Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rogowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Jedyneczka Elbląg | M | opłacono on-line |
102 | Miecznikowska Marzena | Przezmark | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
103 | Papiernik Magdalena | Przezmark | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
104 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Biegające Zające | L | opłacono on-line |
105 | Sowa Sylwek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | IKS ATAK ELBLĄG | XL | opłacono on-line |
106 | Kwiatkowski Cezary | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
107 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
108 | Cholibski Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
109 | BENDYK TOMASZ | ŁĘCZE | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
110 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | portEl.pl | XL | opłacono on-line |
111 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | PROKOPKI | L | opłacono on-line |
112 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
113 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
114 | Rosiński Krzysztof | Gronowo Górne | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
115 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Pasłęk | M | opłacono on-line |
116 | Jaworska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
117 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę po medal | S | opłacono on-line |
118 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę po medal | M | opłacono on-line |
119 | Terech Kinga | Pasłęk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
120 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | L | opłacono on-line |
121 | Galko Tamara | Milejewo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
122 | Dratwa Kacper | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
123 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
124 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
125 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Bieg Główny 10km | MR Team | L | opłacono on-line |
126 | Lenart Krzysztof | Tolkmicko | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
127 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
128 | Karaś Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
129 | Sharaskina Victoriyu | Tarnopol | Ukraina | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | L | opłacono |
130 | Stukalo Andrii | Tarnopol | Ukraina | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | L | opłacono |
131 | Soroka Oleh | Tarnopol | Ukraina | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | XL | opłacono |
132 | Tkachenko Andrii | Tarnopol | Ukraina | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | XL | opłacono |
133 | Shumada Viktor | Tarnopol | Ukraina | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | XL | opłacono |
134 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Główny 10km | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | L | opłacono on-line |
135 | Kwidziński Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
136 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
137 | Bojarczyk Barbara | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
138 | PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | M | ||
139 | Kaczmarek Żaneta | Morąg | Polska | Bieg Główny 10km | M | ||
140 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
141 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
142 | Gawroński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | RUDY SIĘ ŻENI | L | opłacono on-line |
143 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
144 | Balcer Marcin | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
145 | Chupka Konrad | Kudowa Zdrój | Polska | Bieg Główny 10km | GKS FABIANKI | S | opłacono on-line |
146 | Janeczko Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | PARAMORALNI | M | opłacono on-line |
147 | Cendrowski Jakub | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | ROZBIEGANY SUSZ | L | opłacono |
148 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
149 | Tomaszewicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
150 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
151 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
152 | Jankowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | RUDY SIĘ ŻENI | L | opłacono on-line |
153 | Dufour Vincent | Compiegne | Francja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | L | opłacono |
154 | Rotelli Philippe | Compiegne | Francja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | L | opłacono |
155 | Blanchard Philippe | Compiegne | Francja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
156 | Etienne Michel | Compiegne | Francja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
157 | Kniazeva Ekaterina | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | S | opłacono |
158 | Mironova Irina | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
159 | Pastuchenkov Dmitrii | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
160 | Radnikov Aleksandr | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
161 | Oreshko Vladimir | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | M | opłacono |
162 | Budnik Petr | Kaliningrad | Rosja | Bieg Główny 10km | Miasta Partnerskie | XL | opłacono |
163 | KazimIerowicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
164 | Peek Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
165 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
166 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
167 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
168 | Mysłowski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | ||
169 | Cherutich Nelson Kipkogei | Eldored | Kenia | Bieg Główny 10km | Benedek Team | M | opłacono on-line |
170 | Maiyo Kimaiyo Hillary Kiptum | Eldored | Polska | Bieg Główny 10km | Benedek Team | M | opłacono on-line |
171 | Rop Abel Kibet | Eldored | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
172 | Onyancha Yunes Moraa | Eldored | Polska | Bieg Główny 10km | Benedek Team | L | opłacono on-line |
173 | Kacser Zita | Debrecen | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
174 | Bednarczuk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
175 | Kokitko Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
176 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | FC Grabowa | M | opłacono on-line |
177 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | Bieg Główny 10km | Flex Ranners | M | |
178 | Wiszniewska Klaudia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | I LO Ogólnokształcące w Elblągu | M | opłacono on-line |
179 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | Na skrzydłach Anioła | M | opłacono on-line |
180 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | WSzZ ortopedia Elbląg | M | opłacono on-line |
181 | Dul Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
182 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
183 | Gawrylak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
184 | Sadowski Damian | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg Główny 10km | 2 LO w Elblągu | L | opłacono on-line |
185 | Drost Mariusz | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | Team KOMPLET i Przyjaciele | M | opłacono |
186 | Szczepankiewicz Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | APA EPE | L | opłacono on-line |
187 | Tomaszewski Krystian | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
188 | Kamieniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KRIS MAR | M | opłacono on-line |
189 | Brągiel Krzysztof | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Road to PB | M | opłacono on-line |
190 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW | M | opłacono on-line |
191 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
192 | Czajka Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Sekcja biegowa - Areszt Śledczy Elbląg | M | opłacono on-line |
193 | Gadowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
194 | Kożyczkowski Krzysztof | Banino | Polska | Bieg Główny 10km | NO EXCUSES | L | opłacono on-line |
195 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Pszczółkowski Team | S | opłacono on-line |
196 | Granulewicz Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono | |
197 | Siennicka Agnieszka Siennicka | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
198 | Budzińska-Kożyczkowska Karolina | Banino | Polska | Bieg Główny 10km | RUNNERSI S7 BANINO | S | opłacono on-line |
199 | Liban Zygfryd | Tczew | Polska | Bieg Główny 10km | Biegający Tczew | L | opłacono |
200 | Valle Seldas Alfredo | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60661