X Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
101 Kulik Tomasz Malbork Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
102 Cholibski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
103 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl XL opłacono on-line
104 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny 10km PROKOPKI L opłacono on-line
105 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
106 Jankowicz Artur Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
107 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk M opłacono on-line
108 Jaworska Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
109 Piórkowska Natalia Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal S opłacono on-line
110 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal M opłacono on-line
111 Terech Kinga Pasłęk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
112 MAZUR JAROSŁAW Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L opłacono on-line
113 Galko Tamara Milejewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
114 Dratwa Kacper Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
115 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg Główny 10km M opłacono on-line
116 Borzejewicz Michał Jegłownik Bieg Główny 10km M opłacono on-line
117 Ruczyński Maciej Rumia Bieg Główny 10km MR Team L opłacono on-line
118 Lenart Krzysztof Tolkmicko Bieg Główny 10km L opłacono on-line
119 Radulski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10km S opłacono on-line
120 Karaś Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
121 Sharaskina Victoriyu Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
122 Stukalo Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
123 Soroka Oleh Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
124 Tkachenko Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
125 Shumada Viktor Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
126 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny 10km SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega L opłacono on-line
127 Kwidziński Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
128 Budka Tomasz Marzewo Bieg Główny 10km L opłacono on-line
129 Bojarczyk Barbara Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
130 PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA ELBLĄG Bieg Główny 10km M
131 Kaczmarek Żaneta Morąg Bieg Główny 10km M
132 Trochowska Dominika Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
133 Sławecki Wojtek Malbork Bieg Główny 10km L opłacono on-line
134 Gawroński Karol Gdańsk Bieg Główny 10km RUDY SIĘ ŻENI L opłacono on-line
135 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne Bieg Główny 10km L opłacono on-line
136 Balcer Marcin Braniewo Bieg Główny 10km M opłacono on-line
137 Chupka Konrad Kudowa Zdrój Bieg Główny 10km GKS FABIANKI S opłacono on-line
138 Janeczko Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km PARAMORALNI M opłacono on-line
139 Cendrowski Jakub Susz Bieg Główny 10km ROZBIEGANY SUSZ L opłacono
140 Baranowski Krzysztof Skarszewy Bieg Główny 10km M opłacono on-line
141 Tomaszewicz Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
142 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km L opłacono on-line
143 Lompert Andrzej Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
144 Dufour Vincent Compiegne Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
145 Rotelli Philippe Compiegne Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L opłacono
146 Blanchard Philippe Compiegne Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
147 Etienne Michel Compiegne Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
148 Kniazeva Ekaterina Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie S opłacono
149 Mironova Irina Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
150 Pastuchenkov Dmitrii Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
151 Radnikov Aleksandr Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
152 Oreshko Vladimir Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie M opłacono
153 Budnik Petr Kaliningrad Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL opłacono
154 KazimIerowicz Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
155 Peek Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
156 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg Główny 10km S opłacono on-line
157 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
158 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg Główny 10km M opłacono on-line
159 Mysłowski Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL
160 Cherutich Nelson Kipkogei Eldored Bieg Główny 10km Benedek Team M opłacono on-line
161 Maiyo Kimaiyo Hillary Kiptum Eldored Bieg Główny 10km Benedek Team M opłacono on-line
162 Rop Abel Kibet Eldored Bieg Główny 10km M opłacono on-line
163 Onyancha Yunes Moraa Eldored Bieg Główny 10km Benedek Team L opłacono on-line
164 Kacser Zita Debrecen Bieg Główny 10km M opłacono on-line
165 Bednarczuk Piotr Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
166 Kokitko Michał Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono on-line
167 Clajot Fabian Olsztyn Bieg Główny 10km FC Grabowa M opłacono on-line
168 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg Główny 10km Flex Ranners M
169 Wiszniewska Klaudia Elbląg Bieg Główny 10km I LO Ogólnokształcące w Elblągu M opłacono on-line
170 Serocki Adam Elblag Bieg Główny 10km Na skrzydłach Anioła M opłacono on-line
171 Znarowska Bożena Elblag Bieg Główny 10km WSzZ ortopedia Elbląg M opłacono on-line
172 Dul Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
173 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg Główny 10km S opłacono on-line
174 Gawrylak Paweł Gdańsk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
175 Sadowski Damian Gronowo Elbląskie Bieg Główny 10km 2 LO w Elblągu L opłacono on-line
176 Drost Mariusz Braniewo Bieg Główny 10km Team KOMPLET i Przyjaciele M opłacono
177 Szczepankiewicz Mateusz Elbląg Bieg Główny 10km APA EPE L opłacono on-line
178 Tomaszewski Krystian Elbląg Bieg Główny 10km XL opłacono on-line
179 Kamieniak Daniel Elbląg Bieg Główny 10km KRIS MAR M opłacono on-line
180 Brągiel Krzysztof Olsztyn Bieg Główny 10km Road to PB M opłacono on-line
181 Sowiński Patryk Olsztyn Bieg Główny 10km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW M opłacono on-line
182 Bachewicz Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
183 Czajka Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Sekcja biegowa - Areszt Śledczy Elbląg M opłacono on-line
184 Gadowski Marcin Elbląg Bieg Główny 10km L opłacono on-line
185 Kożyczkowski Krzysztof Banino Bieg Główny 10km NO EXCUSES L opłacono on-line
186 Piniewski Robert Olsztyn Bieg Główny 10km Pszczółkowski Team S opłacono on-line
187 Granulewicz Mateusz Elbląg Bieg Główny 10km M opłacono
188 Siennicka Agnieszka Siennicka Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km M opłacono on-line
189 Budzińska-Kożyczkowska Karolina Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO S opłacono on-line
190 Liban Zygfryd Tczew Bieg Główny 10km Biegający Tczew L opłacono
191 Valle Seldas Alfredo Malbork Bieg Główny 10km M opłacono on-line
192 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny 10km TEAM ANIOŁOWO M opłacono on-line
193 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg Główny 10km TEAM ANIOŁOWO M opłacono on-line
194 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg Główny 10km L opłacono on-line
195 Urbańska Patrycja Gdańsk Bieg Główny 10km Elbląska Grupa Paralotniowa #TakieLoty S opłacono on-line
196 Walencik Grzegorz Elbląg Bieg Główny 10km KeepMoving.pl S opłacono on-line
197 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg Główny 10km M opłacono on-line
198 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team XL opłacono on-line
199 Zakęs Marcin Elbląg Bieg Główny 10km Klub Kibica Start Elbląg M opłacono on-line
200 Terech Patrycja Pasłęk Bieg Główny 10km M opłacono on-line


Wyświetleń: 52540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ