Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Pawlak Anita | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
102 | Ignatowicz Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
103 | Springer Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
104 | Zdun Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono |
105 | Szymański Tomasz | Sztum | Polska | Bieg Główny 10km | XL | ||
106 | Maksymowicz Anna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
107 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | L | opłacono on-line |
108 | Klawikowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
109 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GRUPA WODNA | L | opłacono on-line |
110 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | S | opłacono on-line |
111 | Olewnik Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
112 | Kamińska Wioletta | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono | |
113 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | Ukraina | Bieg Główny 10km | LKB Rudnik | M | |
114 | Czyżak Jakub | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
115 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
116 | Pawlak Łukasz Pawlak | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
117 | Dwulat Tomasz | BARCIANY | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
118 | Kaptserau yury | Belarus | Polska | Bieg Główny 10km | M | ||
119 | Kochanowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
120 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
121 | Wojcieszyński Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
122 | Michalski Dominik | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono | |
123 | Kania Jarek | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10km | OjcowskaStronaMocy.pl | M | opłacono on-line |
124 | Korkliniewski Kacper | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
125 | Perucki Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono | |
126 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono | |
127 | KUN ROBERT | ELBLAG | Polska | Bieg Główny 10km | KWIATOWA ZALEWO | L | opłacono on-line |
128 | Miłaszewski Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
129 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
130 | Sawicki Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
131 | Smentoch Karolina | Żukowo | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
132 | Charun Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
133 | Bachurski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | NORPAK TEAM | L | opłacono on-line |
134 | Bachurska Aneta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
135 | Misiak Alicja | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | AZS UG | S | opłacono on-line |
136 | Kościn Rafał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | RCI Olsztyn | XL | opłacono on-line |
137 | Klimek Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
138 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
139 | Karaś Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
140 | Pyl Radosław | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | Team KOMPLET i Przyjaciele | L | opłacono on-line |
141 | Zając Włodzimierz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | L | opłacono |
142 | Łuczak Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | DXC.technology | L | opłacono on-line |
143 | Kaczkowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | DXC.technology | L | opłacono on-line |
144 | Romanowski Jarosław | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | DXC.technology | L | opłacono on-line |
145 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
146 | BRZOZOWSKA AGNIESZKA | PRZEZMARK | Polska | Bieg Główny 10km | KMP Elbląg | S | opłacono on-line |
147 | Sosnowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | DXC.technology | XL | opłacono on-line |
148 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
149 | Baniel Dawid | Słobity | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
150 | Nienadowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KMP Elbląg | M | opłacono on-line |
151 | KSIĄŻAK Adam | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
152 | Winczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
153 | Czerepska Paulina | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
154 | Sadłowska Barbara | Wielbark | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
155 | Spiek Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
156 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
157 | Onyszczuk Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KMP Elbląg | L | opłacono on-line |
158 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
159 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
160 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
161 | Trudnowski Maciej | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Pszczółkowski Team | M | opłacono |
162 | Polikowski Patryk | Sopot | Polska | Bieg Główny 10km | ORP ISKRA | XL | opłacono on-line |
163 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR SZTUM | M | opłacono on-line |
164 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
165 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | NordHR/Finestmedia | S | opłacono on-line |
166 | Łaniewski Łukasz | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Pszczółkowski Team | XL | opłacono on-line |
167 | Laskowska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
168 | Karpiuk Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
169 | Pogorzelski Daniel | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | AWANGARDA Team | M | opłacono on-line |
170 | Szysler Andrzej | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Zespół Szkół Susz | S | opłacono on-line |
171 | Borkowski Przemysław Borkowski | Młynary | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
172 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
173 | Żukowski Tomasz | Wierciny | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
174 | Pilecki Kazimierz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | ELAktywni | L | opłacono on-line |
175 | Rokita Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | M | opłacono on-line |
176 | Rokita Jan | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
177 | Olteanu Ionel | Motru, Romania | Rumunia | Bieg Główny 10km | Motru Runners | M | opłacono on-line |
178 | Kolęda Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
179 | Kamieniak Rafal | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
180 | Morawski Jaroslaw | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
181 | Fura Piotr | Stegna | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
182 | Miłaszewska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
183 | Podgórska Aleksandra | Bardyny | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
184 | Małkowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Ratownictwo Wodne Elbląg | M | opłacono on-line |
185 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | M | opłacono on-line |
186 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
187 | Kowalczyk Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
188 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | BUCHALTER ELBLĄG | M | opłacono on-line |
189 | Jabłoński Jakub | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | L | opłacono on-line |
190 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg Główny 10km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | S | opłacono on-line |
191 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | ECM El-Hurt | L | opłacono on-line |
192 | Mackiewicz Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
193 | Mackiewicz Beata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
194 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
195 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
196 | Piotrowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
197 | Zydlewski Marek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
198 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
199 | Kubisiak Józef | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
200 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KMP w Elblągu | XL | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60653