Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hinc Michał Starogard Gdański Start biegu na 5 km
2 Żywicka Kasia Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
3 Homa Henryk Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
4 Wesołowska Martyna Owidz Start biegu na 5 km
5 Pawella Anna Starogard Gdański Start biegu na 5 km
6 Rogalski Tomasz Kolincz Start biegu na 5 km GK STG
7 Gaszkowski Łukasz Ocypel Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
8 Paradowski Krystian Kulice Start biegu na 5 km
9 Paradowska Iza Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
10 Gort Kamil Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
11 Waśniewski Edward Pelplin Start biegu na 5 km
12 Wirwicki Łukasz Starogard Gdański Start biegu na 5 km TRI STG / Boks Polmet Starogard
13 Rogalska Małgorzata Kolincz Start biegu na 5 km BBL Starogard Gdański
14 skibiński dawid starogard gdański Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
15 Fierka Anna Zblewo Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
16 Fierka Paweł Zblewo Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
17 Czapiewski Łukasz Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
18 Zdanowicz Wioleta Tczew Start biegu na 5 km
19 Laskowska Daria Starogard Gdański Start biegu na 5 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
20 Babiński Maciej Babiński Starogard Gdański Start biegu na 5 km
21 Kurkowski Marek Starogard Gdański Start biegu na 5 km KKB Starogard Gdański
22 Majkowski Tomasz Skórcz Start biegu na 5 km Aktywni Kociewiacy
23 Klin Anna Skórcz Start biegu na 5 km Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
24 Mateja Józef Janowo Start biegu na 5 km SKL FILIPPIDES
25 Siekierzyński Rafał Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/BBL Starogard Gd.
26 Lerke Kuba SKARSZEWY Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
27 Lerke Arek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
28 Gawron Piotr Bytów Start biegu na 5 km KB GOCH Bytów
29 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Start biegu na 5 km SKL Filippides Starogard / Morsy Skarszewy
30 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu na 5 km
31 Rysiewski Robert Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
32 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
33 Mazur Michał Demlin Start biegu na 5 km SKL Filippides
34 Prabucki Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
35 Szweda Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km
36 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
37 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
38 Gacek Katarzyna Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/ SKL Filippides
39 Petka Lucyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
40 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Start biegu na 5 km BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG


Wyświetleń: 1318

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ