X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Wysocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono
2 Perucki Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono
3 Korkliniewski Kacper Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
4 Kania Jarek Gdynia Bieg Główny 10km OjcowskaStronaMocy.pl M opłacono on-line
5 Michalski Dominik Działdowo Bieg Główny 10km M opłacono
6 Wojcieszyński Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
7 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny 10km L opłacono on-line
8 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
9 Kaptserau yury Belarus Bieg Główny 10km M
10 Dwulat Tomasz BARCIANY Bieg Główny 10km M opłacono on-line
11 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km S opłacono on-line
12 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
13 Czyżak Jakub Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
14 Iveruk Mykhaylo Rivne Bieg Główny 10km LKB Rudnik M
15 Kamińska Wioletta Kosakowo Bieg Główny 10km S opłacono
16 Olewnik Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
17 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz S opłacono on-line
18 Trudnowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km GRUPA WODNA L opłacono on-line
19 Klawikowski Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
20 Boris Aneta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
21 Maksymowicz Anna Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
22 Szymański Tomasz Sztum Bieg Główny 10km XL
23 Zdun Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono
24 Springer Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
25 Ignatowicz Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
26 Pawlak Anita Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
27 JĘDRAS Krzysztof Elblag Bieg Główny 10km jw 4260 XL opłacono on-line
28 Herkt Lucyna Pelplin Bieg Główny 10km L opłacono on-line
29 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
30 Sobkowiak Andrzej Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO M opłacono
31 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg Główny 10km Zdrowie na bank XL opłacono on-line
32 Ledwosiński Kacper Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
33 Stóff Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
34 Banka Arkadiusz Elblag Bieg Główny 10km Ojcowa Wola Running M opłacono on-line
35 Tomczyk Rafał Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL M opłacono on-line
36 Piątkowski Tomasz Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team XL opłacono on-line
37 Dankiewicz Monika Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team L opłacono on-line
38 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
39 Kotowicz Łukasz Przezmark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
40 Kotowicz Monika Przezmark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
41 Grudziąż Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
42 Głogowski Adam Gdynia Bieg Główny 10km ATC-Cargo Team/Tri Warrior S opłacono on-line
43 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
44 Markowski Szymon Tczew Bieg Główny 10km GEMALTO XL opłacono on-line
45 Kozik Olga Braniewo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
46 Pobłocka Katarzyna Lębork Bieg Główny 10km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork S opłacono on-line
47 Sanecki Piotr Pasłęk Bieg Główny 10km KB Biegam Bo Lubię Pasłęk L opłacono on-line
48 Trzepacz Gabriela Milejów Bieg Główny 10km 100 Batalion Łączności M opłacono on-line
49 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
50 Orzeszek Paulina Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
51 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega M opłacono on-line
52 Kiejdo Radosław Elbląg Bieg Główny 10km Elbląskie Ustawki Szosowe M opłacono on-line
53 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km ETT - Elbląg Triathlon Team L opłacono on-line
54 Sznaza Tadeusz Elbląg Bieg Główny 10km ETT Elbląg Triathlon Team M opłacono on-line
55 Nowicki Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono
56 Górka Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km GUJAN L opłacono on-line
57 Sanecki Przemysław Nowe Kusy Bieg Główny 10km KB BiegamBoLubię Pasłęk L opłacono on-line
58 Jaskot Jerzy Malbork Bieg Główny 10km niezrzeszony M opłacono on-line
59 Nduwa Bonice Wambua Machakos Bieg Główny 10km M opłacono on-line
60 Mateusiak Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km L 20.00 PLN
61 Iwaszkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
62 Oleniacz Pawel Oleniacz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
63 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega M opłacono on-line
64 Kowalczyk Adrian Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
65 Kowalczyk Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
66 Godlewski Marcin Godlewski Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
67 Gajewska Marta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono on-line
68 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg Główny 10km L opłacono on-line
69 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono
70 Andrearczyk Wojciech Braniewo Bieg Główny 10km Portal Braniewo S opłacono on-line
71 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
72 Potocki Sławomir Gdansk Bieg Główny 10km M opłacono on-line
73 Trzaska Tomasz Malbork Bieg Główny 10km Agro Piaski TEAM M opłacono on-line
74 Leszczyński Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
75 Gradzinski Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
76 Grodzki Krzysztof Banino Bieg Główny 10km Runnersi S7 Banino L opłacono on-line
77 Brędowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
78 Kraj Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
79 Ślot Michał Toruń Bieg Główny 10km TTC Beretta Toruń M opłacono on-line
80 Rapacka Monika Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk L
81 Rapacki Grzegorz Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk XL
82 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km SP 15 Elbląg S opłacono on-line
83 Rzeczkowski Paweł elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
84 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum S opłacono on-line
85 Przybyś Agnieszka Łęgowo Bieg Główny 10km Eaton Running Team S opłacono on-line
86 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Bieg Główny 10km Klub Biegacza Mrągowo M opłacono on-line
87 Klecha Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
88 Czapiewski Michał Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
89 Firlej Patryk Elbląg Bieg Główny 10km Centrum Ogrodnicze KOSPOL M opłacono on-line
90 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
91 Janczuk Karol Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
92 KALITA Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
93 Gleb Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywni/Truso L opłacono on-line
94 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
95 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg M opłacono on-line
96 Miecznikowska Marzena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono on-line
97 Papiernik Magdalena Przezmark Bieg Główny 10km M opłacono on-line
98 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Biegające Zające L opłacono on-line
99 Sowa Sylwek Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG XL opłacono on-line
100 Kwiatkowski Cezary Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line


Wyświetleń: 50513

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ