X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Kaptserau yury Belarus Bieg Główny 10km M
2 Iveruk Mykhaylo Rivne Bieg Główny 10km LKB Rudnik M
3 Szymański Tomasz Sztum Bieg Główny 10km XL
4 Mateusiak Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km L 20.00 PLN
5 Rapacka Monika Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk L
6 Rapacki Grzegorz Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk XL
7 PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA ELBLĄG Bieg Główny 10km M
8 Kaczmarek Żaneta Morąg Bieg Główny 10km M
9 Mysłowski Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL
10 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg Główny 10km Flex Ranners M
11 Raniszewski Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km L minął termin płatności
12 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny 10km MKS"Truso"Elbląg/Kalenji Team Poland M minął termin płatności
13 Sowiński Patryk Tczew Bieg Główny 10km Reebok Run Crew, PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY M minął termin płatności
14 Werner Łukasz Elblag Bieg Główny 10km L minął termin płatności
15 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg Główny 10km XL minął termin płatności
16 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński Bieg Główny 10km LKS Zorza Gdynia M minął termin płatności
17 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork M minął termin płatności
18 Rutkowski Dawid Elbląg Bieg Główny 10km L minął termin płatności
19 Znarowska Bożena Elblag Bieg Główny 10km WSzZ ortopedia Elbląg M minął termin płatności
20 Serocki Adam Elblag Bieg Główny 10km M minął termin płatności
21 Kundys Karolina Warszawa Bieg Główny 10km XL minął termin płatności
22 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team XL minął termin płatności
23 Parol Grzegorz Szczecin Bieg Główny 10km M minął termin płatności
24 Siennicka Agnieszka Siennicka Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km M minął termin płatności
25 Krusiński Mirosław Sztum Bieg Główny 10km M minął termin płatności
26 Ponikowska Magdalena Prabuty Bieg Główny 10km M minął termin płatności
27 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega / KTS Ironman M minął termin płatności
28 Mendalka Adrianna Elbląg Bieg Główny 10km AZS PWSZ w Elblągu M minął termin płatności
29 Szymański Piotr Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L minął termin płatności
30 Garski Kryspina Bytów Bieg Główny 10km Świat Płytek u Kryspina M minął termin płatności
31 Garska Joanna Bytów Bieg Główny 10km Świat Płytek u Kryspina M minął termin płatności
32 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg Główny 10km L minął termin płatności
33 Spustek Marcin Elbląg Bieg Główny 10km MKS M minął termin płatności
34 Piątkowski Tomasz Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team XL minął termin płatności
35 Dankiewicz Monika Gdynia Bieg Główny 10km BigYellowFoot Adventure Team L minął termin płatności
36 Będkowska Daria Elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności
37 Kutzmann Artur Gdańsk Bieg Główny 10km M minął termin płatności
38 Urbańska Patrycja Gdańsk Bieg Główny 10km Elbląska Grupa Paralotniowa #TakieLoty S minął termin płatności
39 Staniszewska Agnieszka Braniewo Bieg Główny 10km La Braniewianki XL minął termin płatności
40 Kwas Mariusz Elblag Bieg Główny 10km L minął termin płatności
41 kostyrka artur kwidzyn Bieg Główny 10km M minął termin płatności
42 Begej Anita Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl M minął termin płatności
43 MISIOR MARIUSZ BRANIEWO Bieg Główny 10km XL minął termin płatności
44 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km PWD DWD PW XL minął termin płatności
45 Zydlewski Marek Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L minął termin płatności
46 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg Główny 10km FLEX Runners M minął termin płatności
47 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg Główny 10km KB BiegamBoLubię Pasłęk L minął termin płatności
48 Kęska Nikodem Kęska ELBLĄG Bieg Główny 10km S minął termin płatności
49 Będkowska Daria Elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności
50 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg Główny 10km S minął termin płatności
51 Kęska Grażyna ELBLĄG Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl S minął termin płatności
52 Głogowski Adam Gdynia Bieg Główny 10km M minął termin płatności
53 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg XL minął termin płatności
54 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km Traktor Team Gmina Kwidzyn S minął termin płatności
55 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10km Wataha L minął termin płatności
56 orzoł katarzyna elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności
57 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg Główny 10km drużyna szpiku L minął termin płatności
58 Kot Magdalena Braniewo Bieg Główny 10km LA Braniewianki M minął termin płatności
59 Tekliński Adrian Grudziądz Bieg Główny 10km PARAMORALNI M minął termin płatności
60 Furgała Piotr Bartoszyce Bieg Główny 10km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY L minął termin płatności
61 Boettcher Grzegorz Nicponia Bieg Główny 10km Trunsformacja Gniewu L minął termin płatności
62 kostyrka artur kwidzyn Bieg Główny 10km M minął termin płatności
63 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L minął termin płatności
64 Czerwiński Janusz Sztutowo Bieg Główny 10km L minął termin płatności
65 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg Główny 10km MUKOwaleczni M minął termin płatności
66 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km Olimpia Elbląg M minął termin płatności
67 Begej Anita Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl M minął termin płatności
68 Mironova Irina Rossija Bieg Główny 10km L minął termin płatności
69 Kolęda Robert Gdańsk Bieg Główny 10km L minął termin płatności
70 Reksa Sylwia Sztum Bieg Główny 10km L minął termin płatności
71 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L minął termin płatności
72 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg M minął termin płatności
73 Matlewska Marzena Elblag Bieg Główny 10km niezrzeszony M minął termin płatności
74 Mrozowicz Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km niezrzeszony L minął termin płatności
75 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg Główny 10km Pasłęk M minął termin płatności
76 Bałdyga Renata Elbląg Bieg Główny 10km M minął termin płatności
77 Będkowska Daria Elbląg Bieg Główny 10km El-Aktywni S minął termin płatności
78 Pawlukowicz Mirosław Elbląg Bieg Główny 10km ZSISU Biega M minął termin płatności
79 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności
80 Gajewska Marta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M minął termin płatności
81 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg Główny 10km M minął termin płatności
82 Misiejko Artur Gdańsk Bieg Główny 10km L minął termin płatności
83 Szczybelski Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km XL minął termin płatności
84 Mróz Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km Pasja Czyni Wolnym M minął termin płatności
85 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności
86 Patrejko Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km 42 blp Morąg L minął termin płatności
87 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg Główny 10km L minął termin płatności
88 Wiernicka Paulina Kwidzyn Bieg Główny 10km KTS Ironman / Gmina Gardeja Biega M minął termin płatności
89 Baranowski Piotr Malbork Bieg Główny 10km GODLEWSKI RUNNERS L minął termin płatności
90 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Główny 10km Traktor team gmina Kwidzyn L minął termin płatności
91 Rychcik Iza Frombork Bieg Główny 10km minął termin płatności
92 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg Główny 10km L minął termin płatności
93 Częczek Beata Elblag Bieg Główny 10km M minął termin płatności
94 Hajduk mieczysław Elbląg Bieg Główny 10km L minął termin płatności
95 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km L minął termin płatności
96 Jaworski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL minął termin płatności
97 Towarnicka Izabela Gdynia Bieg Główny 10km Team Deaf M minął termin płatności
98 Zalewski Daniel Susz Bieg Główny 10km ROZBIEGANY SUSZ M minął termin płatności
99 Trochowska Dominika Elbląg Bieg Główny 10km L minął termin płatności
100 Pajewska Anna Elbląg Bieg Główny 10km S minął termin płatności


Wyświetleń: 52930

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ