Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skrzypska Maja | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Jedyneczka Elbląg | opłacono on-line |
2 | Kujawski Dominik | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
3 | Kujawska Liwia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
4 | Drzycimski Aleksander | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
5 | Grzelakowski Kuba | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
6 | Krakowska Marika | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 4 Elbląg | opłacono on-line |
7 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg | opłacono on-line |
8 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg | opłacono on-line |
9 | PIETRZYK ANNA | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
10 | Dębkowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | przedszkole 11 Elbląg | opłacono on-line |
11 | Bortnowski Mateusz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | sp15 Elblag | opłacono on-line |
12 | Wąs Piotr | Elbląg | Biegi Dziecięce | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line | |
13 | MIKA POLA | ELBLAG | Polska | Biegi Dziecięce | Jedyneczka Elbląg | opłacono on-line |
14 | MIKA LEON | ELBLAG | Polska | Biegi Dziecięce | Jedyneczka Elbląg | opłacono on-line |
15 | Wąs Hanna | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
16 | Wąs Natalia | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
17 | Sawicki Mateusz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
18 | Sawicka Antonina | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
19 | Prątnicki Leo | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
20 | Siczek Janek | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
21 | Rogowski Filip | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Jedyneczka Elbląg | limit osiągnięty |
22 | Kwiatkowska Zuzanna | DZierzgoń | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
23 | Dziweńka Daniel | Malbork | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
24 | Szramke Grzegorz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
25 | Kulik Mateusz | Malbork | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
26 | Jaworski Juliusz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 4 Elbląg | opłacono on-line |
27 | Jaworska Julia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Kamiński Henio | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
29 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
30 | Grzelakowska Zofia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
31 | Łukaszenko Mateusz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
32 | Łukaszenko Wiktor | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
33 | Łukaszenko Anna | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
34 | Szambora Eryk | Gronowo Górne | Polska | Biegi Dziecięce | Gimnazjum Gronowo Górne | opłacono on-line |
35 | HOFFMANN Julia | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | SP 12 Elbląg | limit osiągnięty |
36 | Michałowski Natan | Kmiecin | Polska | Biegi Dziecięce | ZSP Kmiecin | limit osiągnięty |
37 | Michałowska Malwina | Kmiecin | Polska | Biegi Dziecięce | limit osiągnięty | |
38 | Nita Kacper | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
39 | Pfeiffer Marcelina | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole nr 31 | limit osiągnięty |
40 | Pfeiffer Paulina | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole nr 31 | limit osiągnięty |
41 | Kaca Anna | Susz | Polska | Biegi Dziecięce | Sekcja LA przy CSiR Susz | opłacono on-line |
42 | Kaca Emilia | Susz | Polska | Biegi Dziecięce | Sekcja LA przy CSiR Susz | opłacono on-line |
43 | Boettcher Tomasz Boettcher | Nicponia | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
44 | Boettcher Kacper Boettcher | Nicponia | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
45 | Gawrylak Alicja | Gdańsk | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
46 | Gibas Kacper | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg | opłacono on-line |
47 | Bachewicz Oskar | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
48 | Czajka Filip | Elbląg | Biegi Dziecięce | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line | |
49 | Jachimowicz Szymon | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
50 | Barica Kinga | Iława | Polska | Biegi Dziecięce | Sekcja LA przy CSiR Susz | opłacono on-line |
51 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
52 | Wojciechowski Michał | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
53 | Górka Adam | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
54 | Czechowska Zuzia | Subkowy | Polska | Biegi Dziecięce | SP Subkowy | opłacono on-line |
55 | Zyzek Anna | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
56 | MIKUŁOWSKA MAJA | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
57 | Cichoń Aleksander | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
58 | Tomaszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
59 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Biegi Dziecięce | Sp 40 Gdynia | opłacono on-line |
60 | ZALEWSKI ALEKSANDER | OLSZTYNEK | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
61 | Stoń Zuzanna | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
63 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
64 | błażejczyk jakub | elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
65 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | Biegi Dziecięce | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
66 | Szopiński Szymon | Kazimierzowo | Polska | Biegi Dziecięce | AKAS | opłacono on-line |
67 | Leśniewska Małgorzata | Kazimierzowo | Polska | Biegi Dziecięce | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
68 | Rubacha Lena | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
69 | Pecyna Kazimierz | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
70 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
71 | Karoliński Karol | Braniewo | Polska | Biegi Dziecięce | Szkola Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono on-line |
72 | Olech Jan | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
73 | Mazurkiewicz Julia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole nr 23 | opłacono on-line |
74 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Nr 17 | opłacono on-line |
75 | Żołnieruk Konstanty | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
76 | Janowski Aleksander | Elblag | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
77 | Kowalski Hubert | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Szkoła Podstawowa 11 | opłacono on-line |
78 | Kowalski Bruno | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
79 | Krol Jan | Gronowo Gorne | Polska | Biegi Dziecięce | mBank | opłacono on-line |
80 | ŻUK Maciej | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
81 | ŻUK Magdalena | ELBLĄG | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
82 | Płączyńska Matylda | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
83 | Szelska Aleksandra | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Łuniewicz Tymon | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
85 | Łuniewicz Szymon | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
86 | Młodzińska Alicja | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Przedszkole nr 18 w Elblągu | opłacono on-line |
87 | Młodzińska Maria | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 14 Elbląg | opłacono on-line |
88 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
89 | RADZIKOWSKA PATRYCJA | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line |
90 | Grablewski Fabian | Elblag | Polska | Biegi Dziecięce | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
91 | Giedziun Aleksander | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | przedszkole nr 33 | opłacono on-line |
92 | Okuniewicz Jakub | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
93 | Van Ieperen Laura | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
94 | Van Ieperen Denis | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
95 | Van Ieperen Alex | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Gimnazjum nr 4 | opłacono on-line |
96 | ZĘBALA Marcel | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | Sp nr 6 Elbląg | opłacono on-line |
97 | Milewska Alicja | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
98 | Dzik Kacper | Rychliki | Polska | Biegi Dziecięce | Sp Rychliki | opłacono on-line |
99 | Andrzejczyk Oskar | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line | |
100 | Bondyra Natalia | Elbląg | Polska | Biegi Dziecięce | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11300