WILCZA LIGA 2018 - Amatorska Liga Piłki Siatkowej

WILCZA LIGA 2018

Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Koszalinie

 

Start drugiej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej WILCZA LIGA 2018 w Koszalinie.

Nadrzędnym celem ALPS WILCZA LIGA 2018 jest popularyzacja piłki siatkowej na terenie województwa zachodniopomorskiego, w tym w szczególności miasta Koszalina i powiatu koszalińskiego, przez umożliwienie uprawiania tej dyscypliny wszystkim chętnym bez względu na ich wiek i umiejętności.

Organizator WILCZEJ LIGI 2018 jako priorytetowe zadanie uznaje popularyzację piłki siatkowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz promowanie zdrowego stylu życia, a także aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej WILCZA LIGA Koszalin 2018 organizowane i prowadzone są przez STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY WILKI KOSZALIN.

Kontakt w sprawach ALPS WILCZA LIGA 2018:

- e-mail: kswilkikoszalin@gmail.com

- kom.: +48 721-722-217.

Przedstawicielami osobowymi Organizatora są: Karol Matuszewski, Paweł Garncarek, Magdalena Marszałek.

Zapraszamy do zapisów drużyny chętne wrażeń na siatkarskim parkiecie. W drugiej edycji nastapiło kilka ważnych, istotnych zmian względem regulaminu z roku 2017. Prosimy kapitanów oraz członków zespołów o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem edycji 2018 - dostępnym w załącznikach.

Podstawowe zmiany w roku 2018:

1. Utworzono dwie, niezależne dywizje rozgrywkowe: Dywizja I - Męska, Dywizja II - Mieszana.

2. Liga amatorska - Zakaz udziału zawodników, którzy w roku kalendarzowym 2017 i kolejnych brali udział w rozgrywkach szczebla wojewódzkiego i krajowego organizowanych przez WZPS i PZPS.

3. Przewiduje się udział max. 8 zespołów w każdej dywizji (łącznie 16 zespołów).

4. Pozostałe warunki uczestnictwa w załączonym regulaminie rozgrywek.

Terminy płatności oraz wysokość opłaty startowej według załączonego harmonogramu. O wysokości płatności decyduje data wpływu środków na konto klubu - dane poniżej. Całość opłaty zostanie przeznaczona na zadania związane z organizacją rozgrywek WILCZEJ LIGI 2018.

Stowarzyszenie Klub Sportowy WILKI Koszalin

mBank - nr konta: 14 1140 2004 0000 3502 7667 7622.

 

WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE ZAPISÓW!!!

Podczas zapisów można zgłosić minimalnie 6, a maksymalnie 14 zawodników. Jeśli drużyna zgłasza przykładowo 8 zawodników pozycje od 9 do 14 należy wypełnić poprzez wpisanie w pola "imię, nazwisko, miejscowość" znaku myślnik ("-") bądź też wpisanie "brak". Datę urodzenia dla tych pozycji proszę zostawić jako datę zgłoszenia!!!

W formularzu w polu DYSTANS proszę wybrać DYWIZJĘ, do której zgłaszana jest drużyna. W polach dotyczących ZAWODNIKA 1 proszę podać dane KAPITANA ZESPOŁU. W polu KOMENTARZ prosimy zaznaczyć zawodników NIEPEŁNOLETNICH do dnia startu rozgrywek (25 lutego 2018) oraz ewentualne dodatkowe informacje niezbędne z punktu organizacyjnego. Z góry dziękujemy.

 

Wyświetleń: 2260

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ