X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wysocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono
2 Perucki Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono
3 Kania Jarek Gdynia Bieg Główny 10km OjcowskaStronaMocy.pl M opłacono dotpay
4 Michalski Dominik Działdowo Bieg Główny 10km M opłacono
5 Wojcieszyński Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
6 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
7 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
8 Dwulat Tomasz BARCIANY Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
9 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km S opłacono dotpay
10 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono dotpay
11 Czyżak Jakub Elblag Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
12 Kamińska Wioletta Kosakowo Bieg Główny 10km S opłacono
13 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz S opłacono dotpay
14 Klawikowski Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
15 Boris Aneta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono dotpay
16 Szymański Tomasz Sztum Bieg Główny 10km XL
17 Zdun Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono
18 Springer Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
19 Ignatowicz Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
20 Pawlak Anita Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono dotpay
21 JĘDRAS Krzysztof Elblag Bieg Główny 10km jw 4260 XL opłacono dotpay
22 Herkt Lucyna Pelplin Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
23 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
24 Sobkowiak Andrzej Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO M opłacono
25 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg Główny 10km Zdrowie na bank XL opłacono dotpay
26 Ledwosiński Kacper Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
27 Stóff Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
28 Tomczyk Rafał Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL M opłacono dotpay
29 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
30 Grudziąż Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
31 Głogowski Adam Gdynia Bieg Główny 10km ATC-Cargo Team/Tri Warrior S opłacono dotpay
32 Markowski Szymon Tczew Bieg Główny 10km GEMALTO XL opłacono dotpay
33 Pobłocka Katarzyna Lębork Bieg Główny 10km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork S opłacono dotpay
34 Sanecki Piotr Pasłęk Bieg Główny 10km KB Biegam Bo Lubię Pasłęk L opłacono dotpay
35 Trzepacz Gabriela Milejów Bieg Główny 10km 100 Batalion Łączności M opłacono dotpay
36 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL opłacono dotpay
37 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega M opłacono dotpay
38 Górka Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km GUJAN L opłacono dotpay
39 Jaskot Jerzy Malbork Bieg Główny 10km niezrzeszony M opłacono dotpay
40 Nduwa Bonice Wambua Machakos Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
41 Iwaszkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
42 Oleniacz Pawel Oleniacz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
43 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega M opłacono dotpay
44 Kowalczyk Adrian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
45 Kowalczyk Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
46 Godlewski Marcin Godlewski Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
47 Gajewska Marta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono dotpay
48 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
49 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono
50 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
51 Potocki Sławomir Gdansk Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
52 Trzaska Tomasz Malbork Bieg Główny 10km Agro Piaski TEAM M opłacono dotpay
53 Gradzinski Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
54 Grodzki Krzysztof Banino Bieg Główny 10km Runnersi S7 Banino L opłacono dotpay
55 Brędowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
56 Kraj Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
57 Ślot Michał Toruń Bieg Główny 10km TTC Beretta Toruń M opłacono dotpay
58 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km SP 15 Elbląg S opłacono dotpay
59 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum S opłacono dotpay
60 Przybyś Agnieszka Łęgowo Bieg Główny 10km Eaton Running Team S opłacono dotpay
61 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Bieg Główny 10km Klub Biegacza Mrągowo M opłacono dotpay
62 Klecha Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
63 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono dotpay
64 Janczuk Karol Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
65 KALITA Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
66 Gleb Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywni/Truso L opłacono dotpay
67 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
68 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg M opłacono dotpay
69 Miecznikowska Marzena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
70 Papiernik Magdalena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
71 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Biegające Zające L opłacono dotpay
72 Sowa Sylwek Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG XL opłacono dotpay
73 Kwiatkowski Cezary Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
74 Kulik Tomasz Malbork Bieg Główny 10km XL opłacono dotpay
75 Cholibski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
76 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl XL opłacono dotpay
77 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny 10km PROKOPKI L opłacono dotpay
78 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum L opłacono dotpay
79 Jankowicz Artur Malbork Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
80 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk M opłacono dotpay
81 Jaworska Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
82 Piórkowska Natalia Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal S opłacono dotpay
83 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal M opłacono dotpay
84 Terech Kinga Pasłęk Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
85 Galko Tamara Milejewo Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
86 Dratwa Kacper Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
87 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
88 Borzejewicz Michał Jegłownik Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
89 Ruczyński Maciej Rumia Bieg Główny 10km MR Team L opłacono dotpay
90 Lenart Krzysztof Tolkmicko Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
91 Radulski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10km S opłacono dotpay
92 Karaś Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay
93 Sharaskina Victoriyu Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
94 Stukalo Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
95 Soroka Oleh Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
96 Tkachenko Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
97 Shumada Viktor Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
98 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny 10km SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega L opłacono dotpay
99 Budka Tomasz Marzewo Bieg Główny 10km L opłacono dotpay
100 Bojarczyk Barbara Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono dotpay


Wyświetleń: 46086

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ