Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Start biegu na 5 km
2 Fierek Bożena Czersk Start biegu na 5 km
3 Hinc Michał Starogard Gdański Start biegu na 5 km
4 Lenz Krzysztof Starogard Gdański Start biegu na 5 km
5 Zdanowicz Wioleta Tczew Start biegu na 5 km
6 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu na 5 km
7 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km
8 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Start biegu na 5 km
9 Mita Krzysztof Pelplin Start biegu na 5 km
10 Szweda Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km
11 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Start biegu na 5 km
12 Piotrowska Agata Wielgłowy Start biegu na 5 km
13 Waśniewski Edward Pelplin Start biegu na 5 km
14 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański Start biegu na 5 km
15 Paradowski Krystian Kulice Start biegu na 5 km
16 Pawella Anna Starogard Gdański Start biegu na 5 km
17 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Start biegu na 5 km
18 Babiński Maciej Babiński Starogard Gdański Start biegu na 5 km
19 Wesołowska Martyna Owidz Start biegu na 5 km
20 Szwichtenberg Wioleta Ostrzyce Start biegu na 5 km
21 Formella Sławomir Kościerzyna Start biegu na 5 km
22 Majkowski Tomasz Skórcz Start biegu na 5 km Aktywni Kociewiacy
23 Tobis Marcin Słupsk Start biegu na 5 km Baltic Seals
24 Fierka Anna Zblewo Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
25 Gort Kamil Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard GD
26 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Start biegu na 5 km BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG
27 Rogalska Małgorzata Kolincz Start biegu na 5 km BBL Starogard Gdański
28 Rysiewski Robert Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
29 Prabucki Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
30 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Start biegu na 5 km BBL Starogard, SKL Filipides
31 Mechliński Mateusz Starogard Gdański Start biegu na 5 km BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ
32 Mechlińska Grażyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ
33 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start biegu na 5 km CrossElite EbroGym
34 skibiński dawid starogard gdański Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
35 Fierka Paweł Zblewo Start biegu na 5 km Filippides Starogard GD, BBL Starogard
36 Rogalski Tomasz Kolincz Start biegu na 5 km GK STG
37 Gawron Piotr Bytów Start biegu na 5 km KB GOCH Bytów
38 Kurkowski Marek Starogard Gdański Start biegu na 5 km KKB Starogard Gdański
39 Homa Henryk Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
40 Paradowska Iza Pelplin Start biegu na 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka
41 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start biegu na 5 km Maratończyk Wielki Klincz
42 Wołowczyk Leszek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
43 Lerke Arek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
44 Lerke Kuba SKARSZEWY Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
45 Lerke Przemek Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
46 Czapiewski Łukasz Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy
47 Gacek Katarzyna Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/ SKL Filippides
48 Siekierzyński Rafał Skarszewy Start biegu na 5 km Morsy Skarszewy/BBL Starogard Gd.
49 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Start biegu na 5 km MORSY Skarszewy/OSP Pogódki
50 Petka Lucyna Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
51 sprega aurelia starogard gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
52 Mazur Michał Demlin Start biegu na 5 km SKL Filippides
53 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
54 Mateja Józef Janowo Start biegu na 5 km SKL FILIPPIDES
55 Kasperek Patryk Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
56 Żywicka Kasia Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Filippides
57 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Start biegu na 5 km SKL Filippides Starogard / Morsy Skarszewy
58 Jackowski Piotr Starogard Gdański Start biegu na 5 km SKL Fillipides / BBL Starogard Gd.
59 Laskowska Daria Starogard Gdański Start biegu na 5 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
60 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
61 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
62 Gaszkowski Łukasz Ocypel Start biegu na 5 km TRI Starogard Gdański
63 Wirwicki Łukasz Starogard Gdański Start biegu na 5 km TRI STG / Boks Polmet Starogard
64 Klin Anna Skórcz Start biegu na 5 km Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu


Wyświetleń: 1860

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ