
86 Gruchała Julia Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
87 Gruchała Agnieszka Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
88 Gruchała Przemysław Goręczyno 2 KM Akademia Biegowa Amator Kiełpino
89 Krzaczkowska Izabela Stężyca 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy
90 Miłejko Arkadiusz Grzybno 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy
91 Miłejko Karolina Grzybno 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy
92 Krueger Kamila Somonino 2 KM Akademia Biegowa Kartuzy
93 Krueger Wiesław Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kartuzy/Rowerowe Kaszuby
94 Brzeski Dariusz Kiełpino 2 KM Akademia Biegowa Kiełpino
95 Klawikowska Paulina Goręczyno 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
96 Stencel Grzegorz Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
97 Stencel Katarzyna Somonino 4 KM Akademia Biegowa Kiełpino
98 Błoński Roman Gdynia 2 KM Akademia Marynarki Wojennej
99 Student Tomasz Bojano 4 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia
100 Student Beata Bojano 2 KM Bella-si! Kosmetyka Gdynia


Wyświetleń: 4688

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ