I Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” WOŚP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rychlewski Adi Czernin START Bieg zButa
2 Kopij Maciej Sztum START Bieg VICTORIAAAAAAAAAAAA Sztum
3 Walendziak Ryszard Malbork START Bieg Valdano
4 Partyka Robert Malbork START Bieg
5 Sanecki Patryk Pasłęk START Bieg KB Biegam Bo Lubię Pasłęk
6 Markiewicz Paweł Elbląg START Bieg
7 śrubka Patryk Bydgoszcz START Bieg Sparta Bydgoszcz
8 Nierzwicki Grzegorz Malbork START Bieg Malborskie Morsy
9 Molasy Dorota Malbork START Bieg Aktywnie z Molkami
10 Molasy Tomasz Malbork START Bieg Aktywnie z Molkami
11 Woron Aleksandra Malbork START Bieg
12 Serafin Bartłomiej Elbląg START Bieg
13 Lewandowski Piotr Czernin START Bieg
14 Oliński Marcin Malbork START Bieg Active Malbork
15 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START Bieg Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
16 Puklicz Cezary Malbork START Bieg
17 Kuśmirek Kacper Malbork START Bieg Absofuckinlutely Team
18 Mania Jacek Borety START Bieg
19 Cicherski Szymon Malbork START Bieg Absofuckinlutely Team
20 Cicherska Paulina Malbork START Bieg Absofuckinlutely Team
21 Wiśniewska martyna maibork START Bieg sp 5
22 wiśniewski maciej malbork START Bieg grupa malbork
23 Dziuma Arkadiusz Sopot START Bieg świnka raćka team
24 Stolska Katarzyna Kwidzyn START Bieg WSG Malbork
25 Skórski Robert Kwidzyn START Bieg WSG Malbork
26 Stępień Andrzej sztum START Bieg
27 Jankowska Beata Stare Pole START Bieg
28 Rażewski Jan Malbork START Bieg Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork
29 Błaszak Magdalena Malbork START Bieg
30 Jerzyk Michał Wiśliny START Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
31 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK START Bieg BEZTLENOWI MALBORK
32 Kozak Michalina Gdańsk START Bieg
33 Rażewski Maciej Malbork START Bieg Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork
34 Sztejner Piotr Malbork START Bieg 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
35 Justa Beata Gniew START Bieg
36 Kołtonowska Agnieszka Gniew START Bieg tRUNsformacja GNIEW
37 Matejuk Arkadiusz Malbork START Bieg BEZTLENOWI MALBORK
38 Kosińska Anna MALBORK START Bieg Absofuckinlutely Team
39 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg
40 Kaczanowska Katarzyna Nowy Dwór Gdański START Bieg
41 Siennicka Agnieszka Nowy Dwór Gdański START Bieg
42 Czerniakowska Paulina Malbork START Bieg
43 Stolarów Agnieszka Malbork START Bieg Active Malbork
44 Lisowska Karolina Malbork START Bieg LKS Zantyr Sztum
45 Urbański Dariusz Gdańsk START Bieg
46 Sidorowicz Anna Stogi START Bieg
47 Ulatowska Weronika Malbork START Bieg Aktywnie z Molkami
48 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN START Bieg AMATOR
49 Szulkowski Michał Malbork START Bieg
50 Sowa Sylwek Elbląg START Bieg IKS ATAK ELBLĄG
51 Jankowicz Artur Malbork START Bieg BEZTLENOWI MALBORK
52 Jażdżewska IWONA Malbork START Bieg
53 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK START Bieg LKS ZANTYR SZTUM
54 Klimczewski Mirosław Malbork START Bieg
55 Sadowska Aneta sztum START Bieg
56 Nowicka Agnieszka Malbork START Bieg
57 Piszczewiat Zenon Malbork START Bieg DawnyMalbork.pl
58 Głowacka Anna Elbląg START Bieg IKS ATAK ELBLĄG
59 Sowa Renia Elbląg START Bieg IKS ATAK ELBLĄG
60 Kujawska Małgorzata Gniew START Bieg
61 Orzeszek Paulina Elbląg START Bieg MamaBiega
62 JANIK Roman KWIDZYN START Bieg KWIDZYN BIEGA
63 Cicherski Marcin Kraszewo START Bieg FUNDACJA GRUPA ZAINTERESOWANIA ALTERNATYWNEGO
64 Kaźmierczak Szymon Sztum START Bieg LKS ZANTYR SZTUM
65 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny START Bieg
66 Gnyp Daniel Różyny START Bieg
67 Dmitrzak Piotr Sztum START Bieg
68 Jerzyk Paweł Wiśliny START Bieg
69 Hoog Wioleta Miłoradz START Bieg
70 Kulas Katarzyna Sztum START Bieg
71 Zielińska Monika Malbork START Bieg
72 Barcikowski Krzysztof Malbork START Bieg GRUPA MALBORK
73 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Bieg Biegam dla Zdrowia
74 Kumkowska Joanna Malbork START Bieg Grupa Malbork
75 Wolanin Klaudia Malbork START Bieg Strefa Ruchu Multisport
76 Wolanin Jakub Malbork START Bieg
77 Wąsik Krzysztof Malbork START Bieg
78 Zając Marcin Malbork START Bieg SW
79 WITEK Adam Malbork START Bieg
80 Witek Sylwia Malbork START Bieg
81 Remlajn Rafał Malbork START Bieg Godlewski Runners
82 Remlajn Adam Malbork START Bieg GRUPA MALBORK
83 Kraszewski Jarosław Malbork START Bieg Grupa Malbork
84 Masys Agnieszka Malbork START Bieg Grupa Malbork
85 Dębicki Przemysław Malbork START Bieg
86 Seńko Piotr Malbork START Bieg
87 Lipska Bożena Elbląg START Bieg
88 Kołkowski Krzysztof Malbork START Bieg
89 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork START Bieg Absofuckinlutely Team
90 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg GRUPA MALBORK
91 Barnaś Agata Malbork START Bieg Grupa Malbork
92 Odziemczyk Tomasz Elbląg START Bieg evoubezpieczenia.pl
93 Pękalska Monika Elbląg START Bieg
94 Filipiak Beata Elbląg START Bieg EL-Aktywni
95 Matysiak Ewa Gdańsk START Bieg SRS Szansa-Start Gdańsk
96 Szymkowiak Olga Malbork START Bieg
97 Szymkowiak Paweł Malbork START Bieg GODLEWSKI RUNNERS
98 Kmieć Patryk Malbork START Bieg
99 Barcikowska-Kmieć Beata Malbork START Bieg
100 Kmieć Jacek Malbork START Bieg Grupa Malbork


Wyświetleń: 3453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ