Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markiewicz Zbigniew | Wąbrzeźno | Polska | 5km Bieg Główny | MIASTOAKTYWNI.PL | opłacono |
2 | Molasy Tymoteusz | Nowa Wieś Malborska | Polska | Biegi dzieci | Aktywnie z Molkami | |
3 | Łochińska Joanna | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | |
4 | Łochiński Antoni | Gdynia | Polska | Biegi dzieci | Active Family Pasłęk | |
5 | Krotowska Weronika | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców | |
6 | Wojnicz Grzegorz | Pasłęk | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
7 | Wiepszkowski Szymon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp nr 5 Malbork | |
8 | Sajkowski Patryk | Malbork | Polska | Biegi dzieci | sp2 malbork | |
9 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
10 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
11 | ŁUKASZEWSKI MICHAŁ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
12 | Jabłońska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Zaworski Arkusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
14 | Donajski Bartosz | Ryjewo | Polska | Biegi dzieci | ||
15 | Donajska Weronika | Ryjewo | Polska | Biegi dzieci | ||
16 | Donajska Natasza | Ryjewo | Polska | Biegi dzieci | ||
17 | Donajski Piotr | Ryjewo | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
18 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | 5km Bieg Główny | Saturn Gdynia | opłacono |
19 | Thiede Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Salamandry Plamiste Team | opłacono |
20 | Thiede Joanna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Salamandry Plamiste Team | opłacono |
21 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
22 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
23 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
24 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
25 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
26 | Długi Beata Długi | Smolno | Polska | 5km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
27 | Długi Patrycja | Smolno | Polska | 5km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
28 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Biegi dzieci | ||
29 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
30 | Dawid Zdończyk | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 Malbork | |
31 | WYRWASZEWSKI Jerzy | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
32 | WYRWASZEWSKA Kaja | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
33 | Remlajn Tomasz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | brak | |
34 | Remlajn Rafał | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Godlewski Runners | |
35 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
36 | Thiede Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Salamandry Plamiste Team | opłacono |
37 | Skwarzec Nataniel | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
38 | Jeromin Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono |
39 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
40 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
41 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
42 | Hajducki Jarosław | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
43 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
44 | Cierpisz Pawel | Reda | Polska | Biegi dzieci | ||
45 | Uniatowska Estera | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
46 | Uniatowska Ewelina | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
47 | Ciachorowska Monika | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 Malbork | |
48 | Hermanowicz Aneta | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
49 | Burdyńska Matylda | Dzierzgoń | Polska | Biegi dzieci | ||
50 | Bartczak Magda | Toruń | Polska | 5km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
51 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
52 | Przypisny Mateusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
53 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
54 | Różalski Kamil | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole nr 4 Elbląg | |
55 | Różalski Szymon | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg | |
56 | Krajewski Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
57 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
58 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
59 | Czerwiec Magdalena | Kwidzyn | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
60 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
61 | Wychowaniak Łukasz | Braniewo | Polska | Biegi dzieci | opłacono | |
62 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Polska | 5km Bieg Główny | LA BRANIEWIANKI | opłacono |
63 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | Morsy Elbląg | opłacono |
64 | Kosińska Anna | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny | Absofuckinlutely Team | opłacono |
65 | Kopczyk Bożena | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
66 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
67 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Absofuckinlutely Team | opłacono |
68 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Absofuckinlutely Team | opłacono |
69 | CHORĄŻAK Nicola | Unisław | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Unisławiu | |
70 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
71 | Żukowska Nina | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
72 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
73 | Sadowska-Chorążak Aneta | Unisław | Polska | 5km Bieg Główny | Szkoła Podstawowa w Grzywnie | opłacono |
74 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
75 | Molasy Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Aktywnie z Molkami | opłacono |
76 | Molasy Urszula | Nowa Wieś Malborska | Polska | Biegi dzieci | Aktywnie z Molkami | |
77 | Molasy Dorota | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg Główny | Aktywnie z Molkami | opłacono |
78 | Wojewódka Zuzia | Nowa Wieś Malborska | Polska | Biegi dzieci | ||
79 | Wojewódka Sebastian | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
80 | NOWAK NINA | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
81 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
82 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
83 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | SP 18 Elbląg | |
84 | RADZIKOWSKA PATRYCJA | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | MKS TRUSO ELBLĄG | |
85 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
86 | Wiktorski Łukasz | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
87 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
88 | Kopyciński Kacper | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
89 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg Główny | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
90 | SOJKA ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny | opłacono | |
91 | Kulik Mateusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole nr 8 | |
92 | Mogiłka Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Oceloty Kruszyn Krajeński | |
93 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Areszt śledzczy w Elblągu | opłacono |
94 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny | Oceloty Kruszyn Krajeński | opłacono |
95 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
96 | KOMOROWSKA-FISZER IWONA KOMOROWSKA-FISZER | Mikoszewo | Polska | 5km Nordic Walking | opłacono | |
97 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | 5km Bieg Główny | DzierzgońTeam | opłacono |
98 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | Biegi dzieci | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
99 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
100 | Rogulska Matylda | Paslek | Polska | Biegi dzieci | Nordic walking Pasłęk | opłacono |
Wyświetleń: 16207