Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
601 | Weber Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | S | opłacono on-line |
602 | Skowroński Krystian | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
603 | Raulin Rafał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | XL | opłacono on-line |
604 | Kobierowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | M | opłacono on-line |
605 | Bródka Joanna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | S | opłacono on-line |
606 | Górka Jaroslaw | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
607 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
608 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
609 | WAŚNIEWSKI Rafał | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU | L | opłacono on-line |
610 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
611 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Szalone Brodniczanki | M | opłacono on-line |
612 | Kleszczewski Ryszard | Słobity - Stacja | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
613 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
614 | Maślanka Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | SKSM Buttermilch | L | opłacono on-line |
615 | Jasiuta Paweł | Wilczęta | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | M | opłacono |
616 | Hillar Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elbląska Grupa Paralotniowa #TakieLoty | M | opłacono on-line |
617 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
618 | Świtała Marcin | Frombork | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
619 | Ponieważ Marcin | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | XL | opłacono on-line |
620 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Polska | Bieg Główny 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | M | opłacono on-line |
621 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
622 | Kacprzak Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | M | opłacono |
623 | Janik Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | YanikY | L | opłacono on-line |
624 | Janik Dorota | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | YanikY | S | opłacono on-line |
625 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
626 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
627 | Paradowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
628 | Trochimczuk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
629 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
630 | Kobyra Janusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
631 | Cybelius Robert | Długobór | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
632 | Stryjewski Karol | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
633 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg Główny 10km | Generat ze Sztutowa | S | opłacono on-line |
634 | Banach Andrzej | Olsztyn-Pisz | Polska | Bieg Główny 10km | Lecimy Tutej | M | opłacono on-line |
635 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | ROZBIEGANY SUSZ | M | opłacono on-line |
636 | Nitkiewicz Marek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
637 | Płonka Jan | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
638 | Kalinowski Damian Kalinowski | Frombork | Polska | Bieg Główny 10km | Aktywny Frombork | M | opłacono on-line |
639 | Chodnicki Dariusz | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
640 | Raszewski Marcin | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
641 | Klajna Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | NAVA | L | opłacono on-line |
642 | Wójcik Roman | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
643 | karpowicz artur | elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
644 | Filipiuk Karol | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
645 | ZAJDEL MAŁGORZATA | ELBLAG | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
646 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono on-line |
647 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | JBB | XL | opłacono on-line |
648 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
649 | Łaba Jerzy | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | PRZEWOZY AUTOKAROWE "MACIUS" | XL | opłacono on-line |
650 | Baranowski Łukasz | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
651 | Baranowski Olaf | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | wikingowie.elblag.pl | L | opłacono on-line |
652 | Dymski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | Dymole | M | opłacono on-line |
653 | Dymska Iwona | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | Dymole | S | opłacono on-line |
654 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | Bieg Główny 10km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | L | opłacono on-line |
655 | Sawicki Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Ratownik Team Elbląg | XL | opłacono on-line |
656 | Bartkiewicz Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
657 | Gdula Roman | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | L | opłacono on-line |
658 | Jasińska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono | |
659 | Wiśniewski Sławomir | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono | |
660 | Daszkiewicz Justyna | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
661 | Tyfert Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
662 | Kraśnieński Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | S | opłacono |
663 | Lipska Bożena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
664 | Duks Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Run-log com | L | opłacono on-line |
665 | Jernat Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
666 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | www.arobron.pl | M | opłacono on-line |
667 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
668 | Bach Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Transbach | L | opłacono on-line |
669 | Komorowska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
670 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono |
671 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
672 | Borkowski Marek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
673 | Pólkowski Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
674 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
675 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | Energia Running Team Poland | M | opłacono |
676 | Rudawski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | KMP Elbląg | L | opłacono on-line |
677 | Wojciechowski Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FLSmidth Maag Gear | L | opłacono |
678 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | Team KOMPLET i Przyjaciele | L | opłacono on-line |
679 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | M | opłacono on-line |
680 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | M | opłacono on-line |
681 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | Pruszcz Biega | M | opłacono on-line |
682 | tomaszewski tomasz | elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
683 | Tołkacz Marta | Łodź | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono | |
684 | Kraśniewski Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10km | M | opłacono on-line | |
685 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
686 | Guzowski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GDEL | M | opłacono on-line |
687 | GOSTKOWSKA KAROLINA | GRONOWO GÓRNE | Polska | Bieg Główny 10km | portEl.pl | S | opłacono on-line |
688 | Zaryjewski Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | FEMMED | S | opłacono on-line |
689 | Mróz Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | GE Power Team | M | opłacono on-line |
690 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Elaktywny Maratończyk Team | M | opłacono on-line |
691 | Dzięcioł Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
692 | Jaworski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | XL | opłacono on-line | |
693 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
694 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg Główny 10km | NYBORG - MAWENT | M | opłacono on-line |
695 | Maltseva Svetlana | Elblag | Polska | Bieg Główny 10km | S | opłacono on-line | |
696 | Gerej Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
697 | Pańczuk Robert | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Dom Brokerski NEGOCJATOR | S | opłacono on-line |
698 | Romanowski Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
699 | Orzechowski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | L | opłacono on-line | |
700 | Golla Sławomir | Malbork / Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Kuźnia Endorfin | M | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60621