X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
2 Szklarska Alicja Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
3 Kowalski Paweł Brodnica Bieg Główny 10km L opłacono on-line
4 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg Główny 10km Team Angielczyk S opłacono on-line
5 Angielczyk Mieczysław ELBLĄG Bieg Główny 10km Team Angielczyk L opłacono on-line
6 klimaszewska Lucyna Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
7 Mitek Nikol Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
8 Pałat Paweł Elbląg Bieg Główny 10km Bażant Team XL opłacono on-line
9 Jarzębowska Brygida Brodnica Bieg Główny 10km M opłacono on-line
10 Pawłoska Karolina Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl L opłacono on-line
11 Kamińska Sylwia Kamińska Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
12 Mamczyński Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
13 Mamczyńska Jala Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
14 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
15 Tonga Jan Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
16 Walas Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
17 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km WueMKa S opłacono on-line
18 Modrzejewska Anna Miłoradz Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
19 Rychliński Damian Słupsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
20 Hoog Wioleta Miłoradz Bieg Główny 10km M opłacono on-line
21 Witek Sylwia Malbork Bieg Główny 10km S opłacono on-line
22 chmielewski marcin elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
23 Mateusiak Arkadiusz ELBLAG Bieg Główny 10km portEl.pl L opłacono on-line
24 Kurowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
25 Wiśniewska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
26 Maltcev Sergei Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
27 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg M opłacono on-line
28 Cegielski Przemysław Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg L opłacono on-line
29 Cegielska Paulina Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg L opłacono on-line
30 Kurowski Michał Elbląg Bieg Główny 10km GOLDEN M opłacono on-line
31 Szczotka Maciek Pasłęk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
32 Czyżak Kamil Elbląg Bieg Główny 10km GDEL M opłacono on-line
33 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg Główny 10km PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD P-W XL opłacono on-line
34 Głowacka Anna Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG M opłacono on-line
35 Koch Marcin Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
36 Przesław Adam Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
37 Angielczyk Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km Team Angielczyk XL opłacono on-line
38 Sadowski Bartłomiej Elbląg Bieg Główny 10km JW 4808 2.dplot XL opłacono on-line
39 Małczyński Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km Team KOMPLET i Przyjaciele L opłacono on-line
40 Woźniak Karina Głosków Bieg Główny 10km S opłacono on-line
41 Smolarek Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
42 Sowa Renia Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG XL opłacono on-line
43 Zając Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
44 Wojciechowski Ryszard Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
45 Bułka Adam Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
46 Chmielewski Ireneusz Gronowo Górne Bieg Główny 10km L opłacono on-line
47 Ridinger Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
48 Stolarska Olga Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
49 Apanowicz Radosław Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg L opłacono on-line
50 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
51 Łuczyk Remigiusz Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
52 Olszewski Roman Elbląg Bieg Główny 10km Elbażant L opłacono on-line
53 WEBER KRYSTIAN ŻARY Bieg Główny 10km Biegający Tata S opłacono on-line
54 Zajdel Jarek Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
55 Malinowski Tomasz Jeglownik Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
56 Stolarz Mieczysław Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
57 Gromadzki Adam Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
58 Jarema RENATA Ostróda Bieg Główny 10km S opłacono on-line
59 Źródło Michał ELBLAG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
60 Gruchalski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
61 Olesińska Agnieszka Elbląg Bieg Główny 10km El-Aktywni L opłacono on-line
62 Dusza Rafal Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
63 Wewiórski Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
64 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
65 Guzowski Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
66 Kędziora Maciej Ostróda Bieg Główny 10km TriKenDo M opłacono on-line
67 Rzadkiewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
68 Łukaszewski Piotr Poznań Bieg Główny 10km Night Runners S opłacono on-line
69 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
70 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
71 Zygadłowicz Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Piecobudowa Elbląg L opłacono on-line
72 Lipiak Arkadiusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
73 Lipiak Sandra Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
74 Mazur Andrzej Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
75 Morawski Dawid Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
76 Hyjek Karol Giżycko Bieg Główny 10km L opłacono on-line
77 Lenzer Daniel Elbląg Bieg Główny 10km JW 4808 2.dplot L opłacono on-line
78 Sertel Ula Gdańsk Bieg Główny 10km LOTOS Team/ Biegaj z głową M opłacono on-line
79 Gładki Zdzisław Elbląg Bieg Główny 10km ESK Nestora w Elblagu L opłacono on-line
80 Lewandowski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
81 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
82 Bazan Monika ORZYSZ Bieg Główny 10km M opłacono on-line
83 Lisak Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
84 Dziedziewicz Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
85 Minkiewicz Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km MJAZZGA L opłacono on-line
86 Banaś Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km SMOK M opłacono on-line
87 Banaś Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km SMOK M opłacono on-line
88 Antoniewicz Marcin Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
89 BAZAN grzegorz ORZYSZ Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
90 Zalewski Daniel Susz Bieg Główny 10km TRI NEGU M opłacono on-line
91 Rodziewicz Dariusz elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
92 Michalski Przemysław Gdańsk Bieg Główny 10km 2 Morski Pułk Strzelców L opłacono on-line
93 Szarko Maciej Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
94 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10km Leasing Polski Team M opłacono on-line
95 Witkowski Robert Gdańsk Bieg Główny 10km Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg M opłacono on-line
96 Błaszczyk-Parka Anna Gdynia Bieg Główny 10km S opłacono on-line
97 Godziuk Roman Toruń Bieg Główny 10km L opłacono on-line
98 Kłubczuk Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km 2 dplot M opłacono on-line
99 Skop Mateusz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
100 Kurszewska Magdalena Gdańsk Bieg Główny 10km Team Angielczyk S opłacono on-line


Wyświetleń: 52541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ