X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
301 Czarkowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear S opłacono
302 Penk Daniel Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL S opłacono on-line
303 Kot Magdalena Braniewo Bieg Główny 10km LA Braniewianki M opłacono on-line
304 Lewandowski Dawid Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
305 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M opłacono on-line
306 Bołtryk Paweł Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl XL opłacono on-line
307 Jaskulski Przemek Elblag Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl M opłacono on-line
308 Grosman Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth MAAG Gear L opłacono
309 Puchowski Jan Elbląg Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl XL opłacono on-line
310 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. Bieg Główny 10km L opłacono on-line
311 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team S opłacono on-line
312 Kowalczyk Marcin Kwietnik Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
313 Bertolassi Rafał Elblag Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
314 Cichowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
315 Bogdański Krzysztof Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
316 Kęska Grażyna ELBLĄG Bieg Główny 10km wikingowie.elblag.pl S opłacono on-line
317 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
318 ODZIEMCZYK PIOTR ELBLĄG Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear XL opłacono
319 Piotrowski Dariusz Olsztyn Bieg Główny 10km M opłacono on-line
320 Kalinowski Piotr Błotnica Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear L opłacono
321 Brzeziński Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
322 Silnicki Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
323 Leśniak Daniel Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
324 0strowski Jacek Bielnik Drugi Bieg Główny 10km amator L opłacono on-line
325 Matlewska Marzena Elbląg Bieg Główny 10km niezrzeszony M opłacono on-line
326 STAŃCZAK PRZEMYSŁAW ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
327 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Główny 10km Wataha L opłacono on-line
328 Podolska Joanna Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
329 Komasara Piotr Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
330 Olech Paweł Elbląg Bieg Główny 10km DrinTEAM Elbląg L opłacono on-line
331 Nowosielski Piotr Sztum Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
332 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
333 Trębacz Michał Elbląg Bieg Główny 10km FLSmidth Maag Gear M opłacono
334 KUN ROBERT ELBLAG Bieg Główny 10km KWIATOWA ZALEWO L opłacono on-line
335 Miłaszewski Adam Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
336 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
337 Sawicki Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
338 Smentoch Karolina Żukowo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
339 Bachurski Dominik Elbląg Bieg Główny 10km NORPAK TEAM L opłacono on-line
340 Bachurska Aneta Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
341 Misiak Alicja Susz Bieg Główny 10km AZS UG S opłacono on-line
342 Kościn Rafał Elbląg Bieg Główny 10km RCI Olsztyn XL opłacono on-line
343 Klimek Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
344 Jeziorski Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
345 Karaś Magdalena Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
346 Pyl Radosław Braniewo Bieg Główny 10km Team KOMPLET i Przyjaciele L opłacono on-line
347 Łuczak Radosław Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
348 Kaczkowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
349 Romanowski Jarosław Braniewo Bieg Główny 10km DXC.technology L opłacono on-line
350 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km S opłacono on-line
351 BRZOZOWSKA AGNIESZKA PRZEZMARK Bieg Główny 10km KMP Elbląg S opłacono on-line
352 Sosnowski Radosław Elbląg Bieg Główny 10km DXC.technology XL opłacono on-line
353 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
354 Baniel Dawid Słobity Bieg Główny 10km L opłacono on-line
355 Nienadowska Beata Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg M opłacono on-line
356 KSIĄŻAK Adam Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
357 Winczewski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
358 Sadłowska Barbara Wielbark Bieg Główny 10km L opłacono on-line
359 Spiek Sylwia Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
360 Pękalska Monika Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
361 Onyszczuk Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km KMP Elbląg L opłacono on-line
362 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny 10km M opłacono on-line
363 orzoł katarzyna elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
364 STOPA ANNA ELBLĄG Bieg Główny 10km M opłacono on-line
365 Trudnowski Maciej Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team M opłacono
366 Polikowski Patryk Sopot Bieg Główny 10km ORP ISKRA XL opłacono on-line
367 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg Główny 10km LKS ZANTYR SZTUM M opłacono on-line
368 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg Główny 10km M opłacono on-line
369 Stramska Beata Gdańsk Bieg Główny 10km NordHR/Finestmedia S opłacono on-line
370 Łaniewski Łukasz Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team XL opłacono on-line
371 Laskowska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
372 Karpiuk Paweł Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
373 Borkowski Przemysław Borkowski Młynary Bieg Główny 10km L opłacono on-line
374 Durkiewicz Aleksander Braniewo Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
375 Żukowski Tomasz Wierciny Bieg Główny 10km M opłacono on-line
376 Pilecki Kazimierz Elbląg Bieg Główny 10km ELAktywni L opłacono on-line
377 Rokita Robert Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
378 Rokita Jan Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
379 Olteanu Ionel Motru, Romania Bieg Główny 10km Motru Runners M opłacono on-line
380 Kolęda Robert Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
381 Kamieniak Rafal Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
382 Morawski Jaroslaw Elblag Bieg Główny 10km L opłacono on-line
383 Fura Piotr Stegna Bieg Główny 10km M opłacono on-line
384 Miłaszewska Iwona Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
385 Podgórska Aleksandra Bardyny Bieg Główny 10km S opłacono on-line
386 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team M opłacono on-line
387 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
388 Kowalczyk Ania Gdańsk Bieg Główny 10km S opłacono on-line
389 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Główny 10km BUCHALTER ELBLĄG M opłacono on-line
390 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
391 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny 10km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY S opłacono on-line
392 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km ECM El-Hurt L opłacono on-line
393 Mackiewicz Robert Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
394 Mackiewicz Beata Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
395 Jurago Karolina Elbląg Bieg Główny 10km S opłacono on-line
396 Jurago Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
397 Piotrowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
398 Zydlewski Marek Elbląg Bieg Główny 10km GE Power Team L opłacono on-line
399 Sołowiej Daniel Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
400 Kubisiak Józef Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line


Wyświetleń: 52884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ