Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymański Arkadiusz | Warszawa | Polska | Bieg główny 15 km | ||
2 | Mrozek Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
3 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
4 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
5 | Chruściel Jacek | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg główny 15 km | ||
6 | Antosiewicz Stanisława | Otwock | Polska | Nordic Walking 7,5 km | ||
7 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
8 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg główny 15 km | ||
9 | Kossakowska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny 15 km | ||
10 | Pawlak Zbigniew | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
11 | Cuszlag Jakub | Warszawa | Polska | Bieg główny 15 km | ||
12 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg główny 15 km | ||
13 | Wetoszka Piotr Wetoszka | Biala Podlaska | Polska | Nordic Walking 7,5 km | ||
14 | Orzyłowski Rajmund | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
15 | Stańczuk Dorota | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | ||
16 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | Nordic Walking 7,5 km | ||
17 | Suwald Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg główny 15 km | 1961 | |
18 | Marciniewicz Marcin | Zamość | Polska | Bieg główny 15 km | 23. BLT Mińsk Mazowiecki | |
19 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Polska | Bieg główny 15 km | Aktywni Węgów | |
20 | Pietruczanis Paweł | Węgrów | Polska | Nordic Walking 7,5 km | Aktywni Węgrów | |
21 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Bieg główny 15 km | Aktywni Węgrów | |
22 | Lendzioszek Paweł | Zalesie | Polska | Bieg główny 15 km | Aktywni Węgrów | |
23 | Woźnicki Paweł | Węgrów | Polska | Bieg główny 15 km | Aktywni Węgrów | |
24 | SAWICKI RADEK | WARSZAWA | Polska | Bieg główny 15 km | DZIKIE GRUBASY SZATANA | |
25 | Olszewski Kamil | Skórzec | Polska | Dzieci i młodzież 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
26 | Kubaś Arkadiusz | Skorzec | Polska | Bieg główny 15 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
27 | Horszczaruk Jacek | Warszawa | Polska | Bieg główny 15 km | Jożin z Bażin | |
28 | Antosiewicz Robert | Otwock | Polska | Nordic Walking 7,5 km | LuLaTeam | |
29 | Skorupka Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | M3 Siedlce | |
30 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Nordic Walking 7,5 km | NoWi Siedlce | |
31 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Polska | Bieg główny 15 km | OLAF 8-) | |
32 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | Slow Jogging Siedlce | |
33 | Marciniak Szymon | Gręzów | Polska | Dzieci i młodzież 5 km | Szkoła Podst. Nr 3 Siedlce | |
34 | Mrozek Agata | Siedlce | Polska | Dzieci i młodzież 5 km | Szkoła Podst. Nr 4 Siedlce | |
35 | Czyżewski Szymon | siedlce | Polska | Dzieci i młodzież 5 km | Szkoła Podst. Nr 7 Siedlce | |
36 | Świtalska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | Triathlon Siedlce Club | |
37 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | Yulo Run Team Siedlce | |
38 | Skolimowska Katarzyna | Żabokliki | Polska | Bieg główny 15 km | Yulo Run Team Siedlce | |
39 | Nowosielska Wioleta Nowosielska | Siedlce | Polska | Bieg główny 15 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE |
Wyświetleń: 5360