MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ

Ćwierćmaraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KLINISKA LEŚNIK DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 134 CIEŚLUKOWSKI WOJCIECH M 1 M OPEN 1 SZCZECIN TT SZCZECIN 10km 0:42:28 14.84 [km/h]
2 108 ROTKIEWICZ MAREK M 2 M OPEN 2 SZCZECIN 10km 0:44:36 14.13 [km/h]
3 125 GARBACZ KRZYSZTOF M 3 M OPEN 3 GOLENIOW 10km 0:44:46 14.07 [km/h]
4 124 MOMOT GRZEGORZ M 4 M OPEN 4 ŚWINOUJSCIE 10km 0:44:57 14.02 [km/h]
5 111 GAŁAMAGA RADOSŁAW M 5 M OPEN 5 NIEKŁOŃCZYCA LOVELASY 10km 0:45:42 13.79 [km/h]
6 133 GUZIKIEWICZ MARCIN M 6 M OPEN 6 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:45:58 13.71 [km/h]
7 107 KUCHTA PIOTR M 7 M OPEN 7 SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN 10km 0:46:43 13.49 [km/h]
8 149 PAWELEC PRZEMYSŁAW M 8 M OPEN 8 SZCZECIN 10km 0:46:51 13.45 [km/h]
9 132 MŚCICHOWSKA AGNIESZKA K 1 K OPEN 1 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:47:23 13.30 [km/h]
10 136 PRZYBYSZ MICHAŁ M 9 M OPEN 9 MASZEWO 10km 0:47:55 13.15 [km/h]
11 122 ROGOWSKI KRYSTIAN M 10 M OPEN 10 SZCZECIN 10km 0:48:49 12.91 [km/h]
12 117 BANASIAK ANDRZEJ M 11 M OPEN 11 SZCZECIN MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 10km 0:49:07 12.83 [km/h]
13 158 ADAMOWICZ DANIEL M 12 M OPEN 12 SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN 10km 0:50:39 12.44 [km/h]
14 140 PĘKAŁA PIOTR M 13 M OPEN 13 KOSZALIN 10km 0:50:39 12.44 [km/h]
15 127 GUZIKIEWICZ MIROSŁAW M 14 M OPEN 14 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:51:04 12.34 [km/h]
16 143 BALEWSKI WOJCIECH M 15 M OPEN 15 ŚWIĘTOUŚĆ NADLEŚNICTWO KLINISKA LEŚNIK 10km 0:51:14 12.30 [km/h]
17 160 KRÓLIKOWSKI ROBERT M 16 M OPEN 16 SZCZECIN 10km 0:51:16 12.29 [km/h]
18 155 CHADAŚ JAROSŁAW M 17 M OPEN 17 GOLENIÓW 10km 0:51:51 12.15 [km/h]
19 142 LEMIŃSKI ARTUR M 18 M OPEN 18 SZCZECIN 10km 0:52:07 12.09 [km/h]
20 162 GULBINOWICZ PAWEŁ M 19 M OPEN 19 GOLENIÓW 10km 0:52:07 12.09 [km/h]
21 121 ADAMCZAK KRZYSZTOF M 20 M OPEN 20 STARGARD SZWLA STARGARD 10km 0:52:21 12.03 [km/h]
22 161 ŁEBIŃSKI WOJCIECH M 21 M OPEN 21 GOLENIÓW HBS'77 10km 0:52:25 12.02 [km/h]
23 153 PAWELEC ARTUR M 22 M OPEN 22 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:53:33 11.76 [km/h]
24 141 ŁABĘDZKI MARIUSZ M 23 M OPEN 23 STARGARD STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10km 0:53:40 11.74 [km/h]
25 130 OLESIŃSKA JULITA K 2 K OPEN 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:53:50 11.70 [km/h]
26 146 WYDRZYNSKI KRYSTIAN M 24 M OPEN 24 BARCELONA CORRENT FEM BARÇA 10km 0:55:04 11.44 [km/h]
27 103 MAĆKIEWICZ PIOTR M 25 M OPEN 25 ŚWINOUJSCIE 10km 0:56:33 11.14 [km/h]
28 471 PACHOLSKI ROBERT M 26 M OPEN 26 KRĘPSKO 10km 0:56:56 11.07 [km/h]
29 131 IWANICKA BOŻENA K 3 K OPEN 3 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 10km 0:57:13 11.01 [km/h]
30 120 PLĄSEK SYLWESTER M 27 M OPEN 27 POLICE LOVELASY 10km 0:57:33 10.95 [km/h]
31 167 KOCIUBA ALINA K 4 K OPEN 4 KLINISKA WIELKIE BIEGANIE RODZINNE KLINISKA 10km 0:59:13 10.64 [km/h]
32 128 NOWAK WIESŁAW M 28 M OPEN 28 SZCZECIN 10km 0:59:32 10.58 [km/h]
33 148 OZIMEK ROBERT M 29 M OPEN 29 CHOSZCZNO ZPM OZIMEK 10km 0:59:32 10.58 [km/h]
34 101 WILK AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 CZARNA ŁĄKA 10km 0:59:46 10.54 [km/h]
35 152 SIEG WERONIKA K 6 K OPEN 6 SZCZECIN 10km 1:01:08 10.31 [km/h]
36 104 BERNACKI MARIUSZ M 30 M OPEN 30 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 10km 1:01:30 10.24 [km/h]
37 166 KOCIUBA MICHAŁ M 31 M OPEN 31 KLINISKA WIELKIE BIEGANIE RODZINNE KLINISKA 10km 1:02:34 10.07 [km/h]
38 118 HALEJCIO STEFAN M 32 M OPEN 32 SZCZECIN MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 10km 1:02:44 10.04 [km/h]
39 119 HETMAŃSKA DIANA K 7 K OPEN 7 POLICE LOVELASY 10km 1:02:46 10.04 [km/h]
40 114 ZAREBSKA AGNIESZKA K 8 K OPEN 8 MIELENKO AGAPOWER MIELENKO 10km 1:03:41 9.89 [km/h]
41 139 SYNAK EWA K 9 K OPEN 9 SZCZECIN EM TEAM 10km 1:04:13 9.81 [km/h]
42 159 KRÓLIKOWSKA MARTA K 10 K OPEN 10 SZCZECIN 10km 1:04:13 9.81 [km/h]
43 109 OLSZEWSKA JOANNA K 11 K OPEN 11 MASZEWO 10km 1:04:45 9.73 [km/h]
44 147 WYPYCH KATARZYNA K 12 K OPEN 12 WOŁCZKOWO 10km 1:05:05 9.68 [km/h]
45 115 OSAK ADAM M 33 M OPEN 33 SZCZECIN 10km 1:06:09 9.52 [km/h]
46 156 ROJEK KATARZYNA K 13 K OPEN 13 SZCZECIN 10km 1:06:35 9.46 [km/h]
47 137 SOMSKA MAŁGORZATA K 14 K OPEN 14 ŚWINOUJŚCIE 10km 1:07:31 9.33 [km/h]
48 102 SZYMAŃSKA ANNA K 15 K OPEN 15 GOLENIÓW 10km 1:07:51 9.29 [km/h]
49 163 GROMOWSKI DAWID M 34 M OPEN 34 DRUZYNA BIEGOWA TTS 10km 1:07:53 9.28 [km/h]
50 157 ŚWIGOŃ IZABELA K 16 K OPEN 16 SUCHAŃ SZWLA STARGARD 10km 1:08:23 9.21 [km/h]
51 110 ROLLA MAGDALENA K 17 K OPEN 17 WARZYMICE 10km 1:08:32 9.19 [km/h]
52 129 KRAJCER JOLANTA K 18 K OPEN 18 GOLENIÓW 10km 1:08:53 9.15 [km/h]
53 112 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA K 19 K OPEN 19 GOLENIÓW 10km 1:09:26 9.07 [km/h]
54 138 WASIAK SYLWEK M 35 M OPEN 35 MASZEWO 10km 1:10:00 9.00 [km/h]
55 123 PANASZEK ELŻBIETA K 20 K OPEN 20 SZCZECIN AKTYWNE PROWOBRZEŻE SZCZECIN 10km 1:11:03 8.87 [km/h]
56 116 KMIECIAK ADRIAN M 36 M OPEN 36 SZCZECIN 10km 1:11:25 8.82 [km/h]
57 144 SIKORSKA-DZIADECKA JOANNA K 21 K OPEN 21 ŁĘGI WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km 1:12:11 8.73 [km/h]
58 145 DZIADECKI GRZEGORZ M 37 M OPEN 37 ŁĘGI WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km 1:12:12 8.73 [km/h]
59 165 PATROSZEWSKA-WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA K 22 K OPEN 22 10km 1:13:49 8.53 [km/h]
60 150 KRYGIER-ROSIAK MONIKA K 23 K OPEN 23 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km 1:15:31 8.34 [km/h]
61 154 KOPCEWICZ HENRYK M 38 M OPEN 38 GOLENIÓW CROWN GOLENIÓW 10km 1:15:31 8.34 [km/h]
62 126 KOTFICA-TELEJ AGNIESZKA K 24 K OPEN 24 KOŚCINO RAZ SZCZECIN 10km 1:20:28 7.83 [km/h]
63 135 DZIEGIŃSKA BARBARA K 25 K OPEN 25 SZCZECIN IRON INSANE 10km 1:24:59 7.41 [km/h]
64 113 GAPIŃSKI HUBERT M 39 M OPEN 39 KLINISKA WIELKIE PROGDAR MARATHON TEAM KLINISKA 10km 1:56:19 5.42 [km/h]
- 151 LIWUŚ-ŁAPIŃSKA ASIA K - K OPEN - SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 10km DNF - [km/h]

Półmaraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KLINISKA LEŚNIK DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR
1 259 BRAUN GRZEGORZ M 1 M OPEN 1 GRYFICE 21km 1:23:27 15.17 [km/h] 0:41:20
2 231 NOWAK DANIEL M 2 M OPEN 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:28:16 14.34 [km/h] 0:43:37
3 267 ULDYNOWICZ ŁUKASZ M 3 M OPEN 3 GRYFICE MLUKS MOKASYN PŁOTY 21km 1:28:16 14.34 [km/h] 0:43:38
4 217 PLUTA GRZEGORZ M 4 M OPEN 4 NOWE CZARNOWO 21km 1:30:59 13.91 [km/h] 0:45:13
5 206 PIETROWICZ DARIUSZ M 5 M OPEN 5 STARGARD 21km 1:31:51 13.78 [km/h] 0:44:59
6 250 DROBCZYŃSKI BARTOSZ M 6 M OPEN 6 SZCZECIN 21km 1:32:44 13.65 [km/h] 0:45:41
7 268 PRODNIEWSKI MIROSŁAW M 7 M OPEN 7 GRYFICE RUNGRYF 21km 1:33:15 13.58 [km/h] 0:46:06
8 265 MURAWSKA WIOLETTA K 1 K OPEN 1 SZCZECIN 21km 1:37:26 12.99 [km/h] 0:47:40
9 235 PRYK RAFAŁ M 8 M OPEN 8 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:37:31 12.98 [km/h] 0:47:01
10 224 DURKOWSKI DAWID M 9 M OPEN 9 SZCZECIN TATO BIEGA 21km 1:42:21 12.37 [km/h] 0:50:59
11 210 PIĄTEK KRYSTIAN M 10 M OPEN 10 GRYFINO GRYFINO 21km 1:44:12 12.15 [km/h] 0:51:11
12 241 NOWAK KLAUDIA K 2 K OPEN 2 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:44:15 12.14 [km/h] 0:51:22
13 201 ZAJĄC TOMASZ M 11 M OPEN 11 KAMIEŃ POMORSKI 21km 1:44:57 12.06 [km/h] 0:49:00
14 255 KUBIACZYK IRENEUSZ M 12 M OPEN 12 MOSTY 21km 1:45:12 12.03 [km/h] 0:52:48
15 213 ZELEK MARIUSZ M 13 M OPEN 13 SZCZECIN MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:45:33 11.99 [km/h] 0:53:22
16 218 RUDZIEWICZ URSZULA K 3 K OPEN 3 SZCZECIN 21km 1:46:02 11.94 [km/h] 0:51:45
17 234 GRZELAK SEBASTIAN M 14 M OPEN 14 GOLENÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:46:18 11.91 [km/h] 0:52:48
18 214 SURDACKI PIOTR M 15 M OPEN 15 GRYFINO 21km 1:46:39 11.87 [km/h] 0:52:21
19 219 KWIATKOWSKI DARIUSZ M 16 M OPEN 16 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 1:48:30 11.67 [km/h] 0:00:00
20 260 DUSZKIEWICZ DOMINIKA K 4 K OPEN 4 ŚWINOUJŚCIE BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 21km 1:50:41 11.44 [km/h] 0:56:14
21 212 SZARMACH DARIUSZ M 17 M OPEN 17 SZCZECIN 21km 1:51:58 11.31 [km/h] 0:53:57
22 256 SACHARSKI BARTŁOMIEJ M 18 M OPEN 18 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 1:53:22 11.17 [km/h] 1:00:23
23 242 KULIWICZ AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:53:32 11.15 [km/h] 0:57:11
24 209 KOWALCZYK PAWEŁ M 19 M OPEN 19 RADZISZEWO ELITARNY KLUB BIEGACZA POWOLNI Z NADWAGĄ 21km 1:53:39 11.14 [km/h] 0:56:31
25 249 ŻYGIEŁO MONIKA K 6 K OPEN 6 CHOSZCZNO CHOSZCZEŃSKA 10 21km 1:55:33 10.96 [km/h] 0:57:22
26 264 CHMIELNIAK SZYMON M 20 M OPEN 20 GOLENIÓW 21km 1:57:03 10.82 [km/h] 1:00:28
27 221 ROGOWSKI ROBERT M 21 M OPEN 21 SZCZECIN 21km 1:57:56 10.73 [km/h] 0:58:00
28 266 KOTOWICZ TOMASZ M 22 M OPEN 22 SZCZECIN 21km 1:57:57 10.73 [km/h] 0:59:56
29 263 BĄK TOMASZ M 23 M OPEN 23 GOLENIÓW 21km 1:58:00 10.73 [km/h] 1:00:10
30 232 CHORĄŻEWSKI SEBASTIAN M 24 M OPEN 24 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:58:22 10.70 [km/h] 0:55:37
31 230 SAPIKOWSKA MAGDALENA K 7 K OPEN 7 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:59:06 10.63 [km/h] 0:58:47
32 233 CHORĄŻEWSKA ANDŻELIKA K 8 K OPEN 8 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 21km 1:59:07 10.63 [km/h] 0:58:47
33 243 JAKUBOWSKI JAN M 25 M OPEN 25 SZCZECIN 21km 1:59:58 10.55 [km/h] 0:59:44
34 205 KASPROWICZ KATARZYNA K 9 K OPEN 9 KOSZALIN 21km 2:01:37 10.41 [km/h] 0:57:34
35 254 ŻYLUK BOŻENA K 10 K OPEN 10 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 2:01:52 10.39 [km/h] 1:00:12
36 226 ZAROBIAK PIOTR M 26 M OPEN 26 SZCZECIN 21km 2:02:05 10.37 [km/h] 1:00:13
37 225 ZAROBIAK KASIA K 11 K OPEN 11 SZCZECIN 21km 2:02:05 10.37 [km/h] 1:00:12
38 227 PANASZEK RAFAŁ M 27 M OPEN 27 SZCZECIN AKTYWNE PROWOBRZEŻE SZCZECIN 21km 2:02:23 10.34 [km/h] 0:56:21
39 220 BERING PRZEMYSŁAW M 28 M OPEN 28 SZCZECIN 21km 2:02:48 10.31 [km/h] 1:01:57
40 240 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K 12 K OPEN 12 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 21km 2:04:00 10.21 [km/h] 1:00:59
41 228 CIEŚLA BEATA K 13 K OPEN 13 GOLENIÓW ZABIEGANI GOLENIÓW 21km 2:06:05 10.04 [km/h] 1:00:49
42 246 ROZWAŁKA-PAIZERT RENATA K 14 K OPEN 14 SZCZECIN IRON INSANE 21km 2:06:06 10.04 [km/h] 1:02:58
43 211 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M 29 M OPEN 29 SZCZECIN MARATOŃCZYK SZCZECIN 21km 2:06:57 9.97 [km/h] 1:00:20
44 258 PAWŁOWSKA AGNIESZKA K 15 K OPEN 15 RURZYCA 21km 2:08:01 9.89 [km/h] 1:03:55
45 229 MOMOT PRZEMYSŁAW M 30 M OPEN 30 GOLENIÓW 21km 2:11:18 9.64 [km/h] 1:04:40
46 244 SZOSTAK MAŁGORZATA K 16 K OPEN 16 SZCZECIN 21km 2:11:23 9.64 [km/h] 1:03:23
47 223 HARASZCZUK KRYSTIAN M 31 M OPEN 31 SZCZECIN 21km 2:12:01 9.59 [km/h] 1:03:58
48 237 HARASZCZUK JERZY M 32 M OPEN 32 SZCZECIN 21km 2:12:01 9.59 [km/h] 1:03:58
49 253 TWAROGAL KAMIL M 33 M OPEN 33 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 21km 2:12:20 9.57 [km/h] 1:05:03
50 252 KOSTRZEWSKA KONSTANCJA K 17 K OPEN 17 SZCZECIN 21km 2:12:20 9.57 [km/h] 1:05:03
51 247 SOROKA JAREK M 34 M OPEN 34 SZCZECIN IRON INSANE 21km 2:13:30 9.48 [km/h] 1:02:59
52 251 ADAMCZYK PIOTR M 35 M OPEN 35 ŚWINOUJŚCIE 21km 2:13:37 9.47 [km/h] 1:07:29
53 245 SZOSTAK GRZEGORZ M 36 M OPEN 36 SZCZECIN 21km 2:18:12 9.16 [km/h] 1:07:27
54 216 KUPINSKI MIECZYSŁAW M 37 M OPEN 37 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:20:24 9.02 [km/h] 1:08:38
55 207 KACZOR PIOTR M 38 M OPEN 38 MASZEWO GWIEZDNA FLOTA MASZEWO 21km 2:23:55 8.80 [km/h] 1:09:59
56 215 WASILEWSKI KRZYSZTOF M 39 M OPEN 39 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:25:52 8.68 [km/h] 1:10:08
57 262 ORLOF MICHAŁ M 40 M OPEN 40 SZCZECIN 21km 2:28:32 8.52 [km/h] 1:16:32
58 261 GAPINSKI RAFAL M 41 M OPEN 41 SZCZECIN PROGDAR MARATHON TEAM 21km 2:30:51 8.39 [km/h] 1:11:28
59 239 NIEŁACNA EWELINA K 18 K OPEN 18 KRAJNIK 21km 2:33:56 8.22 [km/h] 1:13:16
60 238 MILER MAŁGORZATA K 19 K OPEN 19 GRYFINO 21km 2:33:57 8.22 [km/h] 1:13:16
61 236 PALCZAK STANISŁAW M 42 M OPEN 42 GOLENIÓW 21km 2:35:09 8.16 [km/h] 1:13:50
62 208 SŁOTWINSKI ZDZISŁAW M 43 M OPEN 43 SZCZECIN 21km 2:35:37 8.14 [km/h] 1:12:36
63 248 SOROKA EWA K 20 K OPEN 20 SZCZECIN IRON INSANE 21km 2:42:43 7.78 [km/h] 1:25:16
64 203 CIEŚLAK HELENA K 21 K OPEN 21 GRYFINO POWERSZEWC GRYFINO 21km 2:47:47 7.55 [km/h] 1:20:33
65 204 CIEŚLAK ADAM M 44 M OPEN 44 GRYFINO POWERSZEWC GRYFINO 21km 2:47:48 7.54 [km/h] 1:20:32
66 202 ZAJĄC BOŻENA K 22 K OPEN 22 DALESZEWO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 21km 2:47:48 7.54 [km/h] 1:20:32
67 222 REINHOLZ ELŻBIETA K 23 K OPEN 23 SZCZECIN 21km 2:48:22 7.52 [km/h] 1:19:25

Maraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KLINISKA LEŚNIK DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR 2 OKR 3 OKR 4 OKR
1 441 ŁUŻYŃSKI TOMASZ M 1 M 40-49 SZCZECIN TT SZCZECIN 42km 2:56:28 14.35 [km/h] 0:42:11 0:43:18 0:44:50 0:46:09
2 423 KOCIUBA PRZEMYSŁAW M 2 M 0-29 SZCZECIN TT SZCZECIN 42km 3:12:01 13.19 [km/h] 0:43:15 0:44:10 0:50:13 0:54:23
3 466 KWAŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M 30-39 SZCZECIN 42km 3:12:19 13.17 [km/h] 0:46:01 0:47:12 0:49:17 0:49:49
4 476 DERDA ROBERT M 4 M 40-49 1 ŚWINOUJŚCIE TT SZCZECIN 42km 3:15:11 12.97 [km/h] 0:47:04 0:48:01 0:49:30 0:50:36
5 459 SZABUŃKO JAROSŁAW M 5 M 40-49 2 TRZECHEL 42km 3:18:53 12.73 [km/h] 0:47:58 0:48:51 0:49:31 0:52:33
6 435 DOMAŃSKI MACIEJ M 6 M 40-49 3 GOLENIÓW MORDA ZDRADZIECKA 42km 3:21:38 12.56 [km/h] 0:48:36 0:48:39 0:50:46 0:53:37
7 454 LIPERTOWICZ SEBASTIAN M 7 M 30-39 1 POLICE LOVELASY 42km 3:24:30 12.38 [km/h] 0:49:50 0:50:18 0:50:35 0:53:47
8 401 RUTA PRZEMYSŁAW M 8 M 30-39 2 SZCZECIN MTR SZCZECIN TEAM 42km 3:25:57 12.29 [km/h] 0:51:47 0:51:19 0:51:32 0:51:19
9 402 DYCZYŃSKI LESZEK M 9 M 30-39 3 SZCZECIN MTR TEAM SZCZECIN 42km 3:25:58 12.29 [km/h] 0:51:47 0:51:20 0:51:30 0:51:21
10 431 MAJEWSKI ARTUR M 10 M 40-49 4 KALISZ POMORSKI NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC LEŚNIK 42km 3:26:51 12.24 [km/h] 0:49:11 0:50:56 0:52:03 0:54:41
11 433 KOPCEWICZ ROBERT M 11 M 50-59 1 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 42km 3:27:28 12.20 [km/h] 0:49:09 0:50:58 0:52:26 0:54:55
12 437 DUCHOWSKI ROBERT M 12 M 40-49 5 GRYFINO 42km 3:27:50 12.18 [km/h] 0:53:03 0:51:23 0:51:14 0:52:10
13 409 GRZESIK EUGENIUSZ M 13 M 50-59 2 KOSZALIN STRAŻAK SAM 42km 3:28:51 12.12 [km/h] 0:49:12 0:50:55 0:50:57 0:57:47
14 472 CZERWIŃSKI ARTUR M 14 M 40-49 6 SZCZECIN GOGGLE PAE TEAM 42km 3:30:15 12.04 [km/h] 0:51:18 0:51:27 0:52:11 0:55:19
15 465 CHWIEJ MARCIN M 15 M 30-39 4 ŚWINOUJŚCIE MISIEK BIEGA 42km 3:31:01 12.00 [km/h] 0:49:13 0:50:55 0:53:51 0:57:02
16 478 SZYMAŃSKI JAROSŁAW M 16 M 40-49 7 ZAŁOM 42km 3:31:47 11.96 [km/h] 0:49:10 0:50:53 0:50:30 1:01:14
17 480 WÓJCIAK MARCIN M 17 M 0-29 1 SZCZECIN DECATHLON PRAWOBRZEŻE 42km 3:34:20 11.81 [km/h] 0:53:16 0:51:26 0:51:41 0:57:57
18 468 PIETRAKOWSKI GRZEGORZ M 18 M 30-39 5 SZCZECIN 42km 3:34:42 11.79 [km/h] 0:00:00 1:48:41 0:53:27 0:52:34
19 410 GLINA RAFAŁ M 19 M 30-39 6 SUCHAŃ SZWLA/STARGARDZKI KLUB MORSÓW 42km 3:34:56 11.78 [km/h] 0:51:59 0:52:18 0:52:58 0:57:41
20 464 BZDAWKA RAFAŁ M 20 M 40-49 8 ŚWINOUJSCIE KPW ŚWINOUJŚCIE 42km 3:39:24 11.54 [km/h] 0:54:45 0:52:56 0:53:58 0:57:45
21 421 WODORACKI DARIUSZ M 21 M 50-59 3 SZCZECIN 42km 3:43:19 11.34 [km/h] 0:54:21 0:54:23 0:55:33 0:59:02
22 417 GWARDIAK BARTŁOMIEJ M 22 M 0-29 2 GOLENIÓW PRIME CARGO POLAND 42km 3:44:22 11.29 [km/h] 0:51:20 0:50:40 0:55:03 1:07:19
23 419 PROKOPOWICZ GRZEGORZ M 23 M 40-49 9 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 3:44:39 11.27 [km/h] 0:50:59 0:50:29 0:54:50 1:08:21
24 467 KITA LESZEK M 24 M 40-49 10 GOLENIÓW PROGDAR MARATHON TEAM 42km 3:47:24 11.13 [km/h] 0:51:48 0:54:11 0:57:48 1:03:37
25 424 BRUDNIK ADAM M 25 M 50-59 4 ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE 42km 3:47:31 11.13 [km/h] 0:53:51 0:53:50 0:56:29 1:03:21
26 427 GIEC ANNA K 1 K 40-49 SZCZECIN 42km 3:48:28 11.08 [km/h] 0:53:01 0:53:38 0:58:01 1:03:48
27 455 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA K 2 K 0-29 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 42km 3:49:19 11.04 [km/h] 0:53:02 0:53:55 0:58:03 1:04:19
28 425 HETMAŃSKI AREK M 26 M 30-39 7 POLICE LOVELASY 42km 3:51:29 10.94 [km/h] 0:57:32 0:56:53 0:57:44 0:59:20
29 477 KOŁTUNIAK HUBERT M 27 M 40-49 11 GOLENIÓW 42km 3:51:38 10.93 [km/h] 1:00:07 0:56:56 0:55:56 0:58:39
30 406 KULIG KRZYSZTOF M 28 M 40-49 12 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 3:51:50 10.92 [km/h] 0:55:28 0:56:25 0:58:33 1:01:24
31 408 RÓŻYCKI EDWARD M 29 M 60+ 1 SZCZECIN MUKS TORNADO SZCZECIN 42km 3:53:21 10.85 [km/h] 0:57:17 0:56:30 0:57:21 1:02:13
32 415 BIDAS TOMASZ M 30 M 40-49 13 STARGARD 42km 3:54:34 10.79 [km/h] 0:59:45 0:58:55 0:56:56 0:58:58
33 469 MALEC MARIUSZ M 31 M 40-49 14 STARGARD STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE 42km 3:55:04 10.77 [km/h] 0:55:15 1:00:06 0:51:30 1:08:13
34 426 KWAŚNIEWSKA PATRYCJA K 3 K 30-39 SZCZECIN 42km 3:55:14 10.76 [km/h] 0:56:26 0:57:27 0:59:31 1:01:50
35 403 ISZCZAK KAZIMIERZ M 32 M 40-49 15 SZCZECIN 42km 3:58:19 10.62 [km/h] 0:55:00 0:56:55 0:59:47 1:06:37
36 474 GRALA KRZYSZTOF M 33 M 40-49 16 SZCZECIN BBL SZCZECIN 42km 3:59:15 10.58 [km/h] 1:00:14 0:58:35 0:58:24 1:02:02
37 414 WÓJCIK ŁUKASZ M 34 M 30-39 8 WARSZAWA 42km 4:00:41 10.36 [km/h] źle zamocowany chip
38 413 PLUTA MARCIN M 35 M 40-49 17 SZCZECIN 42km 4:04:24 10.36 [km/h] 0:59:44 0:58:57 1:04:03 1:01:40
39 420 TOMCZYK FERDYNAND M 36 M 50-59 5 GRYFINO MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 42km 4:04:35 10.35 [km/h] 1:01:30 0:57:15 1:01:48 1:04:02
40 436 KACHNOWICZ IZABELA K 4 K 40-49 1 GOLENIÓW ROZBIEGANY GOLENIÓW 42km 4:04:41 10.35 [km/h] 0:59:42 1:00:53 1:01:37 1:02:29
41 461 ROMAŃSKA KAROLINA K 5 K 30-39 1 ŚWINOUJŚCIE BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 42km 4:06:49 10.26 [km/h] 0:56:29 0:59:35 1:04:07 1:06:38
42 460 BAŁAMĄCEK TOMASZ M 37 M 40-49 18 RURZYCA 42km 4:06:59 10.25 [km/h] 0:56:00 0:59:34 1:04:46 1:06:39
43 430 GAPIŃSKI MARCIN M 38 M 40-49 19 PIŁA GIRO DI ZAWADA 42km 4:07:09 10.24 [km/h] 1:02:14 1:01:38 1:00:35 1:02:42
44 475 SZUSTAKIEWICZ SYLWESTER M 39 M 40-49 20 SZCZECIN 42km 4:08:40 10.18 [km/h] 0:59:47 1:00:00 1:01:57 1:06:56
45 439 JURCZAK ŁUKASZ M 40 M 30-39 9 GOLENIÓW 42km 4:12:19 10.04 [km/h] 1:02:08 1:02:02 1:02:28 1:05:41
46 453 STRĄK IZABELA K 6 K 40-49 2 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 42km 4:12:32 10.03 [km/h] 1:03:08 1:04:48 1:03:27 1:01:09
47 412 ROLLA DORIAN M 41 M 40-49 21 WARZYMICE 42km 4:13:41 9.98 [km/h] 0:56:24 0:59:19 1:06:06 1:11:52
48 438 MATAJ MACIEJ M 42 M 40-49 22 GRYFINO 100% EKIPA GRYFINO 42km 4:14:41 9.94 [km/h] 1:00:03 0:58:27 1:01:45 1:14:26
49 456 INEKSIAK JANUSZ M 43 M 50-59 6 KLINISKA ULTRAMARINA TEAM KLINISKA 42km 4:18:53 9.78 [km/h] 1:02:11 1:01:41 1:01:32 1:13:29
50 404 BARAŃSKI JANUSZ M 44 M 50-59 7 SZCZECIN 42km 4:24:33 9.57 [km/h] 0:53:29 1:01:33 1:01:52 1:27:39
51 405 CHEŁMINIAK SŁAWOMIR M 45 M 30-39 10 CZARNA ŁĄKA 42km 4:26:29 9.50 [km/h] 1:02:02 1:01:54 1:05:30 1:17:03
52 428 GRACZYK TERESA K 7 K 50-59 1 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 42km 4:37:51 9.11 [km/h] 1:00:09 1:03:01 1:14:05 1:20:36
53 445 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA K 8 K 40-49 3 SZCZECIN 42km 4:41:28 9.00 [km/h] 1:02:12 1:05:20 1:14:29 1:19:27
54 470 GIERLIK GRZEGORZ M 46 M 40-49 23 PRZECLAW 42km 4:48:51 8.77 [km/h] 1:08:39 1:10:11 1:14:28 1:15:33
55 434 PĘDZIWIATR PAWEŁ M 47 M 40-49 24 ŻÓŁWIA PROGDAR MARATHON TEAM 42km 4:49:02 8.76 [km/h] 0:59:42 1:00:53 1:21:31 20:37:54
56 416 MAZUREK GRZEGORZ M 48 M 40-49 25 MORACZ GWIK 42km 4:49:36 8.74 [km/h] 0:59:14 0:59:00 1:12:56 1:38:26
57 448 FLESZAR DARIUSZ M 49 M 40-49 26 SZCZECIN RAZ SZCZECIN 42km 4:53:32 8.63 [km/h] 1:02:13 1:02:38 1:17:49 1:30:52
58 446 BROCKA KATARZYNA K 9 K 30-39 2 KRAKÓW GKT MUSTANGI 42km 4:53:51 8.62 [km/h] 1:10:29 1:11:50 1:14:47 1:16:45
59 449 MĄDROWSKA RENATA K 10 K 40-49 4 GOLENIÓW 42km 4:54:44 8.59 [km/h] 1:08:21 1:10:03 1:15:26 1:20:54
60 473 LEWANDOWSKI MIROSLAW M 50 M 50-59 8 GOLENIÓW 42km 4:54:45 8.59 [km/h] 1:08:21 1:10:03 1:15:25 1:20:56
61 462 SKRZYPIEC ANDRZEJ M 51 M 60+ 2 ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE 42km 4:56:58 8.53 [km/h] 1:00:28 1:07:43 1:25:57 1:22:50
62 442 KURZAWA MARCIN M 52 M 30-39 11 OSINA GOLDAS AND GAJA TEAM 42km 5:00:54 8.41 [km/h] 1:05:03 1:25:58 1:11:52 1:18:01
63 452 DUDA-RELIGA EWELINA K 11 K 40-49 5 SZCZECIN 42km 5:01:23 8.40 [km/h] 1:05:32 1:13:18 1:22:19 1:20:14
64 444 ZAJĄC DARIA K 12 K 30-39 3 SZCZECIN 42km 5:02:48 8.36 [km/h] 1:09:02 1:12:59 1:19:42 1:21:05
65 463 GÓRSKA ANNA K 13 K 40-49 6 ŚWINOUJŚCIE MKL MARATON ŚWINOUJŚCIE 42km 5:04:57 8.30 [km/h] 1:04:46 1:25:15 1:16:30 1:18:26
66 418 BOCHEN IZABELA K 14 K 40-49 7 BEZRZECZE RAZ SZCZECIN 42km 5:04:58 8.30 [km/h] 1:03:14 1:26:47 1:16:30 1:18:27
67 457 HARŁUKOWICZ KRZYSZTOF M 53 M 40-49 27 SZCZECIN ULTRAKAZIK 42km 5:09:23 8.18 [km/h] 1:11:00 1:13:04 1:19:58 1:25:21
68 458 SZARYŃSKI ADAM M 54 M 40-49 28 MIĘDZYZDROJE 42km 5:09:23 8.18 [km/h] 1:11:00 1:13:04 1:19:58 1:25:21
69 440 ŁUŻYŃSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 4 SZCZECIN RAZ SZCZECIN 42km 5:11:05 8.14 [km/h] 1:07:26 1:15:56 1:23:47 1:23:56
70 432 MACIEJEWSKI WOJCIECH M 55 M 40-49 29 GOLENIÓW 42km 5:14:49 8.04 [km/h] 1:05:27 1:24:37 1:18:21 1:26:24
71 422 BUREWICZ TADEUSZ M 56 M 50-59 9 NOWOGARD LKK NOWOGARD 42km 5:14:50 8.04 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
72 429 WLAŹ LUCJAN M 57 M 40-49 30 KOPICE ALIGANCKO 42km 5:14:51 8.04 [km/h] 1:05:02 1:25:58 1:11:53 1:31:58
73 447 DUKIEWICZ GRAŻYNA K 16 K 40-49 8 SZCZECIN GKT MUSTANGI 42km 5:26:03 7.77 [km/h] 1:11:41 1:19:25 1:26:59 1:27:58
74 407 PANEK ALICJA K 17 K 30-39 5 GRYFINO 42km 5:35:02 7.56 [km/h] 1:10:03 1:16:30 1:30:30 1:37:59
- 411 CZUCHWICKI WACŁAW M - M 60+ - ZBĄNSZYŃ 42km DNF - [km/h] 0:54:32 0:53:43 22:11:45 0:00:00
- 451 ŚWIRSKA EMILIA K - K 30-39 - SZCZECIN 42km DNF - [km/h] 1:11:09 22:48:51 4:10:32 19:49:28
- 479 KLIMASZEWSKA TERESA K - K 30-39 - SZCZECIN 42km DNF - [km/h] 0:59:58 23:00:02 0:00:00 0:00:00
- 443 DARONIN PAVLO M - M 30-39 - GOLENIOW 42km DNF - [km/h] 0:58:08 1:01:02 1:09:47 20:51:03
- 450 PARTACZ MAREK M - M 30-39 - SZCZECIN 42km DNF - [km/h] 1:03:22 1:02:25 1:16:14 20:37:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ